Spotify u Hrvatskoj od srijede, 15. srpnja!

poruka: 41
|
čitano: 10.989
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Spotify u Hrvatskoj od srijede, 15. srpnja!

Nakon što je Apple Music nedavno došao u Hrvatsku i za poklon korisnicima dao 6 mjeseci besplatnog paketa nije se dugo čekalo i na dolazak najvećeg audio streaming giganta na svijetu, švedskog Spotifyja.

Specijalizirane web stranice koje prate novosti na digitalnom tržištu raspisale su se kako je Spotify objavio da 15. srpnja dolazi u Rusiju, što je jedan od najvećih izazova ove švedske firme. No, kako saznajemo iz provjerenih izvora, Spotify će istoga dana doći i u Hrvatsku. Tako ćemo uz Apple Music i Deezer dobiti još jednog streaming giganta.

 

➡ https://music-box.hr/2020/07/10/spotify-od-15-srpnja-u-hrvatskoj/

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.7.2020 21:08 (Marko :D).
 
0 0 hvala 6
10 godina
offline
Spotify u Hrvatskoj od srijede, 15. srpnja!

Kak sad prebaciti account koji sam napravio preko VPNa? Kad stigne kod nas se normalno ulogiram ili moram raditi novi account? Imam s onom forom da me svakih 2-4 tjedna izlogira i onda moram upalit VPN samo da se ulogiram nazad i to je to.

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Spotify u Hrvatskoj od srijede, 15. srpnja!

Prijaviti ćeš se u svoj račun. U postavkama istog ima opcija za promijene države. Za sada još uvijek nema Hrvatske jer usluga još nije lansirana na našem području.

15 godina
offline
Re: Spotify u Hrvatskoj od srijede, 15. srpnja!
Opa miki. To se cekalo.
Nema vise VPN koji se godinama koristio za koristenje.
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Spotify u Hrvatskoj od srijede, 15. srpnja!

Taman sam kemijao da uzmem preko vpn-a. Ima kakvih špekulacija kakva ce cijena biti kod nas ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Spotify u Hrvatskoj od srijede, 15. srpnja!
Ne kužim o kakvom vpn-u pričate. Meni je to trebalo samo za login i to je to, i na mob i na kompu. Nakon toga sve radi, nikad kasnije nisam trebao koristit vpn.

Ali nebitno, trebao/ne trebao, više neće.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Spotify u Hrvatskoj od srijede, 15. srpnja!

Pa o tome i pričaju. VPN je potreban samo za prijavu svakih 14 dana u programu i aplikaciji. Eto, ako nekoga zanima, web player Spotify ne odjavljuje nakon 14 dana; prijavljeni ste sve dok ne obrišete podatke stranice. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.7.2020 15:39 (Marko :D).
9 godina
odjavljen
offline
Re: Spotify u Hrvatskoj od srijede, 15. srpnja!
Pa kužim da, ali sam to očito krivo protumačio, činilo mi se ko da vele da su morali stalno imat uključen vpn
13 godina
offline
Spotify u Hrvatskoj od srijede, 15. srpnja!

Moram priznati da niti "Deezer" ne koristim, tako da nadam se da će korisničko iskustvo ostalih kolega forumaša potvrditi isplati li se ili ne uzeti u opciju nešto takvo, a nije da ne izgleda zanimljivo ?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Spotify u Hrvatskoj od srijede, 15. srpnja!

Prekrasno, sad ce krenut reklame.

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Spotify u Hrvatskoj od srijede, 15. srpnja!
bloodborne kaže...

Taman sam kemijao da uzmem preko vpn-a. Ima kakvih špekulacija kakva ce cijena biti kod nas ?

 S obzirom da je u Mađarskoj premium 4,99 Eur, onda mora tako biti i kod nas (osim ako ne bude skuplje, nebi se čudio..)

9 godina
odjavljen
offline
Re: Spotify u Hrvatskoj od srijede, 15. srpnja!
Kak tak jeftino, 5€? Kolko im je onda family?
9 godina
offline
Re: Spotify u Hrvatskoj od srijede, 15. srpnja!

Spotify Premium
4.99 EUR

 

Spotify Premium Duo
6.49 EUR

 

Spotify Premium Family
7.99 EUR

 

A opciju za studente ne mogu vidjet..

9 godina
odjavljen
offline
Re: Spotify u Hrvatskoj od srijede, 15. srpnja!
https://www.spotify.com/hr/signup/?forward_url=https%3A%2F%2Fwww.spotify.com%2Fhr%2Fdownload%2F

Ne znam jel to i prije tak bilo, ali evo kad se odabere HR nudi registraciju. Neda mi se isprobavat
 
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Spotify u Hrvatskoj od srijede, 15. srpnja!

https://www.spotify.com/hr/premium/?checkout=false

 

evo kod nas je izgleda 5,99€

ocekivano

 

Slovenci isto 5,99€

 

a ostatak EX-YU i Albanija 4,99€

Music for life!!
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.7.2020 17:29 (malij).
 
0 0 hvala 1
9 godina
odjavljen
offline
Re: Spotify u Hrvatskoj od srijede, 15. srpnja!
Mene zanima kak riješiti family plan s obzirom da trebaju biti svi s istom adresom? Jel traže osobnu ili nekaj?

Pitam informativno, moj sa ebaya fala bogu još uvijek radi
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Spotify u Hrvatskoj od srijede, 15. srpnja!
kbenzema kaže...
Mene zanima kak riješiti family plan s obzirom da trebaju biti svi s istom adresom? Jel traže osobnu ili nekaj?

Pitam informativno, moj sa ebaya fala bogu još uvijek radi

 Ja "živim u Mađarskoj" već više od pola godine. Nije me nitko da sad ništa tražio, samo su svi trebali upisat istu adresu.

Music for life!!
9 godina
offline
Re: Spotify u Hrvatskoj od srijede, 15. srpnja!
malij kaže...
........

 Ja "živim u Mađarskoj" već više od pola godine. Nije me nitko da sad ništa tražio, samo su svi trebali upisat istu adresu.

 Placas s hrv karticom ili neka kemija?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Spotify u Hrvatskoj od srijede, 15. srpnja!
Avensac kaže...

 Placas s hrv karticom ili neka kemija?

 Ma kemija, moras imat izvor placanja iz te zemlje, ja sam napravio mađarski Paypal 

Music for life!!
4 godine
protjeran
offline
Re: Spotify u Hrvatskoj od srijede, 15. srpnja!
Avensac kaže...
bloodborne kaže...

Taman sam kemijao da uzmem preko vpn-a. Ima kakvih špekulacija kakva ce cijena biti kod nas ?

 S obzirom da je u Mađarskoj premium 4,99 Eur, onda mora tako biti i kod nas (osim ako ne bude skuplje, nebi se čudio..)

 Premium 5€ pa to je vise nego prihvatljivo za nas hrv sirotinju idem izvidjet jel nudi app na storeu.

 

Edit: ehaj konačno

:)
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.7.2020 20:29 (bloodborne).
9 godina
offline
Re: Spotify u Hrvatskoj od srijede, 15. srpnja!
bloodborne kaže...
Avensac kaže...
bloodborne kaže...

Taman sam kemijao da uzmem preko vpn-a. Ima kakvih špekulacija kakva ce cijena biti kod nas ?

 S obzirom da je u Mađarskoj premium 4,99 Eur, onda mora tako biti i kod nas (osim ako ne bude skuplje, nebi se čudio..)

 Premium 5€ pa to je vise nego prihvatljivo za nas hrv sirotinju idem izvidjet jel nudi app na storeu.

 

Edit: ehaj konačno

 Premium je kod nas ipak 6 evra

4 godine
protjeran
offline
Re: Spotify u Hrvatskoj od srijede, 15. srpnja!
Avensac kaže...
bloodborne kaže...
Avensac kaže...
bloodborne kaže...

Taman sam kemijao da uzmem preko vpn-a. Ima kakvih špekulacija kakva ce cijena biti kod nas ?

 S obzirom da je u Mađarskoj premium 4,99 Eur, onda mora tako biti i kod nas (osim ako ne bude skuplje, nebi se čudio..)

 Premium 5€ pa to je vise nego prihvatljivo za nas hrv sirotinju idem izvidjet jel nudi app na storeu.

 

Edit: ehaj konačno

 Premium je kod nas ipak 6 evra

 A znas kaj cu ti reci ako mogu na dnevnoj bazi pljunut 32kn za bijeli marlboro onda mogu i kupit 2 kutije 

 pljuga mjesecno manje i uzivat u muzici. Prebolit cu tih 60kn, uzeo duo sebi i curi i evo vec rokam pink floyd 

9 godina
odjavljen
offline
Re: Spotify u Hrvatskoj od srijede, 15. srpnja!
Bez problema okupiš ekipu za family paket, ako ne već s frendovima, na forumu sigurno, i ispadne te 12 kn mjesečno. Samo velim, nije ni ovih 30 kn po osobi u duo paketu previše.
9 godina
offline
Re: Spotify u Hrvatskoj od srijede, 15. srpnja!
kbenzema kaže...
Bez problema okupiš ekipu za family paket, ako ne već s frendovima, na forumu sigurno, i ispadne te 12 kn mjesečno. Samo velim, nije ni ovih 30 kn po osobi u duo paketu previše.

Nije problem skupit ljude, meni se ne da zezat sa skupljanjem novaca od 5 ljudi.. Ovako uzmeš sebi premium ili duo podjeliš s curom/ženom i gotovo

4 godine
protjeran
offline
Re: Spotify u Hrvatskoj od srijede, 15. srpnja!
Avensac kaže...
kbenzema kaže...
Bez problema okupiš ekipu za family paket, ako ne već s frendovima, na forumu sigurno, i ispadne te 12 kn mjesečno. Samo velim, nije ni ovih 30 kn po osobi u duo paketu previše.

Nije problem skupit ljude, meni se ne da zezat sa skupljanjem novaca od 5 ljudi.. Ovako uzmeš sebi premium ili duo podjeliš s curom/ženom i gotovo

 Bas sam htio slicno reci, tih 12kn ce se uvijek prenjet u ( budes platio cugu ) i na kraju opet ti placas punu cijenu.

 A bas zajebavat nekog zbog 12kn mi se stvarno neda, pao dogovor s curom ja placam hbo i netflix ona ce spotify.

12 godina
offline
Spotify u Hrvatskoj od srijede, 15. srpnja!

Dobio sam mail, i uspješno kreirao account! :)

https://www.spotify.com/hr/


everyday i'm shuffling...
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Spotify u Hrvatskoj od srijede, 15. srpnja!
A čuj, ovisno o dogovoru. Ja s dva frenda dijelim Hbo Go i rekao sam im odmah da mi ne uplaćuju tu siću svaki mjesec, već dok se nakupi, npr pola godine. Tak da se ne prebacuje u pivu ili ne znam kaj
15 godina
offline
Re: Spotify u Hrvatskoj od srijede, 15. srpnja!

Mi smo npr. za Netflix preko Keksa to riješili i super funkcionira. Svaki mjesec svima dođe notifikacija za uplatu i onom čiji je Neflix račun sjednu pare na tekući. Ne treba nitko o tome nešto posebno misliti...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Spotify u Hrvatskoj od srijede, 15. srpnja!
Kak ste vi to složili? Onaj tko plaća treba svaki put zatražit novac od ostalih, nema ponavljajućih transakcija još koliko ja znam. Tak da ipak netko treba mislit o tome :)
Music for life!!
10 godina
offline
Spotify u Hrvatskoj od srijede, 15. srpnja!

Ok koja je razlika između besplatne i verzije koja se ne plaća? 

 

Ja sam pred par mjeseci na mobitel instalirao VPN, APK i napravio besplatni account. VPN sam podesio na UK. Svaka dva tjedna me isključi pa moram upalit VPN i ulogirat se i to je to. Reklame nemam nikakve, jedino mi tu i tamo iskoči od Spotifya da pređem na premium account. 

 

Jel kvaliteta zvuka bolja?

 

Edit: sad sam ukucao free vs premium, znači još niti jednom nisam čuo neku reklamu. Ja ću ostavit ovako kako je.

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice