Acer aspire es1-hdd i ssd

poruka: 5
|
čitano: 2.909
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Acer aspire es1-hdd i ssd !
Imam stariji lap(gore navedeni),stavila sam u njega SSD 120gb,koji je naravno vec dosta natrpan podacima, ono sto me zanima kako da u isti lap ubacim HDD 500GB, koji imam viška a da sve funkcionira kako treba, W10 su na SSDu, HDD bi bio formatiran. Da li bi u istom laptopu i koliko poboljsalo rad ako stavim DDR3 od 8gb, trenutno je u njemu 4gb. Unaprijed hvala.
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Acer aspire es1-hdd i ssd

Ako laptop ima dvd čitač, on se izvadi i umjesto njega se ubaci ladica u koju ide hdd. Za to moraš imati 2.5" hdd. Ili se hdd stavi u vanjsko kučište i time dobivaš prijenosni hard disk kojeg spajaš usb-om. A ako imaš 3.5" hdd onda jedino ova druga opcija. RAM-a naravno nikad dosta i definitivno bi poboljšalo rad jer 4gb je danas ništa.

Moj PC  
1 0 hvala 1
6 godina
offline
Acer aspire es1-hdd i ssd

Ja sam nedavno u isto tako stariji Acer stavio uz postojećih 4GB ram-a i dodatnih 8GB. K'o da imam novi laptop koliko leti. Za blackfriday planiram uzeti SSD i još 8GB rama pa s time zamijeniti postojeća 4GB. Long story short, kako kolega iznad kaže - rama nikad dosta. 

 
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Acer aspire es1-hdd i ssd
Hvala puno, HDD je 2,5" da li ima veze proizvodac ladice ili moze bilo koji!?...A svakako i 8gb se trazi po povoljnoj cijeni pa da ne otvaram dva puta laptop. Puno hvalana pomoci!!!
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Acer aspire es1-hdd i ssd
medoplavi kaže...
Hvala puno, HDD je 2,5" da li ima veze proizvodac ladice ili moze bilo koji!?...A svakako i 8gb se trazi po povoljnoj cijeni pa da ne otvaram dva puta laptop. Puno hvalana pomoci!!!

 -ladice su 'noname..' ali moraš paziti na debljinu, 12mm-9mm stariji laptopi su deblji-12, noviji tanji-9 ..

-ovisno o biosu u nekima ladica ne radi tj može biti samo za optički-cd-dvd.. ne za hdd/ssd ali malo je takvih (moguće).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice