Snimanje pjesme + efekti -Program

poruka: 10
|
čitano: 20.599
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Snimanje pjesme + efekti -Program

Dali ima kakav program s kojim mogu snimat pjesmu a da stavim u neki bit u pozadini i da mogu s tim radit bitove pa da si nes snimim (Hip/hop,rap) u stilu toga..Zanima me to snimanje i bitovi jer sam kod nekih vidio (mladih) kako snimaju to rade bitove  i onda ubace zvuk od muhe pa pricaju ko muha i to..Moze a i netreba  bit free.

 

Hvala

Znam Super Admina osobno,zato ne kenjaj! :D
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.7.2009 13:08 (Fake_Alert).
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Snimanje pjesme + efekti -Program

Ejay Hip Hop Edition, Fruity Loops Studio (dosta kompliciran ali ima neograničene mogućnosti), Virtual DJ, malo Audacityia i to je to ! :D

Music is my life :)
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Snimanje pjesme + efekti -Program

Hm, ljudi kazu da je Fruity loops genijalan.

Ja sam koristio Reason neko vrijeme dok mi nije istekla trial licenca, nije los za ljude koji rade elektroniku. Masu efekata, intuitivno sucelje ako se bavis muzikom - izgleda kao rack, efekte povezuje patchevima, iako je sequencer dosta los.

Trenutno koristim Ableton LIVE 9 + EZ Drummer sa Drumkit from Hell, za bilo koju instrumentalnu muziku je bogom dan alat. Dovoljno efekata, fenomenalan sequencer, i doslovce genijalan nacin rada za improviziranje po mjuzi.

Sve sto sam naveo su alati koji se placaju.

 

Od besplatnih stvari, mogu preporuciti Rosegarden, fenomenalan MIDI sequencer i Ardour - multitrack recorder i audio procesor.

"Fans are clinging complaining dipshits who will never ever be happy for any concession you make. The sooner you shut up their shrilled tremolous voices, the happier are you going to be for it.&q
 
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Snimanje pjesme + efekti -Program

Ako ga zanimaju rap beatovi FL Studio je daleko najbolji za to, mnogi rapperi poput DJ Khaleda, Lil Jona i ostalih svoje bitove naprave u FL Studio, ima puno primjera na utube-u :)

Music is my life :)
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Snimanje pjesme + efekti -Program

Ritmove sa vlastitim zvukovima (efektima) možeš snimati i u mom programu N'keybDrum ver. 1.3.5

Imaš help (na engleskom) sa objašnjenjem kako se radi sa programom. Možeš pustiti ritam sa

ugrađenim (ili vlastitim zvukovima bubnjeva), efekte (druge zvukove) možeš potezati i preko

tipkovnice ili gamepad-a a sve to snimiti u wav/mp3 formatu. U principu je najbolje snimiti ritam

kao midi, onda ga svirati u mom drugom programu KaPlaRe ver. 1.3.2 , tamo učitati neku dls

datoteku sa hip-hop bubnjevima i tako je izvoditi, u N'keybDrum podesiš efekte pa ih izvodiš

preko tipkovnice kada ti paše, govoriš nešto u mikrofon i sve to snimaš rekorderom iz

KaPlaRe programa. Svaki program košta po 15 dolara, za te novce sigurno nećeš naći ništa

bolje na svjetskom tržištu. A i domaće je domaće.

pozdrav, nino

P.S. iskoristi moju akciju, kupi KaPlaRe, to napiši ovdje i dobit ćeš besplatnu licencu za N'keybDrum program.

15 godina
offline
RE: Snimanje pjesme + efekti -Program
ninek_zg kaže...

Ritmove sa vlastitim zvukovima (efektima) možeš snimati i u mom programu N'keybDrum ver. 1.3.5

Imaš help (na engleskom) sa objašnjenjem kako se radi sa programom. Možeš pustiti ritam sa

ugrađenim (ili vlastitim zvukovima bubnjeva), efekte (druge zvukove) možeš potezati i preko

tipkovnice ili gamepad-a a sve to snimiti u wav/mp3 formatu. U principu je najbolje snimiti ritam

kao midi, onda ga svirati u mom drugom programu KaPlaRe ver. 1.3.2 , tamo učitati neku dls

datoteku sa hip-hop bubnjevima i tako je izvoditi, u N'keybDrum podesiš efekte pa ih izvodiš

preko tipkovnice kada ti paše, govoriš nešto u mikrofon i sve to snimaš rekorderom iz

KaPlaRe programa. Svaki program košta po 15 dolara, za te novce sigurno nećeš naći ništa

bolje na svjetskom tržištu. A i domaće je domaće.

pozdrav, nino

P.S. iskoristi moju akciju, kupi KaPlaRe, to napiši ovdje i dobit ćeš besplatnu licencu za N'keybDrum program.

koji si ti poduzetnik svaka cast ;) ;)..ja ti toplo hladno preporucavam fl studio i reason najbolji programi :)

13 godina
neaktivan
offline
RE: Snimanje pjesme + efekti -Program

za mene je najbolji mixcraft 5 ...a FL Studio nikako ne kontam i nezZZ radit snjim...;)

bLade
14 godina
neaktivan
offline
Snimanje pjesme + efekti -Program

Fruity Loops studio i Adobe Audition su dva programa koja bi ti trebala za pocetak. Gledajuci tvoj post, trebat ce ti jaaaaaako dugo vremena da uspijes napraviti nesta, FL je kao i svi svoje vrste kompliciran program i zhtjeva vremena i truda.

 

Postoji i gomila drugih programa koji bi ti trebali, kada radis tako nesto obicno ti treba cijeli set programa.

 

Moj savjet ti je da iducih nekoliko mjeseci studiras FL, dok ne budes siguran da si shvatio neke stvari, a onda dalje.

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.1.2011 11:51 (Dragon23288).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Snimanje pjesme + efekti -Program

Odkad je on ovo pitao vjerojatno je profic sad. {#}

Mes que un Club! FCBarcelona!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Snimanje pjesme + efekti -Program
PLASMAorLCD kaže...

Odkad je on ovo pitao vjerojatno je profic sad. {#}

{#}

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice