Windows 7 service pack 1 problem pri instalaciji

poruka: 76
|
čitano: 31.334
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 service pack 1 problem pri instalaci

Ja nisam. Mirise mi na na jos jedan koji onemogucuje aktivaciju winsa.

:)
15 godina
offline
Windows 7 service pack 1 problem pri instalaciji

Taj update se sam instalira kad pokreneš instalaciju SP-a,kao prvi korak...

www.hrphotocontest.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
moderator
offline
RE: Windows 7 service pack 1 problem pri instalaci
logic kaže...

OK. Moze kontra pitanje? Sta si popravio ili dobio sa time?

 

Update for Windows 7 (KB2454826) (I ovaj je unutar SP1)

This is a reliability update. Install this update to enable a set of performance and functionality updates for graphics, Media Foundation, and XPS components on Windows 7 systems. After you install this item, you may have to restart your computer.

 

Nisu sulude tvrdnje da su neki ljudi osjetili bolje performanse nakon instalacije SP-a. Ja sam zbog ove nadogradnje (KB2454826) ponovio postupak instalacije SP1 zato sto sam osjetio bitno brze botanje.

Prvo sam mislio da je subjektivno osjecaj ali nije. Brze bota Windows Explorer se brze pokrece i tako to

A programmer is just a tool which converts caffeine into code
16 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 service pack 1 problem pri instalaci

Pa ok. Meni je to ionako malo bitno jer to radim jednom mjesecno ;)

Uglavnom ide u hibernaciju ;)

:)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 service pack 1 problem pri instalaci
Lazarus Long kaže...

Mozda se kod tebe iskomplicirale stvari zbog vise-jezicnosti SP-a? Naime, SP koji je za engleski, francuski, njemacki i japanski ima oko 330 MB a ostali visejezicni (centralna Europa) idu od 550 MB (Softpedia) pa sve do 2 GB (gledano na WZoru)

Probal sam sa x64 wave1 platformom sa Softpedie od 903 mb (30+ jezika)

 

,a sad se skida wave0 s WZOR-a  (windows6.1-KB976932-X64-INTL.exe ,oko 640 mb ,5 jezika) ,pa ćemo kasnije vidjet jel tu problem!

Lazarus Long kaže...

@Kizo

 

Jesi li instalirao ovu nadogradnju prije SP-a?

 

Update for Windows 7 (KB976902)

Da ,KB976902 je instaliran 12. siječnja kad i ostali update-i za ovaj mjesec!

 

BlackMoon kaže...

Konkretno ništa osim malo bržeg boot-a. Međutim,kako nakon izvjesnog vremena SP postaje obavezan,odlučio sam to skinuti s dnevnog reda....

Sekunda ,dvije ili tri ne igraju nikakvu ulogu!!

 

Ja gasim PC samo kad me OS traži radi instalacije nekog update-a ili programa.

Ostalo vrijeme ili radi 24/7 ili se ubaci u hibernaciju!!

 

A inače su Windowsi i ovako brzi ,tak da čisto sumnjam da ću osjetit neku rapidnu razliku!!

Oprostite mi.... nisam svjestan svoje nesvjesnosti...
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.1.2011 17:05 (kizo2703).
16 godina
offline
RE: Windows 7 service pack 1 problem pri instalaci
kizo2703 kaže...
rambox kaže...

Kod mene ti se ništa automatski ne skida, nit instalira kroz Windows Update taman posla malo sutra ja biram kaj se bude kak i ak se bude uopce instaliralo.{#}{#}

Ko što rekoh - tvoj izbor! Moji Windowsi su Genuine ,ne moram se bojat nikakvih WAT updatea niti ičeg sličnog ,a dosad ni s jednim updateom nije bilo problema!

Ne bojim se ja WAT nikakvog, to je ništa nikakav problem uopce ko ga treba rješavat lako za to.{#} Kod Windowsa ništa nije idealno, pa ti neki Update moze pogoršat stvar iz pitaj boga kog razloga a ne popravit to se jako dobro zna iz prakse kaj ne.{#}{#}

http://www.reliastream.com/cast/start/niorozco/
15 godina
protjeran
offline
RE: Windows 7 service pack 1 problem pri instalaci

Konkretno SP1 sam instalirao iz tog razloga sto sam ubrzo planirao format racunara, pa sam zajedno sa tim instalirao i SP1.Iskreno nije se nesto mnogo promjenilo sem sto malo brzi boot.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 service pack 1 problem pri instalaci
Lazarus Long kaže...

Update for Windows 7 (KB2454826) (I ovaj je unutar SP1)

 

Nisu sulude tvrdnje da su neki ljudi osjetili bolje performanse nakon instalacije SP-a. Ja sam zbog ove nadogradnje (KB2454826) ponovio postupak instalacije SP1 zato sto sam osjetio bitno brze botanje.

Prvo sam mislio da je subjektivno osjecaj ali nije. Brze bota Windows Explorer se brze pokrece i tako to

Inače se KB2454826 može skinuti i sam ,samo traži Genuine validaciju!!

A između ostalog ,bil je ovaj mjesec i u WU.

Tako da ga ima svatko ko redovito updatea sistem!!

Oprostite mi.... nisam svjestan svoje nesvjesnosti...
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.1.2011 17:56 (kizo2703).
16 godina
neaktivan
moderator
offline
Windows 7 service pack 1 problem pri instalaciji

Inace SP-i tradicionalno rade probleme na ne-engleske Windowse

 

Najbolje je koristiti wave0

A programmer is just a tool which converts caffeine into code
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 service pack 1 problem pri instalaci

Vidjet ćemo malo kasnije ,kad završim neke stvari i napravim system image.

 {#}{#}

Oprostite mi.... nisam svjestan svoje nesvjesnosti...
15 godina
online
RE: Windows 7 service pack 1 problem pri instalaci
Lazarus Long kaže...


.... Install this update to enable a set of performance and functionality updates for graphics

Evo,ja znadem točno na Performance Tools & Informations za grafu da mi je prije bila 6,8 a sad je 7.0

Da li je do novog drivera (Forceware 266.58) ili do SP1 RTM for WIn7 x64,pitanje je sad...uglavnom...

Pogledati Pogledati
Insomniac XD
13 godina
offline
Windows 7 service pack 1 problem pri instalaciji

Ovako imam jedno pitanje kada idem instalirat Windows 7 Service Pack 1 stoji mi ovako(vidi sliku).Zna li netko kako da to poguram da krene?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Windows 7 service pack 1 problem pri instalaciji

Baš nitko nezna??

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Windows 7 service pack 1 problem pri instalaciji

Otkad sam instalirao service pack preko update-a imam više bug-ova nego zakrpi.

Dok nisam imao taj SP svi programi koje sam koristio su radili odlično dok sad većina ne radi.

Program za televiziju radio odlično, nakon SP1 problemi, action centar je bio ok sad kaže da mi pod hitno treba antivirusni {#}

Ikone kod sata se ne prikažu sve, u procesima ih pronađem ali nema ikona, čudno {#}

Neke programe više ne pokreće kako treba. Nakon nekog vremena se zalede, a prije su radili bez problema...  {#}

Ukratko, kako maknuti sp a da se ne mora windows nanovo ili da se nekaj ne raz**** ma da je već SP dosta toga sjeb**  {#}

 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Windows 7 service pack 1 problem pri instalaciji

Fino ja stalno govorim, na sve strane da se ne popravlja nekaj ak nije pokvareno ali badave pa onda guslajte s tim SP1.{#} Ja ga sigurno ne bum metnul, na ovu trenutnu instalaciju 7 a reinstalirat ne mislim tak brzo osim ak me grom ne pogodi. {#}Sve bitne zakrpe imam a one ostale nek voda nosi, sve mi radi ok recimo uz pokoji bug i to je to kaj ce mi više kog jarca ja sam zadovoljan i bez SP1 iznenađenja cekam dok se voda ne razbistri tak je najbolje.{#}{#}

 

"Microsoft broke Volkswagen's world record: Volkswagen made only 22 million bugs"{#}

http://www.reliastream.com/cast/start/niorozco/
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Windows 7 service pack 1 problem pri instalaci
Marko :D kaže...

Ovako imam jedno pitanje kada idem instalirat Windows 7 Service Pack 1 stoji mi ovako(vidi sliku).Zna li netko kako da to poguram da krene?

 

 

ugasi privremeno firewall

 

bug caruje, um klade valja
14 godina
offline
Re: Windows 7 service pack 1 problem pri instalaci
rambox kaže...

Fino ja stalno govorim, na sve strane da se ne popravlja nekaj ak nije pokvareno ali badave pa onda guslajte s tim SP1.{#} Ja ga sigurno ne bum metnul, na ovu trenutnu instalaciju 7 a reinstalirat ne mislim tak brzo osim ak me grom ne pogodi. {#}Sve bitne zakrpe imam a one ostale nek voda nosi, sve mi radi ok recimo uz pokoji bug i to je to kaj ce mi više kog jarca ja sam zadovoljan i bez SP1 iznenađenja cekam dok se voda ne razbistri tak je najbolje.{#}{#}

 

"Microsoft broke Volkswagen's world record: Volkswagen made only 22 million bugs"{#}

 

 

  vjerovatno će dosta nadolazečih stvari zahtjevati sp instaliran kao takav pa ću morat prije ili kasnije, imam sve updatee ali ipak je još bilo 61mb za nadodati znači ipak je još nešto unutra :)

bug caruje, um klade valja
15 godina
offline
Windows 7 service pack 1 problem pri instalaciji

SP1 mi usporio restart za 8 sekundi i Black Glass CPU gadget ne radi kako treba. Deinstalirao sam ga ali su ovi problemi ostali i dalje.

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Windows 7 service pack 1 problem pri instalaci
tajo1960 kaže...

"Microsoft broke Volkswagen's world record: Volkswagen made only 22 million bugs"{#}

nisi čovjeku odgovorio /pomogao/ oko pitanja kako maknuti sp1!

btw, sp1 se i ne stavlja na "pokvareno" i nije "popravak" već unapređenje

Unaprjeđenje nek objese, na rep macku pa može tandrljat okolo slobodno jer to nije unapređenje 100 problema to je bez greške.{#} Da postoji lak nacin i normalan, kak se rješit SP! bi napisal iskusan korisnik ima Image ili backup C particije pa se vrati nazad lako a ko to ne koristi bože moj.{#} Uglavnom ko se žuri na naprovjereno nastrada to je tak uci se na grešama a neki nikad ne nauce.{#}{#}

Micek kaže...

SP1 mi usporio restart za 8 sekundi i Black Glass CPU gadget ne radi kako treba. Deinstalirao sam ga ali su ovi problemi ostali i dalje.

Opet jedno unaprjeđenje da i to prilicno dobro kolko vidim fuckaj ga.{#}

http://www.reliastream.com/cast/start/niorozco/
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Windows 7 service pack 1 problem pri instalaci
rambox kaže...

Unaprjeđenje nek objese, na rep macku pa može tandrljat okolo slobodno jer to nije unapređenje 100 problema to je bez greške.{#} Da postoji lak nacin i normalan, kak se rješit SP! bi napisal iskusan korisnik ima Image ili backup C particije pa se vrati nazad lako a ko to ne koristi bože moj.{#} Uglavnom ko se žuri na naprovjereno nastrada to je tak uci se na grešama a neki nikad ne nauce.{#}{#}

Imam ja backup, ali onda moram hrpu programa još instalirati jer taj backup ima samo one osnovne programe.

Cijeli dan je ispred mene, tako da se mogu baciti na posao {#}

15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 7 service pack 1 problem pri instalaci
rambox kaže...
.......

To je tvoje mišljenje i poštujem ga {#},ali si ga možeš zataknut u š{#}k ,jel će za sve buduće update-e ,sistem tražiti SP instaliran!!

 

A problemi sa SP-om na Sedmici u 99 % slučajeva su zbog modificiranja sistemskih fileova ,ili zbog loših loadera!! {#}

 

Ivan M. kaže...

Imam ja backup, ali onda moram hrpu programa još instalirati jer taj backup ima samo one osnovne programe.

Cijeli dan je ispred mene, tako da se mogu baciti na posao {#}

Evo ,ja sam isto u srijedu moral vratit clean system image i početi iznova!!

Jeste sra{#}e ,ali sam sam kriv!!

 

Da nisam koristil Driver Sweeper koji je obrisal original MS drivere od ATI grafičke ,nebi imal problema!!

Oprostite mi.... nisam svjestan svoje nesvjesnosti...
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.2.2011 14:54 (kizo2703).
16 godina
neaktivan
offline
Windows 7 service pack 1 problem pri instalaciji

od kad postji taj djir SP uvijek je bilo problema kada ga se dodaje. isto tako su sva prijasnja iskustva govorila da nikad nema problema kada je SP sastavni dio...ajmo grezo rec...dvd-a.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Windows 7 service pack 1 problem pri instalaci
kizo2703 kaže...
rambox kaže...
.......

To je tvoje mišljenje i poštujem ga {#},ali si ga možeš zataknut u š{#}k ,jel će za sve buduće update-e ,sistem tražiti SP instaliran!!

 

A problemi sa SP-om na Sedmici u 99 % slučajeva su zbog modificiranja sistemskih fileova ,ili zbog loših loadera!! {#}

Je sigurno samo loši Loaderi i piratija pa da,{#} imam ja frenda koji ima kupljenu 7 Ultimate  32 bit pa je instaliral taj SP1 prekljucer pa onda usporen startap 5 sekundi i malo se Windows Explore cudno ponaša sitnice kaj drugo.{#}{#}

http://www.reliastream.com/cast/start/niorozco/
13 godina
neaktivan
offline
Windows 7 service pack 1 problem pri instalaciji

Update dođe do 98% i tako stoji već pola sata. U čemu je problem?

 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Windows 7 service pack 1 problem pri instalaci
kizo2703 kaže...
..

 

Da nisam koristil Driver Sweeper ..

Vjerojatno točno, hrpe manje-više nepotrebnih dodataka naprave problem, koji obično likovi kao Rambo pripisuju bugovima MSa. Uredni sistemi nemaju takvih problema.

GigaGirl kaže...

Update dođe do 98% i tako stoji već pola sata. U čemu je problem?

-u 99% i 100%.

{#}

 

edit: sve dok CPU i mem 'skaču', budi strpljiva... ako nema aktivnosti duže od nekoliko minuta, tek tad počni razmišljati o resetu.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.3.2011 16:33 (ihush).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 7 service pack 1 problem pri instalaci

Da samo što se ni do sada nije nista promijenilo, a cpu i memorija skacu.

13 godina
protjeran
offline
Windows 7 service pack 1 problem pri instalaciji

Pa koji kljuc,zarkpu sad skida ili instalira?
Mozda imas nesto pokrenuto sto bi trebalo instalirat tj updejtat najbolje da pogasis sve znaci FF itd i ostavis sve na miru da se update-a

http://www.soundstream.com/
 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Windows 7 service pack 1 problem pri instalaciji

Kod mene sa sp1 radi sve dobro,osim što se dizanje sustava poslije logiranja dosta produžilo, i gadgeti se pale oko minutu-dvije kasnije.{#}

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Windows 7 service pack 1 problem pri instalaciji

Napokon se evo sve skupa instaliralo nakon cijelog popodneva mučenja. Ništa novoga, vece zauzece memorije, duze paljenje i nikakvo posebno ubrzanje sustava. Ali barem je up-to-date :)

 
1 0 hvala 1
13 godina
protjeran
offline
Windows 7 service pack 1 problem pri instalaciji

Jooj nemoj rec da si skidala posebno SP1 ?
Mogla si napravit normalno update windowsa kao sto radis svaki drugi utorak u mjesecu,jednostavnije je i lakse :D
A sto se tice tog da je sporije pogasi si nepotrebne procese,vjeruj mi ima ih...
I sa CC-om pogasi start-up programe

http://www.soundstream.com/
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice