Polaganje za skuter do 50ccm?

poruka: 30
|
čitano: 80.820
|
moderatori: XXX-Man, pirat, vincimus, Lazarus Long, DrNasty
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Polaganje za skuter do 50ccm?

moje pitanje je  treba li se polagat za skuter do 50ccm?sad će ljeto za 3 mj pa bi volio vozat nešto po gradu :D

Avenged Sevenfold foREVer!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Polaganje za skuter do 50ccm?
cod4gamer kaže...

moje pitanje je  treba li se polagat za skuter do 50ccm?sad će ljeto za 3 mj pa bi volio vozat nešto po gradu :D

Koliko godina imas?

 

Gamers Don't Die, They Respawn.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje za skuter do 50ccm?
GimmieCorsair kaže...
cod4gamer kaže...

moje pitanje je  treba li se polagat za skuter do 50ccm?sad će ljeto za 3 mj pa bi volio vozat nešto po gradu :D

Koliko godina imas?

 

imam 15

Avenged Sevenfold foREVer!
12 godina
protjeran
offline
Re: Polaganje za skuter do 50ccm?
cod4gamer kaže...
GimmieCorsair kaže...
cod4gamer kaže...

moje pitanje je  treba li se polagat za skuter do 50ccm?sad će ljeto za 3 mj pa bi volio vozat nešto po gradu :D

Koliko godina imas?

 

imam 15

Da moras polagati.

Mislim da s B kategorijom tu za mopede dobivas automatski, ali posto ti to nemas; autoskola.

12 godina
offline
Re: Polaganje za skuter do 50ccm?
Tyberius_Prime kaže...
cod4gamer kaže...
GimmieCorsair kaže...
cod4gamer kaže...

moje pitanje je  treba li se polagat za skuter do 50ccm?sad će ljeto za 3 mj pa bi volio vozat nešto po gradu :D

Koliko godina imas?

 

imam 15

Da moras polagati.

Mislim da s B kategorijom tu za mopede dobivas automatski, ali posto ti to nemas; autoskola.

Koliko ja znam, ne mozes polagati za 15, tek sa 15i7 mjeseci ali mozes poceti voziti sa napunjenih 16.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje za skuter do 50ccm?
Tyberius_Prime kaže...
cod4gamer kaže...
GimmieCorsair kaže...
cod4gamer kaže...

moje pitanje je  treba li se polagat za skuter do 50ccm?sad će ljeto za 3 mj pa bi volio vozat nešto po gradu :D

Koliko godina imas?

 

imam 15

Da moras polagati.

Mislim da s B kategorijom tu za mopede dobivas automatski, ali posto ti to nemas; autoskola.

o  *uck, a jel znaš koliko se otprilike kreću cijene polaganja?

Avenged Sevenfold foREVer!
13 godina
offline
Re: Polaganje za skuter do 50ccm?
cod4gamer kaže...
Tyberius_Prime kaže...
cod4gamer kaže...
GimmieCorsair kaže...
cod4gamer kaže...

moje pitanje je  treba li se polagat za skuter do 50ccm?sad će ljeto za 3 mj pa bi volio vozat nešto po gradu :D

Koliko godina imas?

 

imam 15

Da moras polagati.

Mislim da s B kategorijom tu za mopede dobivas automatski, ali posto ti to nemas; autoskola.

o  *uck, a jel znaš koliko se otprilike kreću cijene polaganja?

1500-2000kn koliko vidim

Gamers Don't Die, They Respawn.
12 godina
protjeran
offline
Re: Polaganje za skuter do 50ccm?
XVII Mini kaže...
Tyberius_Prime kaže...
cod4gamer kaže...
GimmieCorsair kaže...
cod4gamer kaže...

moje pitanje je  treba li se polagat za skuter do 50ccm?sad će ljeto za 3 mj pa bi volio vozat nešto po gradu :D

Koliko godina imas?

 

imam 15

Da moras polagati.

Mislim da s B kategorijom tu za mopede dobivas automatski, ali posto ti to nemas; autoskola.

Koliko ja znam, ne mozes polagati za 15, tek sa 15i7 mjeseci ali mozes poceti voziti sa napunjenih 16.

A jel, ja sam mislio da je 14 za 50 i 16 za 125 i onda nakon dvije godine moze vozit iznad 125 cc.

Malo sam ja pobrkao loncice izlgeda.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje za skuter do 50ccm?
Tyberius_Prime kaže...
XVII Mini kaže...
Tyberius_Prime kaže...
cod4gamer kaže...
GimmieCorsair kaže...
cod4gamer kaže...

moje pitanje je  treba li se polagat za skuter do 50ccm?sad će ljeto za 3 mj pa bi volio vozat nešto po gradu :D

Koliko godina imas?

 

imam 15

Da moras polagati.

Mislim da s B kategorijom tu za mopede dobivas automatski, ali posto ti to nemas; autoskola.

Koliko ja znam, ne mozes polagati za 15, tek sa 15i7 mjeseci ali mozes poceti voziti sa napunjenih 16.

A jel, ja sam mislio da je 14 za 50 i 16 za 125 i onda nakon dvije godine moze vozit iznad 125 cc.

Malo sam ja pobrkao loncice izlgeda.

to sam i ja mislio al nisam htio riskirat pa sam odlučio provjerit.sad se osjećam duboko razočarano :/

Avenged Sevenfold foREVer!
13 godina
offline
Polaganje za skuter do 50ccm?

Mislim da oko 4 tisuće dođe, ja sam mislio polagat ali sam se predomislio.

Pingu, Pingu, PIngu!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Polaganje za skuter do 50ccm?

Tek sa 16 mozes poceti voziti skuter, al mozes polagati sa 15i7 mjeseci.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje za skuter do 50ccm?
Vapor kaže...

Mislim da oko 4 tisuće dođe, ja sam mislio polagat ali sam se predomislio.

onda definitivno neću...preskupo mi je to. :(

Avenged Sevenfold foREVer!
13 godina
neaktivan
offline
Polaganje za skuter do 50ccm?

Bolje ti je polagati B kategoriju te s položenom B kategorijom možeš upravljati skuterom do 50 ccm ;)

AMD Phenom II X4 B45 @ X3 3.75 GHz : http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2179126
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Polaganje za skuter do 50ccm?

Zanima me jel se moze sa 14 godina polagat za skuter od 49???

Hvala unaprijed !!! {#}

 

Eldimgdf
Moj PC  
0 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Polaganje za skuter do 50ccm?
eldo25 kaže...

Zanima me jel se moze sa 14 godina polagat za skuter od 49???

Hvala unaprijed !!! {#}

 

ne moze
sa 16.. i cini mi se da nemozes za skuter nego za a1 samo

12 godina
neaktivan
offline
Polaganje za skuter do 50ccm?

ja cu sad za mjesec 16, sta kazete sta da polazem a da je najeftinije jer moj frend polaze i 6-7 somova ce mu doc vozacka wtf ?!? preskupo je to..u bosni moja frendica sa 14 polagala za 100 eura -.-"

Nadam se da sam pomogao, ako jesam prst gore
Moj PC  
0 4 hvala 0
14 godina
offline
Re: Polaganje za skuter do 50ccm?

ja san polaga sa 16 i nesto sitno, doslo me je oko 6000kn sveukupno, a1 kategorija znaci mozes vozit sve do 125ccm (i skutere i motore) i 15 konja

isplativo mozda i nije al sam bar neki dio uspia vratit nazad jer mi je prijevozno sredstvo trebalo za posal liti

8 godina
neaktivan
offline
Polaganje za skuter do 50ccm?

Moje pitanje je dali se za polaganje skutera od 50ccm triba polagati voznja i kako se vrte cijene. usput imam 16 i 5 mjeseci.

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje za skuter do 50ccm?
Cricket111 kaže...

Moje pitanje je dali se za polaganje skutera od 50ccm triba polagati voznja i kako se vrte cijene. usput imam 16 i 5 mjeseci.

 

 Ti sa 16 i 5 meseci bi polagao za skuter od 50 ccm? 
Ako već želiš sada polagati, položi A1 (11kW ili 125ccm). 

 

Ako baš želiš 50ccm, sačekaj godinu dana, sa 17 i 6 mjeseci možeš početi polagati B kategoriju i time dobijaš Am odnoso za mopede, 50ccm.

Ako sam ti pomogao stisni HVALA ! LP! :)
10 godina
neaktivan
offline
Polaganje za skuter do 50ccm?

Pozdrav.

Imam 15 godina 7 mjeseci i želim vozit skuter.

 

Zanima me ako sad položim AM(50ccm), hoće li mi se to odbiti od cijene kad budem polagao B pošto je to već onda položeno?

 

Ne želim bez veze dat tu 4000kn ako ću već poslije morat davat 10 000 za B.

 

Hvala.

Sta ce mi potpis imam 15
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Polaganje za skuter do 50ccm?

Polagati AM je glupost, osim ako nemaš para na bacanje.

Ako ti je do motora, onda položi A1.

 

A što se tiče cijene, B kategorija je 1000 eura, ako se sredi sve iz prve. Bar je meni prije koju godinu bilo tako, ne vjerujem da se promjenilo puno.
Ako imaš A1 i polažeđ B, onda vjerojatno ne trebaš neke stvari odslušati pa je samim tim i cijena niža. A sad koliko, to ne znam.

Ništa ne ostavljam nezavrš
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Polaganje za skuter do 50ccm?

Pozdrav,imam 16godina i 5mjeseci!Zanima me bili trebao išta polagati za motor do 50ccm??Jeli treba ikakva dozvola?Jeli treba išta plaćati dodatno??BTW. vozio bih SYM 50ccm 2taktni 3KW!

I ako treba koliko košta i koliko se polaže,želio bih ga vozit ovo ljeto!Hvala na odgovorima unaprijed!

Dario
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Polaganje za skuter do 50ccm?
CPU kaže...

Pozdrav,imam 16godina i 5mjeseci!Zanima me bili trebao išta polagati za motor do 50ccm??Jeli treba ikakva dozvola?Jeli treba išta plaćati dodatno??BTW. vozio bih SYM 50ccm 2taktni 3KW!

I ako treba koliko košta i koliko se polaže,želio bih ga vozit ovo ljeto!Hvala na odgovorima unaprijed!

 Imaš odgovor na pitnje u prijašnjim postovima, ali kad nekako gledam te sve cijene i cijelu koncepciju toga, polaganje za Am je porez na budale.

Drži se ti bicikla, ionako ti je dobro za zdravlje i razvoj, pa s 18 položi B i onda imaš i za auto i za te prdilice male, a ako si zaljubljenik u motore ko ja, kad nakon B skupiš lovu kreneš fino u pohod na A kategoriju i voziš se ko čovjek.

15 godina
offline
Re: Polaganje za skuter do 50ccm?
I sta čekati 24 godine na A kategoriju ?
12 godina
odjavljen
offline
Re: Polaganje za skuter do 50ccm?
doky01akablava kaže...
I sta čekati 24 godine na A kategoriju ?

 Iz iskustva cu ti reci jednu stvar. Poznavao, da poznavao, sam mnoge decke koji su i prije 24  "znali" voziti CBR-ke, FZR i slicne monstrume od 1000ccm. Nekolicina je izvukla zivu glavu, ali svi smo svjesni da prave posljedice tek stizu na naplatu.

Necu nista vise pisati, samo cu reci, DA, cekati do 24 za A kategoriju!

A mozes ti i prije24 poloziti za neku od slabijih skupina motora pa mirne duse docekati 24

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.4.2016 9:47 (Zin8).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje za skuter do 50ccm?
Izvinite, mene zanima da li trebam da polazem za skuter do 49ccm, inace imam 16 godina
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje za skuter do 50ccm?
Izvinite, mene zanima da li trebam da polazem za skuter do 49ccm, inace imam 16 godina
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje za skuter do 50ccm?
Izvinite, mene zanima da li trebam da polazem za skuter do 49ccm, inace imam 16 godina
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje za skuter do 50ccm?
Ja imam 14 godina, i za dvije godine bi polagao za 50cc... moje pitanje je jel bi ja mogao prije polagat...?

Vozim Kymco DJ 50 sa skracenim klipom
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Polaganje za skuter do 50ccm?
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice