ATI/Nvidia iskustvo

poruka: 217
|
čitano: 34.636
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
ATI nedostaci

Vidim ovdje velik broj citatelja hvali ATI slijepo ne spominjuci mane....ko je tu lud? je'l se misli da ih nema ili se suzdrzavaju. Pa tako da se pripadnicima ovog foruma koji citaju i biraju graficku na temelju savjeta i misljenja drugih clanova da jedno realnije misljenje. Osobno se bavim informatikom, tocnije hardware-om 15-ak god., i iskustvo mi se bazira 80% na isprobanom, 20% na procitanom (ne uzimam u obzir svaciju budalastinu i test, pogotvo ne sa sponzoriranih stranica).

 

Performanse/snaga:

ATI je po sirovoj snazi jaci od nvidia-e dok su u istom cjenovnom rangu i tu se nema kaj dalje diskutirat, po testovima su performanse osjetno bolje.

 

Grijanje:

Moj stav je kod grafickih: kaj se ne grije, niti ne radi ( kao kod auta, ako ne trosi niti ne vuce). Dakle hladjenje je jako bitno, ATI se grije osjetno vise i treba ga bolje hladit ako se zeli kupljeni proizvod iskoristit. A prilikom forsiranja coolera ATI-jevih kartica i clockanja (a radil sam samo sa sapphire, xfx, gainward i gigabyte) vijek tranja coolera je oko 6mj.(kod boljih) a onda starahovit sum od preko 40db postane zvuk krajnje neugodan slican flakserici. Rjesenje je + 200kn drugi aktivni cooler + 50 pasivni za memorju + termovodljivo ljepilo i onda je to posao kak spada(naravno ima jeftinijih rjesenja).

 

Driveri:

Nvidia tu ima malu prednost, sa manje zafrkancije se dolazi do istog cilja. Prednost je ta da vise nvidia kartice podrzava ''univerzalni'' sa nvidia stranica. Dok za ATI je rijetkost da radi kak treba (kod nekoliko modela kad se stave ''univerzalni catalyst'' ako ih uopce potegne ( to je pogotovo kod gigabyte kartica, doduse njihove verzije i ATI i nvidia imaju isti problem).

 

Igrivost:

Ono nvidia it's meant to be played ima svoju tezinu, ne igram igre zagrizeno, instaliravam ih za testiranje uglavnom. Potpuno ista konfiguracija testirana na nekoliko ATI-jevih i nvidia kartica na istim postavkama i najnovijim driverima daju drugaciju sliku na konkretnom primjeru Fallouta 3 i WOW-a. Bolja slika i ako se to moze reci dinamicnost boja je kod nvidia-e, doduse fallout ima malo toplih boja, al zato wow tu pokriva.

 

Garancija:

U zivotu sam kupil kroz tih 15-ak godina kojih 80-ak nvidia grafickih kartica, reklamacije i potrebu za garancijom je imalo njih 5-10. ATI kupih oko 40 komada, 15-ak ih je trebalo garanciju od toga 10-ak nije radilo ispravno od prvog paljenja. (te kartice nisu bile clockane ili imalo izmjenjeno hladjenje)

 

Problemi:

U ziovtu 0 problema u odnosu chipset-graficka kod nvidia-e, nakon visednevne zajebancije sa jednom 3850x2 (bila je gigabyte ili sapphire) vidjeh da u prirocniku pise: may have problems with AMI BIOS.....koji postotak ploca ima ami bios? ja mislim da prilican..(btw na drugoj ploci je radila ispravno)

 

 

Zakljucak:

ATI nije ni blizu med i mlijeko kak je tu ini fanatici hvale, a znam da je tesko priznat kad kupis nesto pa stalno sitno prca (tipa sareni kvadratici koji se pojave nakon sto gpu ide iznad 90°, kaj se javlja i kod nvidia-e al znatno rjeđe ili na visim temp.)....svaki cigan svojeg konja hvali.

 

Ako se kupuje komp i gleda omjer cijene i performansi i inzistira za istu cijenu vise performansi, definitivno preporucujem ATI, al tu budite spremni vracat i po 2-3 puta graficku tokom garancije i svaki put biti bez nje kojih 2-7 dana. I prije kupnje OBAVEZNO gledat update-ove biosa od maticne ploce vezane za graficku i nije na odmet skicnut forume vezano uz probleme sa zeljenim modelom graficke.

 

U usporedbe overclockinga ne zelim ulazit jer se time gubi garancija, pa sad je'l bolje slabiji model pa clockat i proci jeftinije ili nije i time riskirat proizvod. (moja kartica u trenutnoj konfig. je clockirana)

 

Ovo je moje misljenje i iskustvo i time je subjektivno, testni uzorak je prilican a da izmisljam ili lazem nema smisla, nisam naisel na niti jednu temu ovog tipa, pa evo.

 

       Uzivajte

 
4 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
ATI/Nvidia iskustvo

Svaka čast.

Napokon netko ko zna o čem govori.

 

Kad sam ja govorio da su driveri bože sačuvaj svi udri po meni, kad sam govorio da se ATi grije ko vrag, opet udri po meni , kad sam govorio da se isplati dat 200kn više za kvalitetu opet ufri po meni, kad sam govorio da nvidi sve izgleda fluidnije opet udri po meni, kad sam govorio da nvidia ima manji FPS drop opet udri po meni.

E 6600 @ 3.20->Gigabyte P45-DS3->2 x 2Gb G.Skill black series >X-FI AUDIO-> Samsung F1 750 GB 32 Mb> Seagate barracuda 320Gb,16mb -> XFX GTX 260 Black Edition ->Z-5500->Logitech G15 rev 2>Logitech MX-518-> Samsung 2232BW...> Fortron 650W...
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: ATI/Nvidia iskustvo
Juventus 4ever kaže...

Svaka čast.

Napokon netko ko zna o čem govori.

 

Kad sam ja govorio da su driveri bože sačuvaj svi udri po meni, kad sam govorio da se ATi grije ko vrag, opet udri po meni , kad sam govorio da se isplati dat 200kn više za kvalitetu opet ufri po meni, kad sam govorio da nvidi sve izgleda fluidnije opet udri po meni, kad sam govorio da nvidia ima manji FPS drop opet udri po meni.

 potpis
nvidia možda košta nešto više
ali je jednostavno ''složenija''

manja potrošnja ,grijanje u puno slučaja buka

i ako bi se s ati-om išlo to rješavat(novi hladnjak, driveri)
i odu živci i toliko para da si mogao kupit nvidiu
i biti gotov odmah
15 godina
neaktivan
offline
ATI/Nvidia iskustvo

Ovako, imam ATi vec 5god i nikakvih problema, a svi vi sto pisete da je problem u Driverima, e nije nego je problem u vama.

A pregrijavat se mora kad stavi Sapphire neki jadni hladnjak, uzmes Toxic ili onu XFX i nema problema.

AMD Phenom 9950 2,6(OC3,0) /Zalman 8700LED/), DFI LanParty DK790FX M2RS, 2X 2GB OCZ, Reaper 1066MHz, CrossFire Club3D Radeon 4870+Toxic 4850, Hiper 730W.
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.2.2009 20:09 (ManchesterUTD).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
ATI/Nvidia iskustvo

Istina je da se ATI grije,ali Nvidia nije suho zlato,pogotovo afera s pucanjem kučišta grafičkih procesora.Ja imam

ATI HD2600XT AGP sa zamjenjenim hladnjakom,stavio sam Zalman VF900 koštoa me je 200Kn,ali se isplatilo.

I uopče se ne grije,a što se tiče vračanja tu uopče nisam imao problema,od kad sam je kupio savršeno radi,ne nisan fanatik.

Da su svi bogati, nitko nebi krao!!!!!!! ______________ Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina.
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.2.2009 14:30 (Khidht_men).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
ATI/Nvidia iskustvo

Evo ponovno se KUHA RAT.ATI vs NVIDIA.

MICROMAN
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
ATI/Nvidia iskustvo

DA DA mislim da treba ipak LOCK

AMD Phenom 9950 2,6(OC3,0) /Zalman 8700LED/), DFI LanParty DK790FX M2RS, 2X 2GB OCZ, Reaper 1066MHz, CrossFire Club3D Radeon 4870+Toxic 4850, Hiper 730W.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: ATI/Nvidia iskustvo
ManchesterUTD kaže...

Ovako, imam ATi vec 5god i nikakvih problema, a svi vi sto pisete da je problem u Driverima, e nije nego je problem u vama.

 HAHA! Vjerojatno! Ma imao sam Radeona 9600 XT skoro 3 godine i radio je vrhunski! Od tada sam promijenio Nvidiju 7900 GTX, 8800 GTX, 8800 GT i sve super!

Ma ATI i Nvidija... Razlika je samo u boji!
Mount Vision Pro
15 godina
neaktivan
offline
ATI/Nvidia iskustvo

Mislim da je ovo vise stvar fanatika a ne stvarne situacije.

AMD Phenom 9950 2,6(OC3,0) /Zalman 8700LED/), DFI LanParty DK790FX M2RS, 2X 2GB OCZ, Reaper 1066MHz, CrossFire Club3D Radeon 4870+Toxic 4850, Hiper 730W.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
ATI/Nvidia iskustvo

Ja imam nvidiu i ATI (stare jesu 6600GT i 9550) i nemam nikakvih problema sa driverima i sa bilo čime. Mislim da je velik postotak ljudi koji neznaju jednostavno instalirat pravilno drivere (sve) i onda dođu se na forume žalit a da niti nisu probali naći riješenja u googlu, nego ima je lakše otvorit novu temu i pitat druge, pa kod sljedeče instalacije ista priča. Znam da tu na ovom forumu ima puno "pametnih" ljudi koji neznaju ni google koristit a instalirat windowse ili drivere to im je SF.

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.2.2009 20:14 (pinkskin).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: ATI/Nvidia iskustvo
ManchesterUTD kaže...

Ovako, imam ATi vec 5god i nikakvih problema, a svi vi sto pisete da je problem u Driverima, e nije nego je problem u vama.

 evo ja neću lagat
imao sam radeon 9000, radeon 1950pro-nikad neki problemi ili nešto slično
zapravo oduševilo me jednom nešto:prije nekoliko godina dok sam igrao COD 2
igrao sam na 1024X768 pixela nešto na High nešto Med(sa prvim driverima koji su bili na CD-u)pa mi buraz jednom
rekao a da instališaš nove drivere?
ja ih instaliram i igra je letjela....
pa sam je igrao na 1280X1024 sve na high!

do tada nije bilo problema sa driverima
pa je izgorjela(nije bila OC-ana)
pa nabavio 3650 za zamjenu
prvih mjesec dva nikakvi problemi
kada ono CCC(catalist control center)don't send error
stavio nove drivere isti problem
ljepo sve izbrisao pa ponovno stavio isti problem

tada sam rekao ZBOGOM ATi

te nabavio XFX 8800GTS 512mb koja rastura(OC-ana do bola)
nikakvi problemi ikad!
15 godina
neaktivan
offline
RE: ATI/Nvidia iskustvo
Gamer-gts kaže...
ManchesterUTD kaže...

Ovako, imam ATi vec 5god i nikakvih problema, a svi vi sto pisete da je problem u Driverima, e nije nego je problem u vama.

 evo ja neću lagat
imao sam radeon 9000, radeon 1950pro-nikad neki problemi ili nešto slično
zapravo oduševilo me jednom nešto:prije nekoliko godina dok sam igrao COD 2
igrao sam na 1024X768 pixela nešto na High nešto Med(sa prvim driverima koji su bili na CD-u)pa mi buraz jednom
rekao a da instališaš nove drivere?
ja ih instaliram i igra je letjela....
pa sam je igrao na 1280X1024 sve na high!

do tada nije bilo problema sa driverima
pa je izgorjela(nije bila OC-ana)
pa nabavio 3650 za zamjenu
prvih mjesec dva nikakvi problemi
kada ono CCC(catalist control center)don't send error
stavio nove drivere isti problem
ljepo sve izbrisao pa ponovno stavio isti problem

tada sam rekao ZBOGOM ATi

te nabavio XFX 8800GTS 512mb koja rastura(OC-ana do bola)
nikakvi problemi ikad!
 Eto vidis ZASTO CE TI UOPCE ukljucen CCC, to je smece koje nikome ne koristi, ja instaliram samo drivere i nista drugo i nema problema sa CCC i VPU recover ili ako instaliram izbacim ga iz startupa.
AMD Phenom 9950 2,6(OC3,0) /Zalman 8700LED/), DFI LanParty DK790FX M2RS, 2X 2GB OCZ, Reaper 1066MHz, CrossFire Club3D Radeon 4870+Toxic 4850, Hiper 730W.
16 godina
offline
ATI/Nvidia iskustvo

Slažem se sa svime navedenim.

Po omjeru uloženo/dobiveno vodi ATI, no ako netko može izdvojiti par stotica više, svakako bih mu preporučio Nvidiu.

Po sveukupnim karakteristikama (uz trenutačnu situaciju na tržištu) ja biram Nvidiu Namigiva

 

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, EVGA GF-GTX260 Core 216 896MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: ATI/Nvidia iskustvo
Dado_ZG78 kaže...

Slažem se sa svime navedenim.

Po omjeru uloženo/dobiveno vodi ATI, no ako netko može izdvojiti par stotica više, svakako bih mu preporučio Nvidiu.

Po sveukupnim karakteristikama (uz trenutačnu situaciju na tržištu) ja biram Nvidiu Namigiva

 

 POTPIS!
15 godina
neaktivan
offline
ATI/Nvidia iskustvo

Ali istina je da s driverima imaju problema samo NEZNALICE.

I to vi koji imate nVIDIU pročitate u temama od nekih ljudi koji kupe kompjuter i očekuju da mu se sam upali.

U vezi grijanja se slažem. Malo je ipak pretjerano. Doduše meni temperature ipak nikad ne idu preko 75°C uz vent na nekih 20-50%.

Što se tiče slike neznam jeli bolji ati ili nvidia jer to nema veze samo sa grafičkom nego i sa monitorom,windowsima(directX).

Core 2 Quad Q6600, Gigabyte radeon HD4870, 4Gb DDR2 Kingmax 1066MHz, Gigabyte EP45 DS3, OCZ StealthXstream 600w, Pioneer 216D, Antec Three hundred, Seagate Baracuda 500Gb 32Mb cache, Samsung T220
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
ATI/Nvidia iskustvo

Previše je ovakih tema ATI vs Nvidia obe su dobre dali po cjeni ili preformansama dosta mi je više svađe oko te dvije firme

Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: ATI/Nvidia iskustvo
StormZg kaže...

Ali istina je da s driverima imaju problema samo NEZNALICE.

I to vi koji imate nVIDIU pročitate u temama od nekih ljudi koji kupe kompjuter i očekuju da mu se sam upali.

U vezi grijanja se slažem. Malo je ipak pretjerano. Doduše meni temperature ipak nikad ne idu preko 75°C uz vent na nekih 20-50%.

Što se tiče slike neznam jeli bolji ati ili nvidia jer to nema veze samo sa grafičkom nego i sa monitorom,windowsima(directX).

 prve dvije rečenice ni chuck norris nebi bolje slozio
|^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^| || |...NOOB TRUCK..........| ||'|";,__ |_..._..._______===|=||_|__|..., ] "(@)'(@)"""''"**|(@)(@)*****''(@) [url=http://profile.xfire.com/inferno2912][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/inferno2912.png[/img][/url]
15 godina
neaktivan
offline
RE: ATI/Nvidia iskustvo
sk8 4 life kaže...

Previše je ovakih tema ATI vs Nvidia obe su dobre dali po cjeni ili preformansama dosta mi je više svađe oko te dvije firme

 nadaj se ti nadaj da će prestat svađe
|^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^| || |...NOOB TRUCK..........| ||'|";,__ |_..._..._______===|=||_|__|..., ] "(@)'(@)"""''"**|(@)(@)*****''(@) [url=http://profile.xfire.com/inferno2912][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/inferno2912.png[/img][/url]
16 godina
neaktivan
offline
ATI/Nvidia iskustvo

ovo nisam pisal da se vode rasprave i ratovi ovdje, nego dal realno stajaliste....

 

nisam rekel da je nvidia savrsena....

 

nisam rekel da ne postoji ATI koji radi savrseno...

 

dal sam osobno misljenje na temelju dugogodisnjeg i ogromnog iskustva za nekog ko ne radi taj posao.

 

nit sam pljuval po ATI-ju da ne valja ili po nvidia-i da je bolja, navel sam osobno iskustvo te prednosti i nedostatke za one koji su dovoljno pametni da ne kupuju hardware na pamet vec pretrazuju forume tipa ovaj, za bitnim informacijama pri odabiru graficke.

 

Ne zagovaram ni ati niti nvidia-u, po mom misljenju zadnje graficke koje su bile posten omjer kvalitete, cijene i performansi su voodoo modeli 3000 pa do 5500 (sa rietkim iznimkama tipa ati radeon 9800 pro i ti4200).

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
ATI/Nvidia iskustvo

Kad god netko ide navodit probleme ATI-evih grafa uvijek su prvi na listi DRIVERI(Što nema nikakve veze sa stvarnošču).

Što se tiće jačih padova FPS-a(TO JE ISTINA) ali samo u IGRAMA koje sponzorira NVIDIA.

Kada je Grijanje u pitanju ATI je stvarno pretijerao(NEMA TE OSOBE KOJA SE OSIJEČA UGODNO KAD MU JE GRAFA NA 89°c).Ali malo ručnog postavljanja venta riješava stvar.

 

Ja imam HD4850 i zadovoljan sam.Kad sam je kupoval imao sam strahove zbog prijašnjih problema sa HD2900XT(VISOKA POTROŠNJA,ZAGRIJAVANJE,LOŠE PREFORMANSE)

Ali mogu reči da se je ATI/AMD uspio oporaviti sa serijom HD4xxx.Ali još uvijek pri kupnji težim za NVIDIOM.

MICROMAN
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: ATI/Nvidia iskustvo

Imao sam ati saphire raspala se nakon tri miseca,sad imam vidu i nikad problema.Rox dobro govori i mora mu se to priznat jer ima dugu praksu.

doktor za grafe i ludosti
15 godina
neaktivan
offline
ATI/Nvidia iskustvo

Moze li mi neko pojasnit ovoliki pad prihoda u nVidija nakon sto je izdata serija HD4xxx, jel to slucajno ili je toliko kupaca 4 serije glupo.

AMD Phenom 9950 2,6(OC3,0) /Zalman 8700LED/), DFI LanParty DK790FX M2RS, 2X 2GB OCZ, Reaper 1066MHz, CrossFire Club3D Radeon 4870+Toxic 4850, Hiper 730W.
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.2.2009 21:36 (ManchesterUTD).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: ATI/Nvidia iskustvo

ovog puta da od 19XX serije ;)

 

2,3 serija po meni promašaj

 

dok je 2900XT mogla bit hebena kartica !

 

al se entuzijazam za nju ubrzo ugasio nažalost

 

tj srljalo se u 3 seriju :(

 

p.s imam 4850 več 4 mj . nijedan problem nisam našio

 

OC ne prelazi 65 u loudu (plafon joj je 740/2490 sa stocokm)

 

dok sam prije nje imao 1950xtx koja se bila dosta brza (nije se dala baš Oc blesavo :() i dosta  se grijala

 

no kad je došlo do igranja jela swe kaj sam dal pod nju na rezi 1440*900 XP u

tu rezu furam i dns isto no problemo ili brije za večim monitorom ;)

 

C2D E4300@3.0(333*9),Gigabyte 965P-DS3,2*2+2*1Gb Kingmax /Super talent DDR2 OC 888,HDD Seagate 200GB,Sapphihe HD 4850 512Mb OC 700/1200,CHIEFTEC PFC -550W,Samsung SM931BW + Pany-42PV80P,Windows Vista x64 Ultimate SP1/Win 7
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.2.2009 21:49 (4mal).
15 godina
offline
ATI/Nvidia iskustvo

Možda mislite da sam ati fanatik, ali u jednu ruku i jesam.

prva grafika koju sam imao je bila radeon 9000, nije bila loša, ali mi je trebalo više pa sam si kupio ge force 6600 gt, bio sam oduševljen ali je nakon godinu dana riknuo je ventilator.

Sad imam hd 4850, max oc prezadovoljan za sada, temperature od 87 C me ne zabrinjavaju.

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.5.2009 21:58 (Katana).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: ATI/Nvidia iskustvo

stari 87 je 2much i trebo bi se zabrinut jer okolne stvari na MBo zagrijavaš bzvz

 

na kolko si je oc

 

ak jesi jer je potrebno tak oc-at visoko

 

koji hladnjakom furaš

 

C2D E4300@3.0(333*9),Gigabyte 965P-DS3,2*2+2*1Gb Kingmax /Super talent DDR2 OC 888,HDD Seagate 200GB,Sapphihe HD 4850 512Mb OC 740/2490,CHIEFTEC PFC -550W,Samsung SM931BW + Pany-42PV80P,Windows Vista x64 Ultimate SP1/Win 7
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.2.2009 21:53 (4mal).
15 godina
protjeran
offline
ATI/Nvidia iskustvo

tko vam je bio kriv da kupujete grafu koja po recenzijama ima  zagrijavanje na full opterecenjem preko 80 C! a sta se tice graficke kartice i jedne i druge imaju mane tako da bas sve jedno ako imas para kupujes best, ako pak nema onda kupujes best bay prema novcima kojima raspolazes ili konf Cool

Intel e5200 3.0 GHz, ati 4850, Hitachi 160GB, MB ECS P43T-A2, 4GB Buffalo, fortron 400W ,Xp sp3
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
ATI/Nvidia iskustvo

jeb*a vas temperatura NEKA PATI !!!!!!

Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
ATI/Nvidia iskustvo

ko da je bitno dali je 80°c ili 75°c

Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
ATI/Nvidia iskustvo

Bas tako, dok nema problema nek ide do 120.

AMD Phenom 9950 2,6(OC3,0) /Zalman 8700LED/), DFI LanParty DK790FX M2RS, 2X 2GB OCZ, Reaper 1066MHz, CrossFire Club3D Radeon 4870+Toxic 4850, Hiper 730W.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
ATI/Nvidia iskustvo

da moram se složiti...nisam u potpunosti zadovoljan trenutnom grafom...

 

...znam i u čemu je problem...u driverima...

 

...visoka temperatura je odraz stock hladnjaka...zato kod kupnje samo treba obratiti pozornost na to.

 

...tu vidim da mi stavljaju epitet neznalica...pa ako ja ne znam instalirati adekvatne drivere(kojih nema baš na izbor)

 

...onda me slobodno zovite n00b...ali nemojte mučati nego recite nama neznalicama kako da riješimo taj nerješiv problem.

Core™2 Duo E7400,Gigabyte EP35-DS3,Sapphire HD 4670 512 MB DDR4, 2x 1GB Kingmax 800 MHz,Corsair 400W CX.
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice