Samsung smartiptv app

poruka: 21
|
čitano: 5.646
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Samsung smartiptv app

Pozz

 

Jucer mi tv-e zablokiro i morao sam ga resetirat. Radi se o samsung tv-u i zbog resetiranja mi se izbriso smartiptv ona aplikacija sto ju je samsung kao maknio iz trgovine. Ja sam app tu platio i sad sam stavio neku glupu app smart stb koja nije ni za k..... Probavo sam preko one stranice staviti nazad preko usb-a da instaliram ponovo no nema sanse da ja to napravim. Neznam dali postoji jos koja dobra app ili kako da vratim smartiptv app 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung smartiptv app

Probaj NET IPTV

stafamu
13 godina
offline
Re: Samsung smartiptv app
bongy kaže...

Pozz

 

Jucer mi tv-e zablokiro i morao sam ga resetirat. Radi se o samsung tv-u i zbog resetiranja mi se izbriso smartiptv ona aplikacija sto ju je samsung kao maknio iz trgovine. Ja sam app tu platio i sad sam stavio neku glupu app smart stb koja nije ni za k..... Probavo sam preko one stranice staviti nazad preko usb-a da instaliram ponovo no nema sanse da ja to napravim. Neznam dali postoji jos koja dobra app ili kako da vratim smartiptv app 

Evo ti rješenje, trebaš usb stick.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung smartiptv app
zoharbizo kaže...
bongy kaže...

Pozz

 

Jucer mi tv-e zablokiro i morao sam ga resetirat. Radi se o samsung tv-u i zbog resetiranja mi se izbriso smartiptv ona aplikacija sto ju je samsung kao maknio iz trgovine. Ja sam app tu platio i sad sam stavio neku glupu app smart stb koja nije ni za k..... Probavo sam preko one stranice staviti nazad preko usb-a da instaliram ponovo no nema sanse da ja to napravim. Neznam dali postoji jos koja dobra app ili kako da vratim smartiptv app 

Evo ti rješenje, trebaš usb stick.

 Jesam ja to sve stavio na stic ali tv-e to uopce neprepoznaje. Raspakiram datoteke i stavim na stick, kad ga ubodem u tv-e on mi ponudi kao sta zelim otvorit fotografijem video ili pjesme i to je to. kad udem u stick te filove uopce nece da otvori. Nemam pojma kako to instalirat

13 godina
offline
Re: Samsung smartiptv app
bongy kaže...
zoharbizo kaže...
bongy kaže...

Pozz

 

Jucer mi tv-e zablokiro i morao sam ga resetirat. Radi se o samsung tv-u i zbog resetiranja mi se izbriso smartiptv ona aplikacija sto ju je samsung kao maknio iz trgovine. Ja sam app tu platio i sad sam stavio neku glupu app smart stb koja nije ni za k..... Probavo sam preko one stranice staviti nazad preko usb-a da instaliram ponovo no nema sanse da ja to napravim. Neznam dali postoji jos koja dobra app ili kako da vratim smartiptv app 

Evo ti rješenje, trebaš usb stick.

 Jesam ja to sve stavio na stic ali tv-e to uopce neprepoznaje. Raspakiram datoteke i stavim na stick, kad ga ubodem u tv-e on mi ponudi kao sta zelim otvorit fotografijem video ili pjesme i to je to. kad udem u stick te filove uopce nece da otvori. Nemam pojma kako to instalirat

 

Postoje li neka uputstva na istom mjestu gdje si skidao? Ako da, najvjerojatnije treba napraviti postupak točno po proceduri, možda stick treba biti baš FAT32, možda datoteke moraju biti na njemu u nekom rasporedu ili treba nešto preimenovati, da krene automatski install?

Poruka je uređivana zadnji put pon 31.1.2022 11:01 (Mad Ant).
14 godina
offline
Re: Samsung smartiptv app
bongy kaže...
zoharbizo kaže...
bongy kaže...

Pozz

 

Jucer mi tv-e zablokiro i morao sam ga resetirat. Radi se o samsung tv-u i zbog resetiranja mi se izbriso smartiptv ona aplikacija sto ju je samsung kao maknio iz trgovine. Ja sam app tu platio i sad sam stavio neku glupu app smart stb koja nije ni za k..... Probavo sam preko one stranice staviti nazad preko usb-a da instaliram ponovo no nema sanse da ja to napravim. Neznam dali postoji jos koja dobra app ili kako da vratim smartiptv app 

Evo ti rješenje, trebaš usb stick.

 Jesam ja to sve stavio na stic ali tv-e to uopce neprepoznaje. Raspakiram datoteke i stavim na stick, kad ga ubodem u tv-e on mi ponudi kao sta zelim otvorit fotografijem video ili pjesme i to je to. kad udem u stick te filove uopce nece da otvori. Nemam pojma kako to instalirat

 Već sam ti odgovorio u temi o televizorima.

Sve ti piše na stranici siptv.

Prebaci odzipano sve na USB.

USB ne diraš, već odeš pod moje aplikacije na storu.

Tamo će se pojaviti SIPTV i tjt.

Jučer sam baš frendu instalirao na q50 TV, sve radi bez problema

15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung smartiptv app
x360gamer kaže...
bongy kaže...
zoharbizo kaže...
bongy kaže...

Pozz

 

Jucer mi tv-e zablokiro i morao sam ga resetirat. Radi se o samsung tv-u i zbog resetiranja mi se izbriso smartiptv ona aplikacija sto ju je samsung kao maknio iz trgovine. Ja sam app tu platio i sad sam stavio neku glupu app smart stb koja nije ni za k..... Probavo sam preko one stranice staviti nazad preko usb-a da instaliram ponovo no nema sanse da ja to napravim. Neznam dali postoji jos koja dobra app ili kako da vratim smartiptv app 

Evo ti rješenje, trebaš usb stick.

 Jesam ja to sve stavio na stic ali tv-e to uopce neprepoznaje. Raspakiram datoteke i stavim na stick, kad ga ubodem u tv-e on mi ponudi kao sta zelim otvorit fotografijem video ili pjesme i to je to. kad udem u stick te filove uopce nece da otvori. Nemam pojma kako to instalirat

 Već sam ti odgovorio u temi o televizorima.

Sve ti piše na stranici siptv.

Prebaci odzipano sve na USB.

USB ne diraš, već odeš pod moje aplikacije na storu.

Tamo će se pojaviti SIPTV i tjt.

Jučer sam baš frendu instalirao na q50 TV, sve radi bez problema

 Bilo bi to lijepo da je to tako. Znaci usb mi je fat32, odzipirane filove stavim na stick, ubodem u tv-e odem pod samsung app ali nema nigdje smariptv app 

[url=https://postimg.cc/CRrwNMg9][img]https://i.postimg.cc/JhMtRtd7/Untitled.png[/img][/url][url=https://ralphrobertspersonaltrainer.com/dont-drink-calories-5-low-cal-alcoholic-drinks-for-your-tropical-vacation]low cal bar drinks[/url]

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.2.2022 8:36 (bongy).
2 godine
offline
Samsung smartiptv app

Extract (unzip) the contents of the following Tizen Widget file to the root of the USB drive (FAT32 format) and insert it to your TV’s USB slot. Make sure the userwidget directory is located in the root of your USB drive. The application will appear on My Apps screen among other apps. You can then remove USB flash drive from your TV (except J series).

On J series Tizen TVs, you can try turning off Menu -> Smart Hub -> App Auto Update to avoid losing the application on every TV restart. Otherwise, there is no solution available.

 

 

https://siptv.eu/howto/sammy/

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.2.2022 9:09 (Zaporožac).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung smartiptv app

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.2.2022 9:36 (bongy).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung smartiptv app

Pise da app nece raditi na D seriji ili starijim serijama,a ja mislim da je moj starija onda serija. 

https://i.postimg.cc/W4cJBYtd/IMG-20220201-092540.jpg

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung smartiptv app

Koji točno model imaš?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung smartiptv app
zoharbizo kaže...

Koji točno model imaš?

 evo stavio sam gore sliku ako je to to?

13 godina
offline
Samsung smartiptv app

Ne, tu ne vidim model.

Pronađi naljepnicu iza TV-a sa detaljima.

Imaš na tom linku dvije vrste app-a, Tizen i non Tizen ovisno o vrsti TV-a.

I jedan i drugi su smart, ali ne isti OS.

Utvrdi model pa idemo dalje...

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung smartiptv app

[url=https://postimg.cc/d70cz50r][img]https://i.postimg.cc/Dzrf4Dkj/IMG-20220202-205734.jpg[/img][/url]

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung smartiptv app

Koliko vidim to je Tizen OS, napravi kako piše za njega.

Moralo bi raditi.

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.2.2022 17:30 (zoharbizo).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung smartiptv app

Meni Emby nije htjelo instalirati s USB 3.0 sticka, morao je biti 2.0 da bi radilo. Siptv s tog istog 2.0 sticka onda bez brige prošlo.

The most interesting information comes from children, for they tell all they know and then stop.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung smartiptv app
zoharbizo kaže...

Koliko vidim to je Tizen OS, napravi kako piše za njega.

Moralo bi raditi.

 Stavio sam sliku gore u 1 temi, koje sam datoteke stavio na stick ali tv-e neprezna jeb... app nema sanse.

13 godina
offline
Samsung smartiptv app

Koji stick imaš?

USB 2.0 ili 3.0?

Formatiran na FAT32 ili na NTFS?

Preporuka je FAT32 datotečni sustav, USB 2.0, ostale default format postavke.

Raspakirao si file u core, van svih foldera?

Nesmije biti unutar foldera, sve ostalo pobriši...

Pričam o tome kad ga raspakiraš, izvadi ga van foldera, sve datoteke, čisto na stick.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung smartiptv app
zoharbizo kaže...

Koji stick imaš?

USB 2.0 ili 3.0?

Formatiran na FAT32 ili na NTFS?

Preporuka je FAT32 datotečni sustav, USB 2.0, ostale default format postavke.

Raspakirao si file u core, van svih foldera?

Nesmije biti unutar foldera, sve ostalo pobriši...

Pričam o tome kad ga raspakiraš, izvadi ga van foldera, sve datoteke, čisto na stick.

 Imam stariji neki usb 4gb nebi reko da je 3.0  

 

[url=https://postimg.cc/rdRRpLRw][img]https://i.postimg.cc/q7jsjJky/Untitled.png[/img][/url]

evo stavio sam sve fodere direkt na usb. taj usb stavim u tv-e cim ga stavim on mi kao hoce otvorit fotografije, pjesme i video. Ja izadem iz toga odem na smart hub/samsung app, otvorim i medu app svim mogucim naravno nema te app

13 godina
offline
Re: Samsung smartiptv app

Pa na uputama za SIPTV imaš sliku kako treba izgledati - ne trebaš vaditi sadržaj foldera u root sticka, već cijeli folder staviti u root sticka. Onaj folder SmartIPTV koji ti je na prvoj slici koju si postao gore ti treba biti u rootu sticka.

The most interesting information comes from children, for they tell all they know and then stop.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung smartiptv app
Arto kaže...

Pa na uputama za SIPTV imaš sliku kako treba izgledati - ne trebaš vaditi sadržaj foldera u root sticka, već cijeli folder staviti u root sticka. Onaj folder SmartIPTV koji ti je na prvoj slici koju si postao gore ti treba biti u rootu sticka.

 Ma izvadio ja ili ostavio samo folder ta app se jednostavno nepojavljuje na mom tv-u. Znaci probo sam sve zive opcije i nece. Znaci odem na sve app na samsung app i nema te app

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice