Chuck

poruka: 321
|
čitano: 55.995
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Chuck
maxy0 kaže...

najaca serija koju sam gledo... pogledo sam prije 5 dana do kraja al uskoro pocinjem opet gledat :)

Ja sam ju već pogledao više od 10 puta, a počeo sam tek u 11. mjesecu 2011 godine.

Ja ju jednostavno nemogu prestat gledat!{#}

12 godina
neaktivan
offline
Chuck

Zna li tko kako se zove sepizoda i sezona, u kojoj Devon spašava iranskog presjednika ili nešto tako, a on mu zahvaljuje iako je on neki okrutni kriminalac, ima i onu ženu koja ima naglaska kao da je Španjolske :D

Tražim starije BUG-ove...na PP...Inače gledam samo nedjeljom u kristalnu kuglu(xxx-man ne radi tada), i vidim vaše komponente :D
12 godina
neaktivan
offline
Re: Chuck
VALVE kaže...

Zna li tko kako se zove sepizoda i sezona, u kojoj Devon spašava iranskog presjednika ili nešto tako, a on mu zahvaljuje iako je on neki okrutni kriminalac, ima i onu ženu koja ima naglaska kao da je Španjolske :D

Da. Mislim da je to 3 sezona 3 epizoda (Chuck Versus the Angel de la Muerte), i 4 sezona 4 epizoda (Chuck Versus the Coup d'Etat).

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.6.2012 19:24 (3kvi).
11 godina
offline
Chuck

Ako ikad budem imao viška miliona financirat ću NBC za jos par sezona chucka :DDD

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.7.2012 19:05 (warix).
11 godina
neaktivan
offline
Chuck

RTL 2 vratite nam Chucka {#}

12 godina
offline
Re: Chuck
dino_pes13 kaže...

RTL 2 vratite nam Chucka {#}

Upravo na RTL 2- S03E01   {#}

Bilo bi potrebno, al' nije zgodno...
12 godina
offline
Re: Chuck
Komunist Izet kaže...
dino_pes13 kaže...

RTL 2 vratite nam Chucka {#}

Upravo na RTL 2- S03E01   {#}

Pa djubr*d RTL-ovska to stavi u 11 navečer, a bitno da su Malcomi, Majke, i ostale serije koje repriziraju već 5. puta, 4 puta u 2 sata {#}

 

Ako sam ti barem malo pomogao, stisni gumb HVALA
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.1.2013 18:19 (speedy56).
12 godina
neaktivan
offline
Chuck

Odgledao 3,4 i 5 sezonu u tjedan dana, po meni najbolja serija ikad.

 

Oce li bit ista od 6. sezone?

When I get sad I stop Being sad and be awesome instead. True Story.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Chuck
donator_bubrega kaže...

Odgledao 3,4 i 5 sezonu u tjedan dana, po meni najbolja serija ikad.

 

Oce li bit ista od 6. sezone?

  Neće,nažalost...5 sezona je zadnja...Ja najprije pogledao 5,pa 4, pa 3 LOL


Mislim da je bila priča da će snimit film s njima,al neznam...

Izvan WC-a ne trpim druženje s govnima...
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.2.2013 15:43 (7kunac).
12 godina
neaktivan
offline
Chuck

Da bar oce zavrsit 5 sezonu...

 

Koliko sam razumio nista ni od filma...:(

When I get sad I stop Being sad and be awesome instead. True Story.
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.2.2013 15:46 (donator_bubrega).
12 godina
offline
Chuck

to sam i ja reko kad sam pogledo seriju :)

i nisam se prevario..jedna od boljih (po mom ukusu)

11 godina
neaktivan
offline
Chuck

Ajde sad mi iskreno recite koliko vas je nakon serije tražilo:''Yvonne Strahovski pr0n''??  {#}

Izvan WC-a ne trpim druženje s govnima...
12 godina
offline
Re: Chuck

guilty {#}

14 godina
offline
Re: Chuck
Nema više chucka na rtl2 samo su emitirali 3. sezonu :((
11 godina
neaktivan
offline
Re: Chuck

Muahahaha nazalost nista :( Bas sam se ponadao vidjeti nju i Caseya {#}

Just another brick in the wall...
15 godina
neaktivan
offline
Chuck

pitanje za s04 e01

jeli volkoff nova skupina bad guysa poput ringa?

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
14 godina
offline
Re: Chuck
Da
15 godina
neaktivan
offline
Re: Chuck
BlackEagle kaže...
Da

valjda će imat zanimljiv kraj ko sa ringom.

trenutno mi se početak 4. sezone ne sviđa.

nema buymora, tj. buymore za civile(ni legendarnog jeffstera), to mi se najviše ne sviđa :(

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
12 godina
neaktivan
offline
Re: Chuck
djdomi kaže...
BlackEagle kaže...
Da

valjda će imat zanimljiv kraj ko sa ringom.

trenutno mi se početak 4. sezone ne sviđa.

nema buymora, tj. buymore za civile(ni legendarnog jeffstera), to mi se najviše ne sviđa :(

ubrzo ce sve po starom biti :) i vratit ce se jeffster

15 godina
neaktivan
offline
Re: Chuck
Sumpor kaže...
djdomi kaže...
BlackEagle kaže...
Da

valjda će imat zanimljiv kraj ko sa ringom.

trenutno mi se početak 4. sezone ne sviđa.

nema buymora, tj. buymore za civile(ni legendarnog jeffstera), to mi se najviše ne sviđa :(

ubrzo ce sve po starom biti :) i vratit ce se jeffster

upravo sad pogledao 4.2.

i bolje je da su ih vratili, bezveze je bez njih.

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
11 godina
neaktivan
offline
Re: Chuck

Nije, volkoff je samo firma sta prodaje illegalno oruzje, i ne brini, vrate se Jeffster, i ja sam na 4. sezoni :P

Just another brick in the wall...
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.3.2013 17:27 (Mslv41).
12 godina
neaktivan
offline
Chuck

Lani sam pogledao svih pet sezona u roku od tri tjedna, i onda nisam mogao docekat zadnjih par epizoda i to me je uzasno razocaralo.. Mislio sam bit ce neki hepi end Sarah i Chuck ce bit zajedno ovo ono, a ono corak..

14 godina
offline
Re: Chuck
Pa na kraju zavrse zajedno!
12 godina
neaktivan
offline
Chuck

Na plazi u suzama..

14 godina
offline
Re: Chuck
Ali se sarah ponovno zaljubljuje u chucka
11 godina
neaktivan
offline
Re: Chuck
BlackEagle kaže...
Ali se sarah ponovno zaljubljuje u chucka

tuzan kraj serije svi prolaze bolje od SARAH  I CHUCKA  po mom misljenju zavrsetak serije je mogao biti i bolji

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.3.2013 1:00 (KIO).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Chuck

Moje misljenje je da ovo nije kraj serije. Chuck ima intersect,Sarah se sjeca svega na plaži ,Beckmanica im je rekla da kad pozele opet hvatati kriminalce mogu se vratiti u CIA-u . Ovo je nabolja serija koju sam ikad gledao,nazalost pogledao sam 5,4,3 i pola 2 sezone tako da cu si tokom ljetnih praznika uzeti vrijeme i pogledati sve od 1. epizode . Ako netko ima prijedlog neke slicne serije neka mi javi na PM . Toliko od mene. {#}

12 godina
neaktivan
offline
Chuck

Da opet ozivimo temu, jucer sam pogledao zadnju epizodu i ostao zatecen kako je zavrsila. Problem sa chuckom je sto on ima dosta gledatelja u svijetu ali ne dovoljno u americi, a NBC zivi o reklama, tako da ih je dosta puta sam subway spasavo, zbog toga sendvici unutra.

Ali iskreno nekako se nadam filmu. Jako dobra serija, nisam u pocetku imao velika ocekivanja ali kasnije je super.

 

Najjaca pjesma

 i naravno još jedna koja se stalno pojavljuje

 

 

A vodje je popis svih pjesama iz chucka http://nbcchuck.wordpress.com/music-from-chuck/

In absolute terms, I am the most legally persecuted man of all times, in the whole history of mankind, worldwide. Silvio Berlusconi 2009.
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.4.2013 20:23 (Trustek).
14 godina
offline
Re: Chuck
Trustek kaže...

Da opet ozivimo temu, jucer sam pogledao zadnju epizodu i ostao zatecen kako je zavrsila. Problem sa chuckom je sto on ima dosta gledatelja u svijetu ali ne dovoljno u americi, a NBC zivi o reklama, tako da ih je dosta puta sam subway spasavo, zbog toga sendvici unutra.

Ali iskreno nekako se nadam filmu. Jako dobra serija, nisam u pocetku imao velika ocekivanja ali kasnije je super.

 

Najjaca pjesma

 i naravno još jedna koja se stalno pojavljuje

 

 

A vodje je popis svih pjesama iz chucka http://nbcchuck.wordpress.com/music-from-chuck/

U potpunosti se slazem s tobom, cak ima i nekoliko interview-a po youtube-u koji to potvrduju. Sto se tice kraja meni je kraj bio zadnja epizoda 4. sezone u kombinaciji s mojom mastom sto bi bilo kad bi bilo ;D. Peta sezona je bilo cisto vracanje u proslost a kraj me toliko razljutio i jeb*ga... rasplakao. 

Sto se tice muzike napisi na youtubeu chuck vs music i izbacit ce ti hrpu muzika iz serije, nije da se hvalim ali ja ih imam vise manje sve. Neke koje bih svakako preporucio su 

,
 i narvno vec spomenuti cobrastyle.

 

P.S. Pogledao sam ciju seriju pred godinu dana ako ne i malo vise.

Smmmmaaack that hvala button!!!!!!!!
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.5.2013 22:54 (Ghost777).
12 godina
neaktivan
offline
Chuck

isto tako koliko je realno za novu sezonu ne znam jer ti vec glumci rade na novim projektima i oni nisu socijalno stabilni tako da cisto sumnjam da bi isli prekidat projekte zbog nove sezone za koju nije sigurno bi li uopce privukla nove a kamoli vratila i ono malo gledatelja sto ima u 'murici

Arguing on the internet is like running at the special olympics. Even if you win, you're still retarded.
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.5.2013 23:28 (Trustek).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice