Mi Hrvatska/Mi Croatia

poruka: 3.782
|
čitano: 1.067.268
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Xiaomi Huami smart shoes

 

 

Evo da napravim jedan lagani review.Nisam jak u tome ali potrudit cu se.

 

Narucena tri para oko 15.7.Uzeo za sebe,brata i zenu...shippano 20og na tri razlicita imena i dvije razlicite adrese.Nizozemskom postom stiglo 27og u Zg odakle je isti dan i prosljedeno prema nama.Bez carine,otvarali jesu ali nekako smo prosli liso.Kinez mi naznacio na kutiju 12$ i proslo je.Placene 55$ sa shippingom po paru.

Stigle zapakirane u orginalnoj kutiji i u crnoj vreci.Malo potuceni rubovi kutije ali nista strasno.

 

Vec sam mnogo obuce kupovao i gotovo je normalno da ti u glavu udari malo opojan "miris" kada otvoris kutiju.Nekad vise,nekad manje ali to je neizbjezno.Ali ne i tu,bez ikakvog mirisa (citaj smrada).

 

Vrlo lagane i odmah na prvu djeluju izuzetno kvalitetno.Bez ikakvih tragova lijepila ili losih ušiva.Definitivno na prvu izgledaju premium.Naravno odmah sam ih navukao na noge i definitivno su me odmah osvojile.Unutrasnjost je od nekog cudnog materijala,rekao bih latex.Odmah se formiraju prema nozi i zbilja su udobne.

 

Kada sam se vratio s posla odmah sam ih naravno i testirao.Stavio bateriju u cip,i vrlo jednostavno ih upario na mifit,zbilja jednostavno.Proveo sam cca 3 sata u njima i s obzirom da su potpuno nerazgazene,vrlo su  mi udobne bile.Jedini mali minus je bila znojna noga kada sam ih izuo.Nista pretjerano ali oznojila se noga.Skupio hrabrosti pa ponovno pomirisao u njih,ali nista....gotovo bez mirisa.

Treba i napomenuti da sam imao one niske stopalice i da je bilo izuzetno vruce te da su jos nerazgazene.

 

Definitivno dobra kupovina i zbilja su super tenisice.Npr zadnje adidas springblade koje sam kupio,prvi dan su me nazuljale.

 

Jos kao napomenu da stavim za one koji i ako se odluce kupiti.Ne gledati EU brojeve nego po uputama u item description izmjeriti nogu i prema tome narucivati broj .Meni je noga npr 275 mm a uzeo sam 280 mm(EU44) i savrsena je velicina.

 

Za daljnja pitanja,tu sam

Xiaomi Mi5,Mi4,Mi Pad2,MiTV 49,WiFi Router,Power strip,Piston 3 Youth edition,Hybrid earphone,Bluetooth earphone,Mi Band,Xiaomi Little bee
 
8 0 hvala 4
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
tnakir kaže...
Mislim se uzet Mi6. Di ga se najvise isplati uzet? Goldway?

 Ja cu osobno,sutra ili prekosutra uzeti sa Mi Global Store na aliju.Vidim da imaju dobat feedback i ekipa je zadovoljna pa cu ih testirati.A i jeftiniji su par $ iako je to manje bitno.

Cak sam ih kontaktirao i pokusao im objasniti za nas pa mozda uspijemo dobiti nesto kao Ilion i Goldway.Za sada odgovora nema ali ne odustajem.

 

Goldway je definitivno odlicna opcija ali ja cu probati ove

Xiaomi Mi5,Mi4,Mi Pad2,MiTV 49,WiFi Router,Power strip,Piston 3 Youth edition,Hybrid earphone,Bluetooth earphone,Mi Band,Xiaomi Little bee
6 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Ajde pa javi kako je prošlo i koliki iznos na kraju ispadne jer sam i ja gleda baš njih
14 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Evo pitam tu ako je netko upucen da mi potvrdi i/ili pojasni dilemu postanu u redmi note 4 temi.

 

Citam temu, istrazujem po webu i onda uvijek izroni jos neko ime modela za koji ne mogu nac dostatne informacije. 

Gledam uzeti Redmi Note 4 PRO (neutrino) pise da je global, znaci valjda je gore stabilan global ROM. Posto se u temi spominje samo Note 4 i Note 4x u kojima je razlika to da je 4 sa mediatek procesorom (za kinesko) i 4x sa snapdragonom za international, dolazim do zakljucka da bilo koji redmi, redmi note sa snapdragonom podrzava globalni stabilan ROM te da je Redmi Note 4 PRO verzija Note 4x-a na kojem idu isti ROM-ovi. Jesam li u pravu?

 

Nadalje, dvoumim se izmedju Obicnog Redmi 4x Vs Redmi Note 4 PRO zato jer zelim imati mob max 5" posto vec 3 godine imam 6"  "pocketripper" . Da li je itko korsitio oba uredjaja i kolika je razlika u performansama, gledam po YT-u razlika u antutu scoru izmedju ova dva uredjaja je 20 000 bodova.

To sta Redmi Note ima 1080p screen mi je manje bitno, najbitinije su mi real world performanse.

MadeInCroatia
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Pozdrav Xiaomašima iz Splita! Već "dugo" koristim njihov mobitel i to od kraja 2013. mi2s koji sam tek prije mjesec dana zamjenija za mi5. Jedini razlog upgrejda je bija, "samo" 32GB roma. 

 

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Moze pomoc? :) Hvala puno ako netko zna zaista zahvaljujem :)
1.Ako netko zna jel ovo pouzdano s ovog linka jer cini se da je sam store pouzdan ali nemaju osvrta na kupovinu a dosta narudzbi i jeftiniji su puno od drugih

2.Pise da je duty i tax free s DHL dostavom ali jednom su me zeznuli tako na aliexpressu pa sam oprezan,jel to sigurno bez poreza i tog?

3.Kineski rom je gore,jel to problem neki?
https://m.aliexpress.com/s/item/32814753797.html?spm=a2g0n.search-cache.0.0.70bc08b9vtHghp
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Ghost777 kaže...

Evo pitam tu ako je netko upucen da mi potvrdi i/ili pojasni dilemu postanu u redmi note 4 temi.

 

Citam temu, istrazujem po webu i onda uvijek izroni jos neko ime modela za koji ne mogu nac dostatne informacije. 

Gledam uzeti Redmi Note 4 PRO (neutrino) pise da je global, znaci valjda je gore stabilan global ROM. Posto se u temi spominje samo Note 4 i Note 4x u kojima je razlika to da je 4 sa mediatek procesorom (za kinesko) i 4x sa snapdragonom za international, dolazim do zakljucka da bilo koji redmi, redmi note sa snapdragonom podrzava globalni stabilan ROM te da je Redmi Note 4 PRO verzija Note 4x-a na kojem idu isti ROM-ovi. Jesam li u pravu?

 

Nadalje, dvoumim se izmedju Obicnog Redmi 4x Vs Redmi Note 4 PRO zato jer zelim imati mob max 5" posto vec 3 godine imam 6"  "pocketripper" . Da li je itko korsitio oba uredjaja i kolika je razlika u performansama, gledam po YT-u razlika u antutu scoru izmedju ova dva uredjaja je 20 000 bodova.

To sta Redmi Note ima 1080p screen mi je manje bitno, najbitinije su mi real world performanse.

 Slobodno odi na 4X, noviji je uređaj i ima Android N.

nixa2210 kaže...
Moze pomoc? :) Hvala puno ako netko zna zaista zahvaljujem :)
1.Ako netko zna jel ovo pouzdano s ovog linka jer cini se da je sam store pouzdan ali nemaju osvrta na kupovinu a dosta narudzbi i jeftiniji su puno od drugih

2.Pise da je duty i tax free s DHL dostavom ali jednom su me zeznuli tako na aliexpressu pa sam oprezan,jel to sigurno bez poreza i tog?

3.Kineski rom je gore,jel to problem neki?
https://m.aliexpress.com/s/item/32814753797.html?spm=a2g0n.search-cache.0.0.70bc08b9vtHghp

 Mi Global Store je provjeren koliko sam vidio po temi "Kineski mobiteli" i nebi trebalo biti problema. Kao ni sam Hongkong Goldway.

Kineski ROM nema HR jezik i preinstalirane Google Aplikacije, to je lako rijepi otključavanjem bootloadera i flashanjem Global ROM-a ili samo instaliraš Google Apps ako ti nije bitan HR jezik.

Xiaomi MIX 6/256GB 24K Gold Special Edition +Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI Super Moderator
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.8.2017 13:41 (Cromaki).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
nixa2210 kaže...
Moze pomoc? :) Hvala puno ako netko zna zaista zahvaljujem :)
1.Ako netko zna jel ovo pouzdano s ovog linka jer cini se da je sam store pouzdan ali nemaju osvrta na kupovinu a dosta narudzbi i jeftiniji su puno od drugih

2.Pise da je duty i tax free s DHL dostavom ali jednom su me zeznuli tako na aliexpressu pa sam oprezan,jel to sigurno bez poreza i tog?

3.Kineski rom je gore,jel to problem neki?
https://m.aliexpress.com/s/item/32814753797.html?spm=a2g0n.search-cache.0.0.70bc08b9vtHghp

 Upravo sam narucio od njih Mi6 i sigurno ce proci kako i pise,bez dodatnih davanja.Imaju dobar feedback i pouzdani su.

 

Nakon sto platis ostavi im poruku da ti flashaju sluzbeni global rom ako ti je to bitno.U item descriptionu su naznacili da rade to na zahtjev kupca.

Xiaomi Mi5,Mi4,Mi Pad2,MiTV 49,WiFi Router,Power strip,Piston 3 Youth edition,Hybrid earphone,Bluetooth earphone,Mi Band,Xiaomi Little bee
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Svi koji planiraju kupiti Redmi Note 4X sa Neutrina pripazite. Ovo sam dobio kao odgovor od njih: "niti jedan note 4x nema globalni rom ali su svejedno stabilni no oni nemaju hrv. izbornik."

 
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
RedHill kaže...

Svi koji planiraju kupiti Redmi Note 4X sa Neutrina pripazite. Ovo sam dobio kao odgovor od njih: "niti jedan note 4x nema globalni rom ali su svejedno stabilni no oni nemaju hrv. izbornik."

 Nista novo od njih.Pitanje je samo sto su sa ovim odgovorom mislili.Jesu li mislili da kod njih nije moguce kupiti telefon sa global romom i Hr jezikom (jer neznaju preflashati) ili jos gore da su mislili da ne postoji global rom sa Hr jezikom.

Nadam se ipak vise ovom prvom iako niti to nije pohvalno jer danas vec srednje informiran forumas to odradi.

 

Ne zelim nikoga pljuvati ali vec neko vrijeme tvrdim da nase trgovine prolaze iskljucivo zbog pisane garancije.

Jer kada dode do ostvarivanja iste,tada se nalaze u ogromnim problemima jer su vrlo,recimo, "neuki".

Govorim iz jednog bliskog iskustva gdje je jednom poznaniku redmi note 3 bio 3 puta na "popravku" i svaki puta kada je vracen,problem je bio isti.Potrajalo je 6 mj prije nego li je dobio novce nazad,sto je ujedno i jedina prednost garancije.Ocekivati da ti rijese problem je malo iluzorno kod nas,nazalost.

 

 

Napominjem da iznosim svoje misljenje te se ne zelim sa nikime natezati.Svatko ima svoje za i protiv i ovo je moje misljenje

Xiaomi Mi5,Mi4,Mi Pad2,MiTV 49,WiFi Router,Power strip,Piston 3 Youth edition,Hybrid earphone,Bluetooth earphone,Mi Band,Xiaomi Little bee
6 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Nedavno kupio redmi note 4 snapdragon 4/64 global i (pre) zadovoljan sam. Brzina GPS "locka" je fascinantna, cca. sekunda van zgrade, a baterija traje i traje, cca 3 dana uz par sati igranja dnevno i surf internetom, kamera i više nego dobra za klasu.. Mobitel je jedino, za sad, što imam od Xiaomi tako da nisam fan ali prva kineska tvrtka koju poštujem . za druge razvikani je uglavnom imam negativne komentare.
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ovo su meni odgovorili za redmi note 4 pro 

 

"Poštovani,

na Redmi Note 4 Pro dolazi globalni rom. Ovisno o modelu i dostupnosti globalnog roma za isti moguče je zatražiti instalaciju globalnog roma prilikom kupnje gdje se on stavlja u našem servisu pod garancijom i bez posebne naplate.

lp" 

 

 

MadeInCroatia
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
floki26 kaže...
RedHill kaže...

Svi koji planiraju kupiti Redmi Note 4X sa Neutrina pripazite. Ovo sam dobio kao odgovor od njih: "niti jedan note 4x nema globalni rom ali su svejedno stabilni no oni nemaju hrv. izbornik."

 Nista novo od njih.Pitanje je samo sto su sa ovim odgovorom mislili.Jesu li mislili da kod njih nije moguce kupiti telefon sa global romom i Hr jezikom (jer neznaju preflashati) ili jos gore da su mislili da ne postoji global rom sa Hr jezikom.

Nadam se ipak vise ovom prvom iako niti to nije pohvalno jer danas vec srednje informiran forumas to odradi.

 

Ne zelim nikoga pljuvati ali vec neko vrijeme tvrdim da nase trgovine prolaze iskljucivo zbog pisane garancije.

Jer kada dode do ostvarivanja iste,tada se nalaze u ogromnim problemima jer su vrlo,recimo, "neuki".

Govorim iz jednog bliskog iskustva gdje je jednom poznaniku redmi note 3 bio 3 puta na "popravku" i svaki puta kada je vracen,problem je bio isti.Potrajalo je 6 mj prije nego li je dobio novce nazad,sto je ujedno i jedina prednost garancije.Ocekivati da ti rijese problem je malo iluzorno kod nas,nazalost.

 

 

Napominjem da iznosim svoje misljenje te se ne zelim sa nikime natezati.Svatko ima svoje za i protiv i ovo je moje misljenje

 Pa jel ima neki Global ROM za  Note 4x ili samo  kineski? Ili kako je kolega iznad mene rekao, mogli bi oni instalirati, ako postoji Global ROM za taj model-.

7 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ja sam kupio kod njih prije 2 tjedna Note 4X 3/32 i došao je s global romom i hrvatskim jezikom.

I napravio sam poslije jedan OTA update.

Kruha i igala...
14 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
RedHill kaže...
floki26 kaže...
RedHill kaže...

 

 Pa jel ima neki Global ROM za  Note 4x ili samo  kineski? Ili kako je kolega iznad mene rekao, mogli bi oni instalirati, ako postoji Global ROM za taj model-.

 Ima jer je 4x namjenjen internacionalnom trzistu.

MadeInCroatia
10 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Nesto se nudi pod imenom Amazfit (smart watch ili samo narukvica) mozda je to ta prica o miband 3, evo ovdje: http://www.gearbest.com/amazfit-xiaomi-_gear/

6 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Redmi note 4 ili 4x nije bitno. Oba imaju qualcomm i mtk verzije i oba imaju global rom. Sve zavisi od tržišta. Kako god gledajte da kupite qualcomm (sd 625)verziju sa globalnim romom koji podržava Lte B20( 900mhz) koju koristi tcom van zagreba. To je na našem tržištu note 4 qualcomm global. (ne 4x)
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Hvala puno Floki :)
6 godina
protjeran
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Koja je trenutno najpouzdanija i najjeftinija trgovina za kupnju Xiaomija?

Goldway, Honorbuy ili neka treća? Zanime me ako je netko slao na reklamaciju tamo.

 

Gledam uzeti Redmi Note 4X, ima ga u neutrinu za 1399 kn:

https://neutrinomobile.hr/xiaomi-redmi-note-4x-dual-3-16gb-black-eng-meni.html

Još nisam odlučio hoću li ga tamo ili iz nekih od ovih gore spomenutih trgovina, možda bolje kod nas pa sam miran ako šta bude.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ja sam uzeo s Honorbuya Mi5 i zadovoljan sam, naručen u petak stigao u srijedu. Sve radi super, imam ga već 2 mjeseca. Isto sam se lomio dali uzeti kod nas zbog garancije i na kraju se odlučio za Honorbuy ne računajući na jamstvo.

 

Ja na to gledam ovako: dovoljno vjerujem Xiaomiju kao brandu da ću dobiti ispravan uređaj iz kutije, a sve što se može pokvariti je više manje ono što jamstvo ionako ne pokriva i za što ću popravak ionako morati platiti. Da mi nešta i pravi problem slao bih ga na servis negdje kod nas jer slanje van se ne isplati, jednom sam slao mobitel (ne Xiaomi) nazad u Kinu i ponovno platio PDV kad mi se vratio s tim da nije bio ni popravljen. Ili možeš platiti špeditera ali ti dođe na isto. Kupuješ novo, ako radi - odlično, ako ne - smanjio si rizik kupnjom jeftinijeg.

 

PS: imam ponešto iskustva i sa kupnjom kod nas i slanjem na servis, točno ono što sam već naveo, sve to nekako završi na onom: to Vam jamstvo ne pokriva ali Vam možemo popraviti za toliko i toliko.

6 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Ne želim nikoga reklamirati ali wow Internet dućan koji ima fizički dućan u Varaždinu je nudio u lipnju redmi note 4 4/64 snapdragon, globalni rom sa B20 lte podrškom i hr menijem za 1699kn.To je malo skuplje nego isti sa eu lagera različitih Internet dućana a imate " našu" garanciju. Ako vam je vz blizu možete ga upaliti ako ga stvarno mislite kupiti i provjeriti ekran za mrtve piksele itd...koliko sada košta ne znam...
6 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Samo napomena, Xiaomi voli slati glasine koje nisu istinite pa tako ćete naći da recimo redmi note 4 ima scratch resistant zaštitu koja nije gorilla glass nego "neka" druga itd...istina je da nema ama baš ništa i ekran je uzasno osjetljiv . Imate kupiti full cover kaljena stakla ali zbog 2.5d traju kratko jer s rubova ubrzo po mi propuštati "balone" tj. necistocu itd.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Trebao bi mi punjač novi za Xiaomi Redmi 3.. Nešto me zeza ovaj šta sam dobija s mobom... Da li ima kakva altarnativo da ima naručiti u Hr.. a da nije pretjerano skupo?

Only God Can Judge Me
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Bože ovo kao na onom Xiaomi.eu forumu, ovi sa Redmijima stalno neke probleme, prigovore, teorije zavjere...

Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Pozdrav ekipa!

 

Jel ima ovdje netko SW Amazfit ? Zanimaju me iskustva kakva imate sa njim. Takoder me zanimaju BT Slusalice. 

 

Hvala ! 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Al se pravimo pametni, nema problema u mom slučaju.. Sve je ok. Mobitel već godinu dana šljaka bez problema. Međutim punjač koji sam dobio nije original xiaomi nego neki random.
Only God Can Judge Me
6 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Glede zavjere kriv si je sam Xiaomi, isporucuje isti telefon sa razlicitim HW, pa tako jedni redmi note 4 imaju kameru sony senzorom,drugi sa samsungovim a treci omnivision. Jedni imaju display jednog proizvodjaca drugi drugog...

Jedni rade savrseno kao moj, a drugi isti takav koji ima moj kolega nije tako dobar glede kamere (donekle i  ekrana). Moj daje odlicne slike i sa manje svijetla, njegov uz iste postavke iste aplikacije bas i ne.

Ja sam svoj kupio na jednom mjestu, a on svoj na drugom...Na papiru su senzori za kameru istih mogucnosti, ali u stvarnosti nisu. Mozda je to do SW koji je optimiziraniji za jedan senzor... ,ali prosjecnog korisnika nije briga zasto je nesto takvo kakvo jest.Ali Xiaomi je  i dalje jedina kineska tvrtka koju postujem. E da, svi kineski mobitel se svaki dan javljaju "kuci", mozete pratiti to raznim firewall aplikacijama ili svojom ako znate programirati.

Nema tu teorija zavjere to je tako ,a zasto mene se ne tice. Npr a Zopo-u, npr zp980 ako to javljanje onemogucite uskoro ce Vam poceti otkazivati WI-FI jer se driver " ne moze nalodati". Jedino rjesenje ako zelite privatnost je custom rom. Xiaomi nema takave probleme, nece praviti probleme ako ne kontaktira doma. Huawei ako zelite privatnost zaobidjite u sirokom luku. Taj salje puno vise od pinga (kriptirano je) na kucnu adresu. Da bude jasnije, rade  to i drugi ne samo kinezi,  gori su npr win10  koji ce cak upaliti iskljuceni wi fi usb adapter poslati izvjesce i opet ga ugasiti. Isto je ujednom trenutku (prve verzije) bilo nekodirano sa listom aplikacija za koje misli da ne posjedujete legalno. Ista je poslana na ip adresu u USA koja se bavi antipiracy- jem.(zaboravite aplikacije tipa o&o shutup10 , te rade microsoft partneri i postoje bas zato da vi mislite da ste 'sigurni'). Kod mene je sve legalno , igre i sw kupujem (npr. steam) itd, pa me nije briga, a ovakva istrazivanja su mi ekstenzija posla kojim se bavim i koji volim nesto kao dodatna edukacija.

11 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Odlična ideja za temu.

 

Osobno imam Xaomi Mi Fit 2 i Xiaomi Mi Power Bank od 10 000 mAh. S oba proizvoda i više nego zadovoljan, pogotovo za tu cijenu.

 

Ako netko slučajno želi prodat svoj Roidmi BT punjač neka javi na PM  ;)

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
display name ivo kaže...

Bože ovo kao na onom Xiaomi.eu forumu, ovi sa Redmijima stalno neke probleme, prigovore, teorije zavjere...

 Haha, na kaj misliš? :D

 

Hoćeš reći da tko god kupi Redmi ima probleme i počne vjerovati u teorije zavjera, a mobiteli su savršeni? :D Nisam skužio poantu :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
zalman1 kaže...

Koja je trenutno najpouzdanija i najjeftinija trgovina za kupnju Xiaomija?

Goldway, Honorbuy ili neka treća? Zanime me ako je netko slao na reklamaciju tamo.

 

Gledam uzeti Redmi Note 4X, ima ga u neutrinu za 1399 kn:

https://neutrinomobile.hr/xiaomi-redmi-note-4x-dual-3-16gb-black-eng-meni.html

Još nisam odlučio hoću li ga tamo ili iz nekih od ovih gore spomenutih trgovina, možda bolje kod nas pa sam miran ako šta bude.

 

Ja sam kupio MI 5s plus preko honorbuy-a. Nakon cca 3 mjeseca baterija otišla. Slao natrag preko honorbuy-a u kinu, gdje su zamijenili bateriju (20$ na moj trošak) i poslali meni nazad.

Uz 20$ za novu bateriju, platio sam i poštarinu kad sam slao natrag u honorbuy skladište u Italiju cca 140kn (mislim).

Što se tiče njihove korisničke podrške, OK su. Relativno brzo odgovaraju na email, u roku jednog dana.

Čak nisu pravili problem što mi je mob bio otključan, flešan TWRP i rootan. Ni "a" nisu rekli...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice