Je li Xiaomi 13 Pro trenutačno najbolji mobitel na

poruka: 70
|
čitano: 62.451
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Je li Xiaomi 13 Pro trenutačno najbolji mobitel na".
12 godina
offline
Re: Je li Xiaomi 13 Pro trenutačno najbolji mobite
Mr.Mrkvica kaže...

Ja kad vidim nekog sa mobitelom od 1300€ (većinom taj netko vadi mobitel na kavi i trlja mi ga u facu) pretpostavim da je budala ili da ima par sto tisuća eura na banci i nezna što će s parama. Većinom je ovaj prvi slućaj.
Još je luđa stvar što ti isti ljudi s takvim preplaćenim mobitelima mijenjaju uređaj jednom godišnje. Trpam ih u koš s ljudima koji žive na parizeru ali uzimaju kredit za novog BMW da drugi ljudi vide kako se ima.
Da, sigurno im trebaju 8k slike koje si pošalju preko whatsapp-a koji uništi sliku, high end procestor i 12GB rama da si otvaraju vremensku prognozu i onda baterija kao slaba jer je ekran i hardware gutaju ko ludi.

 

Možda nešto ne kopćam, ili propuštam tonu "zabave" koje donose takvi uređaji, ali općenito uzmem nekakav random Huawei ili Xiaomi do 200 eura i gazim ga 2-3 godine. Zadnji Xiaomi trajao 6-7 godina dok mu napon baterije nije pao toliko da se gasio OS, a da sam osjetio da neka aplikacija trza/ne radi - nisam.

Kao što kaže kolega poviše, rađe si kupite 75' TV.

 

sve je relativno. recimo meni je neshvatljivo kako neko moze dati vise od 50€ za rucni sat, a opet izadji na ulicu i upitaj koliko bi njih dalo na sat 500€ svi ce ti dati razlicite odgovore.




I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
14 godina
offline
Re: Je li Xiaomi 13 Pro trenutačno najbolji mobite
Mariner kaže...
Stric_Jura kaže...

mob za 1300 €, a za ručak pašteta na kruhu svaki dan...

 

i hopsanje od jednog do drugog otvorenog WiFia jer se nema za podatkovni paket...

 

evo na račun inflacije sam si digao granicu za mob na 1300 minus tisuću ojra...

 

ne zato jer nemam nego zato jer nedam za virtualne penisne protetike...

 Može bit i guščja pašteta na kruhu svaki dan.

 a gle, guski ima podosta, ali guščje jetre, baš nisam siguran...

Ju je je? Je ju je!
13 godina
offline
Re: Je li Xiaomi 13 Pro trenutačno najbolji mobite
Stric_Jura kaže...
Mariner kaže...
Stric_Jura kaže...

mob za 1300 €, a za ručak pašteta na kruhu svaki dan...

 

i hopsanje od jednog do drugog otvorenog WiFia jer se nema za podatkovni paket...

 

evo na račun inflacije sam si digao granicu za mob na 1300 minus tisuću ojra...

 

ne zato jer nemam nego zato jer nedam za virtualne penisne protetike...

 Može bit i guščja pašteta na kruhu svaki dan.

 a gle, guski ima podosta, ali guščje jetre, baš nisam siguran...

Nisi ju stric ti nikada niti potražio niti u trgovini niti na tržnici.

 

Ustvari, ima je toliko da su prije nekog vremena u Francuskoj pokušali (nisam siguran jesu i uspijeli) donijeti zakon protiv šopanja guski zbog gusje jetre, a što je je, pašćeta je tako tresbien! 

ATJ Lučko
12 godina
offline
Re: Je li Xiaomi 13 Pro trenutačno najbolji mobite
nikonja kaže...

Nemam ništa protiv Xiaomia jer su bili u redu aparati srednjeg ranga i dobio si iskreno puno za njihovu cijenu, ali po meni je još debelo prerano da se guraju u neki premium razred jer za tu cijenu konkurencija nudi puno bolje zaokruženi proizvod sa puno manje potencijalnih problema. Odličan telefon ali sigurno nije vrijedan 1.300 eur, i nekako sumnjam da će bit neki prodajni hit dok ga ne spuste minimalno ispod 1.000 eur.

 Pa to je klasična Android priča, pogotovo kod Kineza. Na početku mu napucaju cijenu i onda kad ga spuste ljudi pohrle jer mobitel od 1300€ mogu dobiti za 800€. U biti nije kod Kineza tako samo s mobitelima nego sa svime. Što god kupuješ uvijek je na popustu, a u biti nije. Prvih mjesec dva će ovaj mobitel kupiti oni kojima "novac nije problem" (u biti mozak je problem) a onda će pasti na cijenu običnog S23 ili iPhonea 14 ili čak malo ispod njih i tako biti zanimljiv širokim masama.

14 godina
offline
Re: Je li Xiaomi 13 Pro trenutačno najbolji mobite
ATJLučko kaže...
Stric_Jura kaže...
Mariner kaže...
Stric_Jura kaže...

mob za 1300 €, a za ručak pašteta na kruhu svaki dan...

 

i hopsanje od jednog do drugog otvorenog WiFia jer se nema za podatkovni paket...

 

evo na račun inflacije sam si digao granicu za mob na 1300 minus tisuću ojra...

 

ne zato jer nemam nego zato jer nedam za virtualne penisne protetike...

 Može bit i guščja pašteta na kruhu svaki dan.

 a gle, guski ima podosta, ali guščje jetre, baš nisam siguran...

Nisi ju stric ti nikada niti potražio niti u trgovini niti na tržnici.

 

Ustvari, ima je toliko da su prije nekog vremena u Francuskoj pokušali (nisam siguran jesu i uspijeli) donijeti zakon protiv šopanja guski zbog gusje jetre, a što je je, pašćeta je tako tresbien! 

 eh djeqko, jeo sam ju 70-ih kad ih je radio virovitički kombinat...

Ju je je? Je ju je!
13 godina
online
Re: Je li Xiaomi 13 Pro trenutačno najbolji mobite
love2ml86 kaže...

Da se razumijemo, smatram da je Samsung zaokruženiji i ispoliraniji uređaj s više prednosti u odnosu na Xiaomi,

 Nije baš da je zaokruženiji , meni izgleda baš kockasto, neugodno sam se iznenadio time kad sam ga pogledao u Tcentru, sad vidim da im je takav od S22 serije, to sam izgleda previdio.

16 godina
offline
Je li Xiaomi 13 Pro trenutačno najbolji mobitel na

Imam 10 T 5G Pro i dost je dobar, jedino što kad popališ fićure baterija relativno brzo ode tj. za dva dana. Ako sam pažljiviji onda ide tri dana, ali teško je danas štediti, slika se snima, surfa, priča... Kamera mi nije toliko bitna na mobitelu koliko mi je bitnije da baterija što duže izdrži. Ono što me impresionira je kod xiaomija što mogu i na 4% surfati i neće se ugasiti, nego će pasti na 3, pa na 2... dosta dobru procjenu imaju prije nego naprave shutdown.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Je li Xiaomi 13 Pro trenutačno najbolji mobitel na
960 eura sa EU ROM preko TradingShenzhen.
To je OK cijena za mobitel s ovim specifikacijama. Zanimljivo koristi napredniji zaslon nego Samsung u svojem flagshipu. Kao i glavni senzor koji nema shutter lag za razliku od S23U.
Ali neće se po Samsungu pljuvati, to se može baciti pod tepih
Moj PC  
3 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Je li Xiaomi 13 Pro trenutačno najbolji mobite
13 pro su trebali napraviti s dizajnom običnog 13,bio bi to bolji pogodak
Sve da i imam,otkud mi
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Je li Xiaomi 13 Pro trenutačno najbolji mobite
zuper kaže...
960 eura sa EU ROM preko TradingShenzhen.
To je OK cijena za mobitel s ovim specifikacijama. Zanimljivo koristi napredniji zaslon nego Samsung u svojem flagshipu. Kao i glavni senzor koji nema shutter lag za razliku od S23U.
Ali neće se po Samsungu pljuvati, to se može baciti pod tepih

Napredniji po čemu, pogotovo kad ekran u pro verziji proizvodi "gle čuda" baš Samsung!!!

Što se tiče shutter lag-a koliko čitam sa zadnjom verzijom softwera je to skoro pa riješeno, dok Xiaomiju u prosjeku treba pola godine da prst pomaknu, i najviše ih baš zbog toga svi pljuju.

 

Ne hvalim Samsunga jer me zaboli ljeva noga za njih ali da moram izabrat mobitel za 1200 eur sigurno nebi bio Xiaomi, prije bi i Appla izabra nego njih(a iPhone smislit nemogu). 

 

Usput ako češ kupovat na TradingShenzen je velika šansa da če te dočekat još carina i porez tako da nečeš ništa prišparat, radije pričekaj par mjeseci jer će im cijena sigurno past ispod 1t eura - po ovoj cijeni neće ih nitko ni pomirisat!

12 godina
offline
Re: Je li Xiaomi 13 Pro trenutačno najbolji mobite
Mr.Mrkvica kaže...

Ja kad vidim nekog sa mobitelom od 1300€ (većinom taj netko vadi mobitel na kavi i trlja mi ga u facu) pretpostavim da je budala ili da ima par sto tisuća eura na banci i nezna što će s parama. Većinom je ovaj prvi slućaj.
Još je luđa stvar što ti isti ljudi s takvim preplaćenim mobitelima mijenjaju uređaj jednom godišnje. Trpam ih u koš s ljudima koji žive na parizeru ali uzimaju kredit za novog BMW da drugi ljudi vide kako se ima.
Da, sigurno im trebaju 8k slike koje si pošalju preko whatsapp-a koji uništi sliku, high end procestor i 12GB rama da si otvaraju vremensku prognozu i onda baterija kao slaba jer je ekran i hardware gutaju ko ludi.

 

Možda nešto ne kopćam, ili propuštam tonu "zabave" koje donose takvi uređaji, ali općenito uzmem nekakav random Huawei ili Xiaomi do 200 eura i gazim ga 2-3 godine. Zadnji Xiaomi trajao 6-7 godina dok mu napon baterije nije pao toliko da se gasio OS, a da sam osjetio da neka aplikacija trza/ne radi - nisam.

Kao što kaže kolega poviše, rađe si kupite 75' TV.

 Ja si kupim gotovo najbolji/najbolji mobitel na tržištu u prosjeku svakih 5 godina i normalno ih koristim dok ne krepaju ili kvar preraste vrijednost popravka.  Služe mi za posao i zabavu. Trenutno sam na Samsungu  8 iz 2017. Na S 8 unutar godine dana je otišao konektor za žičano punjenje i jednom mi je ispao iz ruke nakon čega mu je napukao ekran. Još uvijek radi. 

Sljedeći će biti S23 Ultra.

U koju grupu ljudi spadam?

Iideš u ekstreme. Imaš loš način razmišljanja. 

vicious
13 godina
offline
Re: Je li Xiaomi 13 Pro trenutačno najbolji mobite
nikonja kaže...
zuper kaže...
960 eura sa EU ROM preko TradingShenzhen.
To je OK cijena za mobitel s ovim specifikacijama. Zanimljivo koristi napredniji zaslon nego Samsung u svojem flagshipu. Kao i glavni senzor koji nema shutter lag za razliku od S23U.
Ali neće se po Samsungu pljuvati, to se može baciti pod tepih

Napredniji po čemu, pogotovo kad ekran u pro verziji proizvodi "gle čuda" baš Samsung!!!

Što se tiče shutter lag-a koliko čitam sa zadnjom verzijom softwera je to skoro pa riješeno, dok Xiaomiju u prosjeku treba pola godine da prst pomaknu, i najviše ih baš zbog toga svi pljuju.

 

Ne hvalim Samsunga jer me zaboli ljeva noga za njih ali da moram izabrat mobitel za 1200 eur sigurno nebi bio Xiaomi, prije bi i Appla izabra nego njih(a iPhone smislit nemogu). 

 

Usput ako češ kupovat na TradingShenzen je velika šansa da če te dočekat još carina i porez tako da nečeš ništa prišparat, radije pričekaj par mjeseci jer će im cijena sigurno past ispod 1t eura - po ovoj cijeni neće ih nitko ni pomirisat!

 U apsolutno svemu si krivu

13 godina
offline
Je li Xiaomi 13 Pro trenutačno najbolji mobitel na

navukao me clickbait naslov, gledam forum, ljudi se u 2023. godini i dalje raspravljau o telefonima.. jbt. sve je to isti drek danas, mrvicu perfomanse tu, mrvicu bolje fotke tamo, kog boli briga..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Je li Xiaomi 13 Pro trenutačno najbolji mobite
viciousone kaže...
Mr.Mrkvica kaže...

Ja kad vidim nekog sa mobitelom od 1300€ (većinom taj netko vadi mobitel na kavi i trlja mi ga u facu) pretpostavim da je budala ili da ima par sto tisuća eura na banci i nezna što će s parama. Većinom je ovaj prvi slućaj.
Još je luđa stvar što ti isti ljudi s takvim preplaćenim mobitelima mijenjaju uređaj jednom godišnje. Trpam ih u koš s ljudima koji žive na parizeru ali uzimaju kredit za novog BMW da drugi ljudi vide kako se ima.
Da, sigurno im trebaju 8k slike koje si pošalju preko whatsapp-a koji uništi sliku, high end procestor i 12GB rama da si otvaraju vremensku prognozu i onda baterija kao slaba jer je ekran i hardware gutaju ko ludi.

 

Možda nešto ne kopćam, ili propuštam tonu "zabave" koje donose takvi uređaji, ali općenito uzmem nekakav random Huawei ili Xiaomi do 200 eura i gazim ga 2-3 godine. Zadnji Xiaomi trajao 6-7 godina dok mu napon baterije nije pao toliko da se gasio OS, a da sam osjetio da neka aplikacija trza/ne radi - nisam.

Kao što kaže kolega poviše, rađe si kupite 75' TV.

 Ja si kupim gotovo najbolji/najbolji mobitel na tržištu u prosjeku svakih 5 godina i normalno ih koristim dok ne krepaju ili kvar preraste vrijednost popravka.  Služe mi za posao i zabavu. Trenutno sam na Samsungu  8 iz 2017. Na S 8 unutar godine dana je otišao konektor za žičano punjenje i jednom mi je ispao iz ruke nakon čega mu je napukao ekran. Još uvijek radi. 

Sljedeći će biti S23 Ultra.

U koju grupu ljudi spadam?

Iideš u ekstreme. Imaš loš način razmišljanja. 

 

U grupu racionalnijih ljudi,jer kupis nesto i koristis do maksimuma ali ne zelis da pravis kompromise u kvalitetu...ides na najbolje ali nisi opterecen mijenjanjem telefona svakih par mjeseci i pokazivanjem.

Ja sam nekako slican tvom razmisljanju...samo sto ja kupujem ono sto mi treba u datom trenutku i sto ispunjava zadatak a na brend,snagu i sve ostalo gledam na nacin sta je best buy a ne sta je trend.

 

Flagship modeli za 2023. godinu su redom svi odlicni,jer je odlican chipset koji haman pa svi koriste a odlicni su i ekrani i sve ostalo.Kamere standardno najbolje na flagship modelima i tu nijanse odlucuju i u normalnom koristenju to se i ne primjeti,posebno jer se slike koriste za drustvene mreze koje sve do jedne kompresuju slike i uniste ih...tako da nema razlike sa kojeg je uredjaja uslikana,ako ih gledas na instagramu,FB i slicnim mrezama.

 

Ali internet preseravanja nikada dosta ,pa se traze dlake...evo jedan na temi napisa da uopste nije bitno brzo punjenje na telefonu :D

Recimo meni je to jedna od najbitnijih stavki,onda trajanje baterije,pa onda display,pa onda chipset pa onda kamera .

Ali neko ima skroz drugacije prioritete i to je ok ali nije ok odmah pljuvati nesto sto nisi ni testirao i nemas pojma kako radi.

A najglasniji su upravo ovi...kupe nesto,preplate (iPhone recimo) i onda svim silama se trude da sami od sebe sakriju mane...a mana ima na pretek ,ako cemo realno :D

Jer ne postoji savrsen uredjaj

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.3.2023 23:08 (zippoo).
2 godine
neaktivan
offline
Re: Je li Xiaomi 13 Pro trenutačno najbolji mobite
Po meni su najglasniji ovi sto trose malo i onda svima objasnjavaju zasto su u krivu svi koji potrose vise na mobitel od njih. Utrka do dna. Eto vlasnike iPhone-a niti ne vidam po forumu, reklo bi se da 1% ljudi ima iPhone po stanju na forumu.
15 godina
offline
Re: Je li Xiaomi 13 Pro trenutačno najbolji mobite
gnautix kaže...
Po meni su najglasniji ovi sto trose malo i onda svima objasnjavaju zasto su u krivu svi koji potrose vise na mobitel od njih. Utrka do dna. Eto vlasnike iPhone-a niti ne vidam po forumu, reklo bi se da 1% ljudi ima iPhone po stanju na forumu.

 Pa mozda ne trose malo zato sto nemaju novca,nego zato sto im ne trebaju jaci telefoni od tih koje koriste.

Mozda za slike koriste digitalni fotoaparat,mozda za igrice imaju neku prenosnu konzolu sa vecim displayom...mozda ih ne zanima ni fotografisanje ni igrice ni brzina...telefon koriste za pozive i za viber/wapp.

I zasto bi davao novac za karakteristike koje niti koristi niti ce koristiti ?

A i ne misle da su manje vrijedni ako nose telefon od 200 eura,znaju svoju pravu vrijednost.

 

A to sto ti "ne vidis" ajfonase,to je ja mislim ipak do tebe a ne da ih nema i da nisu pretezno fanaticni navijaci brenda.

 

16 godina
neaktivan
offline
Je li Xiaomi 13 Pro trenutačno najbolji mobitel na

ravno 100kg teletine.

muž, žena i dijete 200 dana u godini imaju pohovani šnicel po glavi.

 

160 kg ćevapa.. 5000 ćevapa.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Je li Xiaomi 13 Pro trenutačno najbolji mobite
Je li ovaj članak clickbait i flejmanje?
Nadglednik dina
Moj PC  
1 0 hvala 0
2 godine
online
Re: Je li Xiaomi 13 Pro trenutačno najbolji mobite
Mr.Mrkvica kaže...

 

 Ja kad vidim nekog sa mobitelom od 1300€ (većinom taj netko vadi mobitel na kavi i trlja mi ga u facu) pretpostavim da je budala ili da ima par sto tisuća eura na banci i nezna što će s parama. Većinom je ovaj prvi slućaj.

Možda nešto ne kopćam, ili propuštam tonu "zabave" koje donose takvi uređaji, ali općenito uzmem nekakav random Huawei ili Xiaomi do 200 eura i gazim ga 2-3 godine. Zadnji Xiaomi trajao 6-7 godina dok mu napon baterije nije pao toliko da se gasio OS, a da sam osjetio da neka aplikacija trza/ne radi - nisam.

Ti si vjerojatno tip čovjeka zvani škrtica. (mogao si bar promijeniti bateriju na vrijeme)

Imam poznanika koji je "pun kao brod", ali godinama ima mobitel od maks. 150€, vozi automobil od 10 t€, za televizor ne da više od 500€...

I tu trpe i žena i djeca.

 

Ne možete ni vi protiv sebe, kao ni mi koji volimo pojedine top gadgete.

 

Nema tu razlike, budale i jedni i drugi.

合氣道 Konačni cilj svih živih bića je neprestana potraga za srećom. Znanstveno dokazano na miševima.
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.3.2023 9:36 (Zaporožac).
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Je li Xiaomi 13 Pro trenutačno najbolji mobite
A tko si ti da nekome kažeš da je budala?
Naravno da ima kad se ne razbacuje okolo. I ne, nije škrtica, samo zna ocijenit koliko treba dat
2 godine
online
Re: Je li Xiaomi 13 Pro trenutačno najbolji mobite

Pročitaj prvo njegov post s razumijevanjem pa onda komentiraj..

Opet se petljaš, a ne shvaćaš...što je kad kome rekao....

 

合氣道 Konačni cilj svih živih bića je neprestana potraga za srećom. Znanstveno dokazano na miševima.
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.3.2023 11:26 (Zaporožac).
2 godine
online
Re: Je li Xiaomi 13 Pro trenutačno najbolji mobite

dupli...

 

合氣道 Konačni cilj svih živih bića je neprestana potraga za srećom. Znanstveno dokazano na miševima.
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.3.2023 11:22 (Zaporožac).
15 godina
offline
Re: Je li Xiaomi 13 Pro trenutačno najbolji mobite
Ma samo Iphone ostalo ne gledam!!
be Cool
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Je li Xiaomi 13 Pro trenutačno najbolji mobite
Ma samo Iphone ostalo ne gledam!!
be Cool
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Je li Xiaomi 13 Pro trenutačno najbolji mobite
Moj odgovor na naslov članka: ne, nije. Zato sam sada uzeo Galaxy S23 Ultra.
Postoji razlog zašto sr Volkswagen nikad nije uspio probiti u premium segment, ma koliko se trudio.
Iz istog tog razloga niti Xiaomi ne može ondje gdje su Apple i Samsung.
Kad sve ostalo propadne, pročitajte upute.
 
2 2 hvala 1
16 godina
offline
Je li Xiaomi 13 Pro trenutačno najbolji mobitel na

Slično su govorili i za Huawei pa dok je počelo "all guns blazing" - brže bolje ban. Mate 50 Pro je svim ograničenjima unatoč i dalje čudovište (pogotovo kamera). Al nije to više to uz ograničenja oko SoC-a i default google integracije. U ostalom cijene u HR su 1300eur za 13 Pro, 1450eur za S23U (256) i 1500-1600 za iPhone 14 Pro Max (plus punjači za zadnja 2, promocije i cijene iz XY država ne računam). A analogija ti baš ništa ne štima, da si uređaj imao u ruci sigurno ga ne bi zvao "VW". Problem branda postoji. Sve ispod 13/12/itd. Lite bi trebalo biti pod drugim brandom.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Je li Xiaomi 13 Pro trenutačno najbolji mobite
Lovac kaže...

A analogija ti baš ništa ne štima, da si uređaj imao u ruci sigurno ga ne bi zvao "VW". Problem branda postoji. Sve ispod 13/12/itd. Lite bi trebalo biti pod drugim brandom.

 Imao sam, ili barem kratkotrajno koristio, puno Xiaomi mobitela. Pritom mislim i na flagship liniju, zadnji od njih je bio 12 Pro. U pravu si za trinaesticu, nju nisam zapravo još niti vidio, osim na Yt. Ali ona me iz nekoliko razloga uopće više ne zanima.

Kad sve ostalo propadne, pročitajte upute.
6 godina
offline
Re: Je li Xiaomi 13 Pro trenutačno najbolji mobite
Marko_244 kaže...
Moj odgovor na naslov članka: ne, nije. Zato sam sada uzeo Galaxy S23 Ultra.
Postoji razlog zašto sr Volkswagen nikad nije uspio probiti u premium segment, ma koliko se trudio.
Iz istog tog razloga niti Xiaomi ne može ondje gdje su Apple i Samsung.

Apple je premium proizvođač. Samsung to nije. Samsung ima ovogodišnje modele od cca 1200 kn, Apple nema.

 

12 godina
offline
Re: Je li Xiaomi 13 Pro trenutačno najbolji mobite
Marko_244 kaže...
Moj odgovor na naslov članka: ne, nije. Zato sam sada uzeo Galaxy S23 Ultra.
Postoji razlog zašto sr Volkswagen nikad nije uspio probiti u premium segment, ma koliko se trudio.
Iz istog tog razloga niti Xiaomi ne može ondje gdje su Apple i Samsung.

 A Samsung može ondje gdje je Apple? 

VW se nije probio u premium segment jer u tom segmentu ima Audi,a stepenicu iznad Bentley. U sportskom segmentu se nije probio zato jer ima Porsche i Lamborghini a iznad njih Bugatti. U kamionima se nije probio jer ima MAN i Scaniu. Što bi VW postigao proizvodnjom luksuznijeg auta u klasi od Audija ili jeftinijeg od Škode? I ovako su sami sebi najveća konkurencija s milijun modela u istoj klasi i cjenovnom rangu.

15 godina
offline
Je li Xiaomi 13 Pro trenutačno najbolji mobitel na

"jer mu je nedostatke doista teško pronaći, osim „na silu“."

Ovako na brzinu: nema utor za sd karticu, nema utor za slušalice, ima rupu na ekranu, ima zaobljen ekran...

Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice