Tomato internet u Njemačkoj

poruka: 6
|
čitano: 17.842
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Tomato internet u Njemačkoj

Pozdrav, zanima me jel moguce koristit Tomato tarifni internet na podrucju Njemačke?

Život je jedan al Omega je 2.0
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Tomato internet u Njemačkoj
Je moguce je. Ja imam paket od 3gb i koristim ga rijetko zbog njemacke pretplate na kojoj imam 10gb. Sa tomato brojem sam trenutacno spojen na vodafon mrezu koja je po kvaliteti odmah iza telekoma...s tim da uzmes u obzir da usluga interneta u njemackoj sto se tice mobilne i fiksne telefonije zna nekad bit ispod nivoa usluge recimo telekoma u hrvatskoj tj u zagrebu...

Savjet koji ti mogu dati ako ces uzimati nekog njemackoj operatera je taj da se raspitas malo oko sebe kakav je signal na kojoj mrezi te uzmi jos par varijabli u obzir tipa dali putujes na posao van grada, na kojim lokacijama najcesce koristis mob, dali si mozes dozvoliti da budes neko vrijeme offline zbog "kvalitete" mreze i tak.... ak te bas briga za lovu uzmi telekom ;) ak neuzmi nes drugo sigurno neces pogrijesiti...lol

MfG
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Tomato internet u Njemačkoj
superhero kaže...
Je moguce je. Ja imam paket od 3gb i koristim ga rijetko zbog njemacke pretplate na kojoj imam 10gb. Sa tomato brojem sam trenutacno spojen na vodafon mrezu koja je po kvaliteti odmah iza telekoma...s tim da uzmes u obzir da usluga interneta u njemackoj sto se tice mobilne i fiksne telefonije zna nekad bit ispod nivoa usluge recimo telekoma u hrvatskoj tj u zagrebu...

Savjet koji ti mogu dati ako ces uzimati nekog njemackoj operatera je taj da se raspitas malo oko sebe kakav je signal na kojoj mrezi te uzmi jos par varijabli u obzir tipa dali putujes na posao van grada, na kojim lokacijama najcesce koristis mob, dali si mozes dozvoliti da budes neko vrijeme offline zbog "kvalitete" mreze i tak.... ak te bas briga za lovu uzmi telekom ;) ak neuzmi nes drugo sigurno neces pogrijesiti...lol

MfG

 Hvala, kojeg njemackog operatera bi mi preporucio s obzirom da cu putovat kamionom po cijeloj njemačkoj?

Život je jedan al Omega je 2.0
15 godina
offline
Tomato internet u Njemačkoj

Mislim da ti je lebara najpovoljnija, ako ti pasu paketi mislim da je to najjeftiniji izbor. 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Tomato internet u Njemačkoj

Prebacio bih broj na Tomato pretplatu uzeo bih "srednju" za 40kn+10kn za korištenje mreže, pa me zanima sljedeće:

 

1. Često sam u roamingu (SLO;AT),te jednice trošim normalno ko i u CRO bez dodatnih troškova?

2. Mislim staviti ograničenje potrošnje na 50kn,hoću li moći normalno zvati pošto je uspostava 0.29 kn

 

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Tomato internet u Njemačkoj

Ja imam onu pretplatu od 120kn. U njoj dobijem 20 000 jedinica i kako stvari stoje sve jedinice moze trositi u roamingu bez dodatne naknade. Inace jedini operater koji nudi tako nesto.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice