Novi DRAGONBALL film...

poruka: 47
|
čitano: 12.105
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Novi DRAGONBALL film...

vidim da vam je nešto svima nejasno oko filma ja sam gledao draganball i draganball z što na NOVA-TV to i na RTLII koliko ja znam radi se o starijem piccolu a goku je tamo bio klinjo ja mislim da su autori filma htjeli ga prikazati kao tinjeđera da ima 15-17 godina smeta mi što goku-a prikazuju kao vođu svega znaći negod ozbiljnog a svatko zko je gledao zna da goku nije ozbiljan kad je bio mlađi nego je naivan i razozlao mislim da je to veliki minus i u trileru sam vidio bulma crna to mi je isto jedan minou jer bi bolje da su je stavili blond jer u animu ima plavu kosu pa mislim da je blond bolje. Dobro je da priča ide ispočetka da oni koji nisu redovito pretili draganball da znaju legendu još nešto mislim da je šteta što su Klirina izbacili jer svatko zna da je on goku best frend. nadam se ako ikat budu snimali drugi dio da će neke stvari popravit i ubacit likove i neka pređ ondmah na dragoanball z kad se bori protiv vegete i frize, a o ovom filmu vidit ću kakav je čini mi se dobar

16 godina
neaktivan
offline
RE: Novi DRAGONBALL film...
gamer2400 kaže...

vidim da vam je nešto svima nejasno oko filma ja sam gledao draganball i draganball z što na NOVA-TV to i na RTLII koliko ja znam radi se o starijem piccolu a goku je tamo bio klinjo ja mislim da su autori filma htjeli ga prikazati kao tinjeđera da ima 15-17 godina smeta mi što goku-a prikazuju kao vođu svega znaći negod ozbiljnog a svatko zko je gledao zna da goku nije ozbiljan kad je bio mlađi nego je naivan i razozlao mislim da je to veliki minus i u trileru sam vidio bulma crna to mi je isto jedan minou jer bi bolje da su je stavili blond jer u animu ima plavu kosu pa mislim da je blond bolje. Dobro je da priča ide ispočetka da oni koji nisu redovito pretili draganball da znaju legendu još nešto mislim da je šteta što su Klirina izbacili jer svatko zna da je on goku best frend. nadam se ako ikat budu snimali drugi dio da će neke stvari popravit i ubacit likove i neka pređ ondmah na dragoanball z kad se bori protiv vegete i frize, a o ovom filmu vidit ću kakav je čini mi se dobar

 i ja sam gledao Dragon Ball, i moram te ispravit jer Bulma nema niti crnu, a niti plavu kosu. Bulma ima zelenu kosu! Sto se tice filma mislim da se radi o jednom od najruznijih, najodvratnijih i najglupljih izroda Sedme Umijetnosti... Film je naprosto los u samoj srzi, i ne vidim kako ovakvi neuradci mogu doprinijet popularnosti vec jako popularne anime serije. Nakon ovog filma, kao fanu DB-a preostaje mi tuga, zaljenje, bol, tesko razocaranje ali i osjecaj nade u novi, bolji, ljepsi dragon ball film jer gore od ovoga naprosto ne moze...
BULMA BULMA
BULMA u filmu i u animeu BULMA u filmu i u animeu
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.4.2009 15:06 (r3d3f1n3).
15 godina
neaktivan
offline
Novi DRAGONBALL film...

Rekao sam da Bulma u filmu ima crnu kosu, dobro u animu ima zelenu kosu ali što sam htio reći s time da bulma ima svjetlu kosu u animu a tamnu u filmu mislim da nisu morali tako napraviti

16 godina
neaktivan
offline
RE: Novi DRAGONBALL film...
gamer2400 kaže...

Rekao sam da Bulma u filmu ima crnu kosu, dobro u animu ima zelenu kosu ali što sam htio reći s time da bulma ima svjetlu kosu u animu a tamnu u filmu mislim da nisu morali tako napraviti

 Ja sam čuo da goku nema repa i da ide u školu, i da je Gohan živ. Meni su to puno teže prerade i greške filma (ovo sam čuo, tako da ne mogu potvrditi - a ovaj izrod nemam namjere gledati i da mi pokvari odličnu seriju).
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali balkan nikako iz čovjeka.
15 godina
neaktivan
offline
Novi DRAGONBALL film...

Ma film je prema animeu sranje i TOČKA.

Man Utd forever AMD Athlon64 X2 5000+, 2GB DDR2 800mHz RAM, Radeon HD3850 512mb
15 godina
offline
RE: Novi DRAGONBALL film...
Spank Master kaže...

Ma film je prema animeu sranje i TOČKA.

 Slažem se u potpunosti sa tobom.
Ja sam ga baš sada pogledao, i skoro sam si slomio stolicu kad sam vidio, razočarao me u svakom pogledu od priče do glumaca.
Nadan se stvarno da če drugi dio napraviti bolje, ako neče onda bolje da se manu blesavih posla.
I kakva je to glupost što su ga napravili da traje 75 min., za njega nebi bilo dosta 3Xpo 2.5 sati, a ne ovo počeo gledati i več završi.
AMD 6000+ 3,1 GHz ATI Club 3D3850 512 ddr3 WD 640 GB , Maxtor 80 GB Chieftec 400 W 4 GB DDR2 1000GHz Muskin red line monitor LG FLATRON ez T710BH 17" (crt)
15 godina
protjeran
offline
Novi DRAGONBALL film...

di mogu downloadat

92% tinejđera su gay. Ako si ti među onih 8% koji su jos uvijek hetero kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
Novi DRAGONBALL film...

da ne otvaram novu temu zna li netko di mogu naći hrvatski ili engleski prijevod za film, tražia sam ali ne mogu naći

15 godina
neaktivan
offline
RE: Novi DRAGONBALL film...
GaMeR 04 kaže...

da ne otvaram novu temu zna li netko di mogu naći hrvatski ili engleski prijevod za film, tražia sam ali ne mogu naći

 što će ti englenski prevod kad prićaju na englenskom(ako slučaju imaš njemačku verziju daj mi link)
15 godina
neaktivan
offline
Novi DRAGONBALL film...

nemam njemačku verziju ali lakše je pročitati nego čuti što govore

15 godina
odjavljen
offline
Novi DRAGONBALL film...

skinuo film , pogledo na minutu i obriso za milisekundu....

Gigabyte GA-M56S-S3//AMDx2 4000+@5600//cooler master hyper tx2//2x1gb DDR2//Sapphire hd4670+Accelero s2+120mm vent//2x160gb HDD
15 godina
neaktivan
offline
RE: Novi DRAGONBALL film...
Kordy kaže...

skinuo film , pogledo na minutu i obriso za milisekundu....

 ta ti je dobra
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.4.2009 22:13 (gamer2400).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Novi DRAGONBALL film...

e ekipo pozz i kada uopce izlazi film

 

16 godina
neaktivan
offline
RE: Novi DRAGONBALL film...
Miki147 kaže...

e ekipo pozz i kada uopce izlazi film

 

 di ti zivis?Osmijehfilm je izasao puno prije tvog pitanja,mjesec ili 2 nebi znao rec
AMD 5000+ Duo 3,0 Ghz.2 Gb 667 mhz Ram ATI 4670 512 DDR3
16 godina
neaktivan
offline
Novi DRAGONBALL film...

želim svojih 85 minuta života natrag, odmaaaa....

Bolje ispasti budala nego iz aviona | C'est la vie
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.4.2009 21:00 (leo_819).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Novi DRAGONBALL film...
leo_819 kaže...

želim svojih 85 minuta života natrag, odmaaaa....

 e ova fora je najbolja do sada
15 godina
odjavljen
offline
RE: Novi DRAGONBALL film...
gamer2400 kaže...
leo_819 kaže...

želim svojih 85 minuta života natrag, odmaaaa....

 e ova fora je najbolja do sada
 Fora se puno troši na you tubu...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice