Autoškola?

poruka: 49
|
čitano: 26.750
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Autoškola?

Imam 17 i pol godina i sad bi trebo krenit u autoskolu al cuo sam da je autoskola 10000 kn ako je neko polago ili zna neka pomogne jel cini mi se da je previse to

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.8.2009 18:57 (razer1911).
14 godina
protjeran
offline
Autoškola?

Kod nas su placali sve zajedno oko 4000kn, znaci sve, i voznja, i testovi, prva pomoc....

vic dana: Intel preimenovao Core i7 965 iz Extreme Edition u Expensive editon.
15 godina
offline
RE: Autoškola?
fabijan654321 kaže...

Kod nas su placali sve zajedno oko 4000kn, znaci sve, i voznja, i testovi, prva pomoc....

da al prica se po vijestima i svugdje da je poskupila autoskola ja planiram polagat u HAKU pa ak netko zna nek kaze cijene

16 godina
neaktivan
offline
RE: Autoškola?
razer1911 kaže...
fabijan654321 kaže...

Kod nas su placali sve zajedno oko 4000kn, znaci sve, i voznja, i testovi, prva pomoc....

da al prica se po vijestima i svugdje da je poskupila autoskola ja planiram polagat u HAKU pa ak netko zna nek kaze cijene

čitah u novinama je bilo.

nesmije te doći više od 5.000Kn.

Inače je praksa NAPLAČIVANJA oko 4.500Kn

 

 

EDIT:
pod PRAKSA sam mislio općenito, uglavnom.

Djevojke postaju žene kada duboko u sebi osjete čvrsti razlog za to. :)
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.8.2009 19:07 (puma1400).
15 godina
offline
Autoškola?

i to ti je 10000 kn 9.500

 

16 godina
neaktivan
offline
RE: Autoškola?
razer1911 kaže...

i to ti je 10000 kn 9.500

 

krivo sam se izrazio.

Djevojke postaju žene kada duboko u sebi osjete čvrsti razlog za to. :)
15 godina
offline
Autoškola?

ma gamad previse je to prije 10 god autoskola je bila 2500 kn a sad 10000 oce jos i na 20000

14 godina
protjeran
offline
RE: Autoškola?
razer1911 kaže...
fabijan654321 kaže...

Kod nas su placali sve zajedno oko 4000kn, znaci sve, i voznja, i testovi, prva pomoc....

da al prica se po vijestima i svugdje da je poskupila autoskola ja planiram polagat u HAKU pa ak netko zna nek kaze cijene

Jednog ljepog dana ti diplomiras prometnu pa otvoris autoskolu pa zaradujes isto tako :)

vic dana: Intel preimenovao Core i7 965 iz Extreme Edition u Expensive editon.
15 godina
offline
Autoškola?

evo ovako... mene autoškola dođe 5.750kn tu su predavanja, satovi vožnje... a sve skupa je 7100kn...

 tu sad spada lječnički, prva pomoć i testovi...

Najbolji osjećaj je upala mišića........
15 godina
offline
RE: Autoškola?
Makić kaže...

evo ovako... mene autoškola dođe 5.750kn tu su predavanja, satovi vožnje... a sve skupa je 7100kn...

 tu sad spada lječnički, prva pomoć i testovi...

kolko ti god imas i u kojoj skoli polazes,da a satovi vožnje

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.8.2009 19:56 (razer1911).
15 godina
offline
Autoškola?

imam 19 i polažem u trogiru, malo  je skuplja mis 500kn od  pučkog sveučilišta ovo je privatno škola..

Najbolji osjećaj je upala mišića........
15 godina
offline
Autoškola?

Meni je buraz sad polagao i ispalo ga je oko 7k, a sad su digli cijene i bude oko 9K! PA si ti misli, ja sam polagao prije 5 godina i izašlo me 4,500! Inače sam okolica Zagreba.

http://www.steelers.com/
15 godina
neaktivan
offline
RE: Autoškola?
ja polažem u AŠ Končar Drautina Golika platio sam jedan dijo po staroj cijeni jedan dio po novoj

stara:6300kn
nova:8000kn nikakvih 10000 to jedno ako padnes ispite 10 puta
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
16 godina
offline
Autoškola?

Evo ti stopostotne činjenice:

 

Minimalna cijena ako položiš sve isprve ti je 7300kn, to je tako po zakonu i nitko ne smije ispod, sve ostalo ovisi od jedne autoškole do druge, 10000kn bi ti otprilike bilo da položiš vožnju iz druge.

We Are Yourself, You'll Never Be Alone Again! ........... P.L.U.R. ////// 4.9. Matt M. Maddox @Boogaloo(OTV) Zagreb, 5.9. INVAZIA outdoor @Savski Nasip DJ Ivee JEEEEEEEEJ
15 godina
offline
Autoškola?

ma gleda nikidan na tv-u za poskupljenje, nisam i bia u autoškoli od kad sam položia testove, sad ne znam koliko mi je poskupilo,

jer su rekli da nema veze jesi se upisa svejedno se dižu cjene... ma cigani

Najbolji osjećaj je upala mišića........
16 godina
offline
Autoškola?

Od sutra sam punoljetan i dosta sam razmišljao o autoškoli, ali ovo nije normalno, 1000€ za autoškolu!???   Pa još ak padneš jednom, više te košta autoškola od neke krame koju misliš kupit za prvi auto.

We Are Yourself, You'll Never Be Alone Again! ........... P.L.U.R. ////// 4.9. Matt M. Maddox @Boogaloo(OTV) Zagreb, 5.9. INVAZIA outdoor @Savski Nasip DJ Ivee JEEEEEEEEJ
16 godina
neaktivan
offline
Autoškola?

e djeco tako je to u kapitalizmu, samo daj....Nevinašce

ja cekam dok ne pocnu zrak oporezivat i naplaćivati, to će biti VRH....Smijeh

Psssssst Zecovi spavaju
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.8.2009 21:41 (angel of fire).
16 godina
neaktivan
offline
Autoškola?

Informirajte se po autoškolama i upišite najjeftiniju.

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
15 godina
neaktivan
offline
RE: Autoškola?
macak kaže...

Informirajte se po autoškolama i upišite najjeftiniju.

nema ti najjeftinije autoskole sve su pod nadleznošču HAK-a ,on odreduje cijene polaganja a ne autoškola ona je samo posrednik i mentor!

http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.8.2009 13:38 (UBIZEC cORPORATION).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Autoškola?
UBIZEC cORPORATION kaže...

nema ti najjeftinije autoskole sve su pod nadleznošču HAK-a ,on odreduje cijene polaganja a ne autoškola ona je samo posrednik i mentor!

Autoškolama je Zakonom o zaštiti tržišnog natjecanja zabranjena jedinstvena cijena osposobljavanja vozača, jer u očima zakona, to se računa kao kartelni sporazum i ukidanje tržišnog natjecanja. To za potrošače znači nemogućnost izbora između više usluga i cijena, te je jednako monopolu. Inače, ovo vrijedi za sve tvrtke.

 

Tako da vjerujem da kad bi ponude od više autoškola stavio na papir, sigurno bi bilo nekakvih varijacija u cijeni, pa se iz toga da odabrati povoljnija.

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
15 godina
odjavljen
offline
Autoškola?

ja 24.8. krećem i koštat će oko 8k sa svime - ispiti, prva pomoc.... Belaks, jedini u Ogulinu...

Stick to the shadows....
14 godina
neaktivan
offline
RE: Autoškola?

Ekipo, imam jedan prljav savjet kako barem malo za**bati budale...Ja sam valjda bio prvi u Zgu koji je išo polagati završni ispit po novoj cijeni od 230 kn koja ide HAK-u...e al ima jedna caka...autoškola vama da uplatnicu od tih 230 kn koju bi vi trebali platiti u pošti i donesti ovjerenu na ispitni sat. I tako sam i ja napravio, samo kaj ju nisam platio u pošti, nego sam izvukao potvrdu preko internet bankarstva od neke druge uplate, u photoshopu preokrenuo cifre iste ko na uplatnici i isprintao...kad sam došao na ispit, dao sam instruktoru uplatnicu od 160 kn koju sam njemu platio, i onoj budali iz haka kaj je sjedila iza mene sam mu dao ovu fejkanu od 230 kn! (buahah), rekao sam mu kako je to potvrda koja je plaćena preko net bankarstva i da može provjerit na tam neki broj (blefirao sam) ;), i on je reko: dobro dobro..amo vozit..i ja odvozio, prošo, on mi napisao ovjerenje...dok je on došao u hak i skužio da to uopće nije plaćeno..ja sam već iz hajnclove izlazio sa šarom u ruci!!! :D uf što volim rupe u zakonu ;)

Druže Tito ljubičice bijela, tebe voli omladina cijela!
15 godina
odjavljen
offline
RE: Autoškola?
Pinjo kaže...

Ekipo, imam jedan prljav savjet kako barem malo za**bati budale...Ja sam valjda bio prvi u Zgu koji je išo polagati završni ispit po novoj cijeni od 230 kn koja ide HAK-u...e al ima jedna caka...autoškola vama da uplatnicu od tih 230 kn koju bi vi trebali platiti u pošti i donesti ovjerenu na ispitni sat. I tako sam i ja napravio, samo kaj ju nisam platio u pošti, nego sam izvukao potvrdu preko internet bankarstva od neke druge uplate, u photoshopu preokrenuo cifre iste ko na uplatnici i isprintao...kad sam došao na ispit, dao sam instruktoru uplatnicu od 160 kn koju sam njemu platio, i onoj budali iz haka kaj je sjedila iza mene sam mu dao ovu fejkanu od 230 kn! (buahah), rekao sam mu kako je to potvrda koja je plaćena preko net bankarstva i da može provjerit na tam neki broj (blefirao sam) ;), i on je reko: dobro dobro..amo vozit..i ja odvozio, prošo, on mi napisao ovjerenje...dok je on došao u hak i skužio da to uopće nije plaćeno..ja sam već iz hajnclove izlazio sa šarom u ruci!!! :D uf što volim rupe u zakonu ;)

Zgodno, ali meni se čini da bi mogao u ćuzu zbog krivotvaranja isprava i potvrda o plaćanju.... Bad idea. Ljudi, ako želite biti zatvorske ptičice, poslušajte savjet ovog momka...

Stick to the shadows.... // Never underestimate the power of stupid people in large groups.
15 godina
offline
Autoškola?

HAHA

15 godina
neaktivan
offline
Autoškola?

prevelik rizik za 230kn...

uglavnom ja sam neki dan polozio, morao sam doplatit onolko sati kolko mi je ostalo u 8.mj. tako da me zavrsni ispit umjesto nekih 300 kn, dosao oko 600... imao sam srece kaj me nije toliko zahvatilo ovo poskupljenje... inace, sada pad na voznji odnese 100 eura...

isao sam u zapresicu u autoskolu, sada dode 5600kn+300 lijecnicka+400prva pomoc+nekin 100kn za ispit pp+100kn za ispit ppsp+ispitni sat uv 160kn+ ispit uv 230 ili 260kn... i jos neka knjiga za ppsp oko 200 kn...ovo je okvirno, nemam pri ruci sve racune

 

znaci, oko 7k kn

16 godina
neaktivan
offline
RE: Autoškola?
Pinjo kaže...

Ekipo, imam jedan prljav savjet kako barem malo za**bati budale...

Valjda ti je jasno da, pravno gledajući, tvoja vozačka dozvola ne vrijedi. A tu je još i krivotvorenje isprave.

 

Namjerno si izbjegao plaćanje naknade utvrđene pravilnikom Ministarstva unutarnjih poslova. A što se tiče krivotvorenja, to ti je klasificirano člankom 311. Kaznenog zakona RH, a kažnjava se novčanom kaznom ili kaznom zatvora do 3 godine.

 

Hmm, izgleda da si zaje*** sam sebe. Vrijeme će pokazati...

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
15 godina
neaktivan
offline
RE: Autoškola?

fakat je glupo riskirat i zaje*** sve ostalo kaj si prosao u autoskoli i platio, sad mozes svaki cas ocekivat kaznu... da si platio tih pisljivih 230kn sad bi bio miran, bez brige razvozio i bario male...

po meni je ovo sad kao da se vozis bez vozacke

16 godina
neaktivan
offline
RE: Autoškola?

prijatelju, nije to rupa u zakonu, to se zove kršenje zakona. on te po po zakonu MORA prijaviti Policiji i DORH-u.

Ne brini se, uhvatit će te, prije ili poslije. A onda ćeš. osim zakona, sudskih troškova, trebati polagati vozački ispit PONOVO.

Djevojke postaju žene kada duboko u sebi osjete čvrsti razlog za to. :)
16 godina
online
RE: Autoškola?
marko009 kaže...

po meni je ovo sad kao da se vozis bez vozacke

 

Ne bez vozačke nego bez mozga...

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live.
16 godina
neaktivan
offline
Autoškola?

Svaka cast, covjek plati xy tisuca kuna, i onda radi 230 kuna postane kriminalac

Bravo sinko ;)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice