Razbijeni iPod Touch

poruka: 18
|
čitano: 5.817
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Razbijeni iPod Touch

Da, tako je. Razbio sam iPod Touch (druga generacija) od 16 GB. I sramim se toga, ali šta se može. Išao sam jednog lijepog dana u školu i na putu do autobusnog kolodvora izvadih ja iPod da napišem u hodu jednu bilješku kad mi padne torba na ruku u kojoj sam držao iPod. Užas. iPod mi je pao točno na ekran i sav se smrskao. Otišao sam u iStyle da mi ga pogledaju, da vide je li još živ. Rekli su mi da je na rubu smrti ali da još ima spasa. Kažu mi: "Trči na ovlašteni servis da ti ga oni probaju oživit. Tako sam i učinio. Tamo su mi rekli da ne drže rezervne dijelove nego da daju staro za novo. Ja reko super, pa koliko bi me to koštalo? 1800 kn vele oni. 1800?! Pa to je više od pola cijene. Možete vjerovat? Pa evo moje dileme: Da li se to isplati zamijeniti i platiti toliku cijenu ili ne?

Miky
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Razbijeni iPod Touch

Za 1500kn  možeš kupit novi od 8gb

Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac.
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Razbijeni iPod Touch

neisplati se za te pare uzmi novi

potpis
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Razbijeni iPod Touch
RPG vs TENK kaže...

neisplati se za te pare uzmi novi

Da, ali novi od 16 GB košta, barem koliko ja znam, 2400 kn.

Miky
15 godina
neaktivan
offline
RE: Razbijeni iPod Touch

evo neke cijene... http://istore.com.hr/detalji/19/iPod-touch.htm

 

Jesi zainteresiran za prodavanje tvog razbijenog?

Personal Geek Blog - http://www.winblogs.net
13 godina
neaktivan
offline
RE: Razbijeni iPod Touch
Miky kaže...

Da, tako je. Razbio sam iPod Touch (druga generacija) od 16 GB. I sramim se toga, ali šta se može. Išao sam jednog lijepog dana u školu i na putu do autobusnog kolodvora izvadih ja iPod da napišem u hodu jednu bilješku kad mi padne torba na ruku u kojoj sam držao iPod. Užas. iPod mi je pao točno na ekran i sav se smrskao. Otišao sam u iStyle da mi ga pogledaju, da vide je li još živ. Rekli su mi da je na rubu smrti ali da još ima spasa. Kažu mi: "Trči na ovlašteni servis da ti ga oni probaju oživit. Tako sam i učinio. Tamo su mi rekli da ne drže rezervne dijelove nego da daju staro za novo. Ja reko super, pa koliko bi me to koštalo? 1800 kn vele oni. 1800?! Pa to je više od pola cijene. Možete vjerovat? Pa evo moje dileme: Da li se to isplati zamijeniti i platiti toliku cijenu ili ne?

A da im kazes da naruce dijelove i poprave ga?

16 godina
neaktivan
offline
RE: Razbijeni iPod Touch
slepix kaže...

evo neke cijene... http://istore.com.hr/detalji/19/iPod-touch.htm

 

Jesi zainteresiran za prodavanje tvog razbijenog?

Koliku cijenu nudiš?

Miky
16 godina
neaktivan
offline
RE: Razbijeni iPod Touch
dario111cro kaže...
Miky kaže...

Da, tako je. Razbio sam iPod Touch (druga generacija) od 16 GB. I sramim se toga, ali šta se može. Išao sam jednog lijepog dana u školu i na putu do autobusnog kolodvora izvadih ja iPod da napišem u hodu jednu bilješku kad mi padne torba na ruku u kojoj sam držao iPod. Užas. iPod mi je pao točno na ekran i sav se smrskao. Otišao sam u iStyle da mi ga pogledaju, da vide je li još živ. Rekli su mi da je na rubu smrti ali da još ima spasa. Kažu mi: "Trči na ovlašteni servis da ti ga oni probaju oživit. Tako sam i učinio. Tamo su mi rekli da ne drže rezervne dijelove nego da daju staro za novo. Ja reko super, pa koliko bi me to koštalo? 1800 kn vele oni. 1800?! Pa to je više od pola cijene. Možete vjerovat? Pa evo moje dileme: Da li se to isplati zamijeniti i platiti toliku cijenu ili ne?

A da im kazes da naruce dijelove i poprave ga?

 

Probao sam i to ali oni kažu da ne proizvode rezervne dijelove nego da samo daju staro za novo.

Miky
15 godina
neaktivan
offline
Razbijeni iPod Touch

I  meni crko digitizer na 2g 8 gb i narucio za 320Kn alat za otvaranje i digitizer. Nisam siguran da li je tebi otisao i displej ili samo digitizer.

U svakom slucaju preporucujem appleipodparts.com.

 

Evo sad sam gledao kod njih je 16 GBP LCD.  To valjda sve zajedno dodje oko 480 Kn. Meni je sve stiglo za 5 dana.

 

Nasao sam ovog lika na nekim britanskim forumima i nasao ga kako ubjedjuje ljude da su te stvari u sustini kineske ali na neki nacin dobavljene iz Apple fabrika u Kini, odnosno tvrdi covjek da su originali u pitanju. Mnogi su se oglasili na te njegove tvrdnje i rekli kako ne vjeruju da bi neko zrtvovao deal sa Appleom radi zarade na prodaji originalnih dijelova iz njihove fabrike.

 

Sve u svemu, ja sam dobio ove dijelove i sve zamijenio i nemam zamjerke. Ni ja sam ne vjerujem da su original dijelovi, ali koliko me dobro sluze nekad se i zamislim.

 

 

It's so deep how can you be so shallow
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.6.2010 22:12 (dejson).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Razbijeni iPod Touch
dejson kaže...

I  meni crko digitizer na 2g 8 gb i narucio za 320Kn alat za otvaranje i digitizer. Nisam siguran da li je tebi otisao i displej ili samo digitizer.

U svakom slucaju preporucujem appleipodparts.com.

 

Evo sad sam gledao kod njih je 16 GBP LCD.  To valjda sve zajedno dodje oko 480 Kn. Meni je sve stiglo za 5 dana.

 

 

Meni je samo ekran puko. Ja ga čak mogu i upalit. Sve mi radi samo kaj je ekran strgan.

Miky
13 godina
protjeran
offline
Razbijeni iPod Touch
Puklo ti samo staklo ispred LCD-a, ili bas i LCD?
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Razbijeni iPod Touch

Nisam siguran ali mislim da je i LCD. Ali nisam siguran.

Miky
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Razbijeni iPod Touch
Miky kaže...

Nisam siguran ali mislim da je i LCD. Ali nisam siguran.

Moras razluciti sta ti je puklo. Ja sam isto slomio samo digitizer, ali nisam bio siguran sta je jer je stakla bilo svuda. I vidio sam sliku ali jedva. Home button mi nije radio. Uzeo sam kreditnu karticu i otvorio ipod ( ne pitaj kako , jedva vjeruj mi ). I vidio sam da je LCD netaknut pa sam narucio kao sto sam i rekao i sretan.

It's so deep how can you be so shallow
13 godina
neaktivan
offline
RE: Razbijeni iPod Touch

Možda je ipak bolje kupit novi.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Razbijeni iPod Touch
taramajdic kaže...

Možda je ipak bolje kupit novi.

Zašto bi bilo bolje kupit novi...Ak si malo vještiji,kupiš djelove i sam složiš...Nije to neka velika mudrost... {#}

 

4 Kupiti novi...
4 Popraviti...
Kac
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.1.2011 16:10 (Kac).
13 godina
neaktivan
offline
Razbijeni iPod Touch

Treba se raspitati kakav je to iPod. Pretpostavljam da ti nude 4. generaciju 32 gb sto je sukladno cijeni. Ako ne ili ako ne zelis novi vec ti je ovaj sasvim dosta, onda bih ga popravljao, sve ovisi  o tebi

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
RE: Razbijeni iPod Touch

Znaci ovako, imam ipod touch vec, ajmo rec 3 god. Imam 16 godina i puko mi je ekran, jedan dio i radio je i radio i jucer prijatelju ispadne iz ruke i pukne jos jedan dio. I radio je sve normalno i ugasio mi se i vise ga ne mogu upaliti. Strah me reci starcima da mi je crko posto su mi vec uzeli iphone4 jer sam nabila racuna. Ne znam sta da radim-.-

Placen je 1500 kn u Dubaiu

Jel ima tko kakav prijedlog? {#} 

12 godina
neaktivan
offline
RE: Razbijeni iPod Touch
ping12 kaže...

Znaci ovako, imam ipod touch vec, ajmo rec 3 god. Imam 16 godina i puko mi je ekran, jedan dio i radio je i radio i jucer prijatelju ispadne iz ruke i pukne jos jedan dio. I radio je sve normalno i ugasio mi se i vise ga ne mogu upaliti. Strah me reci starcima da mi je crko posto su mi vec uzeli iphone4 jer sam nabila racuna. Ne znam sta da radim-.-

Placen je 1500 kn u Dubaiu

Jel ima tko kakav prijedlog? {#} 

Ima se može se.

Na servis i vidi koliko košta popravak, vidi šta mu je.

Najbolje ti je reć starcima.
Kad tad će se saznat.

I onda ce biti jos vecih problema.

Neznam se potpisat..xDD
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice