Mythos i GPT-5.5-Cyber kreću čistiti minsko softve

poruka: 9
|
čitano: 3.012
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Mythos i GPT-5.5-Cyber kreću čistiti minsko softve".
18 godina
offline
Mythos i GPT-5.5-Cyber kreću čistiti minsko softve

"Europski zastupnici u Parlamentu napisali su pismo u kojemu traže da Europa participira u Project Glasswingu,"


😂🙈

Moj PC  
2 0 hvala 0
17 godina
offline
Re: Mythos i GPT-5.5-Cyber kreću čistiti minsko so
NixHR kaže...

"Europski zastupnici u Parlamentu napisali su pismo u kojemu traže da Europa participira u Project Glasswingu,"


😂🙈

 😂😂😂😂

18 godina
offline
Mythos i GPT-5.5-Cyber kreću čistiti minsko softve

Mythos pronalazi sigurnosne rupe u softveru toliko dobro da ga njegova vlastita tvrtka nije htjela pustiti u javnost, ne zbog regulatora ili pritiska vlade, nego zato što su sami zaključili da bi to bila loša ideja. 

 

Ja sam u garazi napravio AGI, ali ga ne smijem pustiti van, jer bojim se da ne porobi svijet.

 
2 0 hvala 0
17 godina
offline
Re: Mythos i GPT-5.5-Cyber kreću čistiti minsko so
knight kaže...

Mythos pronalazi sigurnosne rupe u softveru toliko dobro da ga njegova vlastita tvrtka nije htjela pustiti u javnost, ne zbog regulatora ili pritiska vlade, nego zato što su sami zaključili da bi to bila loša ideja. 

 

Ja sam u garazi napravio AGI, ali ga ne smijem pustiti van, jer bojim se da ne porobi svijet.

 

Ovo se ne dešava samo od sebe.

 

 

19 mjeseci
offline
Re: Mythos i GPT-5.5-Cyber kreću čistiti minsko so
Mislim da bi Bug.hr trebao dati dobru plaću novinaru Ivanu Podnaru , svaka ćan na zadnjim člancima... the novinar 💪
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu ASICS
Moj PC  
2 0 hvala 0
18 godina
offline
Re: Mythos i GPT-5.5-Cyber kreću čistiti minsko so

Svi zivi veliki igraci su u Project Glasswingu i pokusavaju penetrirat vlastite sustave te pronaci sto vise exploiteva prije nego puste Mythos na trziste, ako ga ikad puste.

Radim u najvecoj IT firmi u Austriji, radimo IT/OT security za sve zive firme. Imamo CDC i dilamo sve zivo od svih zivih.

Long story short sve se jako jako pazljivo prati i ovo kaj se desava nije zajebancija.

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.5.2026 8:10 (NEW_MAN).
18 godina
offline
Mythos i GPT-5.5-Cyber kreću čistiti minsko softve


Naravno da nije zaj*. Cim uspijes natjerati CEO-ve toliko velikih firmi na nesto, samim time si to ucinio ozbiljnim - bez obzira da li je sustina zaista toliko ozbiljna. 

Druga stvar je da, kada pogledas vecinu tih CEO-ova je da ne razmisljaju puno glavom vec se povode za vecinom i njima upravlja FOMO, onda je malo jasnije. 

Nije sporno da je taj Mythos korisna alatka.
Problem je vise sto je samo to toboznje skrivanje i zatvaranje doprinosi hype-u iako nema realnog argumenta za to - sluzi samo da se napravi nenormalan hype. 

Isto kad neko pokusava dati tezinu svome misljenju navodeci da radi "u najvecoj IT firmi".

Ovo sa mozillom nije sigurno ni blizu fascinantno, kao sto neko napisa, imas gomilu sitnih, zapravo neiskoristivih low priority propusta u backlogu, koji nikad ne dodju na red, i onda pustis LLM koji je malo tjunan da rjesava cyber security i on ti pomogne da pocistis smece. I super svima, nesporno korisno. Ali da je tu bilo ozbiljnih stvari, uvjeren sam da bi masa elitnih strucnjaka i cyber security profesionalaca, koji zasigurno razmisljaju na mnogo visem levelu od glupog LLM-a, davno vec pronasla te stotine bugova.

A Mythos je i dalje LLM, nista vise. Novi Ariel pere bolje 3x.

Ali OK, vjerujte Dariu ako zelite, on nema nikakvog interesa u tome da preuvelicava mogucnosti Mythosa.

 
0 0 hvala 0
18 godina
offline
Re: Mythos i GPT-5.5-Cyber kreću čistiti minsko so
knight kaže...


Naravno da nije zaj*. Cim uspijes natjerati CEO-ve toliko velikih firmi na nesto, samim time si to ucinio ozbiljnim - bez obzira da li je sustina zaista toliko ozbiljna. 

Druga stvar je da, kada pogledas vecinu tih CEO-ova je da ne razmisljaju puno glavom vec se povode za vecinom i njima upravlja FOMO, onda je malo jasnije. 

Nije sporno da je taj Mythos korisna alatka.
Problem je vise sto je samo to toboznje skrivanje i zatvaranje doprinosi hype-u iako nema realnog argumenta za to - sluzi samo da se napravi nenormalan hype. 

Isto kad neko pokusava dati tezinu svome misljenju navodeci da radi "u najvecoj IT firmi".

Ovo sa mozillom nije sigurno ni blizu fascinantno, kao sto neko napisa, imas gomilu sitnih, zapravo neiskoristivih low priority propusta u backlogu, koji nikad ne dodju na red, i onda pustis LLM koji je malo tjunan da rjesava cyber security i on ti pomogne da pocistis smece. I super svima, nesporno korisno. Ali da je tu bilo ozbiljnih stvari, uvjeren sam da bi masa elitnih strucnjaka i cyber security profesionalaca, koji zasigurno razmisljaju na mnogo visem levelu od glupog LLM-a, davno vec pronasla te stotine bugova.

A Mythos je i dalje LLM, nista vise. Novi Ariel pere bolje 3x.

Ali OK, vjerujte Dariu ako zelite, on nema nikakvog interesa u tome da preuvelicava mogucnosti Mythosa.

 Masu exploita covjek ne moze pronaci jer nema vremena. AI je u stanju odraditi nesto u tjedan dana za sto bi covjeku trebalo sto godina te samim time pronalazi propuste koji nikad pa ni onda ne bi bili otkriveni.

 

Gdi ima vatre ima i dima.

 

8 godina
offline
Mythos i GPT-5.5-Cyber kreću čistiti minsko softve

Ovo je još jedno security preseravanje,

cijela stvar ne bi postojala da je alat dostupan programerima da sami mogu taj alat uključiti u svoj razvojni ciklus.

 
1 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice