Gdje uložiti u startup/igru/software radi zarade?

poruka: 4
|
čitano: 5.465
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
suspendiran
offline
Gdje uložiti u startup/igru/software radi zarade?

Pozdrav,

 

hipotetska situacija, da sam spreman uložiti mjesečno 5,000kn u neki startup, bilo da se radi o računalnoj igri, aplikaciji, nekom servisu isl. gdje je tako nešto moguće napraviti? Razlog investicije bio bi naravno zarada, odnosno određeni postotak novaca dobivenih od prodaje softvera.

Pitam za EU područje.

 

 

 

Hvala

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Gdje uložiti u startup/igru/software radi zarade?

Funderbeam, Seedrs pogledaj ove 2 platforme. Ja sam aktivan na funderbeamu pa tu mogu malo više reći ako treba.

 
1 0 hvala 1
10 godina
suspendiran
offline
Re: Gdje uložiti u startup/igru/software radi zara
Equi kaže...

Funderbeam, Seedrs pogledaj ove 2 platforme. Ja sam aktivan na funderbeamu pa tu mogu malo više reći ako treba.

 

 

odlično, puno hvala za info. Ovaj funderbeam se čini interesantan, budem malo detaljnije istražio da vidim kako to funkcionira. Koliko sam vidio na prvi pogled, kupuju se dionice određenih startupova?

 

 

6 godina
offline
Re: Gdje uložiti u startup/igru/software radi zara
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
Equi kaže...

Funderbeam, Seedrs pogledaj ove 2 platforme. Ja sam aktivan na funderbeamu pa tu mogu malo više reći ako treba.

 

 

odlično, puno hvala za info. Ovaj funderbeam se čini interesantan, budem malo detaljnije istražio da vidim kako to funkcionira. Koliko sam vidio na prvi pogled, kupuju se dionice određenih startupova?

 

 

 Tako je. Svako malo dođu neke kompanije koje traže funding. Trenutačno se funderbeam platforma širi i na UK tak da će ih biti još i više.
Možeš i trgovati postojećim dionicama.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice