Rammstein

poruka: 134
|
čitano: 34.279
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Rammstein

Eto malo sam prckao po hardu i zamislite.....

 

Nađem još muziku koju sam davno osigurao na DVD i prebacio na hard bez da sam se sjetio da ju imam.

Puno albuma grupe Rammstein.

 

Jel sluša njih netko?

Meni su zakon (ok kad kužim tekst hehe)

ZLOČESTI MOD NR.1
15 godina
neaktivan
offline
RE: Rammstein

Ne slušam tu vrstu glazbe..al Du Hast je neš predobro :D

kad se želim iskalit xD

Music is my life :)
16 godina
neaktivan
offline
Rammstein

Ma imaju oni dost dobrih stvari.

Baš sam si napravio playlist i pustio nek drma.

Nisam ih cuo vec dost dugo

ZLOČESTI MOD NR.1
15 godina
neaktivan
offline
Rammstein

slušam i rock i metal, ali mi se rammstein nikako ne sviđa. previše nabijanja i deračine na njemačkom... :)

 

Manus manum lavat.
15 godina
neaktivan
offline
Rammstein

e oni su jedino kaj od rocka slušam.. naravno du hast mora bit :)

a i engel je pre***en za poruku.. sta rec nego svaka cast..

btw. hard rock mi je jaci na njemačkom nego na eng.. njem je nekako.. nezz.. grublji?

da i naravno.. nezaboravni ac/dc

Intel Q6600, Asus P5K Pro,Western Digital 500 gb HDD, 4 GB RAM 667 mHz, GeCube 4870 512 mb, Corsair TX 750, Antec Nine Hundred, Logitech G5 Rev.2, Logitech UltraX-flat, Logitech Z-5500, Samsung 206bw
16 godina
neaktivan
offline
Rammstein

Jedina grupa s ne-engleskog govornog (i naravno hrvatskog) područja koju mogu slušati. Jako dobra grupa koju često slušam.

Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
16 godina
neaktivan
offline
Rammstein

Fino ipak se našlo par obožavatelja.

Mislio sam da sam rijetka zvijerka.

ZLOČESTI MOD NR.1
15 godina
neaktivan
offline
RE: Rammstein

opa, ajmo okupit fan club... evo i mene...

slušam ih još od Sehnsuchta, sve do Rosenrot albuma koji mi nikak nije legel... nakon njih počeo sam slušati Einsturzende Neubauten te KMFDM...

Intel 486DX2/66 MHz Processor, 90MB Hard Drive - no OS, 8MB Memory,5.25" & 3.5" Floppy drives, 8 ISA Slots, Speakers, Keyboard and Mouse
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.3.2009 22:25 (markbodin).
16 godina
offline
RE: Rammstein
Ne... definitivno ne.

Rammstein je odličan bend. I iako stvarno ne znam ništa njemačkog, volim ih posluštati tu i tamo.

Najdraže stvari su mi Sonne, Du hast, Mutter, Amerika, Feuer Frei.

Zapravo, sve su mi stvari drage... LOL
Povrati u rijeku pasji skote Pojedi novac i reci HVALA TI ŽIVOTE!
15 godina
neaktivan
offline
Rammstein

klub bugovih clocker-fanova rammsteina Smijeh

Intel Q6600, Asus P5K Pro,Western Digital 500 gb HDD, 4 GB RAM 667 mHz, GeCube 4870 512 mb, Corsair TX 750, Antec Nine Hundred, Logitech G5 Rev.2, Logitech UltraX-flat, Logitech Z-5500, Samsung 206bw
15 godina
neaktivan
offline
RE: Rammstein

Isto slusam rammstein i jedna od opakih stvari i spotova je keine lust,pa imaju jos dobrih stvari kao feur frei,du hast itd.,da sad bas ne nabrajam uglavnom dobra grupa barem za mene.

Amd athlon 64 x2 6000+ 3.14 ,2gb kingmax,ati radeon hd 4550 512mb ddr3,gigabyte m52l-s3,fortron PNF 350w,seagate 500Gb
15 godina
neaktivan
offline
Rammstein

meni je dobra pjesma reise reise :D

AMD Phenom X3 2.1GHz | 2gb ram | HD4650 1024MB |ASUS M2N Motherboard
16 godina
offline
Rammstein

Došao sam u posjed njihove kompletne diskografije i probao sam odslušati par pjesama ali nikako mi nisu sjedale u uho, možda sam probao s krivim pjesmama. Ajde mi nabrojite 10-15 najboljih stvari.

I have a dream! I have a dream that one day I'll be able to see white girls and black girls, playing with each other!
15 godina
protjeran
offline
Rammstein

hehe Rammstein su gotovo klasika, odlican bend...Du hast je mozda najpoznatija, ali su im albumi krcati odlicnim stvarima...treba definitivno bacit oko na ''jubito'' i njihove live nastupeCool

Intel C2Q q8200 @3 GHz/Gigabyte EP35-DS3/ Sapphire HD 4870 512 Mb/ 4GB OCZ Platinum @ 1000MHz/ HDD Seagate 500 GB,7200.10, 32Mb /OCZ StealthXStream 500W/ Chieftec midi tower BH-02B-B-B/ Samsung SM2233BW
16 godina
protjeran
offline
Rammstein

Onda bi svakako preporučio live aus Berlin. Opaki live sa predobrim zvukom na DVD-u. Svakako pogledati.

live aus Berlin live aus Berlin
http://www.myspace.com/soundimpuls
15 godina
neaktivan
offline
Rammstein

Svidjaju mi se Du hast i Feuer frei.

World championships:7,GP started:250,GP wins:91,Podium finishes:154,Pole positions:68,Fastest laps:76,Points:1,369
16 godina
neaktivan
offline
Rammstein

Meni osobno se ne sviđaju... prosjecan bend bez neke posebne ideje sa previše deranja pa još vuce na neki ludi hardcore/screemo.

Ich Will jedino mogu poslušat nekako....

                
MORTAL, CAN YOU FEEL THE FORCE OF DARK SIDE... I ROCK YOU LIKE A HURRICANE^^
16 godina
offline
Rammstein

Slušam metal, pa su mi dobre neke pjesme od njih (najbolja mi je Keine lust). Nisu mi nešto posebno, ali sasvim solidna grupa, a i malo ih pjeva na njemačkom koji dobro zvuči u ovakvim pjesmama.

...something diabolic
15 godina
neaktivan
offline
Rammstein

Pridružujem se fan clubu rammsteina! Jedna riječ: LEGENDE Najbolji mi je zadnji album i njihovi spotovi

 i
 

15 godina
offline
Rammstein

za sve vas ljubitelje rammsteina

poslastica:))

 company of heroes :))))

 

16 godina
neaktivan
offline
Rammstein

Jedini njemački bend koji mi je ok iako nisu moj đir.

 

Evo jedan

s Rammsteinom  :D

Stan: Mr. Garrison, haven't you noticed that Timmy is retarded? Mr. Garrison: Don't call people names Stan!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Rammstein
LUXX kaže...

Jel sluša njih netko?

 
Moj glas ovdje!

Bez obzira na njemački jezik (nađe se prijevod stihova na webu), oni su mi legende.

Imam snimku koncerta gdje otvaraju vrlo impresivno sa Spiel Mit Mir i predobri su tijekom cijelog koncerta. Feuer Frei su svirali u filmu "XXX", bogovi. A moja playlist s njihovim pjesmama ide mnogo dalje od Du Hast, otprilike oko 80% pjesama Rammstein obožavam, a izdvajam:

Heirate mich
Rammstein
Asche zu Asche
Sehnsucht
Ich will
Rein, raus

Lovac kaže...

Slušam metal... Nisu mi nešto posebno, ali sasvim solidna grupa

 
Ja, kao "metalac" mogu ti samo reći da Rammstein glazbi ne treba baš klasično pristupiti kao metalu. Oni sami iz zezanja svoju glazbu nazivaju tanzmetal (LOL, dance metal! Belji se), tako da je njihov reski zvuk dovoljan da ih prigrlimo iako nisu baš pravi "metalci" (nekakav industrijski metal žanr).


Bolujem od sindroma PiTi, jeSt, Pit...
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.3.2009 8:07 (Faerdhur).
15 godina
neaktivan
offline
Rammstein

I ja se pridružujem fan clubu. Meni su zakon, a neke pjesme su pregenijalne. Meni su najdraže: Links 2,3,4, Sonne, Senucht, Engel, Ich will, Moskau i Reise reise.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Rammstein

...da se nadovežem na Faerdhura: Engel i Spiel mit mir sa Sehnsuchta; Mein herz brennt, Mutter i Sonne sa Mutter; Du riechst so gut, Laichzeit i Herzeleid s Herzeleida; Reise, reise, Amour, Stein um Stein sa Reise, Reise albuma

Intel 486DX2/66 MHz Processor, 90MB Hard Drive - no OS, 8MB Memory,5.25" & 3.5" Floppy drives, 8 ISA Slots, Speakers, Keyboard and Mouse
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.3.2009 13:37 (markbodin).
16 godina
neaktivan
offline
Rammstein

Ha ipak se našlo par ljubitelja.... Veseli me.

Band je super po meni.

Ja upravo malo budim susjede iz podnevnog preživanja rucka hehe.

ZLOČESTI MOD NR.1
16 godina
neaktivan
offline
RE: Rammstein
markbodin kaže...

...da se nadovežem na Faerdhura: Engel i Spiel mit mir sa Sehnsuchta; Mein herz brennt, Du riechst so gut, Laichzeit i Herzeleid s Herzeleida; Reise, reise, Amour, Stein um Stein sa Reise, Reise albuma

 
he he, još samo da pokrenemo i proglasimo hit ovoga threada - Rammstein pjesmu koju najčešće spomenemo Osmijeh Vidim da se nekako probijaju Du Hast i Sensucht.

Ali svakako preporučam da pogledate onaj stari koncert "Live Aus Berlin" koji
, kad se Till spušta "s neba" u onom "skafandru", recite mi da serem ako vas ne poduzme jeza pri prvim gitarskim rifovima u tim trenucima... Richard ima bijele leće na očima, a Flakea nosi publika u gumenom čamcu, ludara...

Uf, *ebote, idem opet gledati!


Bolujem od sindroma PiTi, jeSt, Pit...
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.3.2009 14:17 (Faerdhur).
15 godina
neaktivan
offline
Rammstein

Imaju par dobrih pjesmi. Primjerica Amerika je prebolesna pjesma. Smijeh

 

Core™2 Duo E7400,Gigabyte EP35-DS3,Sapphire HD 4670 512 MB DDR4, 2x 1GB Kingmax 800 MHz,Corsair 400W CX.
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.3.2009 13:46 (Jerkenovski).
16 godina
offline
Rammstein

Iako obozavam Rammstein, zadnja dva albuma su im prilicno bezveze ("Reise, Reise" jos moze proc, ali  "Rosenrot" je totalno mliltav...)

16 godina
neaktivan
offline
Rammstein

Meni njihove najbolje stvari:

 

Du Riechst so gut,

Du hast,

Engel,

Links 2,3,4

Zwitter,

Mein Herz brennt,

Sonne,

Ich will,

Feuer frei

ZLOČESTI MOD NR.1
16 godina
neaktivan
offline
Rammstein

Wollt Ihr das Bett in Flamen sehen Namigiva

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice