Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.114
|
čitano: 13.263.039
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
online
Auti - ultimativna tema

za 90tkn dokker

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.2.2020 19:28 (RuskeGTT).
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
domac5 kaže...
ivanzu kaže...

Trenutacno s Astrom jer sam na Golfu nedavno mjenjao regulator prozora jer je gubio poziciju, a za to mi je receno da "cesto" ode samo ljudi stalno resetiraju poziciju, pa sam onda rastavljao desna vrata posto su pocela konstantno drndati kada vozis, jedna kopca je bila ostecena pa nije dobro drzala. Golf je udobniji po gradu, Astra izbija kamenac i plombe. 

 O jbt, znaci postoji tvrdi auto od golfa.. nisam znao da je ta nova astra tak tvrda, npr astra j mi je dosta meksa i udobnija od golfa 6 kojem je bila konkurent u to vrijeme

Ovisi o motoru, je li ima S/S i ovjesu. Ako ima S/S onda je niza i tvrda, ako dolazi bez wattove poluge onda je isto tvrda sa tvrdim zadnjim selenima. Za 90k kn mozda se jedino polo isplati. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.2.2020 19:38 (ivanzu).
15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Dex.pwn kaže...
Golf 6,dizlo 1.6,2011.
Nakon vožnje izvana smrdi po paljevini.
Mogući uzroci?

 Da nisu lagano zastekale zadnje celjusti ?

#fsb
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Uzme termometar i neka izmjeri temperaturu diskova, trebale bi biti podjednake. 

11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Pozdrav kolege, može mišljenje o Nissan-u Murano, 3.5 v6 sa plinom, automatski CVT mjenjač. Prodaje ga jedan poznanik, cijena nam se čini dobra, pa nas zanimaju mišljenja, najviše me brine mjenjač, da li je popravak skup ako nešto otiđe. Hvala

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
hrčak kaže...

Pozdrav kolege, može mišljenje o Nissan-u Murano, 3.5 v6 sa plinom, automatski CVT mjenjač. Prodaje ga jedan poznanik, cijena nam se čini dobra, pa nas zanimaju mišljenja, najviše me brine mjenjač, da li je popravak skup ako nešto otiđe. Hvala

 Imao ga je davno prije moj susjed, nije se žalio na kvarove i bio je pouzdan ali .... auto je pio benzina kao smuk 

 

 

 

 

11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Ziga kaže...
hrčak kaže...

Pozdrav kolege, može mišljenje o Nissan-u Murano, 3.5 v6 sa plinom, automatski CVT mjenjač. Prodaje ga jedan poznanik, cijena nam se čini dobra, pa nas zanimaju mišljenja, najviše me brine mjenjač, da li je popravak skup ako nešto otiđe. Hvala

 Imao ga je davno prije moj susjed, nije se žalio na kvarove i bio je pouzdan ali .... auto je pio benzina kao smuk 

 

 

 

 

 Ovaj koji mi ciljamo je 2004 godina, 200000 km original, drugi vlasnik već 14 godina, regan godinu dana, atestiran plin, ima dobru opremu, njemu je u Zagrebu pio 20 litara plina, na otvorenoj cca 15, od ulaganja samo treba nove gume, pa sad razmatramo da li se isplati uzet. Hvala na info

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Vječni auto, kad ga kupiš nećeš ga nikada prodati

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
11 godina
online
Re: Auti - ultimativna tema
Ziga kaže...

 Imao ga je davno prije moj susjed, nije se žalio na kvarove i bio je pouzdan ali .... auto je pio benzina kao smuk 

 uh, to mi je bio jedan od prvih testova, dobio sam ga na dan-dva s punim rezervoarom, dovezao ga natrag na isparenjima 

ne sjećam se točno koliko je bilo na 100km, no mislim da mi je prosjek bio daleko od službenih podataka, mislim čak preko 30 litara

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
hrčak kaže...
Ziga kaže...
hrčak kaže...

Pozdrav kolege, može mišljenje o Nissan-u Murano, 3.5 v6 sa plinom, automatski CVT mjenjač. Prodaje ga jedan poznanik, cijena nam se čini dobra, pa nas zanimaju mišljenja, najviše me brine mjenjač, da li je popravak skup ako nešto otiđe. Hvala

 Imao ga je davno prije moj susjed, nije se žalio na kvarove i bio je pouzdan ali .... auto je pio benzina kao smuk 

 

 

 

 

 Ovaj koji mi ciljamo je 2004 godina, 200000 km original, drugi vlasnik već 14 godina, regan godinu dana, atestiran plin, ima dobru opremu, njemu je u Zagrebu pio 20 litara plina, na otvorenoj cca 15, od ulaganja samo treba nove gume, pa sad razmatramo da li se isplati uzet. Hvala na info

 16god star, egzotican auto , ocekivat da se nece kvarit i da ce se "isplatiti" je vrlo hrabro razmišljanje 

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ne znam da li je prava tema za ovaj post ali zna li neko slučajno oznaku ove multimedie u Passatu B8. Hoće komšija da mu snimim spotova a ja ne mogu da nađem koji je ovo model multimedie da bi našao koje formate/rezoluciju/codec podržaje. Predpostavljam da podržaje stari DVD format kakav se koristio prije mnogo godina, ali da vidim šta podržaje bolje da snimci budu jasniji i čišći, ipak je 2020a godina. Unaprijed Hvala.

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.2.2020 12:04 (Haker_x).
10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Haker_x kaže...

Ne znam da li je prava tema za ovaj post ali zna li neko slučajno oznaku ove multimedie u Passatu B8. Hoće komšija da mu snimim spotova a ja ne mogu da nađem koji je ovo model multimedie da bi našao koje formate/rezoluciju/codec podržaje. Predpostavljam da podržaje stari DVD format kakav se koristio prije mnogo godina, ali da vidim šta podržaje bolje da snimci budu jasniji i čišći, ipak je 2020a godina. Unaprijed Hvala.

 Jel ima knjizicu od radia ?

 

 Inace ovo je ili Discover Pro ili Discover media... Pro je 8" (20.3cm) dok je Media 6.5" (16.5cm), po tom mozes raspoznat (po slici nemam pojma dal je veci ili manji ekran). Poprilicno sam siguran da se spotovi mogu napravit jedino na ovoj Pro verziji... 

11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
bik kaže...
hrčak kaže...
Ziga kaže...
hrčak kaže...

Pozdrav kolege, može mišljenje o Nissan-u Murano, 3.5 v6 sa plinom, automatski CVT mjenjač. Prodaje ga jedan poznanik, cijena nam se čini dobra, pa nas zanimaju mišljenja, najviše me brine mjenjač, da li je popravak skup ako nešto otiđe. Hvala

 Imao ga je davno prije moj susjed, nije se žalio na kvarove i bio je pouzdan ali .... auto je pio benzina kao smuk 

 

 

 

 

 Ovaj koji mi ciljamo je 2004 godina, 200000 km original, drugi vlasnik već 14 godina, regan godinu dana, atestiran plin, ima dobru opremu, njemu je u Zagrebu pio 20 litara plina, na otvorenoj cca 15, od ulaganja samo treba nove gume, pa sad razmatramo da li se isplati uzet. Hvala na info

 16god star, egzotican auto , ocekivat da se nece kvarit i da ce se "isplatiti" je vrlo hrabro razmišljanje 

 Cijena je solidna, 3000 eura sa regom godinu dana, doduše treba nove gume koje su cca 5 tisuća kn, pa sad gruntamo, još dolazi u obzir honda accord 2.4 sa plinom ili škoda octavia rs također benzonac, dizel ne dolazi u obzir

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema
hahhaajaads kaže...

 Jel ima knjizicu od radia ?

 

 Inace ovo je ili Discover Pro ili Discover media... Pro je 8" (20.3cm) dok je Media 6.5" (16.5cm), po tom mozes raspoznat (po slici nemam pojma dal je veci ili manji ekran). Poprilicno sam siguran da se spotovi mogu napravit jedino na ovoj Pro verziji...

Ako je tako to je najmanji problem, onda ne treba ni knjižica, čast posla izmjeriti dijagonalu. Hvala

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.2.2020 12:26 (Haker_x).
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Samo media pro moze pokretati video, iskljucivo samo dok auto stoji. 

10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

Samo media pro moze pokretati video, iskljucivo samo dok auto stoji. 

 Moze se kodirat da i u voznji radi, vjerovatno nista skupo za kodirat...

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
hrčak kaže...

 Cijena je solidna, 3000 eura sa regom godinu dana, doduše treba nove gume koje su cca 5 tisuća kn, pa sad gruntamo, još dolazi u obzir honda accord 2.4 sa plinom ili škoda octavia rs također benzinac, dizel ne dolazi u obzir

 Ako je ova Octavia, onda nju 

https://www.index.hr/auto/clanak/skoda-octavia-rs-dolazi-i-izgleda-jako-dobro/2154135.aspx

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

 Ja se nadam da mu je to za djecu da gledaju neke gluposti. 

11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
CyberDemonVZ kaže...
hrčak kaže...

 Cijena je solidna, 3000 eura sa regom godinu dana, doduše treba nove gume koje su cca 5 tisuća kn, pa sad gruntamo, još dolazi u obzir honda accord 2.4 sa plinom ili škoda octavia rs također benzinac, dizel ne dolazi u obzir

 Ako je ova Octavia, onda nju 

https://www.index.hr/auto/clanak/skoda-octavia-rs-dolazi-i-izgleda-jako-dobro/2154135.aspx

 Joj kolega, da bar, nažalost zbog novčane situacije dolazi u obzir samo Octavia II, tj. model od 2004-2008

10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

 Ja se nadam da mu je to za djecu da gledaju neke gluposti. 

 I ja se nadam  Gledam ima nekih ljudi koji si puste neki film/seriju pa gledaju u voznji...

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
hrčak kaže...

Pozdrav kolege, može mišljenje o Nissan-u Murano, 3.5 v6 sa plinom, automatski CVT mjenjač. Prodaje ga jedan poznanik, cijena nam se čini dobra, pa nas zanimaju mišljenja, najviše me brine mjenjač, da li je popravak skup ako nešto otiđe. Hvala

  Nazovi neki servis pa pitaj koliko košta popravak CVT-a. Za Murano ne znam, znam da je kod xtrail-a popravak cvt-a (jatco) moguć za starije modele i košta cca 3000 eura. Kod novijih modela (2013. na dalje) nema popravka, a novi cvt košta 60000-80000 kn

PSN - darklydexter
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
hahhaajaads kaže...

 Jel ima knjizicu od radia ?

 

 Inace ovo je ili Discover Pro ili Discover media... Pro je 8" (20.3cm) dok je Media 6.5" (16.5cm), po tom mozes raspoznat (po slici nemam pojma dal je veci ili manji ekran). Poprilicno sam siguran da se spotovi mogu napravit jedino na ovoj Pro verziji... 

 Ipak je pro, otprilike sam izmjerio i ima bar 20cm, tako da je to to 20.3cm

hahhaajaads kaže...
ivanzu kaže...

 Ja se nadam da mu je to za djecu da gledaju neke gluposti. 

 I ja se nadam  Gledam ima nekih ljudi koji si puste neki film/seriju pa gledaju u voznji...

Rekao sam mu da može gledati samo kada automobil stoji i kada je uključena ručna kočnica i da je to fabrika napravila zbog sigurnosti, neće valjda razmišljati o tome da li se to može isključiti.

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Hacker002 kaže...

Vječni auto, kad ga kupiš nećeš ga nikada prodati

 Uvijek se nade neka budala koja bi kupila 

hrčak kaže...

 Cijena je solidna, 3000 eura sa regom godinu dana, doduše treba nove gume koje su cca 5 tisuća kn, pa sad gruntamo, još dolazi u obzir honda accord 2.4 sa plinom ili škoda octavia rs također benzonac, dizel ne dolazi u obzir

 Jedino accord dobro zvuci od svega toga.. ako nije trula accordica to je dobar motor za plin, samo da nije neka zgazena.. a octavia rs to je pretpostavljam onaj 2.0 tfsi znaci plin zaboravi u tome a ima i lanac.. znam jednog koji ima taj motor u svom gti-u presao oko 200 000 i nije imao problema s njim zasad, samo trosi oko 8l laganije mjesovite voznje.. accord oko 11-12l plina skuri..

nek pogleda i civic sedan cca 2007 godiste 1.8 benzinac, ne trosi tak puno a podnosi i plin bez problema ako se kolega puno vozi

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.2.2020 16:48 (domac5).
11 godina
online
Re: Auti - ultimativna tema
hrčak kaže...

 Joj kolega, da bar, nažalost zbog novčane situacije dolazi u obzir samo Octavia II, tj. model od 2004-2008

 jebote, nemaš love, a gledaš octaviu rs i murana, aute koje je netko godinama gazio 

ti baš hoćeš kupit auto da ti stoji u dvorištu

11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
picajzla0707 kaže...
hrčak kaže...

 Joj kolega, da bar, nažalost zbog novčane situacije dolazi u obzir samo Octavia II, tj. model od 2004-2008

 jebote, nemaš love, a gledaš octaviu rs i murana, aute koje je netko godinama gazio 

ti baš hoćeš kupit auto da ti stoji u dvorištu

 Nije da nemam love, imamo cca 8000 eura za auto, a kolega je stavio link na najnoviju octaviu rs koja još ni nije došla u RH, a koštat će 250+ tisuća kn

11 godina
online
Re: Auti - ultimativna tema
hrčak kaže...

 Nije da nemam love, imamo cca 8000 eura za auto, a kolega je stavio link na najnoviju octaviu rs koja još ni nije došla u RH, a koštat će 250+ tisuća kn

 ma skužio sam da nemaš love za novu octaviu

no zar je baš nužno birati među autima poput 16 godina starog murana i tkozna koliko gažene i stare rs octavie

to su automobili koji jedva čekaju nekog s viškom love za popravke (pod višak mislim baš tvoju situaciju gje za 3000 uzmeš auto i onda ostalih 5000 zdimiš u servisu u idućih godinu dana)

16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ne samo to,nego na koliko prstiju obje ruke možeš na ulicama Zagreba nabrojati u danu:

 

16 godina star auto s 3.5 V6 motorom i još automatik/cvt?

 

 

 

 

 

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Pozdrav,upravo sam azurirao mape za navi i ubacio station logo na radiu....Nemogu nikako naci da se ubaci da Discover media bude na Hrv.jeziku....Auto je sa Belgijskog trzista....Golf 7 2014..Ako je itko uspio bio bih zahvalan..hvala

10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
galinjo24 kaže...

Pozdrav,upravo sam azurirao mape za navi i ubacio station logo na radiu....Nemogu nikako naci da se ubaci da Discover media bude na Hrv.jeziku....Auto je sa Belgijskog trzista....Golf 7 2014..Ako je itko uspio bio bih zahvalan..hvala

 Ako nema u meniju onda jednostavno nema... Jer mislim da se hrvatski jezik tek moze stavit negdje od 2015 ili 2016 godine (na faceliftu vjerovatno).

7 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

Kod Nissana je najveci problem automatski Jatco mjenjac - sve drugo bude izdrzalo,

al taj mjenjac je vec 200 milja, pitanje je dali je to vec drugi mjenjac ili ne.

 

Plus treba ga tankat, makar ima plin.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice