Mi Hrvatska/Mi Croatia

poruka: 3.786
|
čitano: 1.069.561
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Probaj ovako, stvarno nije tesko

 

 

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Mi true wireless ear buds basic 2, samo mi jedna radi i probao sam foru s youtuba s držanjem tipke dok stavljam u kutijicu i nista ne pomaze, lijeva je jednostavno mrtva

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ekipa znate li di se može preorderat novi mi laptop? 

[URL=http://www.neobux.com/?r=Kelster][IMG]http://images.neobux.com/imagens/banner9.gif[/IMG][/URL]
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
domac5 kaže...

Mi true wireless ear buds basic 2, samo mi jedna radi i probao sam foru s youtuba s držanjem tipke dok stavljam u kutijicu i nista ne pomaze, lijeva je jednostavno mrtva

 Dogodilo se meni prije 2 sata! Pomoglo je držanje tipke i spuštanje u kutijicu (kad je bila na punjaču!)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Pozdrav, ako ima koja dobra duša da koristi Xiaomi Mi Box S bio bi zahvalan kada bi mi se javila u poruke. Problematika je vezana uz prikazivanje live stream sadržaja preko YouTube aplikacije. Naime na pojedinim lajvovima primjetim nakon par sekundi da se slika zamuti (stavljam i primjer sa youtubea). Pokušavam stavljati i nižu kvalitetu prikaza ali nažalost isto se dešava. Ako netko zna do čega bi moglo biti ili kako riješiti isto bio bi zahvalan.

 

 

 

P.S. do Interneta nije jer imam Optiku brzine 200/100

 

 

 

 

 

 

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
CyberDemonVZ kaže...
domac5 kaže...

Mi true wireless ear buds basic 2, samo mi jedna radi i probao sam foru s youtuba s držanjem tipke dok stavljam u kutijicu i nista ne pomaze, lijeva je jednostavno mrtva

 Dogodilo se meni prije 2 sata! Pomoglo je držanje tipke i spuštanje u kutijicu (kad je bila na punjaču!)

 Sad zalim kaj nisam dao 60 kn vise za one haylou, sad se moram zajebavat oko povrata s abrakadabrom jer ovo je mrtvo 

4 godine
protjeran
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

aj isprobam doma sa svojim pa javim da li imam slicnih problema.

13 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
bloodborne kaže...

aj isprobam doma sa svojim pa javim da li imam slicnih problema.

 malo sam "čačkao" i našao da je to navodno problem s onim Live Streamovima koji idu u 60fps-a.

8 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Jučer sam kupio 

Xiaomi Bedside lamp 2

 

Jučer je sve bilo super, ujutro se probudio sa svijetlom. naravno uz svoju budilicu jer se lakše probudit uz upaljeno svijetlo

A danas imam problema sa povezivanjem i sporo rade kontrole preko aplikacije.

 

Zaključio sam da je problem do mojeg rutera. Pitanje, Zašto ne mogu to koristiti bez rutera ? Samo su sa ruterom to zakomplicirali, kaj ne mogu koristit samo svoj mob ??? 

 

Nešto zeza ruter jer piše u mojoj sobi, na mojem mobu je pisalo da je signal slab, znači, da ako ruter zašteka iz nekog razloga onda bu problema jer nebu svijetlo palilo ujutro kad to želim. 

 

Imate li vi isto tu lampu ? 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Sestra planira kupiti usisavač i traži preporuke

LOL: Crobrother
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Gledam pametnu utičnicu i kameru od Xiaomija. Jel mi za to treba onaj hub kako bi mogao upravljati dok nisam doma preko aplikacije. Čemu uopće služi daj hub (cca 200 kn je)? Mogu li bez njega ista raditi na daljinu?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
m3zzz00 kaže...
Gledam pametnu utičnicu i kameru od Xiaomija. Jel mi za to treba onaj hub kako bi mogao upravljati dok nisam doma preko aplikacije. Čemu uopće služi daj hub (cca 200 kn je)? Mogu li bez njega ista raditi na daljinu?

 Ovo i mene zanima. Mislim da su zakomplicirali pa postoje uređaji koji su Bluetooth only, pa da iz daljine upravljaš s njima, treba ti veza na net. A to očito ide preko huba. Još prouči ovo, vjerojatno piše u opisu uređaja.

 

Ja imam luster - spaja se ravno na router (i/ili daljinski)

Usisivač - također ravno na router.

Vaga - samo Bluetooth na mobitel

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
9 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Najbrži kaže...

Sestra planira kupiti usisavač i traži preporuke

 Malo nezahvalno pitanje uz ovako malo tj. nimalo detalja :)

Ja imam Viomi V3 (robot usisavanje/pranje) i Jimmy JV83 (stapni usisavac) kombinaciju i vrlo sam zadovoljna. Kuca je engleski stil, na vise katova, pa mi odgovara sto Viomi moze spremiti vise mapa, a imam i kucne ljubimce pa mi je trebala kombinacija s pranjem. Stapni sluzi za stepenice i mjesta koja robot ne moze dohvatiti. Dva-tri puta godisnje usisamo i operemo pod klasicnim usisavacem i parnim cistacem. Ima i slabijih/jeftinijih odnosno jacih/skupljih opcjja, ali ovisi o njenim potrebama. I ne znam da li uopce trazi robota ili obican usisavac

16 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Korisnik1251 kaže...

 Malo nezahvalno pitanje uz ovako malo tj. nimalo detalja :)

Ja imam Viomi V3 (robot usisavanje/pranje) i Jimmy JV83 (stapni usisavac) kombinaciju i vrlo sam zadovoljna. Kuca je engleski stil, na vise katova, pa mi odgovara sto Viomi moze spremiti vise mapa, a imam i kucne ljubimce pa mi je trebala kombinacija s pranjem. Stapni sluzi za stepenice i mjesta koja robot ne moze dohvatiti. Dva-tri puta godisnje usisamo i operemo pod klasicnim usisavacem i parnim cistacem. Ima i slabijih/jeftinijih odnosno jacih/skupljih opcjja, ali ovisi o njenim potrebama. I ne znam da li uopce trazi robota ili obican usisavac

 Zahvaljujem se na odgovoru, isprike što nisam naglasio - traži robot usisavač. Ukoliko imate još preporuke ili osvrte, drage volje ću joj prenijeti. Bez ljubimaca, sve površine su laminat, malo dijete koje stalno nešto rasipa.

LOL: Crobrother
15 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Jel ima di u ZG (Mi shop u Areni mozda) za kupit one Doctor B cetkice za zube ?

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

.

► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.4.2021 15:11 (Pacoo).
10 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ja imam kameru i za ovu moju ne treba hub (direkno na router se spaja), ali za npr. uticnicu, senzor pokreta, mj. temperature,... ti treba jer oni rade preko zigbee protokola (veci domet, manja potrosnja baterije od wi-fi, bluetooth), ali opet imas neke koji rade preko bluetooth-a tako da ili dobro prouci sto uzimas ili uzmi hub koji podrzava i zigbee i bluetooth.

9 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Najbrži kaže...
Korisnik1251 kaže...

 Malo nezahvalno pitanje uz ovako malo tj. nimalo detalja :)

Ja imam Viomi V3 (robot usisavanje/pranje) i Jimmy JV83 (stapni usisavac) kombinaciju i vrlo sam zadovoljna. Kuca je engleski stil, na vise katova, pa mi odgovara sto Viomi moze spremiti vise mapa, a imam i kucne ljubimce pa mi je trebala kombinacija s pranjem. Stapni sluzi za stepenice i mjesta koja robot ne moze dohvatiti. Dva-tri puta godisnje usisamo i operemo pod klasicnim usisavacem i parnim cistacem. Ima i slabijih/jeftinijih odnosno jacih/skupljih opcjja, ali ovisi o njenim potrebama. I ne znam da li uopce trazi robota ili obican usisavac

 Zahvaljujem se na odgovoru, isprike što nisam naglasio - traži robot usisavač. Ukoliko imate još preporuke ili osvrte, drage volje ću joj prenijeti. Bez ljubimaca, sve površine su laminat, malo dijete koje stalno nešto rasipa.

 Ja sam prezadovoljna s V3, ali ima i drugih opcija. Neka si na onom drugom forumu u pdf interijeri prelista zadnjh par stranica pa odluci ovisno o budzetu

13 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Kupio sam redmi airdots 2 slusalice i u igrama zvuk kasni 1 sekundu, koju specifikaciju moraju slusalice zadovoljavati da zvuk ne kasni? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Stisni 3 puta lijevu slušalicu za low latency
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Gogo222 kaže...
Stisni 3 puta lijevu slušalicu za low latency

 Jel se na isti nacin i gasi taj mod i jel utjece na kvalitetu zvuka kod slusanja muzike? 

3 godine
protjeran
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ima li tko iskustava s Xiaomi štapnim usisavačima na baterije, vidim da imaju čak 3 serije uređaja, za oko mi je upala Jimmy serija?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Pa probaj :)
9 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
user2206 kaže...

Ima li tko iskustava s Xiaomi štapnim usisavačima na baterije, vidim da imaju čak 3 serije uređaja, za oko mi je upala Jimmy serija?

 Opet ja  Imam JV83 kupljen u smartusu i preporucam ga. Ako ti nije problem, rastegni se do 85 pro, vjerujem da je jos bolji, iakomi se i  ovaj cini u redu

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.4.2021 19:12 (Korisnik1251).
3 godine
protjeran
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Korisnik1251 kaže...
user2206 kaže...

Ima li tko iskustava s Xiaomi štapnim usisavačima na baterije, vidim da imaju čak 3 serije uređaja, za oko mi je upala Jimmy serija?

 Opet ja  Imam JV83 kupljen u smartusu i preporucam ga. Ako ti nije problem, rastegni se do 85 pro, vjerujem da je jos bolji, iakomi se i  ovaj cini u redu

 Kakva je snaga usisa, nebih htio nesto slabo? Koliko realno baterija izdrži?

9 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Nemam tepiha, samo plocice i parketi, ali meni je dovoljno snazan. A baterija traje 10ak min na navecoj snazi, na slabijoj mi traje dovoljno da usisam 3 seta stepenica, krevete od psa i macke i mjesta koja robot ne dohvati. Najvecu jacinu rijetko koristim

 
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Pitanje vezano za Mi Browser: gde u telefonu mogu naći klip skinut sa Twittera?

 

Vidim ga samo kada odem na Downloads unutar samog browsera, gde nemam opciju share niti bilo šta drugo (osim da ga reprodukujem odatle). Pokušao sam da ga pronađem kroz File Manager (koristio sam i pretragu po nazivu), dodatno sam proverio folder koji sam u samom browseru namenio za preuzete fajlove i tu vidim sve što sam skidao osim tog fajla.

 

EDIT: Moguće da je specifičnost to što se fajlovi snimaju sa m3u8 ekstenzijom.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.4.2021 20:52 (Ivan(4)).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Vidim sve više ljubitelja Xiaomi-a na okupu.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.4.2021 6:43 (Boskre).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
zabranjeniples kaže...

Nigdje nisam rekao da je Bjelić kriv za nešto, jer se ništa nije ni dogodilo.

 

Ali dobro, recimo da sam se ja krivo izrazio, što je sasvim u redu obzirom na kupus s njihovim uređajima i romovima.

Ali ako imaš rom na kojem piše global stable, taj naziv nisam ja izmislio, to je valjda nekakav službeni naziv, onda ne možeš reć da to nije globalni rom ?

To je globalni rom, koji u ovom slučaju dolazi s oznakom za eu tržište ?

 

Ili sam potpuno u krivu i ništa mi više nije jasno s ovim kupusom.

Kalo god, zna se na šta sam mislio, dal se može skinut ovaj global stable i stavit onak sa xiaomi.eu, a da se ne izgubi jamstvo i to je to.

Odgovor je da ne može i to je sve što sam tražio.

 

 

 

Sorry čitam danas tvoju problematiku pa da se nadovežem.

 

OFFICAL i UNOFFICAL rom je detalj koji fali u cijeloj raspravi vezano za sva pitanja i odgovore postavljene uz tvoje pitanje "Eu Rom"

 

Da postoji Unoffical EU rom koji koristiim i jako sam zadovoljan ( Xiaomi.eu ).

Da gubi se garancija instalacijom istoga i mora se otključati bootloader.

Da ako znaš zašto ti to treba i dali ti treba isplati se izgubiti "jamstvo".

 

Jamstvo osobno nikad nisam trebao zbog kvara hardware ili software a kad ti mobitel padne ili vlaga/voda ionako se možeš slikati sa jamstvom osim ako nisi platio neko dodatno osiguranje (ekran ,produženo jamstvo ako to neko kod nas nudi sa kupnjom Xiaomi-a)

8 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ljudi razmišljam o ugradnji pametnih prekidaća poput

Xiaomi aqara Zigbee 

 

zanima me ako ima netko iskusan. može li se povezati više mobitela ? Ako žele i drugi u obitelji paliti i gasiti to svijetlo iz daljine ? 

 

dali se to može uraditi i sa Xiaomi Bedside Lamp ? Primjerice upario bi 2 moba ali neznam kako to učiniti a da se ne izbriše postavke od prije.  Koji je smisao povezivati lampu sa ruterom ako ne mogu više mobitela ? 

 

 

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice