Chuck

poruka: 321
|
čitano: 56.002
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Chuck

Sutra (neki i danas) idemo na InterneT po 10. epizodu.

Sad je vrijeme velikih odluka! Bolje živjeti 100 godina kao milijunaš nego 7 dana u bijedi! - Bob Rock
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.1.2012 20:23 (speedy56).
14 godina
offline
Re: Chuck
speedy56 kaže...

Sutra (neki i danas) idemo na Torrente po 10. epizodu.

U pravilima jasno piše da je piratluk zabranjen na forumu :D

Kopiraj link i zasnaj dosta F2P igara: http://www.bug.hr/forum/topic/pc-igre/koji-f2p-fpstps-zaigrati/131423.aspx
12 godina
offline
Re: Chuck
nul-3 kaže...
speedy56 kaže...

Sutra (neki i danas) idemo na Torrente po 10. epizodu.

U pravilima jasno piše da je piratluk zabranjen na forumu :D

Ma znam, ali ista stvar ko da sam napisao internet, editirat ću.

Sad je vrijeme velikih odluka! Bolje živjeti 100 godina kao milijunaš nego 7 dana u bijedi! - Bob Rock
13 godina
offline
Re: Chuck
Vraga zabranjen... Jednom se živi :)
15 godina
neaktivan
offline
Chuck

Gledao do 4 sezone 4 epizode i dosadilo mi dalje gledat.

Life's a wheel of fortune and it's my chance to spin it. 2pac
14 godina
neaktivan
offline
Chuck

Meni redom ovako idu sezone: 1. 3.sezona

                                         2. 2.sezona

                                         3. 1.sezona

                                         4. 5.sezona

                                         5. 4.sezona

Prva sezona mi je bila duhovita, a druga i treca pucaju od napetosti, em od same radnje, em od veze Chuck-Sarah. 4. sezona me se nije dojmila, tj bila je ok, ali sam dobio dojam da vise pokusavaju samo razvuci radnju nekako dok je 5. sezona sada opet jako dobra (bar meni), ali losija od prve tri.

14 godina
offline
Chuck

Jel mi možete neku seriju sličnu ovoj preporučiti? Ovo mi je jedna od najboljih serija koja sam ikada gledao ako ne i najbolja uz Housa.

Pre žao mi je što je gotovo. :'(

LoL EU West - KingNothing666
12 godina
neaktivan
offline
Chuck

Meni je ovo najbolja serija koju sam gledao. Da znam sličnu seriju, već bi ju gledao. xD
Ovo mi je najtužniji trenutak u cijeloj seriji, najbolji lik ikad! :'(

  

Now you see me, now you don't :D
13 godina
offline
Chuck

Upravo sam pogledao desetu epizodu. Bas cete se iznenadit na kraju(ako vec niste pogledali).

12 godina
neaktivan
offline
Re: Chuck
xXxBartmanxXx kaže...

Evo napravio sam jedan video :)

 
ocjenite i komentirajte :) nadam se da je dobar :P 

koja vam je najbolja pjesma u seriji? meni cobrastyle odlična :P lajkajte video ako vam se sviđa :)

Now you see me, now you don't :D
12 godina
offline
Re: Chuck
dturko kaže...

Upravo sam pogledao desetu epizodu. Bas cete se iznenadit na kraju(ako vec niste pogledali).

Ja sam pogledao.

KOmentirao sam sneak peak za za ovu epizodu i rekao da će se to dogoditi, ali me jedan pametnjeković odmah otkantao i rekao da je (taj snimak je bio i u sneak peaku) jako, jako star.

Trabali bi oni manje informacija davati u sneak peaku.

 

Epizoda nije loša, malo mi previše rastežu radnju dok onaj  be otme Chucka.

 

Nadam se da ću izdržati do subote, bez da pogledam sneak peak.

Sad je vrijeme velikih odluka! Bolje živjeti 100 godina kao milijunaš nego 7 dana u bijedi! - Bob Rock
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.1.2012 19:15 (speedy56).
12 godina
neaktivan
offline
Chuck

sad gledam 3 sezonu pa mi i nije baš duhovita kao i prije, ali je OK, evo uskoro 17 ep.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Chuck
VALVE kaže...

sad gledam 3 sezonu pa mi i nije baš duhovita kao i prije, ali je OK, evo uskoro 17 ep.

1. sezona je bila bas ono 50% duhovita 50% radnja ako ne i 60-40, dok 2. i 3. sto se i vidi po prici vise prelaze na radnju i napetost, a u 4. pretpostavljam da pokusavaju biti duhoviti jer i nema neke posebne radnje osim Volkoffa i tih omanjih misija

12 godina
offline
Re: Chuck
Pogledao sam novi sneak peak. I ovaj malo previše odaje.
Sad je vrijeme velikih odluka! Bolje živjeti 100 godina kao milijunaš nego 7 dana u bijedi! - Bob Rock
14 godina
neaktivan
offline
Re: Chuck
speedy56 kaže...
Pogledao sam novi sneak peak. I ovaj malo previše odaje.

totalno.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Chuck
dturko kaže...

Upravo sam pogledao desetu epizodu. Bas cete se iznenadit na kraju(ako vec niste pogledali).

OMG! upravo sam pogledal e10... na kraju dok Sarah dobije intersect me jako iznenadilo... al stvarno xD

Now you see me, now you don't :D
12 godina
neaktivan
offline
Chuck

Ljudi nemojte više govoriti što se događa jer sam je u zaostatni sad sam na e19 s03, pls.

13 godina
offline
Re: Chuck
speedy56 kaže...
Pogledao sam novi sneak peak. I ovaj malo previše odaje.

 

I ja sam pogledao. Istina, stvarno previše odaje. Nemam običaj pogledati sneak peak, ovo mi je prvi put, ali više neću jer saznam otprilike cijelu radnju, pa mi cijela epizoda ne bude baš interesantna.
13 godina
offline
Re: Chuck
VALVE kaže...

Ljudi nemojte više govoriti što se događa jer sam je u zaostatni sad sam na e19 s03, pls.

 

Pa zato i služi spoiler protect, na tebi je ako ćeš pročitat što piše iza spoiler protecta ili ne.
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.1.2012 21:44 (dturko).
12 godina
neaktivan
offline
Chuck

Damn curiosity!!!!

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.1.2012 13:00 (VALVE).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Chuck
dturko kaže...
VALVE kaže...

Ljudi nemojte više govoriti što se događa jer sam je u zaostatni sad sam na e19 s03, pls.

 

Pa zato i služi spoiler protect, na tebi je ako ćeš pročitat što piše iza spoiler protecta ili ne.

{#} zato sam i stavio spoiler protect {#} :D

Now you see me, now you don't :D
12 godina
offline
Re: Chuck
Meni se na Mbugu ne vidi, tekst je i s njime običan.
Treba to pripomenuti Bugu :)
Sad je vrijeme velikih odluka! Bolje živjeti 100 godina kao milijunaš nego 7 dana u bijedi! - Bob Rock
12 godina
neaktivan
offline
Re: Chuck
speedy56 kaže...
Meni se na Mbugu ne vidi, tekst je i s njime običan.
Treba to pripomenuti Bugu :)

koji mob imaš? kod mene ima spoiler protecta na mobu...

Now you see me, now you don't :D
12 godina
offline
Re: Chuck
Imam SE Xperia Neo V. Mislim da i kod mene ima, ali ako otvorim pravu stranicu, a ne mbug.
Sad je vrijeme velikih odluka! Bolje živjeti 100 godina kao milijunaš nego 7 dana u bijedi! - Bob Rock
12 godina
neaktivan
offline
Chuck

ja imam Samsung Galaxy Mini, meni sve ok ;) 
btw: ja idem na pravu stranicu, mbug mi je bezveze :P 

Now you see me, now you don't :D
12 godina
offline
Re: Chuck
A išao bih i ja na pravu, ali tamo nemogu posat postove.
Neću više offtopičariti, netreba mi karton.
Sad je vrijeme velikih odluka! Bolje živjeti 100 godina kao milijunaš nego 7 dana u bijedi! - Bob Rock
12 godina
offline
Re: Chuck

!!!SPOILER, VELIKI SPOILER!!!


Na mbugu sam pa nemogu staviti spiler-protect
Znači, saznao sam tko će se vratiti. Vratit će se Chuckova majka. Gledao sam po jutubi oproštaj od fanova snimljen na setu, i zamo sam vidio njegovu majku.


SPOILER END - SPOILER END

 

Editirao sam s kompa.

Sad je vrijeme velikih odluka! Bolje živjeti 100 godina kao milijunaš nego 7 dana u bijedi! - Bob Rock
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.1.2012 19:29 (speedy56).
13 godina
neaktivan
offline
Chuck
Sad sam pogledao chucka ep20 sezona 2 na rtl-u. Mogu reci da mi je sa ovom epizodom serija postala definitivno najdraza. Super mi je kako su uklopili ovu pricu obicnih smrtnika koji rade u buy more-u i njihovim zgodama na poslu. Jeedino neznam sta bi jos mogli napraviti. Mislim chuck vise nema intersect, Morgan je sa svojom curom oso na Havaje, zadatak za saru i caseia je gotov, sestra se udaje itd. Jos nesto jer mozda znate dal misle na rtlu prikazivat 3. Sezonu da nemoram skidat. Hvala
12 godina
offline
Re: Chuck
Strpi se...
Sad je vrijeme velikih odluka! Bolje živjeti 100 godina kao milijunaš nego 7 dana u bijedi! - Bob Rock
12 godina
offline
Chuck

Zadnja epizoda je preeeeedobra. Za sljedeču epizodu nema šanse da ću pogledati sneak peak.

Zanima me kako će Chuck i ekipa riješiti problem koji dobimo u zadnjoj minuti.

Sad je vrijeme velikih odluka! Bolje živjeti 100 godina kao milijunaš nego 7 dana u bijedi! - Bob Rock
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice