napokon sirotinja dobije svoju valutu(kripto)...ali očito je trn u oku bankarskim elitama
energetska kriza ne postoji...izmišljena je od banaka symo da mogu zabraniti kripto
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.







