Xiaomi Redmi Note 5 Pro

poruka: 2.739
|
čitano: 773.533
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
moderator
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
T700 kaže...
Pa i petica ima dvije prednje. Bokeh efekt mozes raditi i sa prednjom.

 Ne, nema.

Kuponi s popustima na Gearbest-u, svaki dan novi kuponi: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1EThg_or_CPBJMHZ00pufBNc0o_-sSPWwHXA9d_RXsG8
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
S lijeve strane zvučnika je kamera, dok je s desne flash, tako da se kolega vjerojatno zabunio
And I assure you, I did not have sexual relations with that woman!
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
MIUI 10.2.1.0. OEIMIXM doletio.

Ima li ikakvih bugova zna li itko da vidim hocu li instalirati?
Kakva je baterija?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
I nikakve spomene (opet) o kameri u updateu .
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Gledao sam one indijske recenzente po Jubitu (jer nikakvih drugih i nema) i koliko sam mogao vidjeti dosta su stvari opet novih stavili što se tiče izgleda. Neki hvale brzinu, za bateriju apsolutno ništa nisam razumio, a i kameru hvale da je bolja.

Meni se osobno ne sviđa taj novi izgled ali me živcira što mi stoji stalno notifikacija pa mislim da ću ga poslje updateati...
Valjda neće zasrat sa ovom nadogradnjom nešto, jer mi je MIUI 10.0.6.0. dosad najbolji bio. nikakvih problema nisam imao, a i baterija odlična.
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.1.2019 19:58 (Neuk).
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Kul izgleda indikator baterije sad, a vidjecemo kako ce se pokazati

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
7 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Meni baš i nije cool...
Neznam, možda nekima stvarno fali prostora, ali meni nije nikada bilo toliko notifikacija da bi zafalilo...

Ovako mi sad ispadoše oči dok pokušavam vidjeti koliko % je ostalo baterije. Baš mi je nepotrebno bilo ovo trpanje unutra.

Sve u svemu, nadogradnja za sada izgleda normalno, nema nikakvih problema. Ništa nisam primjetio ni za bateriju ni za kameru. To možda primjetim u sljedećim danima.
Većinom je kozmetika.

P.S. umalo sam zaboravio... Promijenjene su navigacijske tipke. Više nisu one MIUI-jeve nego izgleda isto kao na stock androidu.
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.1.2019 22:57 (Neuk).
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Naravno, sluzbeni patch notes ne spominje apsolutno nista osim security update i par bedastoca..
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Hvala k., kamera konacno izgleda responzibilnija, i nema laga kod prebacivanja kamera/fotic/bokah.

.. ali ovaj postotak baterije je ocajan.. uvijek nesto :)
 
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Je li ikome još nestao onaj Game Booster nakon ove zadnje nadogradnje na MIUI 10.2.1.0 ??

Sranje, ne znam kakva im je sad to fora, ali je ono bila zgodna stvarčica za ukloniti sve notifikacije za vrijeme igrica..

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

xiaomi redmi note 5?ima li tko kakva iskustva kakva je situacija sa sinhronizacijom za mail, whats up i viber?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Neuk kaže...
MIUI 10.2.1.0. OEIMIXM doletio.

Ima li ikakvih bugova zna li itko da vidim hocu li instalirati?
Kakva je baterija?

 došao, instalirao, zasad nisam primijetio bugove, malo se grafika promijenila (tipke, postotak baterija...), al mi se čini da je baterija bolja. zasad nakon 25h, batt na 73% sa 2,5h ekrana na auto svjetlini. bumo vidjeli do kraja baterije.

12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Kako sakriti navigacijske tipke bez da ukljucim geste?

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
unky kaže...

xiaomi redmi note 5?ima li tko kakva iskustva kakva je situacija sa sinhronizacijom za mail, whats up i viber?

 
Ja nemam nikakvih problema. Imao problema sa Viberom ali nemam više. Sve šljaka u redu. Preporuke za mobitel 

11 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Ne znam jel placebo ili ... Ali nakon patcha baterija bolje drzi?

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Mahjongg kaže...

Kako sakriti navigacijske tipke bez da ukljucim geste?

 Itko?...prije je bilo da su se tipke same sakrivale i onda povlacenjem ponovo otkrivale...kaj izbrisali su to?...ruzne su mi ove tipke stalno na ekranu...

11 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Gdje kupiti rn5 najbolje

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
bruno1026 kaže...

 došao, instalirao, zasad nisam primijetio bugove, malo se grafika promijenila (tipke, postotak baterija...), al mi se čini da je baterija bolja. zasad nakon 25h, batt na 73% sa 2,5h ekrana na auto svjetlini. bumo vidjeli do kraja baterije.

 eto, mobitel prezivio do 8h ekrana u preko 3 dana. Prije je bilo iznad 6h u istom razdoblju. Ne znam kaj su napravili u updateu, ali baterija je sad puno bolja. Sam nek tak i ostane.

6 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
GSP kaže...

Gdje kupiti rn5 najbolje

 Svi savjetuju geekmax jer ima najbolju cjenu

Trust nobody, become the best !
12 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

4G+ CA ne radi na 800+1800Mhz

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Da, i meni se cini bolja, i definitivno su nestali bugovi sa kamerom, bar kod mene.

Zadrzat cu ga jos :)
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
GSP kaže...

Gdje kupiti rn5 najbolje

Ja sam ga uzeo sa Geekmaxi, upises ovaj broj kupona 3WEC1FSY i dobijes 10€ popusta, jos se izabere shipping, imas dvije opcije ja sam izabrao jeftiniju koja kosta 3,28€ i to je to, nakon 10 dana mi mobitel stigao doma

13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
chaselol kaže...

Ne znam jel placebo ili ... Ali nakon patcha baterija bolje drzi?

Nije placebo, meni baterija isto drzi nenormalno, vratila mi je se baterija na ono stanje kad sam ga tek kupio, ponovno odusevljen :)

A bili su mi bateriju totalno unistili, jedva sam hvatao 4h sota, sad na 50% baterije imam 3h i 30 min sota, nemogu da vjerujem, napokon jedan normalan update, inace nisam nikad imao problema s kamerom kao sto neki pisu ovde.

Mahjongg kaže...
Mahjongg kaže...

Kako sakriti navigacijske tipke bez da ukljucim geste?

 Itko?...prije je bilo da su se tipke same sakrivale i onda povlacenjem ponovo otkrivale...kaj izbrisali su to?...ruzne su mi ove tipke stalno na ekranu...

Tipke se jedino skrivaju u app i to u onima koje ti odredis, inace se same nikad ne skrivaju totalno, jedino u gestama ih nema.

Znaci moras ici u postavke - prikaz preko cijelog zaslona - cijeli zaslon.

Ja sam pokusavao s gestama ali mi je nekako draze imati tipke na ekranu. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.1.2019 17:33 (Aceruser).
16 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
irrelevant kaže...
GSP kaže...

Gdje kupiti rn5 najbolje

Ja sam ga uzeo sa Geekmaxi, upises ovaj broj kupona 3WEC1FSY i dobijes 10€ popusta, jos se izabere shipping, imas dvije opcije ja sam izabrao jeftiniju koja kosta 3,28€ i to je to, nakon 10 dana mi mobitel stigao doma

 

Još bolje upišeš kod YFNLHRJW za 15€ popusta.

 

Ostali kuponi u potpisu.

Geekmaxi popusti: https://tinyurl.com/geekmaxi-HR
7 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Kako samo 3h SOT-a? Šta mu radiš?
Meni jučer čitav dan bio u ruci mobitel (igre, browser, youtube, WhatsApp...) i doslovno imao 7h SOT na 50%.
Nikad mi se to prije nije dogodilo.
Baterija je ludo dobra.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Ne skrivaju se niti u odabranim aplikacija...npr chrome i facebook iako su određene...

6 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Evo još jedna pohvala za novu nadogradnju. Trenutno sam na 14% baterije s 13 sati SoT-a i svi problemi s kamerom su nestali. Vidim da nam Pie stiže u prvom kvartalu. Nakon ovoga nisam siguran hoću li uopće nadograđivat mobitel do tad. Doslovno mobitel ne može biti bolji nego što trenutno je.

 
5 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Ekipa koji je najbolji custom ROM za ovaj mob? 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Nažalost kod mene nema nekih velikih odstupanja što se tiče baterije. Oko 5 sati max SOT-a nekad i manje. Doduše svjetlinu držim max na automatskom, WiFi, podaci, GPS stalno upaljeni. Ne igram igre jer mi tel služi prvenstveno za pozive, Viber/whatsapp, web. Ne znam da li može biti do NOVA launchera ali se nikako ne mogu naviknuti na MIUI.

Jutros ga skinuo sa punjača, baterija na 89% a imam 29 min SOT-a. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Neuk kaže...
Kako samo 3h SOT-a? Šta mu radiš?
Meni jučer čitav dan bio u ruci mobitel (igre, browser, youtube, WhatsApp...) i doslovno imao 7h SOT na 50%.
Nikad mi se to prije nije dogodilo.
Baterija je ludo dobra.

 ja imao na 20% 13 sati SOT-a.

Nisam mogao vjerovati

 

Na prošlom mobu sam imao jedva 3 sata

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.1.2019 11:30 (mmmnnn).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice