Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

poruka: 2.376
|
čitano: 571.726
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
dmanz kaže...
16OR kaže...
16OR kaže...

e da

sok i vjeverica ujutro, mob ugasen

ispraznila se skroz sa cca 80 na 0% u toku nocu

 

 

 

edit nije to u toku noci, on je ocito nakon sto sam otisao spavat u roku par sekundi ispraznio bateriju i otisao na spavanje zajedno samnom

mob je skinut s punjaca jucer oko 2 posljepodne, znaci i prije ponoci je ''zaspao''

 

Jel ima tko sta pametno za reci, moze i glupo

 

jedino sto sam sinoc napravio, a dosada nisam nikad je da sam upalio alarm na mobitelu (inace za alarm koristim drugi telefon, eto osim sinoc) suludo mi je da je alarm pocuclao bateriju u roku odmah, probao sam danas u par navrata palit alarm i sve je ok

 

Trenutno baterija izgleda ovako

 

 Ne znam koliko je pametno, al možeš ga tipa odnijeti u centar gdje si ga kupio pa da ti daju drugi

 Ne ide to samo tako, pogotovo jer nije kupljen online, mislim da samo za internet kupovinu ti imas pravo u roku 2 tjedna vratit proizvod i trazit povrat novca, ovak ne znam bas

 

Sta je tu je šomi radi sve normalno kao da se nist nije desilo, trenutno baterija na 30%, SOT skoro 7h

11 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Eto imene da se pridruzim u klub...dosao s s10 na xiaomi opet.i to samo radi baterije ..razmislajo uzet 9t pro ali mislim da kod nas nije isplativa razlika od 1000 kn za bolji proc i gpu.zadnji koki sam imao je mi note 2

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

@I.Kk 2 minute posla. A imaš preko 500kn povrata

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.10.2019 21:27 (prefontaine).
14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Može li se i na koji način se može snimati sfera (sve oko sebe) sa ovim mobitelom?

Treba li mi neka aplikacija posebna za to?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Skini gcam
Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
15 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
@prefontaine

 

Ok, budem vidio. Iz koje je trgovine najpovoljniji u RH?

 

EDIT: Nez bi li probao s obzirom da 128gb verzija prelazi 600 km vrijednosti, što je granica uvoženja za fizičku osobu (kolege su mi rekle da budem oprezan ako prelazi tu vrijednost kako RH strana javi BiH da je netko vratio PDV).

Koja http://www.18plusnightclubs.com/homepage/bostonssexiestbartenders_1.jpg Warhammer 40k Colonel Miles Quaritch is my hero
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.10.2019 7:36 (I.Kk).
10 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Je li ima netko nekakvu zaštitu za ekran da može preporučiti? 

Možda i slučajno da je tu unutar Hrvatske, tako da mi čim prije dođe doma.

Uzeo sam si dvije-tri vrste sa Alija i niti jedna se ne zalijepi dobro, ostane mi po rubovima zraka, a to mrzim.

 

Također, je li zna netko kako možeš birati gdje spremati novi kontakt? Sada trenutno nemam nigdje ponuđeno da mi spremi na google, sim1, sim2.. defaultno valjda sprema na Mi Acc i to je to.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
majki44 kaže...

Je li ima netko nekakvu zaštitu za ekran da može preporučiti? 

Možda i slučajno da je tu unutar Hrvatske, tako da mi čim prije dođe doma.

Uzeo sam si dvije-tri vrste sa Alija i niti jedna se ne zalijepi dobro, ostane mi po rubovima zraka, a to mrzim.

 

Također, je li zna netko kako možeš birati gdje spremati novi kontakt? Sada trenutno nemam nigdje ponuđeno da mi spremi na google, sim1, sim2.. defaultno valjda sprema na Mi Acc i to je to.

 Kad stisnem "+" za dodavanje kontakta - dođe do onoga di piše Ime, Telefon, E-Pošta. Iznad toga ima strelica kojom odabireš gdje da spremi.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
dmanz kaže...
majki44 kaže...

Je li ima netko nekakvu zaštitu za ekran da može preporučiti? 

Možda i slučajno da je tu unutar Hrvatske, tako da mi čim prije dođe doma.

Uzeo sam si dvije-tri vrste sa Alija i niti jedna se ne zalijepi dobro, ostane mi po rubovima zraka, a to mrzim.

 

Također, je li zna netko kako možeš birati gdje spremati novi kontakt? Sada trenutno nemam nigdje ponuđeno da mi spremi na google, sim1, sim2.. defaultno valjda sprema na Mi Acc i to je to.

 Kad stisnem "+" za dodavanje kontakta - dođe do onoga di piše Ime, Telefon, E-Pošta. Iznad toga ima strelica kojom odabireš gdje da spremi.

 

Vjerojatno ovisi od ROM-a do ROM-a, ali ja nemam taj padajući izbornik.

Moj je Global sa Alija, evo SS kako izgleda.

14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
majki44 kaže...
dmanz kaže...
majki44 kaže...

Je li ima netko nekakvu zaštitu za ekran da može preporučiti? 

Možda i slučajno da je tu unutar Hrvatske, tako da mi čim prije dođe doma.

Uzeo sam si dvije-tri vrste sa Alija i niti jedna se ne zalijepi dobro, ostane mi po rubovima zraka, a to mrzim.

 

Također, je li zna netko kako možeš birati gdje spremati novi kontakt? Sada trenutno nemam nigdje ponuđeno da mi spremi na google, sim1, sim2.. defaultno valjda sprema na Mi Acc i to je to.

 Kad stisnem "+" za dodavanje kontakta - dođe do onoga di piše Ime, Telefon, E-Pošta. Iznad toga ima strelica kojom odabireš gdje da spremi.

 

Vjerojatno ovisi od ROM-a do ROM-a, ali ja nemam taj padajući izbornik.

Moj je Global sa Alija, evo SS kako izgleda.

 Možda na ove 3 točke u kutu onda? 

 

Ne znam, kod mene je ovako

 

11 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Nikako ne nailazim, ima li ovaj telefon opciju opciju swype za spuštanje notifikacijskog panela a da se ne mora vuć skroz gore od početka ekrana?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
I.Kk kaže...
@prefontaine

 

Ok, budem vidio. Iz koje je trgovine najpovoljniji u RH?

 

EDIT: Nez bi li probao s obzirom da 128gb verzija prelazi 600 km vrijednosti, što je granica uvoženja za fizičku osobu (kolege su mi rekle da budem oprezan ako prelazi tu vrijednost kako RH strana javi BiH da je netko vratio PDV).

Imaš u hg spotu uzeo 128gb plavi za 2560 kn, ukupno 512 kn povrata, znači dođe te na kraju 2050 kn ;)

10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
dmanz kaže...
majki44 kaže...
dmanz kaže...
majki44 kaže...

Je li ima netko nekakvu zaštitu za ekran da može preporučiti? 

Možda i slučajno da je tu unutar Hrvatske, tako da mi čim prije dođe doma.

Uzeo sam si dvije-tri vrste sa Alija i niti jedna se ne zalijepi dobro, ostane mi po rubovima zraka, a to mrzim.

 

Također, je li zna netko kako možeš birati gdje spremati novi kontakt? Sada trenutno nemam nigdje ponuđeno da mi spremi na google, sim1, sim2.. defaultno valjda sprema na Mi Acc i to je to.

 Kad stisnem "+" za dodavanje kontakta - dođe do onoga di piše Ime, Telefon, E-Pošta. Iznad toga ima strelica kojom odabireš gdje da spremi.

 

Vjerojatno ovisi od ROM-a do ROM-a, ali ja nemam taj padajući izbornik.

Moj je Global sa Alija, evo SS kako izgleda.

 Možda na ove 3 točke u kutu onda? 

 

Ne znam, kod mene je ovako

 

 

VJerojatno postoje razlike u ROM-u, ne vidim drugo objašnjenje, ali što je tu je 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
prefontaine kaže...

Nikako ne nailazim, ima li ovaj telefon opciju opciju swype za spuštanje notifikacijskog panela a da se ne mora vuć skroz gore od početka ekrana?

 

pa to je po defaultu na MIUI od davnina...

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
11 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Kak stavit i od kuda poco launcher i koje ikone? 

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
mariolla79 kaže...

Kak stavit i od kuda poco launcher i koje ikone? 

 Sa Google playa a imaš i Poco icon pack ja  ga imam na Redmi note 4 ,

odličan .

14 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Bilo bi dobro kad bi uveli opciju da mozemo namjestiti rucno kad da se tamna tema ukljuci, kao sto je na samsungu

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
maxy0 kaže...

Bilo bi dobro kad bi uveli opciju da mozemo namjestiti rucno kad da se tamna tema ukljuci, kao sto je na samsungu

 

Na MIUI 11 se može to. Tako da očekujte to brzo :)

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Gam3r kaže...
maxy0 kaže...

Bilo bi dobro kad bi uveli opciju da mozemo namjestiti rucno kad da se tamna tema ukljuci, kao sto je na samsungu

 

Na MIUI 11 se može to. Tako da očekujte to brzo :)

 oh odlicno, jel se zna kad dolazi za ovaj mobitel

http://trakt.tv/user/MjezZza
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Xiaomi.eu beta je dostupna za skoro sve modele. Ali mislim da bi uskoro stable trebao official doći za 9T. Sve u svemu ne bi dugo trebali čekati :)

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Jel se mogu na miui 11 obavijesti prosiriti na lockscreenu

http://trakt.tv/user/MjezZza
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Mogu, ali na Ambint Displayu i dalje se ništa ne može tipkati. Vide se skoro sve notifikacije kao ikone na AD-u ali nisu klikabilne. Ali same notifikacije se mogu proširiti na lock screenu.

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Ag008 kaže...
Skini gcam

 Gcam tool? Ili kako se točno zove aplikacija?

 

14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Gam3r kaže...

Mogu, ali na Ambint Displayu i dalje se ništa ne može tipkati. Vide se skoro sve notifikacije kao ikone na AD-u ali nisu klikabilne. Ali same notifikacije se mogu proširiti na lock screenu.

 E to... To mi bas smeta sto se sad ne mogu prosiriti.. a za AD sto nisu klikabilne nema veze, samo nek prikazuje ikone, zasad nema ni vibera i instagrama i jos dosta njih

http://trakt.tv/user/MjezZza
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
1.Lovac kaže...
Ag008 kaže...
Skini gcam

 Gcam tool? Ili kako se točno zove aplikacija?

 

nema toga na goolge playu

 

https://miui.blog/redmi-k20/ported-gcam-apk-mi-9t-redmi-k20/

 

https://forum.xda-developers.com/mi-9t/how-to/miui-11-gcam-7-0-v13-t3979169

 

koristim 7,0 v14, iskljucivo za nocni nacin jer je razlika nebo i zemlja u odnosu na stock miui

ono sto znam da ne radi video u slowmotionu (nije mi ni bitno)

 

 

14 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Ja uopce ne vidim neku razliku u slikama sa gcamom i stock kamerom, osim kad upalim nocni nacin u obje gdje je gcam dosta bolji 🤷🏼‍♂️

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
maxy0 kaže...

Ja uopce ne vidim neku razliku u slikama sa gcamom i stock kamerom, osim kad upalim nocni nacin u obje gdje je gcam dosta bolji 🤷🏼‍♂️

 Stock kamera daje odlične rezultate po danu pa i indoor. Gcam koristim (rijetko) samo za noćne fotke. Video je isto samo preko stock appa.

11 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Jrl zna netko gdje se iskljucuje neka pstavka od ekrana..kad sam na porukama ili viberu ili whatsupu...onda ksd je jace svijetlo a imam u porukama dark temu i sistemu posvijetle mi se u sivo oni bublovi u kojima pise poruka..kad sprijeda prekrijem neki senzor onda se bublovi potamne u skroz crno i slova su bistra a kad makne bublovi su sivi i slova imaju jaki kontrast..neznam kak tocno da objasnim..crprkao po postavkam u displayu i accesbilityu i nemrem to nac..zivcira me..ja bi da ostane tamo crne poruke kad je slabije svijetlo...hvala

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Gam3r kaže...

Mogu, ali na Ambint Displayu i dalje se ništa ne može tipkati. Vide se skoro sve notifikacije kao ikone na AD-u ali nisu klikabilne. Ali same notifikacije se mogu proširiti na lock screenu.

 Znači radi taj nesretni Viber na aod-u?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
evang kaže...
Gam3r kaže...

Mogu, ali na Ambint Displayu i dalje se ništa ne može tipkati. Vide se skoro sve notifikacije kao ikone na AD-u ali nisu klikabilne. Ali same notifikacije se mogu proširiti na lock screenu.

 Znači radi taj nesretni Viber na aod-u?

 

Iskreno ne koristim Viber pa ti ne mogu reći sa sigurnošću. Probam večeras kad dođem doma pa javim.

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice