Star Wars

poruka: 46
|
čitano: 11.921
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
odjavljen
offline
Star Wars

Evo, kakav je vama film(tj. filmovi)? Meni osobno nešto najbolje ikad snimljeno...

I BTW

Nešto se pričalo da se snima novi film....pa ako je netko pratio to može nam malo objasnit. I datum izlazka i detalje o filmu ako je nešto rečeno...
E da, i o novim igrama koje će izaće ili koje su u razvoju... =)
Hvala :)


PC: QX9650 4 GHz // XFX nForce 790i // 9800 GX2 Quad SLI // PSU CM 1000W // CM Stacker 832 // 4 GB Ballistix Tracer 1066 MHz // 2x HDD Seagate 32 mb chache, 500 GB //
16 godina
neaktivan
offline
RE: Star Wars

Super filmovi... imam ih sve doma na DVD-u. najbolje su mi 2. i 3. epizoda. 2. ona borba u areni, a u 3. ono na samom pocetku... pre***eno! Viče inace sve epizode imaju super pricu... i ja sam isto nesta cuo da ce snimat, samo se nadam da ce bit nastavci... bilo bi glupo kad bi napravili remake postojecih epizoda, a imaju fakat imaju o cemu snimat!

16 godina
odjavljen
offline
Star Wars

Da. Negdje sam pročito da će svake godine izlazit jedan nastavak ponovno, samo 3D tak da će bit uživancija ić to pogledat po dvadeseti put u kino :D:D


PC: QX9650 4 GHz // XFX nForce 790i // 9800 GX2 Quad SLI // PSU CM 1000W // CM Stacker 832 // 4 GB Ballistix Tracer 1066 MHz // 2x HDD Seagate 32 mb chache, 500 GB //
16 godina
neaktivan
offline
RE: Star Wars

Svi Star Wars filmovi su prezakon, ali mi je prva trilogija draza. Imam svih 6 filmova na dvd-u i u 720p rezoluciji. A i star wars igre nisu lose pogotvo KOTOR 1 i 2. A ovo o novom filmu to jos nisam cuo jer kolko se sjecam Lucas je reko da nece cijeli zivot snimati Star Wars flmove a i sad se bavi snimanjem Indiana Jones.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Star Wars
Malarkey kaže...

Nešto se pričalo da se snima novi film....pa ako je netko pratio to može nam malo objasnit. I datum izlazka i detalje o filmu ako je nešto rečeno...
E da, i o novim igrama koje će izaće ili koje su u razvoju... =)


George Lucas je rekao da razmišlja o novom filmu koji će biti smješten između 3 i 4 nastavka zbog prevelike vremenske rupe. Radnja je o stanju u galaksiji u vrijeme Lukeovog i Leiog odrastanja, i samo njihovo odrastanje.

 Odlični filmovi ali me 3 nastavak malo razočarao: mislio sam da će biti neki puno opakiji zaplet i situacije, ali ni ovo nije loše

 

Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't
stand one bit of competition
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.4.2008 20:56 (Paolo2612).
16 godina
neaktivan
offline
Star Wars

Sto se tice radnje izmedu 3 i 4 nastavka lucas arts radi na igri Star Wars The Force Unleashed. Evo videp pa uzivajte:

http://www.gametrailers.com/player/30050.html http://www.gametrailers.com/player/30996.html. U igri ste u ulozi Dart Vaderovog ucenika koji za njega obavlja razne "poslice"

najbolji filmic:http://www.gametrailers.com/player/21832.html obavezno pogledat!

16 godina
odjavljen
offline
Star Wars

Igre neće biti za PC...bar ne za sad....


PC: QX9650 4 GHz // XFX nForce 790i // 9800 GX2 Quad SLI // PSU CM 1000W // CM Stacker 832 // 4 GB Corsair 1333 MHz // 2x HDD Seagate 32 mb chache, 500 GB //
16 godina
neaktivan
offline
RE: Star Wars

a mislim da ju nece opce na pc-u izdat. al nema veze u 6. mjesecu izlazi Mass Effect za pc to ce bit igra...

16 godina
offline
Star Wars

E bas ste uboli u moje područje,hehe.

 

http://www.supershadow.com/starwars/episode7/plot.html

 

Ovo je link na sadržaja 3. trilogije,odnosno VII,VIII i IX filma. Meni se osobno nimalo ne sviđaju,mislim da je radnja glupa i isforsirana. U stilu kao "Sithovi nisu uništeni pa se sad nešto vraćaju,ili barem pokušavaju"... Bez veze.

 

Možda će vam ovo zvučati čudno,ali ne želim da se snime nastavci. Priča je najbolja ovakva kakva je,zaokružena,dovršena. Eventualno jedan film o razdoblju između III i IV epizode. Ali i o tome se manje više sve zna.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Star Wars

tako je, vec su izmuzli dost para iz filmova sad bi snimali jos a nevjerujem da ce imati isti uspjeh ko stari filmovi

16 godina
offline
RE: Star Wars

Nema šanse.

16 godina
neaktivan
offline
Star Wars

Mah ne znam ove nove filmove prave katastrofa, bojim se da i ovdje od jednog dobrog filmskog serijala naprave neku katastrofu....


Sve što možeš sad ostavi za kasnije
16 godina
neaktivan
offline
Star Wars

što se tiče novih nastavaka, oni bi mogli biti npr. po igri kotor, ili nešto drugo, neka druga priča...

 

ma bit će snimljeno nešto 100% samo pričekajmo malo

16 godina
neaktivan
offline
RE: Star Wars

bolje da ih ne rade, isto ko kaj su isli snimat ramba i rockya nakon x-godina i filmovi su koma

16 godina
neaktivan
offline
Star Wars

ja sam da ih rade i bili bi zakon u to vjerujem tako da...

16 godina
offline
Star Wars

Ja sam isto za to da nastave snimati nove filmove na temu star warsa,ipak tehnologija pomocu koje se rade ZF efekti ide svakim danom sve bolja pa ce to i sve skupa puno bolje izgledat.Cuo sam za tu igru koju spominjete i bilo bi odlicno da dođe na PC,prema traileru stvarno dobro izgleda,ali nisu nista najavili da bi mogla doci na pc,steta,dopalo mi se ono manipuliranje silom!

16 godina
odjavljen
offline
Star Wars

IV, V i VI su najbolje epizode...meni...
Preeeeeeeeedobre su i I, II i III ali su mi ove stare ipak draže..ne znam zašto Smijeh


PC: QX9650 4 GHz // XFX nForce 790i // 9800 GX2 Quad SLI // PSU CM 1000W // CM Stacker 832 // 4 GB Corsair 1333 MHz // 2x HDD Seagate 32 mb chache, 500 GB //
16 godina
neaktivan
offline
Star Wars

meni je osobno 2 dio the best rat klonova... dok mi je 3 dio ful tužan...

16 godina
offline
Star Wars

E ljudi trebam pomoć,kak se točno zove onaj novi star wars animirani film?čuo sam da je The clone wars al pod tim imenom ne mogu naci nista,samo mi pronalazi epizode isto imene serije.

HelpBelji se

Only God will judge me tko je brži ili zec
15 godina
offline
RE: Star Wars
tommy2103 kaže...

E ljudi trebam pomoć,kak se točno zove onaj novi star wars animirani film?čuo sam da je The clone wars al pod tim imenom ne mogu naci nista,samo mi pronalazi epizode isto imene serije.

HelpBelji se

 Star Wars : The Clone Wars


Pogledao sam i tak tak je ima dosta akcije. Pogledao sam yubi tubi 6 dijelova cutscenes-a od the force unleashed i to traje oko 1h i 5min, priča je prehebena, i ispada da je taj apprentice začeo rebbel-se, na kraju ga car ubija. U igri ima jedan robot koji može hologramski se pretvorit u neke likove, pa se pretvara u obi wan-a i darth maula te darth vader-a i par drugih likova.

Radnja između 3. i 4. epizode me i najviše zanima i mislim da bi trebali napravit film između 3. i 4.-e epizode npr. episode 3.5 LOL.
Konfa: Phenom II x3 720BE@3,6GHz 1,45V/HD4870 512MB/ 2x2GB kingmax 800MHz / corsair TX650W / WD 6400AAKS blue edition / Pioneer 215-DBK / Gigabyte MA 770-ds3 rev2.0/ logitech x-530, Samsung T220(s-panel) LAPTOP - ACER 5630G ( t5800, hd3470,2GBram ,320GB hdd) MSN- drazen016@net.hr
16 godina
offline
RE: Star Wars

Gledao sam i ja cutscenes iz force unleashed,stvarno je i priča i mogucnost razaranja silom i sve to odlično.Jedina mana je to sto te igre nema za PCViče.barem ne zasad

Only God will judge me tko je brži ili zec
15 godina
offline
RE: Star Wars
tommy2103 kaže...

Gledao sam i ja cutscenes iz force unleashed,stvarno je i priča i mogucnost razaranja silom i sve to odlično.Jedina mana je to sto te igre nema za PCViče.barem ne zasad


Igrica predobro izgleda, hebes crysis! Mogu se i stabla rezat...
Konfa: Phenom II x3 720BE@3,6GHz 1,45V/HD4870 512MB/ 2x2GB kingmax 800MHz / corsair TX650W / WD 6400AAKS blue edition / Pioneer 215-DBK / Gigabyte MA 770-ds3 rev2.0/ logitech x-530, Samsung T220(s-panel) LAPTOP - ACER 5630G ( t5800, hd3470,2GBram ,320GB hdd) MSN- drazen016@net.hr
16 godina
offline
Star Wars

Evo pogledao i taj novi animirani nastavak The clone wars,i tak dobar je svakako zanimljivo za pogledati.

 

edit:e i potpisao peticiju

Only God will judge me tko je brži ili zec
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.3.2009 17:50 (tommy2103).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Star Wars

19ti nastavak animirane serije Star Wars je predobar...Koja taktika u borbi. Ma necu vam pricat pogledajte :)

15 godina
neaktivan
offline
Star Wars

serija koja se sad prikazuje je po meni super, ok da su nastavili tako nesto raditi...

bilo bi previse da se SW samo ugase s ekrana...

La lucha continuada...
16 godina
offline
Star Wars

E pogledao ovu 19 epizodu,odlična strategija!

Only God will judge me tko je brži ili zec
14 godina
offline
Star Wars

e jel zna netko di mogu gledat onu animiranu seriju The Clone Wars online?

naime, ovaj mjesec mi je Star Wars Month....skinuo sam sve filmove u bluerayu i instaliro kotor i kotor 2.

ska ska ska
14 godina
protjeran
offline
Star Wars

Od 1-3 mi je odlicno,a ostatak mi je tako tako.

http://trackmill.com/free-rider-2/Tracks/796682
14 godina
offline
RE: Star Wars

stara prva tri filma su remek dijela ovi novi nastavci su katastrofa sve komjuterska grafika više mi se sviđalo s maketama bilo je uvjerljivije,kad su počeli komjutere ubacivati u film filmovi su postajali sve gori i sljepac vidi da je sve nacrtano,nema do maketa

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
15 godina
offline
RE: Star Wars
blackalbum kaže...

stara prva tri filma su remek dijela ovi novi nastavci su katastrofa sve komjuterska grafika više mi se sviđalo s maketama bilo je uvjerljivije,kad su počeli komjutere ubacivati u film filmovi su postajali sve gori i sljepac vidi da je sve nacrtano,nema do maketa

U prvom se vidi da je CGI malo zastarjeo, u drugom je već malo bolje dok u trećem brate moj CGI JE PRVA LIGA!!!

 

Mogao bih počet skidat te star wars the clone wars epizode.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice