Xiaomi Poco X3 NFC

poruka: 651
|
čitano: 223.856
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
robogo kaže...
Reče on u temi za Poco X3 - IKS tri, ne F3.

 Nije bilo teme. Riješio sam.

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.5.2021 16:47 (gnomisa).
10 godina
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

Igram tu često cod mobile i mobile legenda. U posljednje vrijeme se osjeti jak pad perfomansi, tako da razmišljam o novom mobitelu. Također mi baterija sve manje traje. Ovo je ispada mobitel za koristit pola godine i prodat. Volia bi da nije tako.

Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

NIJE TO DO MOBITELA NEGO DO SOFTVERA PRIČEKAJ DA TI STIGNE MIUI 12.5 PA ĆE TI SE TO SVE RIJEŠITI.

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
Danci taskmaster kaže...

NIJE TO DO MOBITELA NEGO DO SOFTVERA PRIČEKAJ DA TI STIGNE MIUI 12.5 PA ĆE TI SE TO SVE RIJEŠITI.

Ne vici. I ne pisi gluposti..

13 godina
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

Meni se update-iro na 12.0.8 global i imam problema. Nekad se zamrzne u nekom izborniku pa moram restartirati uređaj, a dosad jednom mi se bilo teško javiti na poziv jer je skakao iz ekrana u ekran...

Inače je brutalan telefon, igre sve na max fluidno (ne znam što neki pišu da im nije dobro) jedino se dosta grije ali ja koristim dosta debelu zaštitu za mobitel od pada pa može biti i to... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC

Nitko ne viće i to nisu nikakve gluposti!

11 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC

Poslao punjač na servis i vratili drugi punjač,priključio mobitel na punjenje ali ne pokazuje brzo punjenje.Čime da očistim spojeve na usb kablu i mobitelu.Mislio sam koristiti četkicu za zube a neznam koje sredstvo da upotrebim.

6 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
Nikakvo sredstvo. Ali ako baš moraš, medicinski alkohol (IPA, izopropil alkohol).

Nikako metalne igle ili išta slično. Drvene ili plastične čačkalice i pažljivo da ne odlomiš USB port.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
joka1 kaže...

Poslao punjač na servis i vratili drugi punjač,priključio mobitel na punjenje ali ne pokazuje brzo punjenje.Čime da očistim spojeve na usb kablu i mobitelu.Mislio sam koristiti četkicu za zube a neznam koje sredstvo da upotrebim.

 https://pevex.hr/auto-kozmetika-sredstvo-za-ciscenje-sprej-lak-cistac-el-kontakata-500-ml-299308.html

12 godina
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

OTA dostupna

 

 

edit: Meni je ovo tek danas dostupno, tako da 

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.6.2021 23:39 (micr0).
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
EU verzija je već iznad toga.
16 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
Isel napravit update (opet) na android 11, isprobal 2 dana, vratio se nazad na 10.
Trenutno stanje 11ice je - smece. Toliko trzavo, sporo i lose u odnosu na 10ku je za poludit.
Sama cinjenica da za dosta stvari moras raditi "workaround" je bolesna s obzirom da nismo u 2016oj.
Ostanite na 10ki i cekajte 12.5 11icu. Mozda donese neke pozitivne stvari.
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

X3 pro dobio 12.5, sve leti.

Uređaji u zadnjih 12mj: Iphone 6s/7/8plus/XR. Xiaomi: mi8/mi9/mi9t/mi9tpro/mi note10/poco F1/ note7. Samsung: Note9/s9/s9+/s10/s10+/note10/a70/a71. Pixel 2xl, Realme x2 pro. Huawei:p30pro/mate20p
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC

Da,kako Krule kaže,kabel je uzrok bio što je punjač krepo i nije mogao koristiti brzo punjenje.Zapravo u kabelu je bio kratki spoj i izgara punjač.Dok još nisam iz servisa dobio novi punjač slučajno sam otkrio da je kabel u kratkom spoju,neispravan.Punio sam mobitel sa računala, i nakon punjenja sam ostavio kabel spojen sa računalom.Kad sam drugi put uključio računalo nije se mogao pokrenuti OS i stalno je vrtio u krug.Iščupam kabel iz računala i radi normalno.Kupio sam novi kabel i sada pokazuje na mobitelu brzo punjenje.Problem riješen.Kabel je loš kao novi.Tvrda plastika,i savjetujem svima da promjene kabel,jer kad tad će krepati.Mobitel sam koristio tek tri mjeseca i za vrlo kratko vrijeme da ode kabel znači da je loše kvalitete.Hvala svima na odgovorima.

12 godina
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

Pozdrav ljudi!

 

Zanima me prolazi li ovo bez ikakvih dodatnih plaćanja (carina i pdv) obzirom da je za dostavu odabrano “EU Priority Line”, ali se i dalje šalje iz Kine?

 

https://www.banggood.com/POCO-X3-Pro-Global-Version-Snapdragon-860-8GB-256GB-6_67-inch-120Hz-Refresh-Rate-48MP-Quad-Camera-5160mAh-Octa-Core-4G-Smartphone-p-1829742.html?akmClientCountry=HR&cur_warehouse=HK&ID=62464446305389

 

 

 

 

 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

Kako pojačati ton obavijesti?

 

Miljac
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC

...Cedevita od limuna...

...do 1.7. je bilo, a sad više nitko ne može garantirati...javi kako je prošlo ako naručiš...

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.7.2021 10:25 (Z004).
7 godina
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

Sestra si je kupila brončani model Poco X3 Pro i super je zadovoljna. Meni s NFC modelom nema neke razlike u performansama iak ose osjeti da je nešto renspozivniji. E sad, a da li je to do SoC-a ili Miui 12.5, znati ćutekaa odđe .5 ina NFC model (vodo krajemjeseca, početko kolovoza).

I want to believe
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

Jedna SIM kartice mi radi a na drugoj piše umjetni karticu, molim vas dali mi možete pomoći. 

Miljac
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

Je li itkome došao MIUI 12.5?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
Danci taskmaster kaže...

Je li itkome došao MIUI 12.5?

 kod mene još ništa..

 

dosta dugo to traje, malo sam razočaran. radi se vec na 13 

7 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC

Ništa niti kod mene iako, ako imate eu verziju onda ćemo još pričekati. Globalna verzija je već vani tjedan dana.

 

Tu si možete provjeriti: https://xiaomifirmwareupdater.com/miui/surya/ 

 

Standarni Xioami 

I want to believe
15 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
Ja sam global verziju sam skinuo I napravio update
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
7 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC

Koji su ti dojmovi? Većina kaže da je update dosta dobar i da je sustav fluidniji.

I want to believe
3 godine
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
Patrick_cro kaže...
Ja sam global verziju sam skinuo I napravio update

 Kako si ju skinio?

15 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
Skinuo preko updatera u telefonu. Ne vidim nekakvu razliku, mozda malo bolje trajanje baterije.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
13 godina
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

Pozdrav dobri ljudi, kako mogu na svom pocu x3 kad instaliran novi update,vratiti na staru verziju? Dali mogu jednostavno skinuti paket azuriranja i kad stavim novi,ako mi se ne svidi,da instaliram stari?

 

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
Nazalost nije bas tako jednostavno. Ovisi s koje verzije ides prema dolje i koliko dolje. Xiaomi stavlja jednu "zastitu" od downgrade-a. Pokusaj istoga mobitel moze brikat i ucinit ga ciglom tako da oprez!
E sad na xda-drvelopers forumu mozes naci kako napraviti downgrade bez brikanja, ali je postupak kompliciran ako nisi ludo informaticki pismen.
Ja sam svojega x3 uredno dva puta prebacivao sa android 11 na 10 jer 11 radi izuzetno losije (nije placebo).
12 godina
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

Ja sam s alija narucio global verziju iz kine pa sam dobio EU firmware, jos uvijek nema 12.5 sluzbeno..

 

Neznam šta rade, uvijek su bili brzi sa updateovima ovo mi izgleda sad da se dosta pogoršalo

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

Službeno stigao i MIUI 12.5 za EU 

 

Jučer sam ga instalirao popodne i mogu reći da je telefon fluidniji, a baterija mi i duže traje (barem na prvu).

 

Ukoliko ga niste dobili, možete ga preuzeti i na ovom linku

I want to believe
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice