Biciklizam, bicikli, oprema, staze... izdvojena tema

poruka: 30.396
|
čitano: 14.315.566
|
moderatori: XXX-Man, pirat, vincimus, Lazarus Long, DrNasty
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

.

Looser ID: ID10T
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.6.2024 23:28 (KrpaZG).
3 godine
offline
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

bato sto si obrisao? procitao sam, naravno da su drugi svemir cisti cestovnjaci odnosno specijalke sa ultra tankim tvrdim glatkim gumama koji se peglaju 50-60kmh po cesti 

 

nebu meni nitko rundu zval 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

Zadnjih par mjeseci se borim s hrđom na kazeti i lancu, iako je samo površinski sloj živcira me opako, jel može neka preporuka za neko sredstvo za skidanje hrđe i s čim bi bilo dobro nakon toga preći da se hrđa ne pojavi opet ...

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
njofra13 kaže...

Zadnjih par mjeseci se borim s hrđom na kazeti i lancu, iako je samo površinski sloj živcira me opako, jel može neka preporuka za neko sredstvo za skidanje hrđe i s čim bi bilo dobro nakon toga preći da se hrđa ne pojavi opet ...

 Našpricaj sa wd40(ostavi da djeluje) i nakon toga sa metalnom četkom izribaj i operi sa nekim odmašćivačem.

 

Ne trebas nist posebno radit samo podmazivat i cistit sve redovito.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
11 godina
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
Santana kaže...
njofra13 kaže...

Zadnjih par mjeseci se borim s hrđom na kazeti i lancu, iako je samo površinski sloj živcira me opako, jel može neka preporuka za neko sredstvo za skidanje hrđe i s čim bi bilo dobro nakon toga preći da se hrđa ne pojavi opet ...

 Našpricaj sa wd40(ostavi da djeluje) i nakon toga sa metalnom četkom izribaj i operi sa nekim odmašćivačem.

 

Ne trebas nist posebno radit samo podmazivat i cistit sve redovito.

 Hvala, za vikend probam ...

8 godina
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
Ja imam wd-40 bike i sa njime redovito lagano posprejam nakon ciscenja/pranja i susenja. Nikada ni tockica hrdje a bicikl sam kupio 2017 g ako se ne varam
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice