Baza podataka za vođenje udruge

poruka: 10
|
čitano: 8.337
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Baza podataka

Zdravo društvo!

 

Trebam vašu pomoć. Trebam napraviti ili nabvati jednu bazu podataka za udrugu. Ta baza podataka trebala bi imati opciju Ime, Prezime, god. rođenja, članarina, član od...,projekti, akcije. Kada se stisne na osobu treba prikazati na kojim je sve akcijama bio, projekte koje je radio i koliko je plati Članarinu.
Hvala unaprijed svima na pomoći!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Baza podataka

Daj nam malo još podataka o akcijama i projektima. Jesu li akcije i projekti jedno? Ako nisu u čemu se razlikuju. Što još(koji atributi) karakteriziraju akcije i projekte? Da li se članarina plaća mjesečno, godišnje? Uglavnom sve nam malo detaljnije opiši!

capttawish@gmail.com
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Baza podataka

drugim riječima, trebali bi neki UML sa svim detaljima.

nije to samo tako iz glave složiti bazu..

i da, u čemu treba biti? Access?

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Baza podataka

Oprostite što sam malo nejasno napisao. Akcije i projekti su odvojeni, članarina se plaća mjesečno i sve to može biti napravljeno u bilo kojem god programu :) Hvala za trud

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Baza podataka

Akcije su npr. čiščenje okoliša, skupljanje smeća itd. Projekti bi bili npr. projekt za dječja igrališta( znači tko je sve bio i pomogao za dokumentaciiju i ostalo).

13 godina
offline
Baza podataka

itko?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Baza podataka
Sayler kaže...

itko?

A što konkretno bi ti? Da ti netko izmodelira bazu? Da je implementira? Tražiš malo puno. {#}

 

U krajnjem slučaju možeš si napraviti tablice u Excelu. Ako sam misliš ići raditi bazu u recimo Accessu, a nemaš iskustva, to će ti dugo potrajati i već od samog početka ćeš raditi teške greške.

 

Imaš inače i razne (besplatne) programe za upravljanje projektima (project management) - možda ćeš u nekom od njih naći funkcije koje ti trebaju. Neki su izvedeni kao obični (desktop) programi, neki kao web-aplikacije pa ih možeš nabaciti na server i koristiti ih odasvud.

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Comparison_of_project_management_software

http://sourceforge.net/projects/endeavour-mgmt/

http://php.opensourcecms.com/scripts/show.php?catid=4&category=Groupware

 

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Baza podataka

Koliko novaca? Gotovo za dan samo reci how many money ;)

13 godina
offline
Baza podataka za vođenje udruge

Hehe u tome i je problem, mi smo neprofitna udruga tak da i baš nemamo love, da imamo već bi platili nekome ;)
Ali svejedno hvala na ponudi :)

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.9.2011 20:44 (Sayler).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Baza podataka za vođenje udruge

Ja ću.

Detalji na pm. Ako hoće još netko sudjelovati može mail na moj pm.

 

 

vatrom
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice