Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.762
|
čitano: 13.885.733
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Hacker002 kaže...

Prema tebi, svatko tko prije 24 godine vozi auto jači od 110ks je bogatun i uhljeb. Dobra!

 jep zgleda da sam po njgovom bogatun (x3) i uhljeb (x3). ah kaj sad. opasan sam na cesti s tih 85kw. neznam kak sam nakon 4 godine ostal ziv. mora da me sam bog i svi anđeli, sveci cuvaju, mora da spavam na sreci. jos pogotovo na quadu. boze sacuvaj. pa ja sam trebal bit pokojni vec x21412312 puta. a u zatvoru x321412312 puta, trebal sam pobiti xyz ljudi. 

 

mi u hrvatskoj nemremo prosperirat nikako kad 3/4 drzave misli da je omladina kriminalna i ološi. (na mlade mislim na nas ispod 24g, jer jbg cim imas 24 godine i 1s starosti upadas u klub punopravnih građrana ljepe nam nase RH). a kad mi tam neki deda uzme prednost pa moram s autom od 85kw manevre radit. ah jbg cuj starost i tak to. a nedaj boze da je izletim slucajno, nenamjerno, odmaj 24SATA kolumna, naslovna stranica, DEBELIM SLOVIMA MLADI VOZAC S 85kw (turbo opasnih kw) SKORO SKRIVIO SUDAR. 

 

nevelim da mozda nema mladih koji divlja, al on ce divljat i s stojadinom samo da zadivi ekipu u bircu i da se dokaze. aj se ti decko dokazi na grobniku pa da te vidimo. svako more ubrzat na 200m do 100km/h a kaj te ceka iza zavoja, e to cemo prepustit sreci...

 

iskreno ak ukinu zakon idem se napit od srece... 

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Takvi ni nisu bili nikad problem(koji voze nešto jači obiteljski auto) jer znaju da ako ih nedo bog zaustavi, da će bit belaja.

 

S druge strane, zlatna mladež je skrivila pokoju nesreću vozeći aute sa malo većim odstupanjem od dozvoljenog, a kako su prošli nakon toga nije nimalo čudno za našu državu.

 

Iskreno me boli džon hoće li tog ograničenja biti ili neće. Osiguravajaće kuće će se već zaštiti.

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
mystik kaže...

Takvi ni nisu bili nikad problem(koji voze nešto jači obiteljski auto) jer znaju da ako ih nedo bog zaustavi, da će bit belaja.

 gle zaboli me uvo (htel sam reci nekaj druga al ostat cu pristojan) za kaznu. vec mi je radi osiguranja i ak se nedaj bog dogodi nesreca s ozbiljnim posljedicama. nahebal sam (svi mi koji vozimo 81kw i vise) ko sivonja a mozda ni kriv ni duzan.

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Lord_Marko kaže...
 

iskreno ak ukinu zakon idem se napit od srece... 

 Sam nemoj vozit, jer još uvijek nisu promjenili 0.0 promila za mlade vozače, ja od kad sam položil, ne usudim se ni rum pločicu pojest, a kamoli kaj pit , mada da kucnem u drvo, još me ni jednom nisu zaustavili, jednom sam imao sreće, trebala me policija zaustavit zbog ugašenih svijetla po danu, ali nije jer sam bio u koloni (jedan auto ispred mene, jedan iza), ja gledam njega, on mene, samo čekam da digne lizalicu, ali nije srećom, a glupost, inaće imam naviku pogasit sve potrošaće prije nego palim auto, pa tako i svijetla, i slućajno sam ih tada zaboravio upalit...

 

 

@ja111, ako misliš na auto slalom po Branimirovoj, to je 14.6, 23.5 je nekakav uspon na brdo...

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

23. i 24.5. je drift na Mičevcu. 

Watercooled CPU. Bubni PP, ako te nešto zanima :) Sponsored by Noiseblocker.
14 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Sinoc smo friendovi i ja imali mali servis na mom Puntu. Naime prije par dana je poceo rapidno gubit okretaje i opet dobivat i palila se zuta lampica za provjeru motora. Tak da smo zakljucili da je problem sa strujom. Provo smo zamijenili bobine, ali nije pomoglo, onda se auto ohladil i uopce vise nije daval struju na svijecice, tak da smo zakljucili da je u pitanju impulsator (onaj mali drek koji ocitava u kojem je polozaju bregasta)

Srecom friend je kupil jednog za dijelove, pa smo to do 10 na vecer slozili, pobrisali greske i do 12 cugali. (naravno u jutro svi tri na posel  )

Snimka na youtubeu kak se bil ponasal.




Ali tjesim se da mi je stari bil na autootpadu (nekom u Dubravi) i kupil je ono za slepanje, saraf kaj drzi kotac i 2 plastike sa zadnjeg stupa sve za 20 kn - nisam mogel vjerovat, ocekival sam 100+ 

Pravi programeri programiraju binarno!
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...

 Sam nemoj vozit, jer još uvijek nisu promjenili 0.0 promila za mlade vozače, ja od kad sam položil, ne usudim se ni rum pločicu pojest, a kamoli kaj pit , mada da kucnem u drvo, još me ni jednom nisu zaustavili

 ja dok vozim ne pijem ni kapi alkohola. a sreca pa mi je birtija 200m od kuce . mene su zaustavili valjda najmanje 10 puta i nikad nis, jednom kad sam kolegici s faksa iso na rođendan su mi cak vadili naftu iz rezervara i mjerili profil guma (koje su bile onda stare ni tjedan dana ), i kad mi nije mogel nis najti na autu onda mi je prigovoril samo za kw i pici dalje 

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
9 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Lord_Marko kaže...
1BIT kaže...

 Sam nemoj vozit, jer još uvijek nisu promjenili 0.0 promila za mlade vozače, ja od kad sam položil, ne usudim se ni rum pločicu pojest, a kamoli kaj pit , mada da kucnem u drvo, još me ni jednom nisu zaustavili

 ja dok vozim ne pijem ni kapi alkohola. a sreca pa mi je birtija 200m od kuce . mene su zaustavili valjda najmanje 10 puta i nikad nis, jednom kad sam kolegici s faksa iso na rođendan su mi cak vadili naftu iz rezervara i mjerili profil guma (koje su bile onda stare ni tjedan dana ), i kad mi nije mogel nis najti na autu onda mi je prigovoril samo za kw i pici dalje 

 Koje smeće od cajkana.

 

Meni je na taj način uspel dojti do neonki pod nogama (vide se samo iz nutra i iz vana ako si točno kraj auta).

 

Nisma prebrzo vozil, auto "fala bogu" ima 60 konja, sve dela, bilo ljeto a i gume stare 2 god, imal svu opremu v gepeku (čak nekoliko pari raznorazni žarulja i td), vezani sam bil...

 

I onda skuži da svetli plavo dok radio dela i poćne tam prodike kao nek to ugasim bla bla..

16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Kod koga otpeljati auto na poliranje + keramičku zaštitu?

 

Prljavština + prašina se grozno hvataju za auto, bez zaštite auto je čist cca 1 dan (perla crna boja)

 

 

6 Dr. Kuko
1 Black Pearl
0 AP Bobo
13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Ili Kuko ili Auto Partes.

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Karlek_19 kaže...

I onda skuži da svetli plavo dok radio dela i poćne tam prodike kao nek to ugasim bla bla..

 LOL, kaj njega briga kakvo ti imas svjetlo u kabini??? do koda meni nekaj prigovori za nalju na šrajbi. 

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
9 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ma balavac neki, onda mu stariji veli:"Daj pusti dečka na miru..."

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.5.2015 20:12 (Karlek_19).
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Lord_Marko kaže...
Karlek_19 kaže...

I onda skuži da svetli plavo dok radio dela i poćne tam prodike kao nek to ugasim bla bla..

 LOL, kaj njega briga kakvo ti imas svjetlo u kabini??? do koda meni nekaj prigovori za nalju na šrajbi. 

 Pogotovo što dečko ima neonke kod pedala, možda je previše puta profulao gas ili kočnicu i sad želi biti siguran.


Ali probaj to objasniti policajcu! Njemu neonke ne znače sigurnost.

11 godina
odjavljen
offline
Re: Auti - ultimativna tema
DiRT kaže...

Sad će napokon tatini sinovi sa 18 bezbrižno sjest u Bemveja sa 200+ konjića i bit glavni. Isto ko u jednoj pjesmi, malecka sjeda u A7 i uredno pita: Jel to Bemve? Lik odgovara: Ne, ovo je Audi. I onda će bit ko u pjesmi: Erosa Audi, noćas ljubiš me na haubi...

Evo jedna prikladna pjesma o temi "mlađarija i puno konja"...

 

 

inace  - moj bend u srednjoškolsko doba XD. mislim da je prvi put da linkam ovo nedi ...ugl. u pjesmi se radi o majmunu koji je usmrtio 2 curice u makarskoj prije 10ak godina. klinjo u tatinom bmw-u...

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
eywa33 kaže...

Evo jedna prikladna pjesma o temi "mlađarija i puno konja"...

 

 

inace  - moj bend u srednjoškolsko doba XD. mislim da je prvi put da linkam ovo nedi ...ugl. u pjesmi se radi o majmunu koji je usmrtio 2 curice u makarskoj prije 10ak godina. klinjo u tatinom bmw-u...

 bokte imal bum nocne more. nevolim takvu vrstu muzike, pogotovo kad ju cujem u pola noci... 

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Lord_Marko kaže...
eywa33 kaže...

Evo jedna prikladna pjesma o temi "mlađarija i puno konja"...

 

 

inace  - moj bend u srednjoškolsko doba XD. mislim da je prvi put da linkam ovo nedi ...ugl. u pjesmi se radi o majmunu koji je usmrtio 2 curice u makarskoj prije 10ak godina. klinjo u tatinom bmw-u...

 bokte imal bum nocne more. nevolim takvu vrstu muzike, pogotovo kad ju cujem u pola noci... 

 

Evo ti jedna da si ustabilis mentalnu situaciju 

:D
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
CroNk3r kaže...

 

 

bum si sam popravil....

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
11 godina
odjavljen
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Lord_Marko kaže...

 bokte imal bum nocne more. nevolim takvu vrstu muzike, pogotovo kad ju cujem u pola noci... 

 

CroNk3r kaže...

 

Evo ti jedna da si ustabilis mentalnu situaciju 

 jao... osjetljive uši kod vas. Čuj, muzika je uvijek bila i bit će stvar ukusa. Meni osobno, muzika koja valja je ona koja daje kompletan dojam, di se čovik potrudi da izrazi sebe, stanje svog uma. Ako ste vi non stop u blaženom stanju, blag vama. Čovjekov duh je nemiran i izričaj tog nemira može bit oslobađajući. Ne bih htio o muzici, jer ne znam s kim raspravljam i koliki je faktor ona u vašem životu, a o tome ovisi čitav pristup... A i uostalom, nije tema :/

 

ps cronk3r uspio si upravo suprotno - uznemirit mi mentalni mir s onim spotom

 

 

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Ziga kaže...

Kod koga otpeljati auto na poliranje + keramičku zaštitu?

 

Prljavština + prašina se grozno hvataju za auto, bez zaštite auto je čist cca 1 dan (perla crna boja)

 

 

 Odi kod Kuke, čovjek je doktor za detailing, jedino kaj te ova kombinacija neće malo koštat, zaštita je brijem 2000kn i poliranje 1000kn.

 

13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Volan ne spada pod nužno potrebnu opremu u vozilu.

 

https://www.youtube.com/watch?&v=Kb43Nxuwc4I

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.5.2015 14:27 (TracerCPP).
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
TracerCPP kaže...

Volan ne spada pod nužno potrebnu opremu u vozilu.

 

rally vozači me nikada neće prestati fascinirati  nedodirljivi su 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Poznatog li auta u spotu

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

jel to calibra od onih dva brata koja samo opel voze? jedan ima calibru a drugi corsu? nemrem se sad sjetit imena i prezimena da me hebes...

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Sta nije to ona Calibra turbo od nekih 900ks?

 

Gas do daske,a kad maknem dasku onda još gasa.
12 godina
odjavljen
offline
Auti - ultimativna tema

Marin Buličić - Calibra
Corsa - don`t know...

Calibra mi je inače svrš svrš autić... i njegova a i ima jedna na Njuškalu stock stanje za 1400 eura... jedino kaj je tipični Opelov problem - lim.

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Je je, to je ta živina

 

Sad zadnje što sam vidio, slažu fiestu, inaće slažu i drugima, bila je jedna integra, par civic-a,astra...

nine sec. car = ) nine sec. car = )
11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Imam priliku danas uzet golfa 6, 140ks da se vozikam malo :D

Problem je taj kaj sam mladi vozac, pa me zanima sta se moze desit ako mi spuste lizalicu I zaustave me?

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ljubek kaže...

Imam priliku danas uzet golfa 6, 140ks da se vozikam malo :D

Problem je taj kaj sam mladi vozac, pa me zanima sta se moze desit ako mi spuste lizalicu I zaustave me?

Mislim da mozes dobit kaznu i netko mora doci po auto, mislim da vozacku nemozes izgubit(osim ako neko s*anje napravis)

Neka me kolege isprave ako sam u krivu.

:D
12 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
CroNk3r kaže...
ljubek kaže...

Imam priliku danas uzet golfa 6, 140ks da se vozikam malo :D

Problem je taj kaj sam mladi vozac, pa me zanima sta se moze desit ako mi spuste lizalicu I zaustave me?

Mislim da mozes dobit kaznu i netko mora doci po auto, mislim da vozacku nemozes izgubit(osim ako neko s*anje napravis)

Neka me kolege isprave ako sam u krivu.

 Oduzimanje vozacke na 12h, ja mislim

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. When sex was safe and motor racing dangerous. WRC is for boys, Group B was for men.
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

kazna je 500 kn ili 250 ako platis odma, frenda su primili, platio kaznu i vozio se dalje, naravno, prica da nisi imao drugi auto..

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice