Je li Xiaomi 13 Pro trenutačno najbolji mobitel na

poruka: 70
|
čitano: 62.291
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Je li Xiaomi 13 Pro trenutačno najbolji mobitel na".
14 godina
offline
Re: Je li Xiaomi 13 Pro trenutačno najbolji mobite
dejo6 kaže...

"jer mu je nedostatke doista teško pronaći, osim „na silu“."

Ovako na brzinu: nema utor za sd karticu, nema utor za slušalice, ima rupu na ekranu, ima zaobljen ekran...

 Ma to ti na testu bude objasnjeno da je to tako ionako sa svima pa nemozes to uzet kao manu.  A ja budem wtf? Kako ne?

Kada se nemogucnost promjene baterije prestalo navoditi kao manu? Jeli se tko sijeca mozda?

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.3.2023 18:27 (konjRR).
4 godine
neaktivan
offline
Re: Je li Xiaomi 13 Pro trenutačno najbolji mobite

Ma možda sam se pre agresivno postavio, preformulirao bih "budala" u "nije me briga, ako netko želi bacati lovu u što hoće neka baca".
Za sve ostalo ostajem pri istom. Realne razlike u mobitelima su meni osobno takve da bih za "standardni" mobitel dao npr. 200€, a za "top-shit" high end mobitel dao 300€. Obzirom da high end mobiteli koštaju prenapuhanih 1000+€, a traju isto kao i svi ostali prosječni mobiteli, te pare ne dajem. Ali to sam ja, mobitel gledam samo kao uređaj koji obavlja XY zadaće, a obavlja ih isto jeftini i skupi.

Ali opet s druge strane kupim slušalice za 400€, PC za 2000€, tako da razumijem. Svatko ima nešto "svoje" u što voli topit lovu...

 

Kao što kažeš budale i jedni i drugi, glavno da smo zadovoljni s glupostima na koje trošimo :)

13 mjeseci
offline
Re: Je li Xiaomi 13 Pro trenutačno najbolji mobite
Mr.Mrkvica kaže...

Ma možda sam se pre agresivno postavio, preformulirao bih "budala" u "nije me briga, ako netko želi bacati lovu u što hoće neka baca".
Za sve ostalo ostajem pri istom. Realne razlike u mobitelima su meni osobno takve da bih za "standardni" mobitel dao npr. 200€, a za "top-shit" high end mobitel dao 300€. Obzirom da high end mobiteli koštaju prenapuhanih 1000+€, a traju isto kao i svi ostali prosječni mobiteli, te pare ne dajem. Ali to sam ja, mobitel gledam samo kao uređaj koji obavlja XY zadaće, a obavlja ih isto jeftini i skupi.

Ali opet s druge strane kupim slušalice za 400€, PC za 2000€, tako da razumijem. Svatko ima nešto "svoje" u što voli topit lovu...

 

Kao što kažeš budale i jedni i drugi, glavno da smo zadovoljni s glupostima na koje trošimo :)

Da li bi na stolicu potrosio 1000€?

14 godina
offline
Re: Je li Xiaomi 13 Pro trenutačno najbolji mobite

pa s obzirom koliko neke "stolice" stoje, tih tisućaka je sića...

Ju je je? Je ju je!
12 godina
offline
Re: Je li Xiaomi 13 Pro trenutačno najbolji mobite
Bob Boss kaže...

Da li bi na stolicu potrosio 1000€?

 "Stolica" se kaže kad to nosiš u doktora. Inače se kaže...

A koliko sam na stolicu potrošio? Barem milijun.

4 godine
neaktivan
offline
Re: Je li Xiaomi 13 Pro trenutačno najbolji mobite
Bob Boss kaže...
Mr.Mrkvica kaže...

Ma možda sam se pre agresivno postavio, preformulirao bih "budala" u "nije me briga, ako netko želi bacati lovu u što hoće neka baca".
Za sve ostalo ostajem pri istom. Realne razlike u mobitelima su meni osobno takve da bih za "standardni" mobitel dao npr. 200€, a za "top-shit" high end mobitel dao 300€. Obzirom da high end mobiteli koštaju prenapuhanih 1000+€, a traju isto kao i svi ostali prosječni mobiteli, te pare ne dajem. Ali to sam ja, mobitel gledam samo kao uređaj koji obavlja XY zadaće, a obavlja ih isto jeftini i skupi.

Ali opet s druge strane kupim slušalice za 400€, PC za 2000€, tako da razumijem. Svatko ima nešto "svoje" u što voli topit lovu...

 

Kao što kažeš budale i jedni i drugi, glavno da smo zadovoljni s glupostima na koje trošimo :)

Da li bi na stolicu potrosio 1000€?

 500€ sam dao za stolicu, ali zašto ne i više, ipak na sebi osjetiš kvalitetu koju platiš. Da imam više para uzeo bi herman millera ili sl.

13 mjeseci
offline
Re: Je li Xiaomi 13 Pro trenutačno najbolji mobite
BlueMax kaže...
Bob Boss kaže...

Da li bi na stolicu potrosio 1000€?

 "Stolica" se kaže kad to nosiš u doktora. Inače se kaže...

A koliko sam na stolicu potrošio? Barem milijun.

 Koje je drugo ime za stolicu na hrvatskom? Gaming chair?

12 godina
offline
Re: Je li Xiaomi 13 Pro trenutačno najbolji mobite
Bob Boss kaže...

 Koje je drugo ime za stolicu na hrvatskom? Gaming chair?

 Govno, kakica, drek, izmet, stolica.... čekaj, ti misliš na ono za sjedenje?

16 godina
neaktivan
offline
Je li Xiaomi 13 Pro trenutačno najbolji mobitel na

sveta stolica je kad jutarnji Razer iza duvana i kafe otuče kamenac sa keramičke stolice.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Je li Xiaomi 13 Pro trenutačno najbolji mobite

Ne bih rekao utrla je živo samsung smeće,  iskreno xiaomi je za njega maneken u svemu.....

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice