Breaking Bad

poruka: 465
|
čitano: 107.204
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Breaking Bad
Paolo2612 kaže...

Odlična epizoda kojom završava vrhunska serija.

 

Jedino što me malo začudilo je otvoren kraj za neke likove što nije slučaj bb koji inače sve radnje detaljno zatvara i uvijek finalizira priče likova. Također nakon nekih bombastičnih i "brzih" epizoda nisam očekivao ovako mirniji i sporiji kraj - ali sviđa mi se kako je ova epizoda intimna i samo Waltova tj nema nikakvog šaranja okolo s ostalim likovima.

 

 

My baby blue{#}

 

 

Mene su zadnja scena i scena kad je došao Skyler u posjetu oduševili

EUW: MushRoomD
14 godina
offline
Breaking Bad

Thank you for making bad... so good.

 

Malo je serija koje su zadržale kvalitetu kroz sve sezone, no BB je postajala sve bolja i bolja. 9.5/10 na IMBD-u govori sve.

 

 

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
15 godina
neaktivan
offline
Breaking Bad

Mislin da nam se kraj kakav god bia nebi svidia bas zbog razloga sta je dosa kraj ovako dobroj seriji. Ovih 5 sezona mi je bilo dobro iskustvo.

Volim slike mrtvih ljudi.
12 godina
neaktivan
offline
Breaking Bad

Neću ništa spoilat za one koji nisu gledali ali samo ću reći ovo, svaka čast.Počeo sam gledati seriju prije dva mjeseca i oduševila me je.Stvarno savršenstvo.

10/10 !

O le le, O la la, Ser del Barca es, el millor que hi ha
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.9.2013 15:51 (Bruno_K!ng).
13 godina
neaktivan
offline
Breaking Bad

Meni je žao što seriju nisam gledao od davne 2008, ali ovih 5 mjeseci koji su protekli tako da je gledam bili su najboljih 5 mjeseci.

 

Cijela serija je remek-djelo, a trebat će mi još vremena da se otresem dojma serije (mjesec dana minimalno).

 

Kraj je fantastičan, sve je tako super i mogao bih napisati sada tekst od 10000 rečenica o Breaking Bad -u i što je autor htio reći, no mislim da to ne moram, jer serija govori za sebe.

 

Ostao sam bez teksta kada sam prije 5 min. pogledao zadnju epizodu.

 

Remek-djelo.

Memento mori.
13 godina
neaktivan
offline
Breaking Bad

Bilo bi fora da naprave neki mini filmic,odnosno dodatnu epizodu da saznamo sto je bilo s Jesse-em.

 

Sve u svemu,najbolja serija koju sam ikad gledao,vjerojatno jedina serija koju cu pogledati opet,cijelu.

 

šiz gada smajl it sims tu mi remajndz mi of čajldhud memoriz
16 godina
neaktivan
offline
Re: Breaking Bad
ph3nom_gamer kaže...

Thank you for making bad... so good.

 

Malo je serija koje su zadržale kvalitetu kroz sve sezone, no BB je postajala sve bolja i bolja. 9.5/10 na IMBD-u govori sve.

 

 

Meni je postajala lošija. Mislim sve je bilo vrhunsko, ali mi je falio crni humor iz prvih sezona. Tko može zaboraviti waltovo histeriziranje u gaćama usred pustinje i scenu s kadom i kiselinom. Takve stvari su mi falile u zadnjim sezonama.

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Breaking Bad
Paolo2612 kaže...
ph3nom_gamer kaže...

Thank you for making bad... so good.

 

Malo je serija koje su zadržale kvalitetu kroz sve sezone, no BB je postajala sve bolja i bolja. 9.5/10 na IMBD-u govori sve.

 

 

Meni je postajala lošija. Mislim sve je bilo vrhunsko, ali mi je falio crni humor iz prvih sezona. Tko može zaboraviti waltovo histeriziranje u gaćama usred pustinje i scenu s kadom i kiselinom. Takve stvari su mi falile u zadnjim sezonama.

A istina, ali to je izbačeno da se vidi kako se lik Waltera mijenja. Od bezopasnog lika, do okorjelog kriminalca.

 

U biti, i pouka serije je da novac (pogotovo novac dobiven kriminalom) mijenja čovjeka na loše. Isto tako, život je potpuno nepravedan prema Waltu, prvo mu "oduzmu" tvrtku, onda dobije rak... Stvarno, život je nepošten. Ali, isto kao što je kolega prije mene i rekao, u životu trebamo raditi ono što volimo (samo da je legalno) i uvijek, uvijek imati obzira za obitelj, i staviti uvijek ljude (pogotovo obitelj) ispred novca, jer Walt bi dao sve da može pričati sa svojom obitelji samo još jedanput, iako ima novaca da pokrije sve troškove.

Memento mori.
13 godina
neaktivan
offline
Breaking Bad

Veličanstveno!

 

Goodbye Breaking bad! {#}

Da te volim dusa zna,draga moja BiH
14 godina
offline
Breaking Bad

Sundays will never be the same. #dexter #brakingbad 

14 godina
offline
Breaking Bad

Speechless...

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
16 godina
neaktivan
offline
Re: Breaking Bad
TheGh0st kaže...
Paolo2612 kaže...
ph3nom_gamer kaže...

Thank you for making bad... so good.

 

Malo je serija koje su zadržale kvalitetu kroz sve sezone, no BB je postajala sve bolja i bolja. 9.5/10 na IMBD-u govori sve.

 

 

Meni je postajala lošija. Mislim sve je bilo vrhunsko, ali mi je falio crni humor iz prvih sezona. Tko može zaboraviti waltovo histeriziranje u gaćama usred pustinje i scenu s kadom i kiselinom. Takve stvari su mi falile u zadnjim sezonama.

A istina, ali to je izbačeno da se vidi kako se lik Waltera mijenja. Od bezopasnog lika, do okorjelog kriminalca.

 

U biti, i pouka serije je da novac (pogotovo novac dobiven kriminalom) mijenja čovjeka na loše. Isto tako, život je potpuno nepravedan prema Waltu, prvo mu "oduzmu" tvrtku, onda dobije rak... Stvarno, život je nepošten. Ali, isto kao što je kolega prije mene i rekao, u životu trebamo raditi ono što volimo (samo da je legalno) i uvijek, uvijek imati obzira za obitelj, i staviti uvijek ljude (pogotovo obitelj) ispred novca, jer Walt bi dao sve da može pričati sa svojom obitelji samo još jedanput, iako ima novaca da pokrije sve troškove.

Bilo je par zanimljivih smiješnih stvari sa Saulom i ostalo, ali po meni jedino "Yeah bitch, magnets" je bio vrijedan čudnog humora s početka.

 

I ne bi se složio da je to novac - nada u bolje, a kasnije moć. Imao je šansu da bude najbolji s Gray Matter-om ali je propustio/uništio je, ali sada nije htio to dopustiti. Jednostavno se u početku osjećao da ima cilj (financijska sigurnost) i da je napokon našao nešto u čemu je najbolji i nije prosječni čovjek s smrtnom presudom. A kasnije jednostavno nije odustao jer je bio opčinjen i htio se sve više osjećati živim.

 

Ona pouka - Put do pakla popločen je dobrim namjerama.

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Breaking Bad
Paolo2612 kaže...

Bilo je par zanimljivih smiješnih stvari sa Saulom i ostalo, ali po meni jedino "Yeah bitch, magnets" je bio vrijedan čudnog humora s početka.

 

I ne bi se složio da je to novac - nada u bolje, a kasnije moć. Imao je šansu da bude najbolji s Gray Matter-om ali je propustio/uništio je, ali sada nije htio to dopustiti. Jednostavno se u početku osjećao da ima cilj (financijska sigurnost) i da je napokon našao nešto u čemu je najbolji i nije prosječni čovjek s smrtnom presudom. A kasnije jednostavno nije odustao jer je bio opčinjen i htio se sve više osjećati živim.

 

Ona pouka - Put do pakla popločen je dobrim namjerama.

Sumnjam da je proizvodnja droge put do pakla. Zašto? Prvenstveno zato što se za te droge nije znalo kad je religija nastala, tako da taj Bog nije mogao reći e to ne smijete raditi. Drugo je ljudski zakon zabranjivanja toga, stavljanjem droge kao tabu temu i pričanjem kako je to put do pakla {#}

 

tl;dr Walt da nije nikog ubio, bio bi u raju, ne u paklu Smijeh

EUW: MushRoomD
14 godina
offline
Breaking Bad

One ring to bring them all and in the darkness bind them
16 godina
offline
Re: Breaking Bad
Fali bar dodatna sezona prije kraja, no eto na, povladivacki nabrzaka kraj ionako izrezanog scenarija sezone 3, al' zato ce ponuditi alternativni kraj na dvd-u uz par zadnjih (ne novih) 5-6 epizoda i kojekakvim sund komentarima. Gilligan biAtch:)
14 godina
offline
Breaking Bad

Znači došao je 5min prije Lidije u kafić i stavio fake vrečicu u zdjelu na točno određeni stol gdje bi ona trebala sjesti? {#}

Pump The Jam Pump It Up
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.9.2013 17:14 (bruno03).
12 godina
neaktivan
offline
Breaking Bad

Mislim da ne trebam ništa pisat :D

Battlelog: Xtream_gjurki
13 godina
offline
Re: Breaking Bad
bruno03 kaže...

Znači došao je 5min prije Lidije u kafić i stavio fake vrečicu u zdjelu na točno određeni stol gdje bi ona trebala sjesti? {#}

Ne sramoti se, pogledaj ponovo zadnju epizodu ako si nesto propustio.

 

I probaj ne  spoilat ljudima

Burek s mesom
13 godina
neaktivan
offline
Breaking Bad

 

 

{#}

Da te volim dusa zna,draga moja BiH
12 godina
neaktivan
offline
Re: Breaking Bad
KKristijan kaže...

Ne sramoti se, pogledaj ponovo zadnju epizodu ako si nesto propustio.

 

I probaj ne  spoilat ljudima

Mozes meni pojasnit. Sad sam opet pogledao scenu u zadnjoj epizodi. Ja i 2 frenda, i nismo uspjeli odgonetnut kako joj je podvalio, ona na pocetku uzme tu stiviju i ima je u ruci, poslje on ode i to je to. Jedino ako on nije prije dosao pa stavio.

Battlelog: Xtream_gjurki
14 godina
offline
Breaking Bad

U posudi na stolu je šećer i to vnogo od slavije. On zna da je Lidiya žena od rutine i uvijek sijeda za isti stol i pije isti čaj s slavijom. Miče sve ostale pakete slavije i stavlja samo jedan (uz šećer), taj u koji je stavio ricin, te tako osigurava da će ona uzeti baš taj paketić i sipa ga u svoj čaj.

 

Na kraju te scene vidimo da ona traži još slavije, znači nije bilo više, makar i vidimo na početku da je samo 1 taj paketić.

 

 

nadam se da sam uspio pojasnit, pišem na brzinu među partijama WoT-a {#}

One ring to bring them all and in the darkness bind them
12 godina
neaktivan
offline
Re: Breaking Bad
The Unforgiven kaže...

U posudi na stolu je šećer i to vnogo od slavije. On zna da je Lidiya žena od rutine i uvijek sijeda za isti stol i pije isti čaj s slavijom. Miče sve ostale pakete slavije i stavlja samo jedan (uz šećer), taj u koji je stavio ricin, te tako osigurava da će ona uzeti baš taj paketić i sipa ga u svoj čaj.

 

Na kraju te scene vidimo da ona traži još slavije, znači nije bilo više, makar i vidimo na početku da je samo 1 taj paketić.

 

 

nadam se da sam uspio pojasnit, pišem na brzinu među partijama WoT-a {#}

A da to sam i predpostavljo, al ne kuzim sta onda onaj gore govori pogledaj ponovno zadnju epizodu kad se to ne vidi u epizodi, sve mi bilo jasno do tad dok on nije to napiso, onda idem gledat pa di se to vidi da je on to podmetnuo.

Battlelog: Xtream_gjurki
16 godina
offline
Re: Breaking Bad
Paolo2612 kaže...
TheGh0st kaže...
Paolo2612 kaže...
ph3nom_gamer kaže...

Thank you for making bad... so good.

 

Malo je serija koje su zadržale kvalitetu kroz sve sezone, no BB je postajala sve bolja i bolja. 9.5/10 na IMBD-u govori sve.

 

 

Meni je postajala lošija. Mislim sve je bilo vrhunsko, ali mi je falio crni humor iz prvih sezona. Tko može zaboraviti waltovo histeriziranje u gaćama usred pustinje i scenu s kadom i kiselinom. Takve stvari su mi falile u zadnjim sezonama.

A istina, ali to je izbačeno da se vidi kako se lik Waltera mijenja. Od bezopasnog lika, do okorjelog kriminalca.

 

U biti, i pouka serije je da novac (pogotovo novac dobiven kriminalom) mijenja čovjeka na loše. Isto tako, život je potpuno nepravedan prema Waltu, prvo mu "oduzmu" tvrtku, onda dobije rak... Stvarno, život je nepošten. Ali, isto kao što je kolega prije mene i rekao, u životu trebamo raditi ono što volimo (samo da je legalno) i uvijek, uvijek imati obzira za obitelj, i staviti uvijek ljude (pogotovo obitelj) ispred novca, jer Walt bi dao sve da može pričati sa svojom obitelji samo još jedanput, iako ima novaca da pokrije sve troškove.

Bilo je par zanimljivih smiješnih stvari sa Saulom i ostalo, ali po meni jedino "Yeah bitch, magnets" je bio vrijedan čudnog humora s početka.

 

I ne bi se složio da je to novac - nada u bolje, a kasnije moć. Imao je šansu da bude najbolji s Gray Matter-om ali je propustio/uništio je, ali sada nije htio to dopustiti. Jednostavno se u početku osjećao da ima cilj (financijska sigurnost) i da je napokon našao nešto u čemu je najbolji i nije prosječni čovjek s smrtnom presudom. A kasnije jednostavno nije odustao jer je bio opčinjen i htio se sve više osjećati živim.

 

Ona pouka - Put do pakla popločen je dobrim namjerama.

Nema se tu šta puno reč,Nevinašce cijela serija je bila odlična pa tako i sam kraj ili završetak bez ikakve dileme i filozofije to sigurno.Hm mislim da nisam još nigdje videl neki film ili serija, i baš ovakav način automatskog rešetanja sa strojnicom znači daljinski i otvaraju se vrata na gepeku pa ožeži ti bokca.To je bilo onak baš vrlo efektno ili pravo iznenađenje to sigurno, i za kraj kaj se tiče Saula on ionako dobiva svoju posebnu seriju no to je bilo i očekivano bez greške.Cool

 

 

 

http://dambek.minus.com/mjf1iISZq
13 godina
neaktivan
offline
Re: Breaking Bad
rambox kaže...
Paolo2612 kaže...
TheGh0st kaže...
Paolo2612 kaže...
ph3nom_gamer kaže...

Thank you for making bad... so good.

 

Malo je serija koje su zadržale kvalitetu kroz sve sezone, no BB je postajala sve bolja i bolja. 9.5/10 na IMBD-u govori sve.

 

 

Meni je postajala lošija. Mislim sve je bilo vrhunsko, ali mi je falio crni humor iz prvih sezona. Tko može zaboraviti waltovo histeriziranje u gaćama usred pustinje i scenu s kadom i kiselinom. Takve stvari su mi falile u zadnjim sezonama.

A istina, ali to je izbačeno da se vidi kako se lik Waltera mijenja. Od bezopasnog lika, do okorjelog kriminalca.

 

U biti, i pouka serije je da novac (pogotovo novac dobiven kriminalom) mijenja čovjeka na loše. Isto tako, život je potpuno nepravedan prema Waltu, prvo mu "oduzmu" tvrtku, onda dobije rak... Stvarno, život je nepošten. Ali, isto kao što je kolega prije mene i rekao, u životu trebamo raditi ono što volimo (samo da je legalno) i uvijek, uvijek imati obzira za obitelj, i staviti uvijek ljude (pogotovo obitelj) ispred novca, jer Walt bi dao sve da može pričati sa svojom obitelji samo još jedanput, iako ima novaca da pokrije sve troškove.

Bilo je par zanimljivih smiješnih stvari sa Saulom i ostalo, ali po meni jedino "Yeah bitch, magnets" je bio vrijedan čudnog humora s početka.

 

I ne bi se složio da je to novac - nada u bolje, a kasnije moć. Imao je šansu da bude najbolji s Gray Matter-om ali je propustio/uništio je, ali sada nije htio to dopustiti. Jednostavno se u početku osjećao da ima cilj (financijska sigurnost) i da je napokon našao nešto u čemu je najbolji i nije prosječni čovjek s smrtnom presudom. A kasnije jednostavno nije odustao jer je bio opčinjen i htio se sve više osjećati živim.

 

Ona pouka - Put do pakla popločen je dobrim namjerama.

Nema se tu šta puno reč,Nevinašce cijela serija je bila odlična pa tako i sam kraj ili završetak bez ikakve dileme i filozofije to sigurno.Hm mislim da nisam još nigdje videl neki film ili serija, i baš ovakav način automatskog rešetanja sa strojnicom znači daljinski i otvaraju se vrata na gepeku pa ožeži ti bokca.To je bilo onak baš vrlo efektno ili pravo iznenađenje to sigurno, i za kraj kaj se tiče Saula on ionako dobiva svoju posebnu seriju no to je bilo i očekivano bez greške.Cool

 

 

 

Ma, serija će otići u povijest kao jedna od najboljih, ako ne i najbolja.

Memento mori.
11 godina
neaktivan
offline
Breaking Bad

Huell i dalje ceka u onoj sobi?

Under neon loneliness...Motorcycle emptiness...
16 godina
offline
Breaking Bad

Uff, uff, koji završetak, očekivao nešto u tom stilu, al nikako ne na način koji je to Walt izveo, fenomenalno, i opet perfektno pogođeni detalji koji su me fascinirali kroz cijelu seriju:

Znači, spasi Jessia prijek nek upali strojnicu, i počeka sekundu dvije da ih todd počne odvajati tak da on ne pogine odmah sa svima, nek dade Jessiu da se osveti zbog Andreje.
Pa onda kad Lydia zove na mob, izađe van da Jessie čuje kad spomene ricin i ga je dao njoj, te famozni "Well....goodbye Lydia" Hehe, što reći, jednostavno fenomenalno.

Još onaj flashback kad mu Hank kaže da nek ide s njima dok bustaju meth lab, da doživi bar nešto iznenađenja u životu, savrešno uklopljeno s svime što se događalo u ovoj epizodi.

 

 

Nakon 3 pive,sve ružne odu doma; LoL nick: TommyGavin (EU West)
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.9.2013 20:06 (tommy2103).
12 godina
offline
Breaking Bad

Jeb*m ti kakav kraj! {#}

Ja sam prezadovoljan krajem, odradio je onaj obiteljski dio baš onako ljudski, pobrinio se za sve što se obitelji tiče, a što se tiče neprijatelja, to je odradio baš onako na mada-faka-Breaking-Bad način.

Why so serious?
13 godina
neaktivan
offline
Breaking Bad

Ali ona zadnja scena :)

 

Nevjerovatno. Prije toga u sceni sa Skyler, KONAČNO prizna da sve ovo radi zbog sebe, i zbog toga što je dobar u tome, a ne zbog porodice, i onda kraju, prije nego što umre u 'svom dvorcu' pokaže emocije, i osmijeh kad uzme onu masku. I tad počinje 'Baby Blue' {#} Po meni nešto najbolje u ovoj epizodi.

Da te volim dusa zna,draga moja BiH
13 godina
offline
Breaking Bad

Par stvari mi nije jasno
1.Što je sa onih 80 mil. šta ih je samo ostavio?

2.Kakvu ce to saul dobiti seriju?

Kraj mi je bio onako očekivao sam nekako više, nije kraj loš ali nekako mi je malo niže klase od ostatka serije i malo mi smeta što se nezna što se dogodilo sa ostalim likovima(jesu ubili Brocka?,Di je jesse otišao?,jel skyler završila u zatvoru?)

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Breaking Bad
zelenbic kaže...

Par stvari mi nije jasno
1.Što je sa onih 80 mil. šta ih je samo ostavio?

2.Kakvu ce to saul dobiti seriju?

Kraj mi je bio onako očekivao sam nekako više, nije kraj loš ali nekako mi je malo niže klase od ostatka serije i malo mi smeta što se nezna što se dogodilo sa ostalim likovima(jesu ubili Brocka?,Di je jesse otišao?,jel skyler završila u zatvoru?)

1.) Vjerojatno ce ih policija nać i uzet ih ili kako već procedura ide.

2.) Prequel BB-u, ali iz saulovog lica! - http://www.imdb.com/title/tt3032476/

3.) jesu li ubili brocka? Zašto bi ga ubili, tko bi ga uopće ubio? pa walt je poubijo nazije, nema ga ko više ubit lol. Ovo za jessija i mene malo zanima, ali je*iga, sta bi sad trebali cijeli njegov život dalje opisat:)

Skyler vjerojatno nije zavrsila u zatvoru.

Battlelog: Xtream_gjurki
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice