Sivi ekran smrti - Server 2003 Standard

poruka: 4
|
čitano: 5.141
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Sivi ekran smrti - Server 2003 Standard

Hm, nije hitno, ali stvarno jest ogroman problem i nemam prisupa serveru. O čemu se radi...

Preko vikenda, nestavalo je struje, nevrijeme, ovo-ono. Jutros ja dolazim, sve radi, samo siva slika na monitoru jednog servera. Ništa ne reagira. Server vrti bazu podataka, a ona radi bez frke, čak i rade dijeljeni folderi.

Ja da oprobam preko RDC-a ali neće. Stiskanje ctrl+alt+del nema nikakva efekta. Nemogu se nikako ulogirati na server. Jedino sam uspio preko teamviewer-a okiniti ss.

 

Servisi izgleda upaljeni i rade, ali slike nema. Niti na monitoru, niti RDC-a. Niti nakon reboota.

 

Ne mislim gasiti server za vrijeme radnih sati, tako da tek mogu raditi sutra iza 4.

 

Ikakvih prijedloga?

Bustin at people who said my name in vain, I got no time for them tricks, I'm heavy in the game!!! I wanna be a baller, please, But the bitches and the liquor keep on callin me...
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sivi ekran smrti - Server 2003 Standard
Opinion is like an asshole, everybody has one! - Inspector Callahan AKA Dirty Harry
15 godina
neaktivan
offline
Sivi ekran smrti - Server 2003 Standard

Hm, ovako, uspio sam napraviti RDC. Konektirao sam registery od servera na svoje računalo i izbrisao certifikat za spajanje. Može se pronaći ovdje HKLM\System\CurrentControlSet\Services\TermServices\Parameters i izbrisao ključ Certificate.

 

Uspio sam se konektirati RDC na server. Ali i dalje na monitoru sivi ekran, vidim miš i pokrećem ga, ali nemam što da s njim radim. Sličan problem ovdje.

 

Budem vidio večeras nakon restarta.

Bustin at people who said my name in vain, I got no time for them tricks, I'm heavy in the game!!! I wanna be a baller, please, But the bitches and the liquor keep on callin me...
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sivi ekran smrti - Server 2003 Standard

E da, ovo je rješeno, može lock?

 

Nakon ponovnog restarta, sve je proradilo.

Bustin at people who said my name in vain, I got no time for them tricks, I'm heavy in the game!!! I wanna be a baller, please, But the bitches and the liquor keep on callin me...
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice