Xiaomi Mi 10

poruka: 1.936
|
čitano: 442.169
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 10

Danas MI10 skoro izletio kroz prozor PU Splitsko Damlatinske, žena na šalteru mi govori da kopiju uplate proslijedim na njezin mail,a Gmail ne želi poslati mail niti osvježitiniti ništa!

 

 

Edit:

 

Hard reset riješio stvar sa nedolaženjem obavijesti za Gmail i sad senzor prepoznaje kad je mobitel blizu uha tijekom poziva

I <3
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.12.2020 8:31 (krokodil).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Pozdrav ekipa. Je li ima tko ovdje da je ponosni vlasnik Xiaomi Mi 10T Pro uređaja?
Znam specifikacije uređaja, ali zanima me iz prve ruke.
Kakva je baterija, kamera (da li je isti senzor kao na Mi 10 i Mi10 Pro), LCD screen me ne brine, jer sam koristio Iphone 11. Kakve su fotke na mobitelu?

Hvala unaprijed ;)
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Flas1987 kaže...
Pozdrav ekipa. Je li ima tko ovdje da je ponosni vlasnik Xiaomi Mi 10T Pro uređaja?
Znam specifikacije uređaja, ali zanima me iz prve ruke.
Kakva je baterija, kamera (da li je isti senzor kao na Mi 10 i Mi10 Pro), LCD screen me ne brine, jer sam koristio Iphone 11. Kakve su fotke na mobitelu?

Hvala unaprijed ;)

 

Nemam ga , ali sam ga jučer držao u ruci jedno 15 min.  i razočarao se  sa zaslonom  taj LCD  osim što je veći nije ništa bolji od zaslona na nom 3 god. starom Žaomi Redmi note 4  ništa bolji jedino ima brži Soc i memoriju  to se odmah vidi .

Nije problem što je mob velik i težak  nego stravično ima veliku grbu sa kamerama  to još nisam vidio ni na jednom mobu , ni jedna maska to ne može ispraviti .

Jednostavno imao sam želju za tim mobom ali sada jok .

12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10

Ma kako možeš pričati takve gluposti, kakav ekran u note 4, niti boje, niti svjetlina, refresh rate, neusporedivo... 

 

U maski koju dobiješ uz njega, grba nije toliko izražena. Jedini minus je taj ekran koji nije Amoled, ali usooredbe sa šitom na midrangeru iz 2016e, pls... Usporedio sam mi10t pro i pocophone direktno, i to je ogromna razlika, a pocophone sam svojedobno sa note 4 usporedio i to je bila razlika.

 

Ukratko, mob je baš flagship, sa očitom uštedom na ekranu. Ako ti je onaj u ip11 bio ok, ovaj će ti biti još bolji. 

11 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Pozdrav ekipa,

ja prije nekoliko dana kupio Xiaomi Mi10T 5g verziju, i mogu reći da sam oduševljen.

Imao sam Samsung S10e koji ću prosljediti ženi. Baterija mi je do sada na S10e od jutra u 7 do navecer u 24 sata išla od 100 do 10tak posto uz prosječno korištenje, dok u istim uvjetima na Mi10t ne ide ispod 55-60%. O brzini punjenja da ne pričam. Svako jutro ga u 20tak minuta napunim do kraja (50-100%).

Ekran nije možda kao amoled no ja to niti ne primjetim jer je dosta kvalitetno napravljen. Mobitel je fluidan, otključavanje otiskom i licem je trenutno, nema apsolutno nikakvog laga.

Kameru još nisam stigao kvalitetnije isprobati, tako da neću komentirati. Dobio sam i navlaku za njega, koja je dosta dobro napravljena te se izbočina od kamere ne primjeti toliko iako se još osjeti.

Još nisam vidio niti jednu reklamu na MIUI 12. Po defaultu su sve bile onemogućene.

 

Jedino što mi fali je kaj je Mi theme store dosta siromašan u odnosu na miui 9 kad je bio gdje sam jako puno tema mogao skinuti.

 

Što je najbolje, koštalo me 3300 u Mi store u Areni, te sam dobio s njim i xiaomi powerbank od 20.000 mah te nekakav ženski novčanik - kažu da je ostalo od Black fridaya, inače bi sam mobitel koštao preko 3500.

 

Uglavnom, sretniji sam sada kad ga imam, nego što sam mislio da ću biti :D

Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
maks0806 kaže...

Ma kako možeš pričati takve gluposti, kakav ekran u note 4, niti boje, niti svjetlina, refresh rate, neusporedivo... 

 

U maski koju dobiješ uz njega, grba nije toliko izražena. Jedini minus je taj ekran koji nije Amoled, ali usooredbe sa šitom na midrangeru iz 2016e, pls... Usporedio sam mi10t pro i pocophone direktno, i to je ogromna razlika, a pocophone sam svojedobno sa note 4 usporedio i to je bila razlika.

 

Ukratko, mob je baš flagship, sa očitom uštedom na ekranu. Ako ti je onaj u ip11 bio ok, ovaj će ti biti još bolji. 

 

Ovaj mob je flagship samo po SoC u i Ramu

 sve ostalo je užas  veličina,težina,debljina,grba kamere , zaslon .

Jedno su recenzije i gledanje You tube clipova a drugo je koristiti ga i uočiti sve mane .

Pikiram POCO F2  jer ovo je nakaza od mobitela.

 

8 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Meni je isto Poco bolji a jeftiniji.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
MUĆAK kaže...
maks0806 kaže...

Ma kako možeš pričati takve gluposti, kakav ekran u note 4, niti boje, niti svjetlina, refresh rate, neusporedivo... 

 

U maski koju dobiješ uz njega, grba nije toliko izražena. Jedini minus je taj ekran koji nije Amoled, ali usooredbe sa šitom na midrangeru iz 2016e, pls... Usporedio sam mi10t pro i pocophone direktno, i to je ogromna razlika, a pocophone sam svojedobno sa note 4 usporedio i to je bila razlika.

 

Ukratko, mob je baš flagship, sa očitom uštedom na ekranu. Ako ti je onaj u ip11 bio ok, ovaj će ti biti još bolji. 

 

Ovaj mob je flagship samo po SoC u i Ramu

 sve ostalo je užas  veličina,težina,debljina,grba kamere , zaslon .

Jedno su recenzije i gledanje You tube clipova a drugo je koristiti ga i uočiti sve mane .

Pikiram POCO F2  jer ovo je nakaza od mobitela.

 

 Ma trkeljaš ajme, što je užas? Ja sam ga imao jedan dan, prodah ga radi ekrana, ali pričati da je užasan i da je jednak kao na noteu 4 su budalaštine. Još si u temi za odabir napisao da ima istu svjetlinu . Ti si nakon 15min korištenja sve mane i vrline shvatio? Bolje nego youtuberi koji ih tjednima koriste? Svaka čast, impresivni čovječe! Od negativnih stvari si naveo 3 koje se tiču dizajna uređaja, to nije baš "SVE OSTALO" zar ne?... U maski se camera bump ne kuži, zdepast je zbog baterije i velikog senzora. To su kompromisi na koje ideš ako želiš mobitel tih specifikacija i te cijene... 

Gogo222 kaže...
Meni je isto Poco bolji a jeftiniji.

 Njega sam pikirao nakon što sam prodao Mi10t pro, ali sam naletio na Mi 10 za 500kn više. Jednostavno ne želim kameru bez OIS-a više nakon Mi8, te bolji senzor otiska prsta, brži screen unlock, fluidniji display, kamera su mi opravdali tih 500kn nadoplate. Nekome tko nije koristio Amoled ekran prije, a želi super kameru, pouzdaniji rad i hi end specke onda je mi10t pro bolji izbor. Pogotovo za ekipu koja produljuje ugovor i želi uzeti mob, dosta je jeftin kod operatera, a poca nemaju baš koliko vidim

 

 

Kolegi koji je platio 3300 Mi10t samo hoću obratiti pozornost da je Poco F2 600kn jeftiniji, a skoro isti uređaj sa boljim ekranom

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.12.2020 17:19 (maks0806).
8 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Ako je samo 500kn onda svakako Mi10 :)
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi 10

A problem je što ih nema na oglasima, ima ih dva van zg za 3600kn, a u dućanima su 1000kn više od toga

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Bez veze, forsiraju T-seriju
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10

Heh, zaobljeni 90hz amoled ekran je ipak višekratno skuplji od lcd-a. Uostalom, nakon 1.1.2021-e očekujemo dodatni porast cijena na sve što ima ekran. Courtesy of display manufacturers

13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 10

Ovakvi postovi se ovdje (iz poznatih razloga) ne mogu pročitati. Pa uživajte.

 

"Imam MI 10 8/256GB verziju, i uzasno me nervira prilikom razgovora kaj mi se iskljuci ekran, i kad hocu pogledati ponovo ekran dok odmaknem od lica ekran se i dalje ne pali, vec moram otkljucavat sa otiskom.. isto tako i kada hocu zavrsit razgovor moram ga otkljucat da bi se ekran upalio i da mogu onda kliknuti da prekinem poziv.

Čak sam u postavkama ukljucio onu opciju kada primaknem mobitel licu da se ekran upali, ali i to maljkavo radi i ne pogađa uvijek u toku poziva.

Jel ima tko taj problem i jel ga rijesio ikako, mob je azuriran na zadnji update, ali tvornicki reset jos nisam radio mada sam cuo da nakon njega neke stvari sjednu na svoje mjesto..

Isto tako me nevira i nedolazenje obavijesti redovno (primarno messenger) a ukljucio sam i iskljucio sve opcije po pitanju toga koje bi to mogle kociti prema uputama sa neta.

Isto tako mob se nekad zna smrznut tokom pisanja po forumu, ali spustanje i dizanje ekrana to rijesi da se odledi, mada proc sa flagship soc-om ocekujes da radi kao strijela ne da se brejka.

Sve m se cini da Xiaomi puno predstavlja na papiru a malo u praksi, imaju jos dosta toga ispeglati da bi bili zreli odabir. Na kraju mi je bolje radio Honor 10 jer barem nije imao musica, mada se i on znao zalediti, ali ledi se i ovaj ponekad pa mi opet isti drek bez obzira na duplo vise rama i 3x jaci proc kod Xiaomia, ajde kamera je na nivou i ekran to su plusevi."

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.12.2020 16:01 (gnomisa).
 
0 2 hvala 0
6 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
gnomisa kaže...

Ovakvi postovi se ovdje (iz poznatih razloga) ne mogu pročitati. Pa uživajte.

 

"Imam MI 10 8/256GB verziju, i uzasno me nervira prilikom razgovora kaj mi se iskljuci ekran, i kad hocu pogledati ponovo ekran dok odmaknem od lica ekran se i dalje ne pali, vec moram otkljucavat sa otiskom.. isto tako i kada hocu zavrsit razgovor moram ga otkljucat da bi se ekran upalio i da mogu onda kliknuti da prekinem poziv.

Čak sam u postavkama ukljucio onu opciju kada primaknem mobitel licu da se ekran upali, ali i to maljkavo radi i ne pogađa uvijek u toku poziva.

Jel ima tko taj problem i jel ga rijesio ikako, mob je azuriran na zadnji update, ali tvornicki reset jos nisam radio mada sam cuo da nakon njega neke stvari sjednu na svoje mjesto..

Isto tako me nevira i nedolazenje obavijesti redovno (primarno messenger) a ukljucio sam i iskljucio sve opcije po pitanju toga koje bi to mogle kociti prema uputama sa neta.

Isto tako mob se nekad zna smrznut tokom pisanja po forumu, ali spustanje i dizanje ekrana to rijesi da se odledi, mada proc sa flagship soc-om ocekujes da radi kao strijela ne da se brejka.

Sve m se cini da Xiaomi puno predstavlja na papiru a malo u praksi, imaju jos dosta toga ispeglati da bi bili zreli odabir. Na kraju mi je bolje radio Honor 10 jer barem nije imao musica, mada se i on znao zalediti, ali ledi se i ovaj ponekad pa mi opet isti drek bez obzira na duplo vise rama i 3x jaci proc kod Xiaomia, ajde kamera je na nivou i ekran to su plusevi."

Ne razumijem, ako ne voliš Xiaomi (da ne kažem goru riječ) zašto si na ovoj temi kada je ona namjenjena ljudima koji žele taj mobitel i raspituju se o njemu. Ti kao propovjednik naglašavaš mane i ispada po tvojim postovima kao da je Xiaomi smeće. 

6 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
maks0806 kaže...

Heh, zaobljeni 90hz amoled ekran je ipak višekratno skuplji od lcd-a. Uostalom, nakon 1.1.2021-e očekujemo dodatni porast cijena na sve što ima ekran. Courtesy of display manufacturers

Može neki izvor te informacije?

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.12.2020 16:37 (love2ml86).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
love2ml86 kaže...
gnomisa kaže...

Ovakvi postovi se ovdje (iz poznatih razloga) ne mogu pročitati. Pa uživajte.

 

"Imam MI 10 8/256GB verziju, i uzasno me nervira prilikom razgovora kaj mi se iskljuci ekran, i kad hocu pogledati ponovo ekran dok odmaknem od lica ekran se i dalje ne pali, vec moram otkljucavat sa otiskom.. isto tako i kada hocu zavrsit razgovor moram ga otkljucat da bi se ekran upalio i da mogu onda kliknuti da prekinem poziv.

Čak sam u postavkama ukljucio onu opciju kada primaknem mobitel licu da se ekran upali, ali i to maljkavo radi i ne pogađa uvijek u toku poziva.

Jel ima tko taj problem i jel ga rijesio ikako, mob je azuriran na zadnji update, ali tvornicki reset jos nisam radio mada sam cuo da nakon njega neke stvari sjednu na svoje mjesto..

Isto tako me nevira i nedolazenje obavijesti redovno (primarno messenger) a ukljucio sam i iskljucio sve opcije po pitanju toga koje bi to mogle kociti prema uputama sa neta.

Isto tako mob se nekad zna smrznut tokom pisanja po forumu, ali spustanje i dizanje ekrana to rijesi da se odledi, mada proc sa flagship soc-om ocekujes da radi kao strijela ne da se brejka.

Sve m se cini da Xiaomi puno predstavlja na papiru a malo u praksi, imaju jos dosta toga ispeglati da bi bili zreli odabir. Na kraju mi je bolje radio Honor 10 jer barem nije imao musica, mada se i on znao zalediti, ali ledi se i ovaj ponekad pa mi opet isti drek bez obzira na duplo vise rama i 3x jaci proc kod Xiaomia, ajde kamera je na nivou i ekran to su plusevi."

Ne razumijem, ako ne voliš Xiaomi (da ne kažem goru riječ) zašto si na ovoj temi kada je ona namjenjena ljudima koji žele taj mobitel i raspituju se o njemu. Ti kao propovjednik naglašavaš mane i ispada po tvojim postovima kao da je Xiaomi smeće. 

 Imamo doma note9 pro, Mi9 (moj), IP11, A71 i S20. Dakel o čemu ti pišeš? Ništa ja ne mrzim ali ovdje se xiaomi brani kao da vam plaćaju a istina je drugačija. Odličan hardver, više nije best buy a softver je pun bugova i smeće. Kaj je najbolje ti koji imaju problema niti ne pišu ovdje, rijetko.

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.12.2020 17:11 (gnomisa).
6 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
gnomisa kaže...
love2ml86 kaže...
gnomisa kaže...

Ovakvi postovi se ovdje (iz poznatih razloga) ne mogu pročitati. Pa uživajte.

 

"Imam MI 10 8/256GB verziju, i uzasno me nervira prilikom razgovora kaj mi se iskljuci ekran, i kad hocu pogledati ponovo ekran dok odmaknem od lica ekran se i dalje ne pali, vec moram otkljucavat sa otiskom.. isto tako i kada hocu zavrsit razgovor moram ga otkljucat da bi se ekran upalio i da mogu onda kliknuti da prekinem poziv.

Čak sam u postavkama ukljucio onu opciju kada primaknem mobitel licu da se ekran upali, ali i to maljkavo radi i ne pogađa uvijek u toku poziva.

Jel ima tko taj problem i jel ga rijesio ikako, mob je azuriran na zadnji update, ali tvornicki reset jos nisam radio mada sam cuo da nakon njega neke stvari sjednu na svoje mjesto..

Isto tako me nevira i nedolazenje obavijesti redovno (primarno messenger) a ukljucio sam i iskljucio sve opcije po pitanju toga koje bi to mogle kociti prema uputama sa neta.

Isto tako mob se nekad zna smrznut tokom pisanja po forumu, ali spustanje i dizanje ekrana to rijesi da se odledi, mada proc sa flagship soc-om ocekujes da radi kao strijela ne da se brejka.

Sve m se cini da Xiaomi puno predstavlja na papiru a malo u praksi, imaju jos dosta toga ispeglati da bi bili zreli odabir. Na kraju mi je bolje radio Honor 10 jer barem nije imao musica, mada se i on znao zalediti, ali ledi se i ovaj ponekad pa mi opet isti drek bez obzira na duplo vise rama i 3x jaci proc kod Xiaomia, ajde kamera je na nivou i ekran to su plusevi."

Ne razumijem, ako ne voliš Xiaomi (da ne kažem goru riječ) zašto si na ovoj temi kada je ona namjenjena ljudima koji žele taj mobitel i raspituju se o njemu. Ti kao propovjednik naglašavaš mane i ispada po tvojim postovima kao da je Xiaomi smeće. 

 Imamo doma note9 pro, Mi9 (moj), IP11, A71 i S20. Dakel o čemu ti pišeš? Ništa ja ne mrzim ali ovdje se xiaomi brani kao da vam plaćaju a istina je drugačija. Odličan hardver, više nije best buy a softver je pun bugova i smeće. Kaj je najbolje ti koji imaju problema niti ne pišu ovdje, rijetko.

Ne razumijem zašto imaš dva moba od njih doma ako im je software takvo smeće? A s druge strane imaš toliko primjera ljudi poput mene koji nemaju navedene probleme poput tebe? Generalizirati je bez veze.. to je kao da ja tvdim da je ONE UI 3.0 takvo neoptimizirano sr... jer netko ima određenih bugova ili lošijih iskustava..

13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
love2ml86 kaže...
gnomisa kaže...
love2ml86 kaže...
gnomisa kaže...

Ovakvi postovi se ovdje (iz poznatih razloga) ne mogu pročitati. Pa uživajte.

 

"Imam MI 10 8/256GB verziju, i uzasno me nervira prilikom razgovora kaj mi se iskljuci ekran, i kad hocu pogledati ponovo ekran dok odmaknem od lica ekran se i dalje ne pali, vec moram otkljucavat sa otiskom.. isto tako i kada hocu zavrsit razgovor moram ga otkljucat da bi se ekran upalio i da mogu onda kliknuti da prekinem poziv.

Čak sam u postavkama ukljucio onu opciju kada primaknem mobitel licu da se ekran upali, ali i to maljkavo radi i ne pogađa uvijek u toku poziva.

Jel ima tko taj problem i jel ga rijesio ikako, mob je azuriran na zadnji update, ali tvornicki reset jos nisam radio mada sam cuo da nakon njega neke stvari sjednu na svoje mjesto..

Isto tako me nevira i nedolazenje obavijesti redovno (primarno messenger) a ukljucio sam i iskljucio sve opcije po pitanju toga koje bi to mogle kociti prema uputama sa neta.

Isto tako mob se nekad zna smrznut tokom pisanja po forumu, ali spustanje i dizanje ekrana to rijesi da se odledi, mada proc sa flagship soc-om ocekujes da radi kao strijela ne da se brejka.

Sve m se cini da Xiaomi puno predstavlja na papiru a malo u praksi, imaju jos dosta toga ispeglati da bi bili zreli odabir. Na kraju mi je bolje radio Honor 10 jer barem nije imao musica, mada se i on znao zalediti, ali ledi se i ovaj ponekad pa mi opet isti drek bez obzira na duplo vise rama i 3x jaci proc kod Xiaomia, ajde kamera je na nivou i ekran to su plusevi."

Ne razumijem, ako ne voliš Xiaomi (da ne kažem goru riječ) zašto si na ovoj temi kada je ona namjenjena ljudima koji žele taj mobitel i raspituju se o njemu. Ti kao propovjednik naglašavaš mane i ispada po tvojim postovima kao da je Xiaomi smeće. 

 Imamo doma note9 pro, Mi9 (moj), IP11, A71 i S20. Dakel o čemu ti pišeš? Ništa ja ne mrzim ali ovdje se xiaomi brani kao da vam plaćaju a istina je drugačija. Odličan hardver, više nije best buy a softver je pun bugova i smeće. Kaj je najbolje ti koji imaju problema niti ne pišu ovdje, rijetko.

Ne razumijem zašto imaš dva moba od njih doma ako im je software takvo smeće? A s druge strane imaš toliko primjera ljudi poput mene koji nemaju navedene probleme poput tebe? Generalizirati je bez veze.. to je kao da ja tvdim da je ONE UI 3.0 takvo neoptimizirano sr... jer netko ima određenih bugova ili lošijih iskustava..

 Postao je smeće nakon prelaska na MIUI 12...

12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
love2ml86 kaže...
maks0806 kaže...

Heh, zaobljeni 90hz amoled ekran je ipak višekratno skuplji od lcd-a. Uostalom, nakon 1.1.2021-e očekujemo dodatni porast cijena na sve što ima ekran. Courtesy of display manufacturers

Može neki izvor te informacije?

 Vikendom radim za grundig promocije, i direktor je rekao da zbig dizanja cijena panela za 50% tehnika poskupljuje za 30-tak posto, te da ima nove cijene televizora za nakon nove godine. Isto su mi rekli zaposlenici emmezete, i neki drugi promotori drugih firmi

6 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
maks0806 kaže...
love2ml86 kaže...
maks0806 kaže...

Heh, zaobljeni 90hz amoled ekran je ipak višekratno skuplji od lcd-a. Uostalom, nakon 1.1.2021-e očekujemo dodatni porast cijena na sve što ima ekran. Courtesy of display manufacturers

Može neki izvor te informacije?

 Vikendom radim za grundig promocije, i direktor je rekao da zbig dizanja cijena panela za 50% tehnika poskupljuje za 30-tak posto, te da ima nove cijene televizora za nakon nove godine. Isto su mi rekli zaposlenici emmezete, i neki drugi promotori drugih firmi

To nema nikakvog ekonomskog smisla. Jer ako je to istina, onda te iste proizvođače čeka paklena godina, svjetsko gospodarstvo je na koljenima a oni dižu cijene. Tko će to kupiti me zanima. Iako ovo što govoriš se odnosi koliko sam shvatio na televizije s obzirom da Grundig ne proizvodi mobitele niti bi ih tim slijedom zanimala cijena ekrana za njih. Živi bili pa vidjeli.

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.12.2020 22:58 (love2ml86).
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10

Ne znam baš previše osim ovog što sam rekao. To mi je info od direktora, a ostalo su mi rekli zaposlenici trgovine, rast cijena laptopa, telki i mobitela

10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
maks0806 kaže...

Ne znam baš previše osim ovog što sam rekao. To mi je info od direktora, a ostalo su mi rekli zaposlenici trgovine, rast cijena laptopa, telki i mobitela

 Pratim vlp cijene u eu, sve raste pomalo, xiaomi, apple, cak i huawei. Jedini ko za sada stagnira je samsung sa A serijom, mada mislim da ce i to kroz dva tjedna krenut put gore.

Uređaji u zadnjih 12mj: Iphone 6s/7/8plus/XR. Xiaomi: mi8/mi9/mi9t/mi9tpro/mi note10/poco F1/ note7. Samsung: Note9/s9/s9+/s10/s10+/note10/a70/a71. Pixel 2xl, Realme x2 pro. Huawei:p30pro/mate20p
3 godine
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 10

Pozdrav svima,

evo ja uzela  Xiaomi Mi10T 5g (A1). Kad vam kažem da mi je prošli mob bio NOA znaćete koliko sam oduševljena sa Mi (baterija, ekran, kamera, sveee). Međutim, imam par pitanja, onako praktičnih, ako netko zna. Nabavila sam i flip cover, navodno smart i sad ubijam boga u sebi da podesim zaključavanje i otključavanje zaslona. Čini se da global verzija Mi10T nema opcije za zaključavanje tapom a ni smart coverom. Mogu nekako neki update skinuti, nešto, bilo što. Hvala 

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.12.2020 12:52 (maresasela).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
maresasela kaže...

Pozdrav svima,

evo ja uzela  Xiaomi Mi10T 5g (A1). Kad vam kažem da mi je prošli mob bio NOA znaćete koliko sam oduševljena sa Mi (baterija, ekran, kamera, sveee). Međutim, imam par pitanja, onako praktičnih, ako netko zna. Nabavila sam i flip cover, navodno smart i sad ubijam boga u sebi da podesim zaključavanje i otključavanje zaslona. Čini se da global verzija Mi10T nema opcije za zaključavanje tapom a ni smart coverom. Mogu nekako neki update skinuti, nešto, bilo što. Hvala 

 Na hrvatskom ti je mobitel?

Pronađi u opcijama nešto vezano uz ekran. I od tim bi trebale biti opcije za smart cover. Ako nema, onda na žalost ništa od toga preko sustava. Za program ne znam 

Ovako to izgleda na Mi 10:

 

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
3 godine
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
CyberDemonVZ kaže...
 Na hrvatskom ti je mobitel?

Pronađi u opcijama nešto vezano uz ekran. I od tim bi trebale biti opcije za smart cover. Ako nema, onda na žalost ništa od toga preko sustava. Za program ne znam 

Ovako to izgleda na Mi 10:

 

 

 Da na HR. Nisu iste postavke. :(

S tim da i ovo 'dodirni dvaput' radi samo za otključavanje.

(zanemarite 5G Čilipi LOL, malo zezam susjede) 

Svakako hvala. 


12 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Koju verziju miui imate na Mi10? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
maks0806 kaže...

Koju verziju miui imate na Mi10? 

 12.0.6.0

12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10

Nije došlo ništa novije? Meni je bilo pa je rollbackano. Koristiš li (ili bilotko) full screen gesture i imate li problema s njima?

12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
maks0806 kaže...

Koju verziju miui imate na Mi10? 

 12.0.6

Ne koristim geste.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
11 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Znaci pratim ove mi 10t modele vec duze vrijeme,i nevjerojatno mi je sada, da je Mi 10t pro totalno poskupio. Najeftinije sto ga se moze naci je u tele2 za 3599kn.
U ostalim web trgovinama cijena mu je preko 3900kn i 4000kn.
Ovo nije normalno!
Ocekivao sam povoljnije cijene a ono sve poskupljuje.

K tome gleam na youtubu neke videe gdje mi 10t pro zumira vidoeo,i to mi je sad prosto nevjerojatno dali su to laznjaci ili stvarno ima zoom na kilometre da se mogu vidjeti neke stvari?
Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice