Tražin dizajnera scena zaključana tema

poruka: 28
|
čitano: 5.636
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Tražin dizajnera scena

Znaći ovako tražim osobu s kojom bih radio na jednom projektu - toćnije izrada igre u prvom redu za iOS, a zatim PC i Mac platformu.

 

Što toćno tražim je sljedeće :

-čovijeka sa dugogodišnjim iskustvom i igranju igri i razumjevanjem za igre.

-sposobnost da sam zamisli i izmisli levele, poželjno solidno znanje scatchiranja, može rukom , tabletom you name it. ovo je vrlo važno pošto da bih ja mogao izraditi level moram -imati dobru referencu .

-Timski rad !

-Znat držat jezik za zubima .

- stariji od 18 godina

 

Poželjnje dodatne sposobnosti nisu uvijet ali je plus iz više razloga, ali da ih sada ne nabrajam , :

- poznavanje modeliranja, teksturiranja, animiranja npr. u Blenderu bi uvelike pomoglo

- programiranje

- konceptualni art

 

 Ništa ne obečajem te lako tj. vrlo lako je moguće da projekt propadne tako da ne očekivajte neku uber nagradu , dajem udio u 5% zarade u projektu ( iz čiste dobiti, znaći kada odbijem poreze i ostala davanja  ) ako do zarade dođe. 

 

Znaći ako imate želje i volje raditi na jednom indie game develop projektu, strpljenja ( jer to zna potrajat ) .

 

 

 

 

 

 

"I've seen things you people wouldnt believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate&am
 
2 24 hvala 0
15 godina
offline
Tražin dizajnera scena

čak 5% zarade...

 
4 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Tražin dizajnera scena

znaci daješ 5% zarade tj, ako projekt uspije ti bi se htio obogatit na tuđem znanju i radu kao uostalom i većina naših vrlih poduzetnika.

 
9 3 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Tražin dizajnera scena

" Ništa ne obečajem te lako tj. vrlo lako je moguće da projekt propadne tako da ne očekivajte neku uber nagradu , dajem udio u 5% zarade u projektu ( iz čiste dobiti, znaći kada odbijem poreze i ostala davanja  ) ako do zarade dođe. "

 

Velikodušan si :)

14 godina
neaktivan
offline
Re: Tražin dizajnera scena
woodgamesfx kaže...

Znaći ovako tražim osobu s kojom bih radio na jednom projektu - toćnije izrada igre u prvom redu za iOS, a zatim PC i Mac platformu.

 

Što toćno tražim je sljedeće :

-čovijeka sa dugogodišnjim iskustvom i igranju igri i razumjevanjem za igre.

-sposobnost da sam zamisli i izmisli levele, poželjno solidno znanje scatchiranja, može rukom , tabletom, you name it. ovo je vrlo važno pošto da bih ja mogao izraditi level moram imati dobru referencu .

-Timski rad !

-Znat držat jezik za zubima .

- stariji od 18 godina

 

Poželjnje dodatne sposobnosti nisu uvijet ali je plus iz više razloga, ali da ih sada ne nabrajam , :

- poznavanje modeliranja, teksturiranja, animiranja npr. u Blenderu bi uvelike pomoglo

- programiranje

- konceptualni art

 

 Ništa ne obečajem te lako tj. vrlo lako je moguće da projekt propadne tako da ne očekivajte neku uber nagradu , dajem udio u 5% zarade u projektu ( iz čiste dobiti, znaći kada odbijem poreze i ostala davanja  ) ako do zarade dođe. 

 

Znaći ako imate želje i volje raditi na jednom indie game develop projektu, strpljenja ( jer to zna potrajat ) .

 

 

 

 

 

 

Boldano + razmaci kraj rečeničnih znakova = Radije započnite radit na svojoj igri s nekim fer nego radit za ovoga...

Ne znam šta da stavim pa onda stavim ovo.
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.8.2011 10:47 (roko121roko).
14 godina
odjavljen
offline
Re: Tražin dizajnera scena
woodgamesfx kaže...

 

Znat držat jezik za zubima .

Jeli ovo u prijevodu znači, samo sam ja u pravu a ti koji radiš za mene čak i ako me možda možeš ispravit u nečemu(ili reć svoje mišljenje) jer je tvoja misao u tom trenutku bolja, šuti ili ću te napucat?

 

No can do. {#}

War - The Only Solution To Keep Humanity
14 godina
offline
Tražin dizajnera scena

Da sam neuljudan kao što nisam, napisao bih ti da si bezobrazni lijeni nepismeni majmun. Zašto? Zato jer tražiš da ti netko obavi posao o kojem apsolutno nemaš pojma, nisi toliko kulturan da u pisanoj komunikaciji poslovnog tipa koristiš nešto iole slično književnom jeziku, tražiš ozbiljnu punoljetnu osobu iako si običan balavac (ako već ne godinama, onda mentalnim sklopom) i, na kraju, velikodušno nudiš jednu dvadesetinu potencijalne neto zarade. Predviđam ti strelovit uspon i zvjezdan uspjeh u hrvackom bizmisu. Živio ti meni.

s.f. - s.n.
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.8.2011 11:42 (ninotocka).
Moj PC  
6 3 hvala 0
14 godina
offline
Tražin dizajnera scena

woodgamesfx

tražiš nekoga ko će ti sve napravit i ti mu daš 5% zarade?

A ovo da drži jezik za zubima je baš krasno.

Moj PC  
1 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Tražin dizajnera scena

Čemu tolko flamea? Pa traži fokin dizajnera...

...world is full of kings and queens who blind your eyes and steal your dreams...
Moj PC  
2 1 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Tražin dizajnera scena
ninotocka kaže...

Zato jer tražiš da ti netko obavi posao o kojem apsolutno nemaš pojma

Zapravo samo trazi da mu netko radi skice za levele. On sâm obavlja vecinu posla, treba mu neki kreativac za izmisljanje lokacija... tako sam ja to barem shvatio.

 

Sav flame na ovoj temi je odraz neznanja onih koji flameaju o onome sto se ovdje trazi. Jedino s cime se slazem je onaj dio sa gramatikom, woodgamesfx obicno ne pise tako lose tako da je ovo stvarno upalo u oci, cak i meni koji granicim sa nepismenoscu :D

 

Ukratko ne znate prepoznati poziciju level architecta/concept artista ni kada vas pogodi u glavu.

So then I typed GOTO 500 - and here I am!
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.8.2011 13:27 (rustweaver).
14 godina
protjeran
offline
Tražin dizajnera scena

Pa koliko vi ocekujete da zaradite za 5 papira s skicama?

 

To je 5 minuta posla.

And then father, the Rapture dream was over. You taught me that 'evil' is just a word. Under the skin, it's simple pain. We are Utopia, you and I...
Moj PC  
5 5 hvala 0
15 godina
offline
Re: Tražin dizajnera scena

upravo to sam i ja shvatio.

 

Traži nekoga tko se neće izlajati o projektu (jezik za zubima) i ko će mu crtkati levele. Bio bi plus da razumije neke tehnikalije ali nije nužno. Ne znam kako bi netko s takvim zanjem mogao sam napraviti igru kako je netko gore predložio o.O

14 godina
neaktivan
offline
Re: Tražin dizajnera scena
Harold kaže...

čak 5% zarade...

 

Idemo po redu, da 5% mi se čini OK za taj posao, ako ja sve izmodeliram, izprogramiram.

 

schnellman kaže...

znaci daješ 5% zarade tj, ako projekt uspije ti bi se htio obogatit na tuđem znanju i radu kao uostalom i većina naših vrlih poduzetnika.

 

O čem ti briješ ??????????

 

kilajabuka kaže...

" Ništa ne obečajem te lako tj. vrlo lako je moguće da projekt propadne tako da ne očekivajte neku uber nagradu , dajem udio u 5% zarade u projektu ( iz čiste dobiti, znaći kada odbijem poreze i ostala davanja  ) ako do zarade dođe. "

 

Velikodušan si :)

 

Da bolje ne obečat ništa nego brda i doline pa od svega imat racku.

 

 

roko121roko kaže...

 

 

Boldano + razmaci kraj rečeničnih znakova = Radije započnite radit na svojoj igri ako znate nego radit za ovoga...

 

Ne trebam forumskog lektora kao prvo, a kao drugo pokri se po ušima.

 

 

ninotocka kaže...

Da sam neuljudan kao što nisam, napisao bih ti da si bezobrazni lijeni nepismeni majmun. Zašto? Zato jer tražiš da ti netko obavi posao o kojem apsolutno nemaš pojma, nisi toliko kulturan da u pisanoj komunikaciji poslovnog tipa koristiš nešto iole slično književnom jeziku, tražiš ozbiljnu punoljetnu osobu iako si običan balavac (ako već ne godinama, onda mentalnim sklopom) i, na kraju, velikodušno nudiš jednu dvadesetinu potencijalne neto zarade. Predviđam ti strelovit uspon i zvjezdan uspjeh u hrvackom

 

bizmisu. Živio ti meni.

 

 

Hvala ljepa.

 

 

Kill Frenzy kaže...

woodgamesfx

tražiš nekoga ko će ti sve napravit i ti mu daš 5% zarade?

A ovo da drži jezik za zubima je baš krasno.

 

Mentalist kaže...

Pa koliko vi ocekujete da zaradite za 5 papira s skicama?

 

To je 5 minuta posla.

 

Mislim da ljudi ne znaju što je level dizajner.

 

 

Dr. Zoidberg kaže...

upravo to sam i ja shvatio.

 

Traži nekoga tko se neće izlajati o projektu (jezik za zubima) i ko će mu crtkati levele. Bio bi plus da razumije neke tehnikalije ali nije nužno. Ne znam kako bi netko s takvim zanjem mogao sam napraviti igru kako je netko gore predložio o.O

 

BINGO !

 

 

Mislim zašto ljudi pište o nečem o čem nemate POJMA i BLAGE VEZE nit osnove osnova ne poznajete o temu u kojoj spamate.

Sramotno , jadno i žalosno.

 

Inaće jezik za zube je više sarkastićan izraz za čuvanje materijala i informacija vezanih za projekt, da ako ću ja sve odradit tj. modelirat, teksturirat, animirat, programirat , radit priču i cjeli dizajn plus zvuk TE sve skupa plasirat , ZBILJA NE KUŽIM ove vaše komentare.

 

Sramite se jer blago rečeno serete u temi o kojoj nemate BLAGOG POJMA.

 

ISKRENO GADITE MI SE !

 

Inaće našao sam čovjeka za dizajn levela, a vi se još jednom SRAMITE !

 

 

 

 

 

"I've seen things you people wouldnt believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate&am
14 godina
neaktivan
offline
Re: Tražin dizajnera scena
woodgamesfx kaže...

Znaći ovako tražim osobu s kojom bih radio na jednom projektu - toćnije izrada igre u prvom redu za iOS, a zatim PC i Mac platformu.

 

Što toćno tražim je sljedeće :

-čovijeka sa dugogodišnjim iskustvom i igranju igri i razumjevanjem za igre.

-sposobnost da sam zamisli i izmisli levele, poželjno solidno znanje scatchiranja, može rukom , tabletom you name it. ovo je vrlo važno pošto da bih ja mogao izraditi level moram -imati dobru referencu .

-Timski rad !

-Znat držat jezik za zubima .

- stariji od 18 godina

 

Poželjnje dodatne sposobnosti nisu uvijet ali je plus iz više razloga, ali da ih sada ne nabrajam , :

- poznavanje modeliranja, teksturiranja, animiranja npr. u Blenderu bi uvelike pomoglo

- programiranje

- konceptualni art

 

 Ništa ne obečajem te lako tj. vrlo lako je moguće da projekt propadne tako da ne očekivajte neku uber nagradu , dajem udio u 5% zarade u projektu ( iz čiste dobiti, znaći kada odbijem poreze i ostala davanja  ) ako do zarade dođe. 

 

Znaći ako imate želje i volje raditi na jednom indie game develop projektu, strpljenja ( jer to zna potrajat ) .

 

 

 

 

 

 

 

I samo da sam sebe citiram , što VAM je iz ovoga dalo za zaključit da tražim nekoga tko će sve napraviti , a ja eto zlosretno pokupit lovorike + "zaradu" !!!!????

 

Zbilja jadno koliko stupanj inteligencije i zdravorazumskog zaključivanja posjedujete da je to za popizd*t !

 

Ovo me podsjeća na polupijanu i retardiranu viktorijansku rulju iz sirmoašnih predgađa Londona i javni linč.

 

Inaće vjerujem da ima među vama i onih koji su u nekoj dozi sretni zbog ovoga , jer eto nahranili su neke svoje komplekse, ako je tako uživajte u svom jadu i mentalnoj bijedi

 

 

EDIT:

a ja idem dalje radit ono za što ste me popljuvali.

 

"I've seen things you people wouldnt believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate&am
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.8.2011 23:05 (woodgamesfx).
14 godina
offline
Re: Tražin dizajnera scena
woodgamesfx kaže... 

I samo da sam sebe citiram , što VAM je iz ovoga dalo za zaključit da tražim nekoga tko će sve napraviti , a ja eto zlosretno pokupit lovorike + "zaradu" !!!!????

Zato jer ne znaju što ti točno tražiš.

U teoriji nema razlike između teorije i prakse ali u praksi ima.
16 godina
neaktivan
offline
Tražin dizajnera scena
schnellman kaže...

znaci daješ 5% zarade tj, ako projekt uspije ti bi se htio obogatit na tuđem znanju i radu kao uostalom i većina naših vrlih poduzetnika.

 

O čem ti briješ ??????????

 

 

 

 

brijem o tome da odeš u banku digneš kredit ili posudiš od mame i tate i pošteno platiš za odrađen posao.

Tako se to radi.Ali ti očito nemaš ni za kavu pa prodaješ maglu i nekakve imaginarne udjele u zaradi.A sumnjam da si uopće sposoban odraditi ostatak posla sam jer sudeći po tvom pravopisu nisi baš nešto previše naučio u školi.

 

 
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Tražin dizajnera scena
schnellman kaže...
brijem o tome da odeš u banku digneš kredit ili posudiš od mame i tate i pošteno platiš za odrađen posao.

Tako se to radi.Ali ti očito nemaš ni za kavu pa prodaješ maglu i nekakve imaginarne udjele u zaradi.

Nemoj se sada izvlaciti nekakvim pateticnim upisima o podizanju kredita i poslodavcima koji muljaju zaposlenike. Cinjenica je da ti je prvi post u ovoj temi bio zesca glupost. Sto ti znas kolika je uopce postena placa za taj posao? 5% moze biti velika lova, a i ne mora biti. Bitno je da je jasno istaknuto da cijela stvar moze biti flop. Uostalom, jednom artistu to je samo jos jedna stvar vise u portfelju. Tako da ne odlazi potpuno praznih ruku ni u kojem slucaju.

So then I typed GOTO 500 - and here I am!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Tražin dizajnera scena
woodgamesfx kaže...

 

Trece u ovaj hobi sam ulozio preko 12000 kuna direktno ! Znaci cisto vlastito zaradjenih novaca tako da ti taj tvoj argument ne stoji. Za iste sam kupio programsku i racunalnu opremu, zato ne kakaj po treci put.

Kupio si Blender i Xcode?

 

 
2 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Tražin dizajnera scena
woodgamesfx kaže...
D.N.R. kaže...
woodgamesfx kaže...

 

Znat držat jezik za zubima .

Jeli ovo u prijevodu znači, samo sam ja u pravu a ti koji radiš za mene čak i ako me možda možeš ispravit u nečemu(ili reć svoje mišljenje) jer je tvoja misao u tom trenutku bolja, šuti ili ću te napucat?

 

No can do. {#}

 

NE KAKAJ !

Šta sam te pogodio u žilu pa si malo popi*dio? {#}

 

Btw ja nisam ništa rekao u vezi ovoga što želiš napravit nego samo sam pitao što znači držat jezik za zubima? Šutit i radit bez prava glasa ili nešto drugo. To što se ti ložiš nije moj problem.

War - The Only Solution To Keep Humanity
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.8.2011 8:45 (D.N.R.).
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Tražin dizajnera scena

lik vas je sve skajlo hahaha

Moj PC  
3 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Tražin dizajnera scena

puka ko kokica

 

 

a inače mislim da je neoprostivo, da osobe koje su završile osnovnu školu, uz sve blagodati interneta i spellcheckera imaju u prosječnom tekstu više od dve-tri greške, najčešće tipfellera

kod mene normalno radi.....
Moj PC  
2 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Tražin dizajnera scena
Tom69 kaže...
woodgamesfx kaže...

 

Trece u ovaj hobi sam ulozio preko 12000 kuna direktno ! Znaci cisto vlastito zaradjenih novaca tako da ti taj tvoj argument ne stoji. Za iste sam kupio programsku i racunalnu opremu, zato ne kakaj po treci put.

Kupio si Blender i Xcode?

 

 

Da za tvoju informaciju i XCode košta ako nešto želiš napraviti.

Dalje iskreno neda mi se tebi nit sličnim provokatorima odgovarat na pitanja.

 

D.N.R. kaže...
woodgamesfx kaže...
D.N.R. kaže...
woodgamesfx kaže...

 

Znat držat jezik za zubima .

Jeli ovo u prijevodu znači, samo sam ja u pravu a ti koji radiš za mene čak i ako me možda možeš ispravit u nečemu(ili reć svoje mišljenje) jer je tvoja misao u tom trenutku bolja, šuti ili ću te napucat?

 

No can do. {#}

 

NE KAKAJ !

Šta sam te pogodio u žilu pa si malo popi*dio? {#}

 

Btw ja nisam ništa rekao u vezi ovoga što želiš napravit nego samo sam pitao što znači držat jezik za zubima? Šutit i radit bez prava glasa ili nešto drugo. To što se ti ložiš nije moj problem.

 

Prvo kreneš bezargumentirano pisat o nećem o ćem pojma nemaš, umjesto da lijepo pitaš ako ti nešto nije jasno ne ti iz nekog sebi znanog razloga kreneš kako si krenuo.

 

 

 

shine kaže...

lik vas je sve skajlo hahaha

 

NE ne i ne , ako su oni meni iz sebi znanih razloga počeli tako što su počeli pitam se kako bih toj rulji trebao odgovorit.

 

 

 

cekpi kaže...

puka ko kokica

 

 

a inače mislim da je neoprostivo, da osobe koje su završile osnovnu školu, uz sve blagodati interneta i spellcheckera imaju u prosječnom tekstu više od dve-tri greške, najčešće tipfellera

 

Ljut jesam to sam i napisao. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"I've seen things you people wouldnt believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate&am
14 godina
neaktivan
offline
Tražin dizajnera scena

koji je smisao ove teme ako si našao osobu za suradnju lockaj ovo a ne tu flejmate bezveze

Neću žvaku oću kusur
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Tražin dizajnera scena
roko121roko kaže...

 

Aha, tebi je inteligencije toliko da si je ima bit podijelio na ulici pa ostao s ničim (boldano i highlightano) i sad vrijeđaš okolo gore nego sve što smo napisali.

Istina je, govorili su i da ćeš zlosretno pokupit zaradu i zasluge i bla bla bla, ali objektivno gledano: 5% od zarade koja može biti jako mala ili nikakva = utrošen dio života na jako malo novca.

To je bila moja poruka.

I imao je onaj pravo, ne možeš tražit poslovnu suradnju koristeći se poluknjiževnim jezikom.

 

Jel ti možeš prokužit smisao ove rečenice ????

Konstrucija iste ti je na nivou onog mog citiranog epiteta.

 

Ako tebe nit bilo koga drugog ne zanima , a u prvom redu smatram niste sposobni za bilo što osim opetovanog kenjanja po forumu , onda je stvar kulture i neke osnove bontona ili ophođenja prema drugoj strani ta, da ne komnetiraš takovo nešto ili ljepo pitaš.

 

Ja nisam 2 dana na ovom forumu i uz minimalni trud može se skužit što i s ćime se bavim , a vi i tebi slični niste pokazali nit najmanji interes da upoznate sugovornika što je jadno s vaše strane, a opet za sve se ima način kako se pita, jel tako ? 

 

 

 

 

"I've seen things you people wouldnt believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate&am
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Tražin dizajnera scena
cola777 kaže...

koji je smisao ove teme ako si našao osobu za suradnju lockaj ovo a ne tu flejmate bezveze

 

Smisao je da nedam pljuvat po sebi , posebno neću ostat dužan dežurnim primitivcima, kojima je očiti intelekutalno mentalni doseg srat po nečem o čem nemaju pojma , prozivat mene i vuć zaključke iz guzice, bez da se prije barem minimalno informiraju.

 

 

"I've seen things you people wouldnt believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate&am
14 godina
neaktivan
offline
Re: Tražin dizajnera scena
woodgamesfx kaže...
roko121roko kaže...

 

Aha, tebi je inteligencije toliko da si je ima bit podijelio na ulici pa ostao s ničim (boldano i highlightano) i sad vrijeđaš okolo gore nego sve što smo napisali.

Istina je, govorili su i da ćeš zlosretno pokupit zaradu i zasluge i bla bla bla, ali objektivno gledano: 5% od zarade koja može biti jako mala ili nikakva = utrošen dio života na jako malo novca.

To je bila moja poruka.

I imao je onaj pravo, ne možeš tražit poslovnu suradnju koristeći se poluknjiževnim jezikom.

 

Jel ti možeš prokužit smisao ove rečenice ????

Konstrucija iste ti je na nivou onog mog citiranog epiteta.

 

Ako tebe nit bilo koga drugog ne zanima , a u prvom redu smatram niste sposobni za bilo što osim opetovanog kenjanja po forumu , onda je stvar kulture i neke osnove bontona ili ophođenja prema drugoj strani ta, da ne komnetiraš takovo nešto ili ljepo pitaš.

 

Ja nisam 2 dana na ovom forumu i uz minimalni trud može se skužit što i s ćime se bavim , a vi i tebi slični niste pokazali nit najmanji interes da upoznate sugovornika što je jadno s vaše strane, a opet za sve se ima način kako se pita, jel tako ? 

 

 

 

 

Da, ali prijašnje rečenice su ti nikakve, a ni dijakritičke znakove ne znaš razlikovati. Osim toga rečenica koju sam citirao je pravilna ;)

Osim toga, recimo, znao bih i dizajnirat level (skica) i koristit se Blenderom, 3Ds Maxom i sl.

Vidi, 5% zarade zvuči ne-fer za indie igru koja se razvija za mobilne platforme i realno gledano, pokraj Anrgy Birdsa i ekipe nema šanse za neki veći uspjeh, pa tako i zaradu.

Ne znam šta da stavim pa onda stavim ovo.
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.8.2011 11:23 (roko121roko).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Tražin dizajnera scena
roko121roko kaže...

Da, ali prijašnje rečenice su ti nikakve, a ni dijakritičke znakove ne znaš razlikovati. Osim toga rečenica koju sam citirao je pravilna ;)

Osim toga, recimo, znao bih i dizajnirat level (skica) i koristit se Blenderom, 3Ds Maxom i sl.

Vidi, 5% zarade zvuči ne-fer za indie igru koja se razvija za mobilne platforme i realno gledano, pokraj Anrgy Birdsa i ekipe nema šanse za neki veći uspjeh, pa tako i zaradu.

 

Ovo je rani razvoj :

 

 

 

 

Da na vlastitoj koži sam osjetio što je to indie rzvoj uz pet plasiranih naslova vratio sam malo više od pola uloženih sredstava koje sam gore nave, ALI OPET ovdje je rijeć bio o srednje dobrim igrama tj. nekoj srednjoj kaliteti.

 

Da razmišljao sam što i kako dalje, dal dvije-tri godine učenja i rada baciti u vjetar, odbacio sam sugestije kolega da idem dalje na gomilanje simple naslova i polaganu zaradu po objavljenom naslovu te na akumulaciju zarade kroz ponuđeni broj naslova , tj. laički rečeno adsense spika, odbacio sam to jer mi se neda , rekao sam si idem radit nešto izanad svega što sam do sada radio i počet radit "poštene" naslove pa koliko trajalo da trajalo te kako god završilo da završilo. 

 

 

 

 

 

"I've seen things you people wouldnt believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate&am
16 godina
neaktivan
moderator
offline
Tražin dizajnera scena

Vrijeme je za lock ovog flame wara

The perfect OS, MS-DOS! No patches, no root exploits for almost 30 years.
 
8 0 hvala 2
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice