Novi MAXTV reciver izdvojena tema

poruka: 1.707
|
čitano: 761.804
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Zanima me dali vi koji koristite vlastite routere, (ne samo za net nego i za iptv), da li je sve ok?

Ja imam tp-linkov wdr4300, i postojeći uređaji su radili ok, sad čemam nove....

mag.inf
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Pozdrav forumašima, prvi post pa eto! 😊
Samo bi se osvrnuo na ovaj novi Max-tv reciver koji me je blago (najblaža riječ) razočarao. Nema tu mjesta ni u kojem segmentu poboljšanja nego na stari Albis. Slika ista ako ne i lošija kako na SD tako i na HD programima(koje usput ni ne otvara sve) , zvuk lošiji a vrijeme otvaranja drugog programa udvostručena. Daljinac jeste da je malo brži i točniji ali nema mogućnost dodavanja drugog daljinskog za Tv tako da te svoje prednosti jednostavno gubi.
Sva sreća pa sam se bezbolno uspio vratiti na stari reciver pa dok traje traje!...pozdrav
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Novi MAXTV reciver

isto tako sam i ja napravio, dok oni sve to ne ispeglaju stoji u ladici il dok ne iskopcaju x264...

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver

Meni fali sat u onoj info traci kad mjenjas programe
Inače sve ostalo je brže i jednostavnije nekako nego na starom uredaju
...potpis nije potreban...
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Sat možda nema negdje sa strane u alatnoj traci, ali ga ima na presjeku "hodograma" barem to ja tako kužim! 

Ali mene pak pere druga "briga", pa ako netko zna pomoći kako riješiti problem?! 

Kako kada sam u "glavnom izborniku" u grupi kanala 100 a želim trenutno preći u recimo 400, što je moglo u onom starom obliku?! 

 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Moraju oni toga puno popeglat evo jucer nisam mogao nes pogledat unazad jer epg-a nije za taj program bilo...

 

P.s manji izbor radio postaja...

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.5.2017 17:02 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver

Piše kome da mu je krivi pin iako sam ga i promijenio pa i dalje neće?

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
13 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Malo prije sam zvao SZK T-Com-a i prijavio slijedjeće nedostatke, po mojem viđenju! 

Prvi, u glavnom izborniku nije moguće preći sa jedne grupe programa na neku drugu! 

Drugi, ton je doslovce pretih kada stisnem na MAX u odnosu na glasnoću samog TV uređaja!

Treći, ukazao sam "na nedostatak pokazivača sata" u glavnom menu ponude, ali ispada da je "onaj" sat iznad bijele linije hodograma ustvari sat, što i ima logike! 

 

Žena sa kojom sam razgovarao, kazala je da se prijavljeni problemi prikupljaju, pa da će ekipa zadužena za "popravak" uočenih prijavljenih problema, čim skorije pristupiti njihovom popravku! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Novi MAXTV reciver

koliko treba da se aktiviraju paketi?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Ag008 kaže...

Piše kome da mu je krivi pin iako sam ga i promijenio pa i dalje neće?

Kod mene je "Uhvatio" od prve! 

 

Da slučajno nisi ukucao krivi korisničkog računa ?! 

ATJ Lučko
13 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
4mal kaže...

koliko treba da se aktiviraju paketi?

Znači, ja sam dobio 30 sati snimalice, a sve sam "naručio" kasno u utorak! 

Uočio sam tek u četvrtak iza podneva je aktivirana, vjerojatno im je trebalo da dođem na red ?! 

ATJ Lučko
16 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver

Nisam, nazvao sam i SZK koji su mi provjerili i to je taj kor. račun (i s moj HT), dobio sam i novi pin te i dalje ne radi.

Stari stb radi normalno

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
7 godina
protjeran
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Ag008 kaže...

Nisam, nazvao sam i SZK koji su mi provjerili i to je taj kor. račun (i s moj HT), dobio sam i novi pin te i dalje ne radi.

Stari stb radi normalno

 

Same shit kod mene.

Nije mi bio pri ruci onaj papir na kojem pise taj nroj od korisnickog racuna, ulogiram se na moj telekom i nisam pazio jer imaju sad dva, ukucam krivi, ali je prohvatilo i pin i taj racun, al su mi bili zakljucani svi kanali sem obicnog paketa.

Nisam znao kakko ga natjerat da se vrati na početne postavke i da mi opet ponudi ukucavanje korisnockog broja i pina, kad sam to skuzio i kad sam mislio riješen problem ono ne prihvaća taj korisnički broj gdje su otključani svi kanali koje plaćam, javi greška pri prijavi, kad fulaš pin ili korisnicki broj javi uredno krivi pin ili broj, tak da sam morao prijavit i sad čekam, do tad koristim stari na kojem sve radi uredno ko i prije.

13 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Ag008 kaže...

Nisam, nazvao sam i SZK koji su mi provjerili i to je taj kor. račun (i s moj HT), dobio sam i novi pin te i dalje ne radi.

Stari stb radi normalno

Ma i ja sam dobio sve novo, i broj korisničkog računa, a i PIN! 

 

To mi je malo puno čudno, obzirom bi trebali samo te resetirati i dati ti nove podatke, ali sve ne samo PIN! 

 

Recimo, ja svako toliko tražim da mi preimenuju WiFi mrežu, a ja ju učinim stvarno kompliciranom, no kod tebe sumnjam u "krivi broj" korisničkog računa najprije! 

Čim PIN ne prolazi, kvar je negdje drugdje, sasvim sigurno! 

ATJ Lučko
13 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
sh92 kaže...
Ag008 kaže...

Nisam, nazvao sam i SZK koji su mi provjerili i to je taj kor. račun (i s moj HT), dobio sam i novi pin te i dalje ne radi.

Stari stb radi normalno

 

Same shit kod mene.

Nije mi bio pri ruci onaj papir na kojem pise taj nroj od korisnickog racuna, ulogiram se na moj telekom i nisam pazio jer imaju sad dva, ukucam krivi, ali je prohvatilo i pin i taj racun, al su mi bili zakljucani svi kanali sem obicnog paketa.

Nisam znao kakko ga natjerat da se vrati na početne postavke i da mi opet ponudi ukucavanje korisnockog broja i pina, kad sam to skuzio i kad sam mislio riješen problem ono ne prihvaća taj korisnički broj gdje su otključani svi kanali koje plaćam, javi greška pri prijavi, kad fulaš pin ili korisnicki broj javi uredno krivi pin ili broj, tak da sam morao prijavit i sad čekam, do tad koristim stari na kojem sve radi uredno ko i prije.

Jesi probao ići u "Postavke"?! 

 

Kada klikneš na njih, traži te "Glavni PIN", no kako meni ne treba, ja neću ići dalje, ali da vi probate riješiti svoje probleme ?! 

ATJ Lučko
7 godina
neaktivan
offline
Re: Novi MAXTV reciver

Ako ti televizija podržava CEC, raditi će.
S time da Blaupunkt tv kao ima opcije cec (uključena), ali kada sam spojio MediaPlayer a95x, nije radilo dok mi na Philipsu radi.

 

Ma imam novi Sony TV (s Android TV-om) i ne nalazi ga nikako...

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.5.2017 8:21 (tomiislav).
12 godina
odjavljen
offline
Novi MAXTV reciver

Postao sam ovo na drugoj temi..ali nitko nije odgovorio možda tu netko zna više?

 

Na chatu mi ženska predlozi zamjenu maxtv prijemnika..sad dobijem mail od tcoma da mi moraju ugasit turbo 30 da bi mogao izvrsit zamjenu uredjaja. Kako je vama koji ste dobili vec uredjaj? Jesu vam smanjivali brzinu neta

 

EDIT : sad mi na chatu kazu da mi brzina ostaje ista i da ce napraviti zahtjev za slanje novog uredjaja. A zahtjev sam napravio prije dva dana..tko tu koga j...

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Pitanje dali sada kada su promjenili maxtv platformu radi ona fora da se složi tvheadend server sa muticast adresama kanala pa da se gleda preko recimo kodi-a ili vlc-a?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Malo sam kopao po netu informirajući se o "CEC"-u, ali nisam uhvatio otkada je on u funkciji, odnosno otkada televizori imaju tu mogućnost?! 

Obzirom imam telac stariji od pet godina, utvaram si da to mene nebi trebalo kao zanimati ?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Meni neradi cec sa novim stb-om tj. pojavi poruka e da je prekinuta veza sa uredjajem...

ocito ce novi firm. popraviti stvar...

dns sam skuzio da vise nisu boje isprane nego prije 2dana a nista nisam

namjestao na telki...hmmm

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.5.2017 11:54 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Robilad kaže...

Postao sam ovo na drugoj temi..ali nitko nije odgovorio možda tu netko zna više?

 

Na chatu mi ženska predlozi zamjenu maxtv prijemnika..sad dobijem mail od tcoma da mi moraju ugasit turbo 30 da bi mogao izvrsit zamjenu uredjaja. Kako je vama koji ste dobili vec uredjaj? Jesu vam smanjivali brzinu neta

 

EDIT : sad mi na chatu kazu da mi brzina ostaje ista i da ce napraviti zahtjev za slanje novog uredjaja. A zahtjev sam napravio prije dva dana..tko tu koga j...

 

 

Ma sere neko, ja sam dobio novi i nema uopće veze sa brzinom interneta, taj novi čak guta i manje neta, neko piše gluposti zanemari idiote.

7 godina
protjeran
offline
Re: Novi MAXTV reciver
ATJLučko kaže...

Jesi probao ići u "Postavke"?! 

 

Kada klikneš na njih, traži te "Glavni PIN", no kako meni ne treba, ja neću ići dalje, ali da vi probate riješiti svoje probleme ?! 

 

Pročitaj još jednom šta sam napisao možda skužiš problem.

Što se postavki tiče normalno da mogu u postavke kad mi prihvati korisnički broj i pin, ali poanta je da onaj korisnički broj i pin koji bi trebao prihvatiti ne prihvaća i nemam otključane kanale, sreća da se stari uređaj ne vraća jer sad bi im hebao sve po spisku, sutra ću zvat tehničku podršku da vide šta učinit.

16 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Jel kod stavljanja novog/vraćanja starog stb uređaja potrebno zvati szk da odjave postojeći?

Znam da je tako bilo ranije dok su mijenjali uređaje...

mag.inf
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Netreba jer je nova platforma...

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
odjavljen
offline
Re: Novi MAXTV reciver
sh92 kaže...

 

 

Ma sere neko, ja sam dobio novi i nema uopće veze sa brzinom interneta, taj novi čak guta i manje neta, neko piše gluposti zanemari idiote.

 pretpostavljam i ja da seru...posšto mi na chatu kažu da nema potrebe gasiti turbo 30, ali me svejedno malo email zabrnio..obzirom da sam produzio ugovor prije par dana sa sluzbom koja se bavi starim korisnicima pa sam pomislio da mi sad silom zele ukiniti brzinu, nebi me cudilo jer koliko vidim nitko nije dobio takav mail.

Prije sam Max 3 L  placao 369 kn mjesecno,  sa maxtv HBO OD paketom, turbo 30 i fiksni telefon...sada bi to isto trebao placati 200 kn..

16 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Jesi u magenti vec ili ces tek postati?

 

Ja sam sam na MAX 3 M od prosle god. kad je dosla magenta, prebacujem se na MAX 3 biram dvostruko

Prije 314 sad 349 stim da ovaj paket kosta 399ali posto sam vec u Magenti

imam popust od 50kn-a..

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.5.2017 13:36 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Novi MAXTV reciver

nisam u magenti.. samo Max 3 paket internet vdsl turbo 30 , max tv sa hbo dodatkom i fiskna linija.. to sve placao unazad dvije godine 369 kn.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.5.2017 13:51 (Robilad).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Novi MAXTV reciver

Stigao novi uređaj 24h od naručivanja hp expresom, sve radi ok, brže prebacuje programe, ljepši mi je sam uređaj, ljepši izbornici, ljepši daljinski i to je to što se pluseva tiće a ono što je najbitnije jest da mi je slika u sd-u možda mrvicu manje pixelasta ali je ispranih boja, hd je bio koma (trzao) dok nisam u postavkama sa auto stavio na 1080p 50 jednu opciju, sad je hd gledljiv ali malo lošiji cca 10% nego prije, isto slabije boje, zvuk katastrofa, tiši za 30% tako da nakon gledanja maxtv-a ukoliko prebacuješ na drugi izvor obavezno prije stišati tv jer ću probuditi susjede, dalinski nema bijele brojeve na tipkama a niti ne svijetli tako da u mračnijoj prostoriji ne vidiš ništa

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver

Zato si i placao previse, zasto nisi u magenti nemas njihov mobilni broj il neki drugi razlog?

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.5.2017 13:57 (4mal).
7 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Doktor-X kaže...

Pitanje dali sada kada su promjenili maxtv platformu radi ona fora da se složi tvheadend server sa muticast adresama kanala pa da se gleda preko recimo kodi-a ili vlc-a?

 Ali je ovo uopće moguće ? Konkretno me zanima Kodi, pa ako ti se da ukratko koji hint nabacit. 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice