Vožnja bez vozačke dozvole

poruka: 115
|
čitano: 72.989
|
moderatori: XXX-Man, pirat, vincimus, Lazarus Long, DrNasty
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Voznja bez vozacke dozvole

xD dozivotno pa  nism vozio avion

vozio sam skuter 50 kubika 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Voznja bez vozacke dozvole
AntonioXX kaže...

Ma aj nadam se opomeni posto nikad nisam upsivan za nista 

nije poanta da se ti izvuces bez kazne, poanta je da ne vozis motor/auto prije nego smijes

onaj koji jesam
11 godina
neaktivan
offline
Re: Voznja bez vozacke dozvole
AntonioXX kaže...

xD dozivotno pa  nism vozio avion

vozio sam skuter 50 kubika 

za skuter ne ali za auto mozda da!

onaj koji jesam
14 godina
offline
Voznja bez vozacke dozvole

Ja bi starce opalio za 15 000kn po džepu, pa da vidimo oće opet djeci davat aute dok nemaju vozačku...

Sve mi dobro ide kazem hvala Bogu, oni sto me mrze nista mi ne mogu
 
7 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Voznja bez vozacke dozvole

Nec vise ni vozat .

a neki kazu da to upise samo da te preplasi

a bogami meni su koljenja klecaala 

haha

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Voznja bez vozacke dozvole
AntonioXX kaže...

Nec vise ni vozat .

a neki kazu da to upise samo da te preplasi

a bogami meni su koljenja klecaala 

haha

Ako te upiso,u roku od mj dana dobijaš plavu kuvertu,i meni su isto noge klecale i upisao me i hebiga što je bilo bilo je,opametio se otišao položiti i sad me baš briga.

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
11 godina
neaktivan
offline
Re: Voznja bez vozacke dozvole
cuspajz kaže...

Ja bi starce opalio za 15 000kn po džepu, pa da vidimo oće opet djeci davat aute dok nemaju vozačku...

upravo to! ali nije vozio auto nego skuter pa ajd, s tim nemos ubit nikog osim sebe, osim ako se ne potrudis...

onaj koji jesam
13 godina
offline
Re: Voznja bez vozacke dozvole
shimeface kaže...
cuspajz kaže...

Ja bi starce opalio za 15 000kn po džepu, pa da vidimo oće opet djeci davat aute dok nemaju vozačku...

upravo to! ali nije vozio auto nego skuter pa ajd, s tim nemos ubit nikog osim sebe, osim ako se ne potrudis...

Možeš bez problema ubiti nekog,pred mojim oćima je frend pokupio djete na ulici i djete je poginulo a on je bez ogrebotine prošao(pijana budala).

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
14 godina
offline
Re: Voznja bez vozacke dozvole

nije tebe frka što će starci platit kaznu neg da tebe stari pošteno ne izdeveta dok sazna, znam ja

Pričam i serem bezveze
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.7.2012 0:13 (The Unforgiven).
15 godina
offline
Re: Voznja bez vozacke dozvole
The Unforgiven kaže...
nije tebe frka što će starci platit kaznu neg da tebe satari pošteno ne izdeveta dok sazna, znam ja

Vjerojatno neće jer mu je stari kupio motor i dao da vozi.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Voznja bez vozacke dozvole
kruskar kaže...
shimeface kaže...
cuspajz kaže...

Ja bi starce opalio za 15 000kn po džepu, pa da vidimo oće opet djeci davat aute dok nemaju vozačku...

upravo to! ali nije vozio auto nego skuter pa ajd, s tim nemos ubit nikog osim sebe, osim ako se ne potrudis...

Možeš bez problema ubiti nekog,pred mojim oćima je frend pokupio djete na ulici i djete je poginulo a on je bez ogrebotine prošao(pijana budala).

naravno sve je moguce ali i puno rijede nego automobilske nesrece

onaj koji jesam
12 godina
neaktivan
offline
Voznja bez vozacke dozvole

Ma nece stari nista sta ti je ..reko sam im vec cim sam uso u kucu reko sta je bilo :D

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Voznja bez vozacke dozvole

ako ti je to prva kazna mozes proc samo sa opomenom

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Voznja bez vozacke dozvole

Ste sigurni 100% da nema oduzimanje prava polaganja ako me uhvate? Jer trebo bi za nekih 2-3 tjedna polagat a motor mi je tu, pa šta ako me sad uhvate, mogu mi samo dat kaznu, ne odlagat polaganje? Ili ako ima odlaganja polaganja, ako mene npr. danas ulove i idem na sud za mjesec dva, a položim sljedeći tjedan, dali cu moc polagat sljedeci tjedan ili ce mi sr*at nesta? Ili tek zabrana počinje nakon šta odem na sud?

If there's one thing I can't tolerate, it's cheap imitations of my work - Red John
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Voznja bez vozacke dozvole

Ma mozda budem imo srece a mozda ne 

jbg vidicemo 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Voznja bez vozacke dozvole
Volvox kaže...

Ste sigurni 100% da nema oduzimanje prava polaganja ako me uhvate? Jer trebo bi za nekih 2-3 tjedna polagat a motor mi je tu, pa šta ako me sad uhvate, mogu mi samo dat kaznu, ne odlagat polaganje? Ili ako ima odlaganja polaganja, ako mene npr. danas ulove i idem na sud za mjesec dva, a položim sljedeći tjedan, dali cu moc polagat sljedeci tjedan ili ce mi sr*at nesta? Ili tek zabrana počinje nakon šta odem na sud?

ne mogu ti odgoditi polaganje, mogu ti odgoditi ustupanje vozacke

onaj koji jesam
12 godina
neaktivan
offline
Re: Voznja bez vozacke dozvole
shimeface kaže...
Volvox kaže...

Ste sigurni 100% da nema oduzimanje prava polaganja ako me uhvate? Jer trebo bi za nekih 2-3 tjedna polagat a motor mi je tu, pa šta ako me sad uhvate, mogu mi samo dat kaznu, ne odlagat polaganje? Ili ako ima odlaganja polaganja, ako mene npr. danas ulove i idem na sud za mjesec dva, a položim sljedeći tjedan, dali cu moc polagat sljedeci tjedan ili ce mi sr*at nesta? Ili tek zabrana počinje nakon šta odem na sud?

ne mogu ti odgoditi polaganje, mogu ti odgoditi ustupanje vozacke

  Al ako ja jos nisam bio na sudu od dana kad su me ulovili, nači danas me ulove, preksutra položim i mogu odmah uzet vozačku, a na sud npr. idem za tjedan dana, nači po njima ja jos nemam nikakvu kaznu, dok sud ne odluči.

Kako me se onda tretira? Jer da mi i nakon toga daju zabranu, baš me briga, taman imam zabranu dok ne budem mogo za auto polagat. Sad imam 16 god, nači 2 godine zabrane 18, taman.

Ne mislim vozit, jer je mama rekla ključevi od motora su kod nje dok ne položim, al ovi iz autoškole me zajebavaju s tim polaganjem na veliko. Svaki tjedan mi kažu sljedeći tjedan će bit ispit i tako stalno, jer kao došlo im odobrenje za polagat u mom gradu, ma uglavnom duga priča.

If there's one thing I can't tolerate, it's cheap imitations of my work - Red John
15 godina
neaktivan
offline
Re: Voznja bez vozacke dozvole
AntonioXX kaže...

Ma nece stari nista sta ti je ..reko sam im vec cim sam uso u kucu reko sta je bilo :D

 

Meni nije jasno kako to uopce mozes gledat na taj nacin??!!

Istina to je skuter od 50ccm ali shvati da si napravio nesto sto nesmijes raditi. Postoji zakon kojeg moras postivati i koji je tu zbog tebe(uvijek ima rupa u zakonu, al otom potom..).

Pokazi barem malo da ti je zao, ili nekog strahopostovanja prema svemu tome. Budi odgovoran za svoja djela, a ne pricat sve u stilu bmk, samo da izvucem moje dupe i ko ga je*be.

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Voznja bez vozacke dozvole
Lion King kaže...
AntonioXX kaže...

Ma nece stari nista sta ti je ..reko sam im vec cim sam uso u kucu reko sta je bilo :D

 

Meni nije jasno kako to uopce mozes gledat na taj nacin??!!

Istina to je skuter od 50ccm ali shvati da si napravio nesto sto nesmijes raditi. Postoji zakon kojeg moras postivati i koji je tu zbog tebe(uvijek ima rupa u zakonu, al otom potom..).

Pokazi barem malo da ti je zao, ili nekog strahopostovanja prema svemu tome. Budi odgovoran za svoja djela, a ne pricat sve u stilu bmk, samo da izvucem moje dupe i ko ga je*be.

Meni osobno je to notorna glupost. Npr. ti kad položiš za b kategoriju dobiješ i m, a motora vidio nisam, pa gdje je tu pamet. Nači ja koji imam položeno za b kategoriju, znam vozit motor isto kolko i ovaj koji nije položio, jer ustvari ni jedan ni drugi nije taknuo motor.

If there's one thing I can't tolerate, it's cheap imitations of my work - Red John
14 godina
offline
Voznja bez vozacke dozvole

Ah, motor :D

 

Naznam za sud, ali nas policija vamo trola. Opali rotirke, ganja te i onda prodje pokraj tebe. Useres se posteno. Jednom su nam pricali sta treba popraviti na tomosu. Sto je najgore, pogranicna policija kaznjava, ali s njima nemam iskustva. BTW. 14 sam a vozim motor vec duze vrijeme...

Počeo sam od ničega, i još uvijek imam večinu od toga
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Voznja bez vozacke dozvole
Volvox kaže...
shimeface kaže...
Volvox kaže...

Ste sigurni 100% da nema oduzimanje prava polaganja ako me uhvate? Jer trebo bi za nekih 2-3 tjedna polagat a motor mi je tu, pa šta ako me sad uhvate, mogu mi samo dat kaznu, ne odlagat polaganje? Ili ako ima odlaganja polaganja, ako mene npr. danas ulove i idem na sud za mjesec dva, a položim sljedeći tjedan, dali cu moc polagat sljedeci tjedan ili ce mi sr*at nesta? Ili tek zabrana počinje nakon šta odem na sud?

ne mogu ti odgoditi polaganje, mogu ti odgoditi ustupanje vozacke

  Al ako ja jos nisam bio na sudu od dana kad su me ulovili, nači danas me ulove, preksutra položim i mogu odmah uzet vozačku, a na sud npr. idem za tjedan dana, nači po njima ja jos nemam nikakvu kaznu, dok sud ne odluči.

Kako me se onda tretira? Jer da mi i nakon toga daju zabranu, baš me briga, taman imam zabranu dok ne budem mogo za auto polagat. Sad imam 16 god, nači 2 godine zabrane 18, taman.

Ne mislim vozit, jer je mama rekla ključevi od motora su kod nje dok ne položim, al ovi iz autoškole me zajebavaju s tim polaganjem na veliko. Svaki tjedan mi kažu sljedeći tjedan će bit ispit i tako stalno, jer kao došlo im odobrenje za polagat u mom gradu, ma uglavnom duga priča.

nema to veze, i da ti polozis, tebi ce se na sudu procesirati ono sta si napravio tad i tad, u tolko i tolko bez obzira na sadasnju situaciju... znaci dobit ces kaznu za ono sta si napravio, nece te pitat jel imas vozacku ili nemas sada i tada ti je mogu i uzeti (ako je uopce mozes podic)

onaj koji jesam
16 godina
offline
Voznja bez vozacke dozvole

Po mome iskustvu - rekao je to samo da te uplasi - i nadam se da sam u pravu i da neces nista dobit..

 

Ja sad polazem, punim 18 za 2 mjeseca. Motore vozim cca 5-6 godina a aute 2 godine. S autom nisam imo problema nikad s murijom, a s motorom su me samo jednom zaustavio od 20-30 susreta, i to me nije zaje*avo sto nemam vozacku nego sto nemam kacigu. Zapiso je moje podatke u rokovnik, ja nazvao tetka, rijesilo se.

 

Puno puta sam proso pokraj murije bez kacige, vozio ispred njih, iza njih i nikad nista. Kacigu sam u tih 5 godina nosio mozda 10 puta, a i to sam puno reko. A preko ljeta sam na motoru ak idem 100 metara od kuce.

 

Poanta je da samo treba bit ljubazan s njima, ne glumiti frajera i kur*it se jer bus onda naje*al. Malo zamolit, lagat, bilo sta, izvuci ces se sigurno jer i murija zna da nam je drzava trula pa nekad i popuste. Jedino ak se bas potrefis na nekog kome zena nije jutros dala pa je nervozan, onda ga je*i :D

Moj PC  
1 8 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Voznja bez vozacke dozvole
Volvox kaže...
Lion King kaže...
AntonioXX kaže...

Ma nece stari nista sta ti je ..reko sam im vec cim sam uso u kucu reko sta je bilo :D

 

Meni nije jasno kako to uopce mozes gledat na taj nacin??!!

Istina to je skuter od 50ccm ali shvati da si napravio nesto sto nesmijes raditi. Postoji zakon kojeg moras postivati i koji je tu zbog tebe(uvijek ima rupa u zakonu, al otom potom..).

Pokazi barem malo da ti je zao, ili nekog strahopostovanja prema svemu tome. Budi odgovoran za svoja djela, a ne pricat sve u stilu bmk, samo da izvucem moje dupe i ko ga je*be.

Meni osobno je to notorna glupost. Npr. ti kad položiš za b kategoriju dobiješ i m, a motora vidio nisam, pa gdje je tu pamet. Nači ja koji imam položeno za b kategoriju, znam vozit motor isto kolko i ovaj koji nije položio, jer ustvari ni jedan ni drugi nije taknuo motor.

Kao prvo ja ne kuzim kakve veze moj post ima s tvojim, al dobro.. A drugo, uopce nije bitno koju dozvolu imas i jesi li sjeo na skuter prije nego si dobio B kategoriju nego nesto drugo. Nesto sto ti nece nikakve A, B, C.. kategorije dati, nego nesto sto sam shvatis u glavi {#}

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
12 godina
neaktivan
offline
Voznja bez vozacke dozvole

hehe  u pravu si nema sta :D 

ma da pogrijesio sam jebiga sad sta bude bude ....ovo mi je lekcIJA 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Voznja bez vozacke dozvole

Hmm, da sve je to u teoriji tako, al u praksi tko zna sta bi oni napravili:) vjerojatno bi mi dao kaznu od 5000 kn i bez prijave ikakve, jer onda mora radit zapisnik i pi*darije:)

 

If there's one thing I can't tolerate, it's cheap imitations of my work - Red John
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Voznja bez vozacke dozvole
Volvox kaže...
Lion King kaže...
AntonioXX kaže...

Ma nece stari nista sta ti je ..reko sam im vec cim sam uso u kucu reko sta je bilo :D

 

Meni nije jasno kako to uopce mozes gledat na taj nacin??!!

Istina to je skuter od 50ccm ali shvati da si napravio nesto sto nesmijes raditi. Postoji zakon kojeg moras postivati i koji je tu zbog tebe(uvijek ima rupa u zakonu, al otom potom..).

Pokazi barem malo da ti je zao, ili nekog strahopostovanja prema svemu tome. Budi odgovoran za svoja djela, a ne pricat sve u stilu bmk, samo da izvucem moje dupe i ko ga je*be.

Meni osobno je to notorna glupost. Npr. ti kad položiš za b kategoriju dobiješ i m, a motora vidio nisam, pa gdje je tu pamet. Nači ja koji imam položeno za b kategoriju, znam vozit motor isto kolko i ovaj koji nije položio, jer ustvari ni jedan ni drugi nije taknuo motor.

nije glupost, ovo m su mopedi do 50 kubika ako zna vozit auto pa bogami znam i tu malu prdilicu... bitno je samo da se znas ponasati u prometu

onaj koji jesam
12 godina
offline
Voznja bez vozacke dozvole

Kaj vi gluposti pišete da ce kaznu dobit neku ogromnu..Svašta, nisi kažnjavan, maloljetan si,. Dakle rekli su ti da ce ti doc papiri za sud, ici ces na sud i tamo ces rec svoje kako je bilo sta je bilo, pitat ce te jel ti zao jel mislis ponavljat to itd, samo budi iskren, i dobit ces nekakvu kaznu vjerovatno, sa nekakvim humanitarnim radom, tipa odrede ti da pomazes u starackom domu 60 sati(nosis drva i gledas tv), i sad si ti to rasporedis kolko na dan ides.. I ako vas zanima kako znam, hebiga, mladost ludost, nemojte decka sad plasit sa kaznama preko 5k kuna, alo pa neko radi mjesec i pol za tu placu?!?! Mozes cak dobit zabranu polaganja vozacke do 21 godine, sve ovisi neznam, ali da si shanje napravio bogami jesi..

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.7.2012 0:40 (kameni_zg).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Voznja bez vozacke dozvole

Nisi u pravu nemos ti sad znat vozit bolje motor od mene vozim motor o 3 osnovne NIKAD nisam upo et sad me prvi put policija zastavila

nemore to svako vozit ..evo vozaju i kod mene i nakod 3 tjedna razbi se s motora 

 
0 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Voznja bez vozacke dozvole

Ma de dzabe me zajebavaju xD

to za vozacku necu dobit 100 posto

ma pito sam ja njega odma to za kacigu ce mi oprostit posto sam tamaj skreco u kafic na pice to je reko

a sad za ostalo nezz 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Voznja bez vozacke dozvole
Bome u ove 2 minute sam toliko gluposti procitao ovdje da je to strasno. Prvo, poziv na sud ces dobit sto posto... Drugo, kad dodjes tamo reci da se kajes sto si to napravio, trece ovisi o sudcu kakve je volje... Ili ces dobit zabranu polaganje 1 godinu ili ce ti rec nemoj to vise radit.... Nikad nisi nista slicno uradio dosad, nemas sta brinut prvi put... Tuto finito!
Samo je jedno u mom životu vrijedno, da pustim suzu s oka jer tebe volim ja.. Život mi dala, baš kao da je znala, da nikad neće nestat' sa mojih usana.. HRVATSKA!!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice