A1 pokucni internet

poruka: 8
|
čitano: 5.046
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
A1 pokucni internet

Uzeo sam od a1 onaj pokucni internet, homebox.
U pocetku je fino radilo no u zadnje vrijeme (cca zadnjih mjesec dana) packet drop 50% u udarnim terminima, tj. radnim danom izmedju 7-9..
Prvo sam mislio da netko disconnecta, no nakon spajanja kompa zicom na ruter isto se dogada packet drop.
Cini mi se da im je mreza preopterecena, barem tu u zg, na tresnjevci.
Da li netko ima slicnih iskustva, i da li ima neki nacin da se raskine ugovor s a1 bez placanja penala posto im je kvaliteta stvarno pala.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: A1 pokucni internet
vfistri2 kaže...

Uzeo sam od a1 onaj pokucni internet, homebox.
U pocetku je fino radilo no u zadnje vrijeme (cca zadnjih mjesec dana) packet drop 50% u udarnim terminima, tj. radnim danom izmedju 7-9..
Prvo sam mislio da netko disconnecta, no nakon spajanja kompa zicom na ruter isto se dogada packet drop.
Cini mi se da im je mreza preopterecena, barem tu u zg, na tresnjevci.
Da li netko ima slicnih iskustva, i da li ima neki nacin da se raskine ugovor s a1 bez placanja penala posto im je kvaliteta stvarno pala.

U pravu si, ja sam im otkazao savrsenu tarifu jer preko dana brzina je znala past na 20-30Mbita na 4g, prečko. I zovem ih i kazem im da je mreža preko dana preopterecena i kaze meni lik da oni to znaju i da tako mora bit i da je meni 20-30 Mbita čisto dosta za surfanje. I otkazao uslugu. Prešao na t-com i ne pada ispod 70 Mbita preko dana.

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.10.2022 1:44 (Cryogenic).
7 godina
offline
Re: A1 pokucni internet

zato jer su ugasili 1700Mhz spektar

9 godina
offline
A1 pokucni internet

Kod mene su ugasili 2100mhz i 2600mhz, radi samo 700mhz 800mhz i 1800mhz kako sam dobio odgovor tehnicke sluzbe na nekim baznim stanicama su mjere stednje!

-
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
A1 pokucni internet

izgleda da polako prelaze u operatera kojeg treba izbjegavati, 5g se slabo uvodi, promet po maksimalnim brzinama je mali, duplo manji nego kod ht-a, cijene bome deru momački, i još kad dobiješ ovakve odgovore...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: A1 pokucni internet

Ovo tvoje s prometom po maksimalnim brzinama ne kužim. Kod HT-a (Gigabox) je 300GB, a kod A1 (Homebox) 500GB. Gigabox -199Kn, a Homebox -179Kn. Kakva je to računica?

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.11.2022 12:51 (Ord Mantel).
6 godina
offline
Re: A1 pokucni internet
Ord Mantel kaže...

Ovo tvoje s prometom po maksimalnim brzinama ne kužim. Kod HT-a (Gigabox) je 300GB, a kod A1 (Homebox) 500GB. Gigabox -199Kn, a Homebox -179Kn. Kakva je to računica?

 homebox je 199 nakon poskupljenja zadnjeg u 6.mjesecu

14 godina
offline
Re: A1 pokucni internet

Bit će da imam popust zbog uvezivanja usluga.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice