AMD Navi izdvojena tema

poruka: 9.270
|
čitano: 1.666.490
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
AMD Navi

 

Ova RTX 3070 pored RX 6800 ispada stvarno uzasno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Navi
hahhaajaads kaže...

 

Ova RTX 3070 pored RX 6800 ispada stvarno uzasno.

 Stevo je hardcore AMD fanboy :D

 

Super je lik i ima fantastične reviewove ali kad je nešto što ima veze sa AMDom treba ga uzet sa zrnom soli.

 

Em što je AMD fanboy em što hejta i posvađan je sa nvidiom.

 

Glupo da se posro sam po sebi ovako sa ovime jer samo potvrđuje da je biased....

#YOLO
10 godina
offline
Re: AMD Navi
AdR03 kaže...
hahhaajaads kaže...

 

Ova RTX 3070 pored RX 6800 ispada stvarno uzasno.

 Stevo je hardcore AMD fanboy :D

 

Super je lik i ima fantastične reviewove ali kad je nešto što ima veze sa AMDom treba ga uzet sa zrnom soli.

 

Em što je AMD fanboy em što hejta i posvađan je sa nvidiom.

 

Glupo da se posro sam po sebi ovako sa ovime jer samo potvrđuje da je biased....

 Kakve veze ima amd fanboy sa rezultatima bencheva ? I da je tolki fanboy, sumnjam da bi fejkao bencheve jer to nit njemu nit njegovom timu nebi dobro doslo. To ti je isto sad kad gledas gamers nexusa, prije ryzen 5000 svi ovdje koji su branili intel su koristili gamers nexus videe, i najedanput kad je i jedan 5600x u ogromnoj prednosti odjednom se salju neka druga videa i gn vise nije relevantan.

16 godina
neaktivan
offline
AMD Navi

Mineri na veliko hvale nove Radeonke... ne bu dobro za dostupnost kartica u skorije vrijeme 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
online
Re: AMD Navi
MEGATAMA kaže...

Eto opet se brinete za moje novce,trolanje i zavist.

I ti se brines za Navi, a istog ili nemas, ili nisi imao nikakvog iskustva pa te lijepo molim (a vjerujem i ostali) da ne zagadujes temu i prosetas, te ostanes u Ampere temi koliko te volja, "Hrce" nema pa nam ni ti ne trebas...

T.L. - za zahvalu udri hvala // WoT and pubg: tomo53nja
8 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Navi
hahhaajaads kaže...
AdR03 kaže...
hahhaajaads kaže...

 

Ova RTX 3070 pored RX 6800 ispada stvarno uzasno.

 Stevo je hardcore AMD fanboy :D

 

Super je lik i ima fantastične reviewove ali kad je nešto što ima veze sa AMDom treba ga uzet sa zrnom soli.

 

Em što je AMD fanboy em što hejta i posvađan je sa nvidiom.

 

Glupo da se posro sam po sebi ovako sa ovime jer samo potvrđuje da je biased....

 Kakve veze ima amd fanboy sa rezultatima bencheva ? I da je tolki fanboy, sumnjam da bi fejkao bencheve jer to nit njemu nit njegovom timu nebi dobro doslo. To ti je isto sad kad gledas gamers nexusa, prije ryzen 5000 svi ovdje koji su branili intel su koristili gamers nexus videe, i najedanput kad je i jedan 5600x u ogromnoj prednosti odjednom se salju neka druga videa i gn vise nije relevantan.

 Gle, ja sebe smatram "AMD fanboyem" al budi realan i ako 30 benchmarka i reviewova govori jedno a Stevo jedini govori nešto sasvim drugo + Stevo jedini nije testirao DLSS + RT koji su ogroman plus kod odluke o kupnji kartice, onda nešto nije ok...

 

Već je na twitteru full scaled war jer svi seru stevotu da je biased i da je letdown....

#YOLO
10 godina
offline
Re: AMD Navi
AdR03 kaže...
hahhaajaads kaže...
AdR03 kaže...
hahhaajaads kaže...

 

Ova RTX 3070 pored RX 6800 ispada stvarno uzasno.

 Stevo je hardcore AMD fanboy :D

 

Super je lik i ima fantastične reviewove ali kad je nešto što ima veze sa AMDom treba ga uzet sa zrnom soli.

 

Em što je AMD fanboy em što hejta i posvađan je sa nvidiom.

 

Glupo da se posro sam po sebi ovako sa ovime jer samo potvrđuje da je biased....

 Kakve veze ima amd fanboy sa rezultatima bencheva ? I da je tolki fanboy, sumnjam da bi fejkao bencheve jer to nit njemu nit njegovom timu nebi dobro doslo. To ti je isto sad kad gledas gamers nexusa, prije ryzen 5000 svi ovdje koji su branili intel su koristili gamers nexus videe, i najedanput kad je i jedan 5600x u ogromnoj prednosti odjednom se salju neka druga videa i gn vise nije relevantan.

 Gle, ja sebe smatram "AMD fanboyem" al budi realan i ako 30 benchmarka i reviewova govori jedno a Stevo jedini govori nešto sasvim drugo + Stevo jedini nije testirao DLSS + RT koji su ogroman plus kod odluke o kupnji kartice, onda nešto nije ok...

 

Već je na twitteru full scaled war jer svi seru stevotu da je biased i da je letdown....

 Stevo racuna na svoju publiku, vjerovatno je radio testove koje ljudi rezolucije koriste, koje postavke koriste i koje igre igraju i na tim je shvatio da nema nekog znacaja (bar u ovo vrijme) od RTa i DLSSa.

 "But we are reviewing for a general audience with a wide range of use cases. What you play is not always what others play."

 

btw, da je fanboy onda nebi srao po onom franku sto je rekao da ce uzet 10$ jer nece bit paper launcha (tj. taj lik je neki marketinski strucnja u amdu)

 Iako sad po njegovim postovima ne vidim da je rekao nesto ono zesce protiv nvidie.. "jasno je da ako zelite RT da budete uzeli nvidiju" "negdje je amd dosta kompetitivan dok je negdje uzasan"... 

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.11.2020 13:50 (hahhaajaads).
16 godina
offline
Re: AMD Navi
funny games kaže...

 Svi oni rade za pare kao i mi stoga ne čudi me ako postoji kakva trenutna naklonost,AMD hoće svoj dio kolač kojeg treba podmazati.Sve u svemu dobri su jedni i drugi,samo da cijene malo padnu ali sumnjam pošto igraju na kartu nekakve nestašice stoga ponuda i potražnja odradi svoje 

Nema to veze sa podmazivanjem i sličnim tričarijama.Nevidiji se nije sviđao određeni Stevih neovisan test Nevidija grafa, pa su ga otkantali dakle nisu ga mogli kupit.

 

Uzmi primjer Jabučara, a oni su sa Nevidijom onako kao prosječan pas i mačka.

 

Eto kolko je Nevidija izživcirala tatu Linuxa, pa eto človek je reagiral bez cenzure ili zadrške.

 

AMD,........is that Epyc or what?
6 godina
offline
Re: AMD Navi
AdR03 kaže...

 Gle, ja sebe smatram "AMD fanboyem" al budi realan i ako 30 benchmarka i reviewova govori jedno a Stevo jedini govori nešto sasvim drugo + Stevo jedini nije testirao DLSS + RT koji su ogroman plus kod odluke o kupnji kartice, onda nešto nije ok...

 

 Sources? Stvarno ne znam, pratim stevu i stevu. Jedan je HU, drugi je GN. Ostali su mi ne simpatični, osim der8auera, on je zvijer.

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
14 godina
offline
AMD Navi

Stevo fanboy amd-a a stiven fanboy intela i nvidie, znaci ni jednom ni drugom netreba vjerovati sve sto kazu.Davno sam ja govorio da je yutube samo jedno veliko smeće, isto kao i ovaj sto sam ga linkao maloprije iz srbije fanboy da nemoze biti veći.Najjace na kraju video prica o ryzenu 5600x kako je hladan, te da su mu temperature super.Lik nalozio vetilatore do kraja i radi usrani cpu-z stres test koji tako banalna da se nemoze opisati.Pa bolje aida 64 zagrijava proceor sa svim ukljucenim kvačicama.Jbt na svim igrama je radio benchmark kad je dosao do tomb ridera samo pokaziva rezultate, ocito nesto ne stima dobro s tom igrom.Ali naravno AMD iz srbije ga podrzava i dodjeluje mu opremu, jer drugacije ni nebi napravio video sa realnom stvarnošću.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
AMD Navi
everyday i'm shuffling...
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: AMD Navi
AdR03 kaže...
hahhaajaads kaže...
AdR03 kaže...
hahhaajaads kaže...

 

Ova RTX 3070 pored RX 6800 ispada stvarno uzasno.

 Stevo je hardcore AMD fanboy :D

 

Super je lik i ima fantastične reviewove ali kad je nešto što ima veze sa AMDom treba ga uzet sa zrnom soli.

 

Em što je AMD fanboy em što hejta i posvađan je sa nvidiom.

 

Glupo da se posro sam po sebi ovako sa ovime jer samo potvrđuje da je biased....

 Kakve veze ima amd fanboy sa rezultatima bencheva ? I da je tolki fanboy, sumnjam da bi fejkao bencheve jer to nit njemu nit njegovom timu nebi dobro doslo. To ti je isto sad kad gledas gamers nexusa, prije ryzen 5000 svi ovdje koji su branili intel su koristili gamers nexus videe, i najedanput kad je i jedan 5600x u ogromnoj prednosti odjednom se salju neka druga videa i gn vise nije relevantan.

 Gle, ja sebe smatram "AMD fanboyem" al budi realan i ako 30 benchmarka i reviewova govori jedno a Stevo jedini govori nešto sasvim drugo + Stevo jedini nije testirao DLSS + RT koji su ogroman plus kod odluke o kupnji kartice, onda nešto nije ok...

 

Već je na twitteru full scaled war jer svi seru stevotu da je biased i da je letdown....

 

 Šta ima testirati da DLSS kad ga AMD još nema sa čim da ga usporedi, RTX kod nVidije već su sažvakali tu tehnologije a AMD tek u povoju jednostavno nVidija je tu superiorna dok u raw power su tu izjednačeni i to je veliki skok za AMD. RX 6800XT duplo brža do RX 5700XT.

 

Jučer sam gledao jedan podkast interviju sa 2 AMD-ca gdje kažu da je bila molba developera da neprave proprietary Ray trace zbog bugova i duplog posla tj. da koriste Microsoftov DRX.

 

Godfall Adds DirectX 12 Ray Tracing For Radeon RX 6000, But Oddly Leaves Out GeForce RTX GPUs

http://hwbot.org/signature/u135800.png
10 godina
offline
Re: AMD Navi

 I to na stock cooleru.. bas me zanima sta ce tek bit 25. 

6 godina
offline
Re: AMD Navi
hahhaajaads kaže...

 

 

Ova RTX 3070 pored RX 6800 ispada stvarno uzasno.

kako to mislis uzasno?

 

u prosjeku od 28 testiranih igara na webu, nvidija je brza, a kosta manje, i jos dobijes bonus za one igre koje podrzavaju, DLSS, bolji RT, Reflex i Broadcast

 

u kojem je to svemiru uzas ako nesto platis manje a dobijes za to vise?

 

drivere ne spominjem jos, budemo i to vidjeli

 

Radeon je u prosloj seriji bio kao bolji, jer si za manje novaca dobio malo sporiju grafiku za te modele koje su imali, sada kada za manje novaca dobijes brzu i jos dodatne benefite, to je uzas 

 

ne razumijem taj pogled na stanje stvari

9 godina
offline
AMD Navi

Jedno je sigurno moja 1080Ti ostaje u računalu do daljnjega... Sve više mi se gadi ovo što se događa na tržištu i izgubio sam volju totalno. Hype je na 0 i iskreno više ni ne gledam shopove tjednima ni ništa... 

Moj PC  
8 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: AMD Navi
3dfx kaže...

kako to mislis uzasno?

 

u prosjeku od 28 testiranih igara na webu, nvidija je brza, a kosta manje, i jos dobijes bonus za one igre koje podrzavaju, DLSS, bolji RT, Reflex i Broadcast

 

u kojem je to svemiru uzas ako nesto platis manje a dobijes za to vise?

 

drivere ne spominjem jos, budemo i to vidjeli

 

Radeon je u prosloj seriji bio kao bolji, jer si za manje novaca dobio malo sporiju grafiku za te modele koje su imali, sada kada za manje novaca dobijes brzu i jos dodatne benefite, to je uzas 

 

ne razumijem taj pogled na stanje stvari

WTF? Koje si ti bencheve gledao? 3070 nije brža, jeftinija je ali brža definitivno nije.

12 godina
offline
Re: AMD Navi
Jedno fali, a to je vrlo dobre kartice za oko 2500kn.
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
AMD Navi

Na ovom forumu stvarno neznaš ko je luđi crveni, plavi ili zeleni 

 

Valjda nema osoba za nabrojat na jednu ruku koji nisu hardcore whiteknights svog tabora....

#YOLO
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: AMD Navi
Promster kaže...
3dfx kaže...

 

WTF? Koje si ti bencheve gledao? 3070 nije brža, jeftinija je ali brža definitivno nije.

 pa sve. Optimum Tech, Hardware Canucs, LTT, Jay2cents, Hardwareunboxed, Gamers Nexus, Greg Salazar, OC3DNet, AnandTech, Techpowerup, The  Verg, PCMag,TechSpot, PCGamer, Gamestar, BUG, TomsHardware, Guru 3D

 

i kad ih sve stavim u excelicu u svim tim igrama na 4k bez RT i DLSS 3070 i 3080 su brze od radeonki

 

recimo da 3070 i nije, ali je jeftinija, i nudi vise tehnologija, sta nije opet bolja kupnja, ili je 6800 bolja kupnja?

13 godina
offline
Re: AMD Navi
3dfx kaže...
Promster kaže...
3dfx kaže...

 

WTF? Koje si ti bencheve gledao? 3070 nije brža, jeftinija je ali brža definitivno nije.

 pa sve. Optimum Tech, Hardware Canucs, LTT, Jay2cents, Hardwareunboxed, Gamers Nexus, Greg Salazar, OC3DNet, AnandTech, Techpowerup, The  Verg, PCMag,TechSpot, PCGamer, Gamestar, BUG, TomsHardware, Guru 3D

 

i kad ih sve stavim u excelicu u svim tim igrama na 4k bez RT i DLSS 3070 i 3080 su brze od radeonki

 

recimo da 3070 i nije, ali je jeftinija, i nudi vise tehnologija, sta nije opet bolja kupnja, ili je 6800 bolja kupnja?

Ne znam kako, ali nema veze...3070 je bolja kupnja svakako, barem za objektivne ljude.

15 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Navi
3dfx kaže...
Promster kaže...
3dfx kaže...

 

WTF? Koje si ti bencheve gledao? 3070 nije brža, jeftinija je ali brža definitivno nije.

 pa sve. Optimum Tech, Hardware Canucs, LTT, Jay2cents, Hardwareunboxed, Gamers Nexus, Greg Salazar, OC3DNet, AnandTech, Techpowerup, The  Verg, PCMag,TechSpot, PCGamer, Gamestar, BUG, TomsHardware, Guru 3D

 

i kad ih sve stavim u excelicu u svim tim igrama na 4k bez RT i DLSS 3070 i 3080 su brze od radeonki

 

recimo da 3070 i nije, ali je jeftinija, i nudi vise tehnologija, sta nije opet bolja kupnja, ili je 6800 bolja kupnja?

 

Ma o čemu ti pričaš?

 

HU: For an extra $80, there's now the option of the Radeon RX 6800 which packs twice as much VRAM. Despite costing 16% more, the Radeon is already offering gamers around 16% more performance on average. Of the 18 games we tested, there wasn't a single instance where the 3070 was faster than the 6800, which is more definitive than the 6800 XT vs. RTX 3080 comparison.

 

Technopowerup: The Radeon RX 6800 beats both NVIDIA's RTX 2080 Ti and RTX 3070 by around 8–9%.

 

TomsHardware: The RX 6800 does even better against the RTX 3070, generally winning most benchmarks by a decent margin. Of course, it costs more, but if you have to pick between the 6800 and 3070, we'd spend the extra $80.

 

PCGamer: And it's confidently ahead of the RTX 3070 in nearly every race, if you're wondering. As you'd hope, and most likely expect, from a graphics card at an $80 premium. And if there's any consideration for the RTX 3070 as a possible 4K freighter then you can only say the same but more so for the RX 6800. Surpassing the RTX 3070 by anything from low single-digit to around 20 percent at 4K, it's unquestionably a more deft hand at 4K

 

Ovi neki koje si naveo tipa GN i Anandtech još niti nemaju 6800 review tako da stvarno ne razumijem gdje si ti vidio te recenzije Ali ovo što je vani sve pokazuje da 6800 razara 3070, pitanje je samo da li to vrijedi tih dodatnih 80 USD (ako ćemo gledati MSRP što IMO nema nikakvog smisla jer niti jedna kartica se sad ne bude prodavala po tim cijenama).

11 godina
online
Re: AMD Navi
X-Wind kaže...
3dfx kaže...
Promster kaže...
3dfx kaže...

 

WTF? Koje si ti bencheve gledao? 3070 nije brža, jeftinija je ali brža definitivno nije.

 pa sve. Optimum Tech, Hardware Canucs, LTT, Jay2cents, Hardwareunboxed, Gamers Nexus, Greg Salazar, OC3DNet, AnandTech, Techpowerup, The  Verg, PCMag,TechSpot, PCGamer, Gamestar, BUG, TomsHardware, Guru 3D

 

i kad ih sve stavim u excelicu u svim tim igrama na 4k bez RT i DLSS 3070 i 3080 su brze od radeonki

 

recimo da 3070 i nije, ali je jeftinija, i nudi vise tehnologija, sta nije opet bolja kupnja, ili je 6800 bolja kupnja?

 

Ma o čemu ti pričaš?

 

HU: For an extra $80, there's now the option of the Radeon RX 6800 which packs twice as much VRAM. Despite costing 16% more, the Radeon is already offering gamers around 16% more performance on average. Of the 18 games we tested, there wasn't a single instance where the 3070 was faster than the 6800, which is more definitive than the 6800 XT vs. RTX 3080 comparison.

 

Technopowerup: The Radeon RX 6800 beats both NVIDIA's RTX 2080 Ti and RTX 3070 by around 8–9%.

 

TomsHardware: The RX 6800 does even better against the RTX 3070, generally winning most benchmarks by a decent margin. Of course, it costs more, but if you have to pick between the 6800 and 3070, we'd spend the extra $80.

 

PCGamer: And it's confidently ahead of the RTX 3070 in nearly every race, if you're wondering. As you'd hope, and most likely expect, from a graphics card at an $80 premium. And if there's any consideration for the RTX 3070 as a possible 4K freighter then you can only say the same but more so for the RX 6800. Surpassing the RTX 3070 by anything from low single-digit to around 20 percent at 4K, it's unquestionably a more deft hand at 4K

 

Ovi neki koje si naveo tipa GN i Anandtech još niti nemaju 6800 review tako da stvarno ne razumijem gdje si ti vidio te recenzije Ali ovo što je vani sve pokazuje da 6800 razara 3070, pitanje je samo da li to vrijedi tih dodatnih 80 USD (ako ćemo gledati MSRP što IMO nema nikakvog smisla jer niti jedna kartica se sad ne bude prodavala po tim cijenama).

 

Zar nisi čitao? HU Stevo je AMD fanboj i njegovi testovi i misljenja ne vrijede 

12 godina
offline
Re: AMD Navi
U prosjeku je 6800 brža od 3070 od 10% do 15% prema ovim recenzijama. Sad ako se tu doda da je jedan 5700XT kroz drivere dobio boost od ne znam koliko 6800 bi po tome trebala biti bolji pick.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: AMD Navi
pavlovs_dog kaže...

90% ljudi zaboli kurac za rejtrejsingom i produktivnosti tako da je AMD zapravo fejlao jedino sa cijenom. Kad bi rx6800 koštala 50ak eura manje, nitko razuman pokraj nje ne bi kupio rtx3070.

 

Nije failao ni sa cijenom, jer je Nvidia planirala 50% veće cijene, ali su na brzinu spustili kad su

dobili insiderske informacije o performansama big NAVI-a

16 godina
offline
Re: AMD Navi
MEGATAMA kaže...
rambox kaže...

Eto zakaj je Ray Tracing i DLSS(ili buduča AMD verzija) i dalje nebitan, i zato su takva testiranja manje više nebitna.Stevo od Klokana je složil tablicu, pa eto dok barem 50% igrica(PS5 i X Box X serija ista priča) ne podržava žuto tu se nema o čemu raspravljat.

 

https://twitter.com/HardwareUnboxed/status/1329096824410439681

1.....ti si jedan od onih sto je propovjedao planine 7nm Navi2 grafa na launchu....gdje je zapelo...

 

2.Dok god Nvidia drzi 80% trzista a AMD 20% a sada sigurno i manje....Nvidia diktira trendove i ono sto je bitno.

 

3.Ovo tvoj farbanje postova je toliko estetski odvratno i toliko narusava estetiku foruma da mi je neshvatljivo kako nisi dobio permaban odavno samo na osnovu toga.

 

2.Kad se uračunaju integrirane grafičke i konzole, situacija ja ovakva:

 

"As of the second quarter of 2020, Intel was the biggest vendor in the PC GPU market worldwide, occupying 64 percent of the market. AMD, who has shipped over 500 hundred million GPUs since 2013, occupied 18 percent of the market, whilst Nvidia took a market share of 19 percent."

 

Izvor:

 

https://www.statista.com/statistics/754557/worldwide-gpu-shipments-market-share-by-vendor/#:~:text=As%20of%20the%20second%20quarter,market%20share%20of%2019%20percent.

11 godina
offline
Re: AMD Navi
segregator kaže...
MEGATAMA kaže...
rambox kaže...

Eto zakaj je Ray Tracing i DLSS(ili buduča AMD verzija) i dalje nebitan, i zato su takva testiranja manje više nebitna.Stevo od Klokana je složil tablicu, pa eto dok barem 50% igrica(PS5 i X Box X serija ista priča) ne podržava žuto tu se nema o čemu raspravljat.

 

https://twitter.com/HardwareUnboxed/status/1329096824410439681

1.....ti si jedan od onih sto je propovjedao planine 7nm Navi2 grafa na launchu....gdje je zapelo...

 

2.Dok god Nvidia drzi 80% trzista a AMD 20% a sada sigurno i manje....Nvidia diktira trendove i ono sto je bitno.

 

3.Ovo tvoj farbanje postova je toliko estetski odvratno i toliko narusava estetiku foruma da mi je neshvatljivo kako nisi dobio permaban odavno samo na osnovu toga.

 

2.Kad se uračunaju integrirane grafičke i konzole, situacija ja ovakva:

 

"As of the second quarter of 2020, Intel was the biggest vendor in the PC GPU market worldwide, occupying 64 percent of the market. AMD, who has shipped over 500 hundred million GPUs since 2013, occupied 18 percent of the market, whilst Nvidia took a market share of 19 percent."

 

Izvor:

 

https://www.statista.com/statistics/754557/worldwide-gpu-shipments-market-share-by-vendor/#:~:text=As%20of%20the%20second%20quarter,market%20share%20of%2019%20percent.

A kad se uracunaju mobiteli?.....🙄

12 godina
offline
Re: AMD Navi
Koliko je u postotku 5700XT dobila na performansama od izlaska do danas kroz drivere?
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: AMD Navi
MEGATAMA kaže...
segregator kaže...
MEGATAMA kaže...
rambox kaže...

Eto zakaj je Ray Tracing i DLSS(ili buduča AMD verzija) i dalje nebitan, i zato su takva testiranja manje više nebitna.Stevo od Klokana je složil tablicu, pa eto dok barem 50% igrica(PS5 i X Box X serija ista priča) ne podržava žuto tu se nema o čemu raspravljat.

 

https://twitter.com/HardwareUnboxed/status/1329096824410439681

1.....ti si jedan od onih sto je propovjedao planine 7nm Navi2 grafa na launchu....gdje je zapelo...

 

2.Dok god Nvidia drzi 80% trzista a AMD 20% a sada sigurno i manje....Nvidia diktira trendove i ono sto je bitno.

 

3.Ovo tvoj farbanje postova je toliko estetski odvratno i toliko narusava estetiku foruma da mi je neshvatljivo kako nisi dobio permaban odavno samo na osnovu toga.

 

2.Kad se uračunaju integrirane grafičke i konzole, situacija ja ovakva:

 

"As of the second quarter of 2020, Intel was the biggest vendor in the PC GPU market worldwide, occupying 64 percent of the market. AMD, who has shipped over 500 hundred million GPUs since 2013, occupied 18 percent of the market, whilst Nvidia took a market share of 19 percent."

 

Izvor:

 

https://www.statista.com/statistics/754557/worldwide-gpu-shipments-market-share-by-vendor/#:~:text=As%20of%20the%20second%20quarter,market%20share%20of%2019%20percent.

A kad se uracunaju mobiteli?.....🙄

 

Još nisu na tržištu, ali i tu će uskoro AMD uletit, preko deala sa Samsungom

10 godina
offline
Re: AMD Navi
Promster kaže...
3dfx kaže...
Promster kaže...
3dfx kaže...

 

WTF? Koje si ti bencheve gledao? 3070 nije brža, jeftinija je ali brža definitivno nije.

 pa sve. Optimum Tech, Hardware Canucs, LTT, Jay2cents, Hardwareunboxed, Gamers Nexus, Greg Salazar, OC3DNet, AnandTech, Techpowerup, The  Verg, PCMag,TechSpot, PCGamer, Gamestar, BUG, TomsHardware, Guru 3D

 

i kad ih sve stavim u excelicu u svim tim igrama na 4k bez RT i DLSS 3070 i 3080 su brze od radeonki

 

recimo da 3070 i nije, ali je jeftinija, i nudi vise tehnologija, sta nije opet bolja kupnja, ili je 6800 bolja kupnja?

Ne znam kako, ali nema veze...3070 je bolja kupnja svakako, barem za objektivne ljude.

 Ne znam na koju foru je bolja kupnja... 

5 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Navi
mislioc kaže...
Koliko je u postotku 5700XT dobila na performansama od izlaska do danas kroz drivere?

nisam primjetio nikakav pomak u performansama, osim specificnih za pojedinu igru, gdje su neke sitnice rjesavali preko drivera da iskoriste neke nove linije u kodu same igre gdje se dobija neki boost

 

koliko se sjecam Apex i Warzone su imali prije nekog vremena neki takav update

 

jos cekam da rjese 2 buga koja nisu od kada je izasla kartica van 

www.youtube.com/TerabitTV
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice