Xiaomi Redmi Note 8 / 8 Pro

poruka: 469
|
čitano: 220.353
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 8 / 8 Pro

Od 17.10 nema poruka. Jesu li svi odustali od osmice pro ili pak sve radi savršeno?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 8 / 8 Pro

Ja imam Redmi Note 8 PRO već evo preko dvije godine i nemam problema generalno.  Koliko vidim, trenutni OS mi je 12.5.4.0 Instaliram update kako mi dođe notifikacija i to je to. Telefon radi ko metak i dalje, baterija je i dalje dosta dobra, što mi do sada ama baš nikad nije bio slučaj s prethodnim telefonima. Da samo napomenem, prije ovog sam kupovao i skuplje uređaje i degradacija baterija je bila nakon recimo prve godine jako osjetna. Ovo sada mi je preporod. A i generalno kažem nemam nikakv dojam da je telefon "usporio" za sve ono za što mob generalno i koristim. Evo, imam i jedan problemčić na zaslonu da ne bude da samo hvalim . Prije negdje 2 mjeseca mi se pojavila malo žučkasta mrlja u gornjem desnom uglu. To je ono tipično za zaslon, kada se pregrijava (ako se dobro sjećam od prijašnjih iskustava s nekim drugim telefonima). S obzirom da ne smeta u generalnoj upotrebi niti malo (jer je tako skroz u uglu gdje je inače sat pa tamo svakako ništa ne gledam) i da ne primjećujem daljnju degradaciju, barem za sada, nisam ga išao reklamirati jer mi se neda zezati sa servisom, sve brisati pa instalirati i tako dalje. Uglavnom, ta jedna mala mrlja je jedini problem s mobom u evo preko dvije godine. To mi je rekord da mi toliko dugo mob radi i više nego zadovoljavajuće. 

13 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 8 / 8 Pro

Meni je ok mob ali.... onaj problem koji sam opisivao na prošloj stranici više se nije pojavljivao ali u zadnjih nekoliko tjedana ne mogu promjeniti ringtone, prvo nisam mogao staviti nijedan custom a sad više nemogu ni ove defaultne. Nijedno rješenje s neta ne pomaže, jedino bi mislim reset riješio stvar a neda mi se zajebavati sa slaganjem svega ponovo. Ovaj miui mi se pomalo zamjerio već.

 

Edit 21.1. - stiglo ažuriranje postavki s kojim je rješen problem. Bravo xiaomi.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.1.2022 19:02 (vrinho).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 8 / 8 Pro

Imam naglo velik battery drain, a to je "Phone Services" zadnjih par sati mi je skoro 50% potrošnje samo to bilo, i to dobar dio u idleu. Zna netko zaobilazak?

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 8 / 8 Pro

Pozdrav, 

 

Trebam pomoć ako netko zna - mogu li nekako potpuno deaktivirati tipku za uključivanje/gašenje tj. prebaciti tu funkciju na neku drugu tipku? U zadnjih nekoliko dana mi se mobitel (8 pro) svako malo sam od sebe restarta. Skužila sam jučer da kad taknem lagano tipku za paljenje (bez da klikne iako može i kliknuti ako jače stisnem) odmah se gasi ekran tj dolazi na izbornik restart/gašenje... Maknula sam maskicu ali ne znam kako je gore... 🤷🏼‍♀️ 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 8 / 8 Pro

Kako staviti da se zaslon otkljuca jedino sa otiskom prsta?znaci nezelim crtati uzorke po ekranu nemogu jedino otisak

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Xiaomi Redmi Note 8 / 8 Pro

Iskljucis tu opciju?

 

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
11 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 8 / 8 Pro

I opet pokazuje uzorak za iscrtati

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 8 / 8 Pro

zaključavanje zaslona

isključi

potvrdiš u tvom slučaju uzorak

onda dobiješ opciju dal želiš pin, uzorak ili ništa

tj ne može samo otisak prsta

on ide uz pin ili uzorak

MIUI HR TRANSLATOR
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.3.2023 12:29 (MASVA).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 8 / 8 Pro

Eto glupost, uzme mi netko mobitel i slucajno pogodi uzorak i otovri ga.

 

 

A otisak nema sanse.

 

 

Jbt tko je tu smislio sigurnost svaka mu cast

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 8 / 8 Pro

Meni je uključeno otključavanje licem i otiskom a uz to mora biti uključeno još ili uzorak ili pin ili taj uzorak ko neka dodatna sigurnost. Da, malo je glupo ali me traži da upišem uzorak jednom u 3 dana da ga ne zaboravim, osobno mi nije problem. Pa stavi pin onda, to ti neće nitko pogoditi.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.3.2023 13:00 (vrinho).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 8 / 8 Pro

Kako se upali VoLTE

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
instaliranje aplikacija na microSD

Popunila mi se memorija na mobu i sada bih napravio factory reset pa sve ispočetka. Zna li netko kao definirati da se aplikacije ne instaliraju na internoj memoriji nego na MicroSD-u? Da li je to uopće moguće na xiaomi redmi note 8 pro?

 

hvala

 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 8 / 8 Pro
GSP kaže...

Kako se upali VoLTE


Pritisnite Postavke. Pritisnite SIM kartice i mobilne mreže. Pritisnite potrebnu SIM karticu. Pritisnite indikator pored "Use VoLTE" za uključivanje ili isključivanje funkcije.

合氣道 Ne možete naučiti ono što mislite da već znate.
11 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 8 / 8 Pro

Nema to kod mene

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 8 / 8 Pro

Jesi probao ovo?

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FM Radio analog aplikacja Xiaomi Redmi Note 8 Pro

Vidim da mi više nema aplikacija za analogni fm radio, zna li neko kako vratiti originalnu xiaomi? ili prijedlog za neko ok baš za analogni radio?

 

hvala

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 8 / 8 Pro

prešao na novi mobitel. ako koga zanima 8 pro u super sanju nek mi se javi! ;-)

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 8 / 8 Pro

Jeli se kome događalo da ekran treperi, ali samo dok je vani, na mobilnoj mreži bez wifija. Znači kad sam u kući ne treperi, a kad sam vani, povremeno treperi  u svim aplikacijama. Probao sam reset mrežnih postavki, ali nije pomoglo. U poćetku sam mislio da je do ekrana, ali u kući na wifiju, nije nikad treperio. 

uključite logiku, prije postavljanja pitanja
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice