After Effects cs3

poruka: 8
|
čitano: 3.864
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
After Effects cs3

je li itko upoznat s programom. sad sam malo surfao i pronašao zanimljive videe na netu, šta likovi rade s programom. uvijek me zanimalo kako se dorađuje video na kompu, ti specijalni efekti, a eto sad sam skonto s kojim programom. želio bih se okušati u njemu, pa predlažete li mi da skinem program il ne. inače photoshop sam savladao, baš kao i 3d studio max tako da mislim da bi se mogao okušati u ovome.


Nisam se potpisao!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: After Effects cs3

zašto ti mi trebamo?iskušaj trial,pa onda kupi ako ti se svidi!

 

djevice,padobranci i mineri griješe samo jednom!
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.3.2008 12:22 (nick).
16 godina
neaktivan
offline
RE: After Effects cs3
l337_m4n kaže...

je li itko upoznat s programom. sad sam malo surfao i pronašao zanimljive videe na netu, šta likovi rade s programom. uvijek me zanimalo kako se dorađuje video na kompu, ti specijalni efekti, a eto sad sam skonto s kojim programom. želio bih se okušati u njemu, pa predlažete li mi da skinem program il ne. inače photoshop sam savladao, baš kao i 3d studio max tako da mislim da bi se mogao okušati u ovome.


 iako jos nisam dosegao fazu da mogu otvorit program i napravi 'wonder animaciju', poprilicno sam se dobro potkovao u doticnom programu, te se na kraja zaposliu zahvaljujuci njemu.

evo ovde imas vecinu moji radova kojih se ne sramim. Namigiva

pa ako ti bude trebala pomoc, samo pitaj.

Inace, program vrijedan ucenja!
16 godina
neaktivan
offline
After Effects cs3

Obavezno pogledati  http://www.videocopilot.net/ Namigiva Imaš besplatan tutorial AfterEffects Basics koji je odlican za pohvatati  osnove

 

http://www.videocopilot.net/basic/index.html

 

.......Is There Anybody Out There............
Poruka je uređivana zadnji put ned 30.3.2008 17:23 (dedal).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: After Effects cs3
dedal kaže...

Obavezno pogledati  http://www.videocopilot.net/ Namigiva Imaš besplatan tutorial AfterEffects Basics koji je odlican za pohvatati  osnove

 

http://www.videocopilot.net/basic/index.html

 


Kad si spomenuo vec videocopilot, preporucam nabavit sve njegove tutoriale, lik rastura Aftere i jako su mu razumljivi te se bez problema mogu i oni najtezi pohvatat.

I naravno, on dosta koristi svoje DVD-ove (Evolution, Riot Gear, SoundFX) s materijalima i vec slozenima audio/video animacijama pa ce ti naravno to jako dobro doc pri ucenju.
16 godina
neaktivan
offline
RE: After Effects cs3
Imam ga, ali koristim ga samo za zabavu, ništa posebno. Veoma je kompliciran program i treba neko vrijeme da se navikneš na njega.
16 godina
neaktivan
offline
RE: After Effects cs3
l337_m4n kaže...

je li itko upoznat s programom. sad sam malo surfao i pronašao zanimljive videe na netu, šta likovi rade s programom. uvijek me zanimalo kako se dorađuje video na kompu, ti specijalni efekti, a eto sad sam skonto s kojim programom. želio bih se okušati u njemu, pa predlažete li mi da skinem program il ne. inače photoshop sam savladao, baš kao i 3d studio max tako da mislim da bi se mogao okušati u ovome.


U biti sto je Photoshop za obradu fotografije to je After effects za obradu videa.
Radio sam u AAF-u od 2004.god. u jednom studiju za animaciju gdje smo radili animiranu seriju i sklapali animacije i efekte bas u njemu.
Dosta komplikovan ali i mocan program.I najvise sto bi moglo odbiti pocetnika je kompliciran interface zbog kojeg ti preporucm obaveznu nabavku literature tutoriala step by step metodom.

14 godina
neaktivan
offline
RE: After Effects cs3

Ova tema otvorena jos davno, al nema veze, ja sam isto nedavno nabavio ovaj program i pokusao napravit nes sa videom od igrice nije mi bas poslo za rukom, stvarno je komplicirano, al ako neko zna di se moze nauciti nesto ovako neka kaze:

 

Hvala!

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice