Epic Games Store daruje Fallout 3 GOTY i Evoland L

poruka: 6
|
čitano: 7.042
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Epic Games Store daruje Fallout 3 GOTY i Evoland L".
9 godina
protjeran
offline
Epic Games Store daruje Fallout 3 GOTY i Evoland L

super, nisam fallout igrao godinama.👍

Nego koja je min. konfiguracija za igranje ( u biti grafička) da ne šteka igrica?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Epic Games Store daruje Fallout 3 GOTY i Evoland L

Mislim da je danas najveći problem to što je igra jedva kompatibilna sa Win 10 i Win 11. Ne znam da li je bilo patcheva u međuvremenu da riješe te neke probleme, ali je igra svako malo krahirala.

 

Jedno od boljih rješenja je bilo da se igra kao mod za Fallout New Vegas.

 

 

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Epic Games Store daruje Fallout 3 GOTY i Evoland L

Instarlirao, dva sata igrao i obrisao. Oko mene je šugava atmosfera i ne treba mi igra s šugavom atmosferom. Dok se uželim ludosti i šugavosti, čitam komentare na Indexu. 

 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Epic Games Store daruje Fallout 3 GOTY i Evola
rjakopec kaže...

Instarlirao, dva sata igrao i obrisao. Oko mene je šugava atmosfera i ne treba mi igra s šugavom atmosferom. Dok se uželim ludosti i šugavosti, čitam komentare na Indexu. 

 Ko bi reko da će postapokaliptično okruženje biti šugavo

Say hello to my little friend
12 godina
offline
Re: Epic Games Store daruje Fallout 3 GOTY i Evola
rjakopec kaže...

Instarlirao, dva sata igrao i obrisao. Oko mene je šugava atmosfera i ne treba mi igra s šugavom atmosferom. Dok se uželim ludosti i šugavosti, čitam komentare na Indexu. 

 Uskoro možda i dodje do te šugave postapokalitične atmosfere,  trebao bio se naviknut, razmotri to kao obukom.

8 godina
offline
Re: Epic Games Store daruje Fallout 3 GOTY i Evola
Ja vec mjesecima skupljam cepove od coca cole....

Doduse, plasticne ali kod nas su metalni rijetki, pa kontam, i plasticni ce nesto vrijediti ;)
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice