Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.114
|
čitano: 13.261.299
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Auti - ultimativna tema

nemam iskustva s tim sredstvom za čišćenje ali čini mi se da bi moglo biti preagresivno za auto. 

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Bolje to potraziti u partesu ili ph detailingu, ovo drugo mi se isto cini preagresivno.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Beton 3 je obični HCL koji je je prejak za lak, sulfaminska kiselina je jedino sigurna za lak.

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Treći auto ovaj tjedan. Prijavljeno policiji. 

 

Eto kakva su vremena došla opet

Živjeti u svijetu i pritom ne biti svjestan smisla svijeta isto je kao i lutati velikom knjižnicom i pritom ne doticati knjige
11 godina
online
Re: Auti - ultimativna tema

ček, jel to kradu gorivo na način da izbuše rupu?

nije ih strah bušiti rezervoar, jedna iskra i kabum?

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
picajzla0707 kaže...

ček, jel to kradu gorivo na način da izbuše rupu?

nije ih strah bušiti rezervoar, jedna iskra i kabum?

 Manje američkih filmova.

 

Plastični rezervari. Dosad bila dva dizela, ovo je prvi benzinac. Prvi je bio focus 2016, drugi astra K, i sad corsa D.

Živjeti u svijetu i pritom ne biti svjestan smisla svijeta isto je kao i lutati velikom knjižnicom i pritom ne doticati knjige
11 godina
online
Re: Auti - ultimativna tema
ramzocro-HCR kaže...

 Manje američkih filmova.

 

Plastični rezervari. 

 ma kakvi američki filmovi, govorim iz iskustva starog desetljećima 

problem je što nisam skidao rezevoar više od 30 godina, a onda kad sam skidao bili su samo metalni na starim kantama koje su meni dolazile pod ruke

12 godina
online
Re: Auti - ultimativna tema
ramzocro-HCR kaže...

Treći auto ovaj tjedan. Prijavljeno policiji. 

 

Eto kakva su vremena došla opet

 Koji je to dio lijepe naše?

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Tony1999 kaže...
ramzocro-HCR kaže...

Treći auto ovaj tjedan. Prijavljeno policiji. 

 

Eto kakva su vremena došla opet

 Koji je to dio lijepe naše?

 Rijeka

Živjeti u svijetu i pritom ne biti svjestan smisla svijeta isto je kao i lutati velikom knjižnicom i pritom ne doticati knjige
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Jel se samo meni čini da je ovo previše truda za kolko, 300/400kn profita?

-
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

a kako će krast iz električnih? Ono 1 na 1 bi išlo, ali sporo...

 

sad treba neke mega-super kondiće izmislit za ekipu s karnisterima (trenutno)...

Ju je je? Je ju je!
16 godina
online
Re: Auti - ultimativna tema
The Unforgiven kaže...

Jel se samo meni čini da je ovo previše truda za kolko, 300/400kn profita?

I to ako je pun.

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Old Iggy kaže...
The Unforgiven kaže...

Jel se samo meni čini da je ovo previše truda za kolko, 300/400kn profita?

I to ako je pun.

 Manjinama je i 50kn uštede ko nekima 500€. Ali ne želim pobrat ban i upirat prstom.

Živjeti u svijetu i pritom ne biti svjestan smisla svijeta isto je kao i lutati velikom knjižnicom i pritom ne doticati knjige
11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Iskustva Volvo V40? 2.0 dizelaž. Nisam ga ni uzimao u obzir jer mi se na slika nesviđa,a ovako viđao samo u prolazu. Bio danas u Zagrebu pa otišo malo do švercera da vidim šta se nudi. I svidio mi se,ali nikad nisam previše istraživao Volva pa neznam kakva su održavanja i problemi.

I problemi sa Mazdinim 2.2 motorima? Ako bi išao na mazdu onda bi čak povukao do 15k€.

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.1.2022 21:24 (ZooZ).
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Bregasta, turbina i miješaju dizel i ulje. To je na Mazdama, izbjegavati modele prije 2015-e. 

11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ima neki kod motora od kojeg je to riješeno jer baš gledam model iz 2015.

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.1.2022 21:51 (ZooZ).
11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ZooZ kaže...

Iskustva Volvo V40? 2.0 dizelaž. Nisam ga ni uzimao u obzir jer mi se na slika nesviđa,a ovako viđao samo u prolazu. Bio danas u Zagrebu pa otišo malo do švercera da vidim šta se nudi. I svidio mi se,ali nikad nisam previše istraživao Volva pa neznam kakva su održavanja i problemi.

I problemi sa Mazdinim 2.2 motorima? Ako bi išao na mazdu onda bi čak povukao do 15k€.

 Ima ga frend. Njegov je 120ks dizelas.Bijeli R design. Rucni mjenjac. Ima dobru opremu, sjedala mi se jako svidaju izgledom i udobnoscu. Vozio sam ga dva puta po 20-25km. Motor ide sasvim solidno.  Inace prodaje ga. Ima oko 180tkm. 

Meni osobno se auto uopce ne svida. Jako ruzna i zastarjela unutrasnjost i pun je cvrcaka.

PSN:Tomislav025
10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
omomomomoomm kaže...
ZooZ kaže...

Iskustva Volvo V40? 2.0 dizelaž. Nisam ga ni uzimao u obzir jer mi se na slika nesviđa,a ovako viđao samo u prolazu. Bio danas u Zagrebu pa otišo malo do švercera da vidim šta se nudi. I svidio mi se,ali nikad nisam previše istraživao Volva pa neznam kakva su održavanja i problemi.

I problemi sa Mazdinim 2.2 motorima? Ako bi išao na mazdu onda bi čak povukao do 15k€.

 Ima ga frend. Njegov je 120ks dizelas.Bijeli R design. Rucni mjenjac. Ima dobru opremu, sjedala mi se jako svidaju izgledom i udobnoscu. Vozio sam ga dva puta po 20-25km. Motor ide sasvim solidno.  Inace prodaje ga. Ima oko 180tkm. 

Meni osobno se auto uopce ne svida. Jako ruzna i zastarjela unutrasnjost i pun je cvrcaka.

 samo kad vidim one tipke kao na starim mobitelima 

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ramzocro-HCR kaže...

 Rijeka

 Jesu svi sa iste ili priblizne lokacije?

toma20 kaže...
omomomomoomm kaže...

 samo kad vidim one tipke kao na starim mobitelima 

 Evo ti VW se proslavio svojim kapacitivnim tipkama u ID vozilima, kazu gore nego prva generacija Android mobitela. Neki put nije lose ni to sto izgleda "staro".

 

Di2 & EPS FTW!
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.1.2022 13:14 (ivanoile).
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanoile kaže...
ramzocro-HCR kaže...

 Rijeka

 Jesu svi sa iste ili priblizne lokacije?

 

 Približne, a nije ni manjinsko naselje daleko. Iako nužno ne treba bit pravilo da su oni, ali zna se u koga se prvo sumlja... 

 

Kad se početkom 2000ih kralo gorivo, kralo se iz rezervara s time da što manje štete se išlo radit ljudima. A ovo su baš štetočine...

Živjeti u svijetu i pritom ne biti svjestan smisla svijeta isto je kao i lutati velikom knjižnicom i pritom ne doticati knjige
3 godine
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

Bregasta, turbina i miješaju dizel i ulje. To je na Mazdama, izbjegavati modele prije 2015-e. 

 kolega je uzeo neku novu mazdu staru mislim 2godine raspo se blok ili tak nekaj slicno uglavnom neki poznati problem na tom motoru, mazda mu je priznala mislim 80% troskova od 50000kn iako je vec bio van garancije no potegnuo je nekakve veze a i u mazdi znaju za taj problem! yebeni uzas!

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.1.2022 14:06 (Boris grozni).
10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanoile kaže...
ramzocro-HCR kaže...

 Rijeka

 Jesu svi sa iste ili priblizne lokacije?

toma20 kaže...
omomomomoomm kaže...

 samo kad vidim one tipke kao na starim mobitelima 

 Evo ti VW se proslavio svojim kapacitivnim tipkama u ID vozilima, kazu gore nego prva generacija Android mobitela. Neki put nije lose ni to sto izgleda "staro".

 

 ja govorim o volvu i o onim tipkama koje su poslagane kao na mobitelu i doslovno imaju slova kao tipke sa mobitela...al ok o ukusima se ne raspravlja

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
toma20 kaže...

 samo kad vidim one tipke kao na starim mobitelima 

 Evo ti VW se proslavio svojim kapacitivnim tipkama u ID vozilima, kazu gore nego prva generacija Android mobitela. Neki put nije lose ni to sto izgleda "staro".

 

 ja govorim o volvu i o onim tipkama koje su poslagane kao na mobitelu i doslovno imaju slova kao tipke sa mobitela...al ok o ukusima se ne raspravlja

 Imao ga je i Mercedes u medium i high segmentu do pred par godina, GLA, GLK..

Di2 & EPS FTW!
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Meni Volvo ima ružne interijere, izvana dobro izgledaju dok iznutra kao da su ih braća Matić dizajnirali. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.1.2022 17:28 (ivanzu).
10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanoile kaže...
toma20 kaže...

 samo kad vidim one tipke kao na starim mobitelima 

 Evo ti VW se proslavio svojim kapacitivnim tipkama u ID vozilima, kazu gore nego prva generacija Android mobitela. Neki put nije lose ni to sto izgleda "staro".

 

 ja govorim o volvu i o onim tipkama koje su poslagane kao na mobitelu i doslovno imaju slova kao tipke sa mobitela...al ok o ukusima se ne raspravlja

 Imao ga je i Mercedes u medium i high segmentu do pred par godina, GLA, GLK..

 takoder ruzno,al dobro nekome pase nekome ne pase 

 

jel ima netko focusa tipa kao ove sa linka? koje su im mane? dizel i benzin

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Na dizelu dizne znaju otići na 200k+ km, kod ST-a zadnji nosač motora.

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Boris grozni kaže...
ivanzu kaže...

Bregasta, turbina i miješaju dizel i ulje. To je na Mazdama, izbjegavati modele prije 2015-e. 

 kolega je uzeo neku novu mazdu staru mislim 2godine raspo se blok ili tak nekaj slicno uglavnom neki poznati problem na tom motoru, mazda mu je priznala mislim 80% troskova od 50000kn iako je vec bio van garancije no potegnuo je nekakve veze a i u mazdi znaju za taj problem! yebeni uzas!

 Na novijim motorima od većina proizvođača ima jedam veliki problem - na varijatoru faze budu čepovi koji ispadnu van, izgubi se tlak ulja, i raspadnuće.

 

Jer čepovi su samo uprešani, nisu loctiteom nekakvim zaljepljeni ko nekada čepovi na blokovima motora. I nakon xy kilometara(nemoraju bit veliki kilometri zadnje smo hondi 2016 mjenjali motor onaj 1.5) počne biti manjak ulja pogotovo na zadnjim ležajevima bregaste i visokotlačne pumpe i bude raspadnuće.

 

Čak neki znaju samo glavu dat srediti ili novu nabaviti, dornji dio ne strada u 70% slučajeva.

 

Oni fordovi 4cylndraši od 200-240ks što se u svašta stavlja zadnjih par godina isto fasuju s tim problemom.

 

Ugl ima dosta motora novih s tim problema. Nemogu se sad sjetiti nekih primjera

Živjeti u svijetu i pritom ne biti svjestan smisla svijeta isto je kao i lutati velikom knjižnicom i pritom ne doticati knjige
3 godine
offline
Auti - ultimativna tema

ovom se sve raspalo nakon cca 30tkm, pa su se u mazdi izvlacili no na kraju je ovaj moj saznao da to cijela serija nevalja pa kao sto rekoh uspio je dobiti isti takav ali novi. Netko ko nema veze, odvjetnike i veze nabiju ti ga u supak!

8 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Pozdrav momci!
Kupujem novi (rabljeni) auto i gledam uzeti Mercedes B klasu. Pa bi me zanimala vaša iskustva, mišljenja, savjeti. Što gledati, na što obratiti pozornost, koji motor i sve što ide uz to...
Ako netko i ima taj auto slobodno nek napiše par crtica iz osobnog iskustva
Budžet bi bio 13-15k €

11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Moj ti je savjet da gledas nesto drugo. 

PSN:Tomislav025
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice