Card sharing izdvojena tema

poruka: 963
|
čitano: 791.782
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Card sharing
jeremija73 kaže...
ZdravacVZ kaže.
 Jel radi kod njega Total? i Sky DE?

 

 

Gdje gledaš Sportklubove?

Situacija u vezi Sky DE se promjenila , ispočetka nove zaštite je radilo samo par kanala , ali negledljivo , sada ono šta mene najviše zanima sportski kanali rade odlično , ostatak paketa ne zanima me previše, iako je i to uglavnom ok

Treba imat instalirane zadnje ili Ncam ili Oscam emulatore i posebni buket kanala podešen za gledanje na ovaj način ( streamrelay )

 

Da li znaš možda kako podesiti da ostanu kanali od prije ? Ja imam konfiguraciju satelita 13 16 19 i kad stavim ovaj streamrelay onda Sky De radi zajedno sa astrom ali nestanu mi 13 i 16. 

3 godine
offline
Card sharing

A kako ga stavljaš , preko kojeg alata ?

 

Ako imaš taj buket posebno na kompu (Sky deutchland icam , ii kojeg već naziva nevažno ) spojiš se na box nekim ftp manager programom , ja osobno koristim WinScp , i prebaciš buket u etc/enigma2 folder boxa  , restartaš box i sve mora biti tamo, sva 3 satelita 

 

Ili skini zadnju Donna listu kanala za ta tvoja 3 satelita i ubaci u resiver , u njoj je sve podešeno i radi

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.11.2022 17:37 (jeremija73).
 
0 0 hvala 1
3 godine
offline
Re: Card sharing
T.J.11 kaže...

Dali kod nekog od vas radi na Astri 23,5 srpski M:Sat tv? Kod mene kod nekih kanala ima zvuk al nema slike. 
Mislim da su kodirani u Conaxu kao Albanski Digitalb(To isto radi u cs). Jel kod nekog radi mozda? 

hvala i lp

 Ne radi taj paket u šeringu

9 godina
offline
Card sharing

Ekipa pozdrav!

 

Pitanje; Satelitska TV, ako netko zna iz prve ruke; Da li bi TOTAL TV kartica radila u CI modulu?

Odnosno, ako se ubaci kartica u neki receiver sa CI modulom (recimo receiver od EVO TV), i spoji sa TV-om koji ima satelitski prijemnik?

 

Jel bi taj receiver od EvoTV-a mogao "otključati" NDS zaštitu Total TV-a?

 

Znači, ne ono piratski, nego baš Total TV kartica u modulu od EVOTV-a?

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.1.2023 12:55 (ZdravacVZ).
 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Card sharing
ZdravacVZ kaže...

Ekipa pozdrav!

 

Pitanje; Satelitska TV, ako netko zna iz prve ruke; Da li bi TOTAL TV kartica radila u CI modulu?

Odnosno, ako se ubaci kartica u neki receiver sa CI modulom (recimo receiver od EVO TV), i spoji sa TV-om koji ima satelitski prijemnik?

 

Jel bi taj receiver od EvoTV-a mogao "otključati" NDS zaštitu Total TV-a?

 

Znači, ne ono piratski, nego baš Total TV kartica u modulu od EVOTV-a?

 EVO Tv je zemaljski receiver i na njega bi spojio satelitski CI modul????

Mislim ono... ludilo ideja

9 godina
offline
Re: Card sharing
oblivian kaže...
ZdravacVZ kaže...

Ekipa pozdrav!

 

Pitanje; Satelitska TV, ako netko zna iz prve ruke; Da li bi TOTAL TV kartica radila u CI modulu?

Odnosno, ako se ubaci kartica u neki receiver sa CI modulom (recimo receiver od EVO TV), i spoji sa TV-om koji ima satelitski prijemnik?

 

Jel bi taj receiver od EvoTV-a mogao "otključati" NDS zaštitu Total TV-a?

 

Znači, ne ono piratski, nego baš Total TV kartica u modulu od EVOTV-a?

 EVO Tv je zemaljski receiver i na njega bi spojio satelitski CI modul????

Mislim ono... ludilo ideja

 OK, zaboravi evotv, da malo preformuliram, može li onda u npr Opticum AX ODIN, e2 sat. receiver? Taj ima CI slot.

4 godine
offline
Card sharing

Plugin se zove CI+ helper i mislim da je najbitnije da box ima podršku za njega

Najbolje je nazvati SZK i pitati da li će raditi u drugom boxu

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.1.2023 10:08 (oblivian).
 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Card sharing

Poz ekipi!

 

Mene nešto slično zanima imam Tv sa CI utorom i sat prijemnikom. Imam Total tv karticu u Total Tv receiveru.Htio bi se riješiti receivera pa me zanima dali bi radilo sa CI modulom u kojeg upiknem Total Tv karticu i CI modul upiknem u Tv. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Card sharing
DDavorin kaže...

Poz ekipi!

 

Mene nešto slično zanima imam Tv sa CI utorom i sat prijemnikom. Imam Total tv karticu u Total Tv receiveru.Htio bi se riješiti receivera pa me zanima dali bi radilo sa CI modulom u kojeg upiknem Total Tv karticu i CI modul upiknem u Tv. 

 To bi sigurno radilo jer "skoro" svi TV-i imaju certifikat za CI+ ali...

Onda gubiš sat box ak ti je na njemu nekaj bitno (oscam npr)

Jedino ak uspiješ dobiti sat signal na oba uređaja pomoću nekakvog razdjelnika

Sorry, sad malo opet čitam... ak si mislio na Total sat box - onda yebeš njega ubacuj modul u TV 

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.1.2023 14:26 (oblivian).
12 godina
offline
Re: Card sharing
oblivian kaže...
DDavorin kaže...

Poz ekipi!

 

Mene nešto slično zanima imam Tv sa CI utorom i sat prijemnikom. Imam Total tv karticu u Total Tv receiveru.Htio bi se riješiti receivera pa me zanima dali bi radilo sa CI modulom u kojeg upiknem Total Tv karticu i CI modul upiknem u Tv. 

 To bi sigurno radilo jer "skoro" svi TV-i imaju certifikat za CI+ ali...

Onda gubiš sat box ak ti je na njemu nekaj bitno (oscam npr)

Jedino ak uspiješ dobiti sat signal na oba uređaja pomoću nekakvog razdjelnika

Sorry, sad malo opet čitam... ak si mislio na Total sat box - onda yebeš njega ubacuj modul u TV 

 Ok sat box bi izbacio ne treba mi ako će raditi na tv sa ci modulom. Ima kolega CI modul od Evo tv pa ću probati s njime javim rezultate

4 godine
offline
Card sharing

Sumnjam da će TAKVA kombinacija raditi.

Nisam tu najjači ali bi ti trebao neki Viacess ili koji već modul

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Card sharing
oblivian kaže...

Sumnjam da će TAKVA kombinacija raditi.

Nisam tu najjači ali bi ti trebao neki Viacess ili koji već modul

 Jep imaš pravo isprobao sa CI od evo tv kak da kažem kao da je brendiran na evo tv traži me da ažuriram pretplatu a kartica je od total tv u njemu. Ma nije problem i kupiti CI modul samo ne daje mi se 50+ eura i da ne radi. 

9 godina
offline
Card sharing

Moze preporuka za stabilan cs?

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Card sharing

@Tascam,  imaš pp...

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Card sharing

Pa zar ne radi TotalTV kartica samo u original receiveru? Da radi u drugima sat receiverima bilo s CI modulom ili samo tutnuti u smart card utor sigurno bi se puno više koristila kod korisnika koji imaju sat receivere (npr. DM, VU+......) s tim utorima. Ali do sada nisam čuo da netko tako koristi. Dosta davno sam zvao Totalovu SZK u vezi tih kartica ili mogućnosti kupovine modula s karticom (kao HT MAX SAT TV modul) i rekli su mi da će to biti nikada. Samo original box i kartica u njemu.

Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing
Može li i meni
Hvala
Mario
5 godina
neaktivan
offline
Card sharing

Pozdrav može li i meni preporuka

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Card sharing

Kako nisam već duže vrijeme u ovome, zanima me da li se može što od naših paketa (total, maxtv, a1...) trenutačno gledati (išta ili ništa) putem CS-a?

 

thx..

Uviijek će biti budala i rata...
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Card sharing

maxtv

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Card sharing

Molim preporuku za cs. Hvala.

 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Card sharing
Pozdrav, sinoc mi je bas lik pokusao sredit SKY de ali nije uspio, znam da su neki novi softwer trebali ubacivat i da sad radi.. ali na mom vu zeroo + nije uspio. E sad me zanima dali mozd znate jel podrzava vu zero + taj novi stream za SKY de
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Card sharing
ASTRIT1988 kaže...
Pozdrav, sinoc mi je bas lik pokusao sredit SKY de ali nije uspio, znam da su neki novi softwer trebali ubacivat i da sad radi.. ali na mom vu zeroo + nije uspio. E sad me zanima dali mozd znate jel podrzava vu zero + taj novi stream za SKY de

 Na Vu+ Zero 4K radi na bilo kojem image-u...

4 godine
neaktivan
offline
Re: Card sharing
..
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.2.2023 13:04 (ASTRIT1988).
4 godine
neaktivan
offline
Re: Card sharing
Dobro jel ima bilo tko da SKY DE RADI NA VU ZERO + A DA NIJE 4K?
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.4.2023 23:20 (ASTRIT1988).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Card sharing

Da, trebaš staviti Oscam 11.715 r798, skinuti listu koja je podešena za Sky De (streamrelay) i naravno ovaj kod kojeg uzimaš liniju treba imati Sky de u ponudi.

Moj PC  
0 0 hvala 1
4 godine
neaktivan
offline
Re: Card sharing
Ako bi mogao navest jel vi koristite taj box? Jer ovo sta ste naveli smo probali nije islo. Mozda imate noviju verziju boxa? I koji je image u pitanju? Hvala!
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.2.2023 19:09 (ASTRIT1988).
4 godine
neaktivan
offline
Re: Card sharing
.......
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.2.2023 18:02 (ASTRIT1988).
8 godina
offline
Card sharing

ASTRIT1988 , radi i na svakom vu+ i da nije 4k, samo sto je bolje na 4k. Ja imam vu Solo se obicni i gigablue 4k. Radi na svakome.

moras skinit oscamicam , najbolje je da stavis openatv 7 i tvoju liniju i to je to...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Card sharing
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Card sharing
hvala rijeseno, trebao je novi image imao sam stari..
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice