Yamaha HTR-6130

poruka: 67
|
čitano: 38.747
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: Yamaha HTR-6130
@Supertramp

Pa zar nije ovo razlog??

luka1002:

...

- HDMI nema audio pass true (što znaći da ako spajate reciver preko HDMI kabla audio NE PROLAZI (ja sam krepo od smjeha ,koja je svrha na audio reciveru HDMI ako ne proušta audio???))...
16 godina
neaktivan
moderator
offline
Re: Yamaha HTR-6130
izbojan kaže...

- HDMI nema audio pass true (što znaći da ako spajate reciver preko HDMI kabla audio NE PROLAZI (ja sam krepo od smjeha ,koja je svrha na audio reciveru HDMI ako ne proušta audio???))...

  Izmedu drugog HDMI sluzi i za daljinsko upravljavanje ostalih uredaja na "HDMI lancu" koji bas i ne moraju biti Yamaha ..

 

Inace da, malo je bedasto da HDMI ne propusta zvuk dalje..

Kako prebaciti BUG DVD u DivX da mi stane na obicni CD. (probao sam sa Dr DivX ali nejde)
14 godina
offline
Yamaha HTR-6130

Ok, da ste otišli od teme otišli ste.

Ko je koji faks završil, joj pa ja sam ovaj joj pa ja sam onaj, pa znaš ovo pa baš super da nemoram objašnjavati ovim neznalicama njeh njeh .. Otkantajte!!!

 

Ukazala mi se prilika da nabavim tu Yamahu HTR-6130

Ima li tko ovaj reciver, dal se kvari, te dali ste zadovoljni? - to me zanima.

Služil bi mi ko kućno kino (sad imam neko Quadro) i na njega bi spojil komp i TV s optičkim kablovima.

 

Ne zanima me usporedba sa neznam kakvim HIFI-endom i onda 70 postova preseravanja..

Hvala.

Nema bombe do napalm bombe
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.3.2012 19:42 (Dodi NAPALMIKUS).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Yamaha HTR-6130
Dodi NAPALMIKUS kaže...

Ok, da ste otišli od teme otišli ste.

Ko je koji faks završil, joj pa ja sam ovaj joj pa ja sam onaj, pa znaš ovo pa baš super da nemoram objašnjavati ovim neznalicama njeh njeh .. Otkantajte!!!

 

Ukazala mi se prilika da nabavim tu Yamahu HTR-6130

Ima li tko ovaj reciver, dal se kvari, te dali ste zadovoljni? - to me zanima.

Služil bi mi ko kućno kino (sad imam neko Quadro) i na njega bi spojil komp i TV s optičkim kablovima.

 

Ne zanima me usporedba sa neznam kakvim HIFI-endom i onda 70 postova preseravanja..

Hvala.

 he, he...nakon Kvadra, ova Yamaha će ti će činiti kao Haj-end

 

kupi pošten set up zvučnika i nečeš vjerovati koliko je to što si do sada imao bilo loše...

ako mi želite zahvaliti - kliknite HVALA
15 godina
online
Yamaha HTR-6130

ja imam problem s ovim tj. nikako dobit 6-kanalni zvuk nego imam 5-kanalni. na taj receiver sam spoji tv optickim kablom, na receiver je spojeno 5 zvucnika. na tv je spojen amis hdmi-em u hdmi 1 tako da zvuk s amisa ide preko tv-a a zvuk iz tv-a preko receivera i dobivam ja surround zvuk u filmovima koji ga podrzavaju ali kad spojim sub nista, zvuk na njega nejde i kad na daljincu od receivera stisnem source za tv(dts pise na daljinskom) pise 5 chanell. zna netko rjesenje, netko ko ima ovo?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Yamaha HTR-6130
mar123 kaže...

ja imam problem s ovim tj. nikako dobit 6-kanalni zvuk nego imam 5-kanalni. na taj receiver sam spoji tv optickim kablom, na receiver je spojeno 5 zvucnika. na tv je spojen amis hdmi-em u hdmi 1 tako da zvuk s amisa ide preko tv-a a zvuk iz tv-a preko receivera i dobivam ja surround zvuk u filmovima koji ga podrzavaju ali kad spojim sub nista, zvuk na njega nejde i kad na daljincu od receivera stisnem source za tv(dts pise na daljinskom) pise 5 chanell. zna netko rjesenje, netko ko ima ovo?

ajde ti prvo stavi neki DVD i provjeri dali onda radi woofer. meni se čini da taj signal Amisa nije kako treba, a to ti i nije neko mjerilo...valjda imaš DVD posjem na rec preko optičkog ili koax kabela?????

 

e,da, i -TV neće slati van nikakav DTS nego obični stereo.

Roosvelt1991 - veliki muljator u trgovinama HWa
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.3.2012 9:52 (cassini).
15 godina
online
Yamaha HTR-6130

ma rpobo sam ali on uopce ne prepoznaje sub i pise na njemu 5 chanell.

 

kako mislis tv ce dat stereo? on meni daje surround samo fali sub.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice