Chuck

poruka: 321
|
čitano: 55.991
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Chuck

Obozavam Chucka, ali nije mi jasna jedna stvar, Shaw je radio za CIAu, ali je onda doznao da Sarah ubila na "red testu" njegovu zenu devojku lepojku i onda je radio sa Prstenom i teo ubiti Saru, ali ga je Chuck "ubio" i onda je saznao da je ziv bla bla bla bla....... i na kraju ga je opet ubio i sad gledam onu epizodu gde je shaw opet ziv i pita ga Chuck ko si ti on se upuca, onaj ga lik ozivi i onda mu kaze "Pitao si me tko sam, zovem se Shaw".... i onda on pocinje voditi njihov tim taj... ne kontam nikako i ono u avionu jel su to reprize ili su to nove epizode, posto su vec bile prije ja sam milslio da od tada pocinje.

 

Najjaci je John Casey kad pita Sarah Shawa sta to znaci, A John " Da je idiot"

11 godina
offline
Re: Chuck
B0J4N_99 kaže...

Obozavam Chucka, ali nije mi jasna jedna stvar, Shaw je radio za CIAu, ali je onda doznao da Sarah ubila na "red testu" njegovu zenu devojku lepojku i onda je radio sa Prstenom i teo ubiti Saru, ali ga je Chuck "ubio" i onda je saznao da je ziv bla bla bla bla....... i na kraju ga je opet ubio i sad gledam onu epizodu gde je shaw opet ziv i pita ga Chuck ko si ti on se upuca, onaj ga lik ozivi i onda mu kaze "Pitao si me tko sam, zovem se Shaw".... i onda on pocinje voditi njihov tim taj... ne kontam nikako i ono u avionu jel su to reprize ili su to nove epizode, posto su vec bile prije ja sam milslio da od tada pocinje.

 

Najjaci je John Casey kad pita Sarah Shawa sta to znaci, A John " Da je idiot"

To su reprize, ponovno je 3. sezona.

12 godina
neaktivan
offline
Chuck

E jebiga ponovno sve... 

12 godina
neaktivan
offline
Chuck

Covjece skinite seriju svih 5 sezona i gledajte ko ljudi, ne ove naše televizije jedan dan 3. sezone 2. epizoda, drugi dan 1. sezona 4. epizoda, 3. dan ubace malo mentalista, onda prestanu sa emitiranjem chucka na par mjeseci onda puste ponovno prvu sezonu i takve budalaštine. Nikad mi nisu bili jasni ljudi koji prate serije na tv-u, ako mi se neka serija svidi, skinem je i pogledam kad imam slobodnog vremena, a ne sad odgađat odlazak van, odgađat školu, posao ili šta ti ja znam jer "moram" gledat seriju.

Battlelog: Xtream_gjurki
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.5.2013 21:36 (Volvox).
11 godina
neaktivan
offline
Chuck

Šteta što nema 6. sezone {#}

12 godina
neaktivan
offline
Re: Chuck

Imas pravo, jebes onaj TV sve sjebu pogotovo RTL 2, nisu ni malo odganizovani, ja sam skidao s neta Big Bang jer me nervirala organizovanost..

13 godina
offline
Chuck

http://glorbi.com/bringbackchuck/ ajde ljudi samo email

SeBo
11 godina
neaktivan
offline
Chuck

Sto bi dao da mi je opet pogledat prvi put {#}

disleksija 1590
11 godina
offline
Chuck

SPOILER ZA ONE KOJI NISU ODGLEDALI SERIJU DO KRAJA! Upravo sam dovršio kompletnu seriju, što mislite o kraju? Ja sam se malo razočarao, mislim ono, serija je prvenstveno humoristična i svi na kraju imaju happy ending (Morgan i Alex počimaju živjeti zajedno, Casy isto odlazi kod svoje trebe, Devon i Ellie se sele u Chicago da bi radili posao iz snova, ona dvojica kretena iz Buy Mora ipak uspijeli sa glupom glazbom i otišli u Njemačku .....) osim glavanih likova (Chuck i Sarah), tj imaju i oni donekle happy end, opet su skupa po zaključku zadnje scene ali ona se idalje ničega ne sjeća, dakle ne sjeća se ni jedne stvari koja se dogodila tokom tih 5 godina tj. 5 sezona serije, zbilja malo glup, deprimirajući kraj jedne humoristične serije... Neki ciljani kraj je bio da zapravo ostave gledateljima "mašti na volju" da sami zaključimo kraj serije, nešto tipa "poljubac je zbilja uspio svega se sjetila", "ne sjeća se ni dalje ničega ali će ponovo biti skupa i sve krenuti iznova", "ili sjetit će se svega malo po malo" itd itd..., ja osobno ne volim te nedorečene krajeve serija/filmova, ali eto, serija je ok i ending ću svakako zaboraviti čim krenem gledati neku novu seriju {#} 

11 godina
neaktivan
offline
Chuck

Chuck i Sarah su imali tako los zavrsetak jer su stalno u 4-5 sezoni govorili da se vise ne zele bavit opasnim stvarima, a sad se Sarah vratila 5 godina unazad, znaci producenti su to napravili jer ovako ako se bude snimala 6. sezona imaju nesto, da ne bude samo "Cyber-Terorizam" {#}

Winter is coming !!
11 godina
offline
Re: Chuck
Mslv41 kaže...

Chuck i Sarah su imali tako los zavrsetak jer su stalno u 4-5 sezoni govorili da se vise ne zele bavit opasnim stvarima, a sad se Sarah vratila 5 godina unazad, znaci producenti su to napravili jer ovako ako se bude snimala 6. sezona imaju nesto, da ne bude samo "Cyber-Terorizam" {#}

Neće se snimati, kad se jednom serija otkaže više se ne snima ponovo...

10 godina
neaktivan
offline
Chuck

Dali zna netko neku seriju slične teme kao što je chuck? {#}

11 godina
offline
Re: Chuck
Nebitno0508 kaže...

Dali zna netko neku seriju slične teme kao što je chuck? {#}

http://www.tv.com/general-tv-discussion/tv-shows-like-chuck/topic/102-2165086/msgs.html

11 godina
neaktivan
offline
Chuck

Može li mi neko reći šta je bilo s Chuckom i Sarom na kraju?Svi pišete da se nesječa?Zašto?Zbog čega?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Chuck

Najbolje ti je da pogledas sam , neces zažaliti :)

11 godina
offline
Re: Chuck
Znalac111 kaže...

Može li mi neko reći šta je bilo s Chuckom i Sarom na kraju?Svi pišete da se nesječa?Zašto?Zbog čega?

a do koje epizode si gledao seriju?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Chuck
Znalac111 kaže...

Može li mi neko reći šta je bilo s Chuckom i Sarom na kraju?Svi pišete da se nesječa?Zašto?Zbog čega?

 Pogledaj 5. sezonu nećeš požalit.

 

Ukratko: Sarah dobije Intersect, ali pokvarenu verziju koja ti prži mozak, svakim flashem gubi pamćenje, i sad ju Quinn zarobi i pomoću nekih flash cardova natjera da flasha i time gubi pamćenje. Dalje ćeš vidit sam...

When I get sad I stop Being sad and be awesome instead. True Story.
11 godina
neaktivan
offline
Chuck

Problem je sto nemam vremena,gladan na RTL-2 u 01:00h počinje mislim,sada se pojavila Hanna tj.sada se ljube u bay more ducanu...Dajte link da skinem 5 sezonu,nikada nisam skidao serije ni filmove imam BS player na kompu tako da mogu gledati preko njega,link?:D

13 godina
offline
Chuck

jednostavno pogledas na netu, na filmoviziji ili nekom drugom sajtu

13 godina
offline
Chuck

Ajde ljudi, barem vi koji imate twitter followajte ovaj profil https://twitter.com/ChuckBalkanFans, da se skupimo. :))

SeBo
11 godina
neaktivan
offline
Chuck

evo koga zanima ja sam malo guglao i rekao je levi ( chuck ) da je razgovarao sa warner brosom i da ce mozda biti filma , al tek za par godina , zbog toga što u nekim zemljama se jos uvjek emitira serija pa da ne spojlaju njima . pozdrav 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice