SP u nogometu - Brazil 2014.

poruka: 3.439
|
čitano: 202.124
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
moderator
offline
SP u nogometu - Brazil 2014.

SKUPINA A:

A1 Brazil,

A2 Hrvatska 

A3 Meksiko,

A4 Kamerun 

 

SKUPINA B:

B1 Španjolska,

B2 Nizozemska,

B3 Čile,

B4 Australia 

 

SKUPINA C:

C1 Kolumbija,

C2 Grčka,

C3 Obala Bjelokosti,

C4 Japan

 

SKUPINA D:

D1 Urugvaj,

D2 Kostarika,

D3 Engleska,

D4 Italija

 

SKUPINA E:

E1 Švicarska,

E2 Ekvador,

E3 Francuska,

E4 Honduras

 

SKUPINA F:

F1 Argentina,

F2 Bosna i Hercegovina,

F3 Iran,

F4 Nigerija

 

SKUPINA G:

G1 Njemačka,

G2 Portugal,

G3 Gana,

G4 SAD 

 

SKUPINA H:

H1 Belgija,

H2 Alžir,

H3 Rusija,

H4 Južna Koreja

...
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.12.2013 19:34 (Miro).
14 godina
protjeran
offline
Re: SP u nogometu - Brazil 2014.

Hrvatska je loše prošla. BiH tako tako, drugo-treće mjesto u grupi.

 

Skupina D će biti interesantna.

B-A-R-C-A
13 godina
offline
SP u nogometu - Brazil 2014.

bježite ljudi, bježite iz grada, stiže ekipa pijana. Bježite ljudi dok postoji nada, jer ovdje igra Hrvatska! {#}{#}

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
neaktivan
offline
SP u nogometu - Brazil 2014.
Prolazimo skupinu ko' plitak potok!
Tony Soprano
13 godina
offline
SP u nogometu - Brazil 2014.

Realno, prolazak skupine bude velik uspjeh ako uspijemo. Protiv Brazila na otvaranju šanse su nam minimalne da nešto izvučemo. Protiv Kameruna i Meksika se treba potući za 2. mjesto, nezgodni protivnici ali prolazni. Osmina finala Španjolska ili Nizozemska, četvrtfinale Italija ili Engleska... Najgori raspored imamo ali živi bili pa vidjeli, treba odigrati najbolje što znamo, muški pa što bude bude. 

13 godina
neaktivan
offline
SP u nogometu - Brazil 2014.

Može se, nisu preteške skupine. Francuska - što reći?

 

 

There are some corners of the universe that have bred the most terrible things. Things that act against everything we believe in. They must be FOUGHT.
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.12.2013 20:06 (PLASMAorLCD).
14 godina
neaktivan
offline
SP u nogometu - Brazil 2014.

Malo sam gledao udaljenost između gradova i ispada da dođe sve ukupno preko 5500 km[Sao Paolo, Manos, Recif], usporedbe radi to je udaljenost otprilike između Lisabona[Portugal] i Teherana[Iran]. Baš me zanima kako će se navijači organizirati.

14 godina
offline
Re: SP u nogometu - Brazil 2014.

Zeznuta skupina. Svatko može kao drugi proći (naravno Brazil kao prvi). A i ako prođemo križamo se sa B skupinom znači išli bi na Španjolsku ili Nizozemsku...

BF Nick: Xtream_Switch
12 godina
neaktivan
offline
SP u nogometu - Brazil 2014.

SKUPINA A:

A1 Brazil

A2 Hrvatska 

A3 Meksiko

A4 Kamerun

 

odlična i atraktivna skupina. realno, protiv Brazila nemamo šanse. samo da ne doživimo nekakvu katastrofu. skupina me dosta podsjeća na onu iz 2006. kad smo se skroz istrošili protiv brazila i 2X remizirali nakon toga. laganu prednost ipak dajem Mehiku zbog povoljnijeg rasporeda, nakon prvog kola će imati 3 boda i psih. prednost. nama za prolaz igra samo pobjeda u toj tekmi. Kamerun je autsadjer, jači su bili prije 4 godine pa nisu ništa napravili

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.12.2013 20:57 (hitmanovich).
13 godina
offline
Re: SP u nogometu - Brazil 2014.
hitmanovich kaže...

skupina me dosta podsjeća na onu iz 2006. kad smo se skroz istrošili protiv brazila i 2X remizirali nakon toga. laganu prednost ipak dajem Mehiku zbog povoljnijeg rasporeda, nakon prvog kola će imati 3 boda i psih. prednost. nama za prolaz igra samo pobjeda u toj tekmi. Kamerun je autsadjer, jači su bili prije 4 godine pa nisu ništa napravili

Ne mora to ništa značiti, čak je i bolje riješiti se Brazila prvu utakmicu u kojoj nemamo što izgubiti nego se vaditi u zadnjoj recimo kako smo se protiv Španjolske na prošlom Euru i nismo uspjeli... samo da nas ne razbiju. Loše je što su duga putovanja a baš tu ključnu drugu igramo protiv Kameruna u hebenoj džungli.

15 godina
offline
Re: SP u nogometu - Brazil 2014.
Miro kaže...
SKUPINA C:

C1 Kolumbija,

C2 Grčka,

C3 Obala Bjelokosti,

C4 Japan

 

SKUPINA E:

E1 Švicarska,

E2 Ekvador,

E3 Francuska,

E4 Honduras

 

SKUPINA H:

H1 Belgija,

H2 Alžir,

H3 Rusija,

H4 Južna Koreja

Ove skupine će biti neatraktivne, sa izuzećem Kolumbije i njene snage u koju baš nisam upućen.

Švicarska bi mogla ogrebati remi sa Francuzima, dok će Belgija jedinu prijetnju imati u Rusiji, te bi trebala gotovo najlakše rješiti skupinu.

 

U ostalim skupinama barem po jedna utakmica jakosti četvrtfinala.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
13 godina
offline
Re: SP u nogometu - Brazil 2014.
vrinho kaže...
hitmanovich kaže...

skupina me dosta podsjeća na onu iz 2006. kad smo se skroz istrošili protiv brazila i 2X remizirali nakon toga. laganu prednost ipak dajem Mehiku zbog povoljnijeg rasporeda, nakon prvog kola će imati 3 boda i psih. prednost. nama za prolaz igra samo pobjeda u toj tekmi. Kamerun je autsadjer, jači su bili prije 4 godine pa nisu ništa napravili

Ne mora to ništa značiti, čak je i bolje riješiti se Brazila prvu utakmicu u kojoj nemamo što izgubiti nego se vaditi u zadnjoj recimo kako smo se protiv Španjolske na prošlom Euru i nismo uspjeli... samo da nas ne razbiju. Loše je što su duga putovanja a baš tu ključnu drugu igramo protiv Kameruna u hebenoj džungli.

ma svejedno ti je, prva ili zadnja s Brazilom. Na isto ti dođe kad druge dvije moramo riješiti. Ja mislim da smo dobili prolaznu skupinu i da možemo proći. Ako ne dobijemo Kamerun i Meksiko onda ništa ni ne zaslužujemo {#}

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
Re: SP u nogometu - Brazil 2014.
wyks kaže...
Miro kaže...
SKUPINA C:

C1 Kolumbija,

C2 Grčka,

C3 Obala Bjelokosti,

C4 Japan

 

SKUPINA E:

E1 Švicarska,

E2 Ekvador,

E3 Francuska,

E4 Honduras

 

SKUPINA H:

H1 Belgija,

H2 Alžir,

H3 Rusija,

H4 Južna Koreja

Ove skupine će biti neatraktivne, sa izuzećem Kolumbije i njene snage u koju baš nisam upućen.

Švicarska bi mogla ogrebati remi sa Francuzima, dok će Belgija jedinu prijetnju imati u Rusiji, te bi trebala gotovo najlakše rješiti skupinu.

 

U ostalim skupinama barem po jedna utakmica jakosti četvrtfinala.

Atraktivne će biti za kladu :))

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
13 godina
offline
SP u nogometu - Brazil 2014.

:)

Zdravi i veseli bili :)
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.12.2013 21:56 (bradonja_85).
10 godina
protjeran
offline
SP u nogometu - Brazil 2014.

Brazil je definitivno favorit skupine, pa i čitavog prvenstva.

Mi, Meksiko i Kamerun ćemo se boriti za drugo mjesto. Sve i da uspijemo proći čekaju nas Španjolska ili Nizozemska.

 

Realno, uspjeh bi bio da prođemo skupinu. A sve više od toga bi bilo stvarno čudo.

Al najvažnije je to da će nas u šestom mjesecu tresti euforija. {#}

16 godina
offline
SP u nogometu - Brazil 2014.

Ja ne mogu vjerovati da cemo se krizati sa B skupinom u kojoj su Spanjolska i Nizozemska. Koja jeb.. nesreca!!! Gore nije moglo jer i da prodemo skupinu protiv Spanjolske ili Nizozemske nemamo nikakve sanse. Steta!

13 godina
offline
SP u nogometu - Brazil 2014.

Nada umire posljednja (zadnji zvižduk suca u trećoj tekmi). Ako ćemo sada kukati, a još nije ni počelo, onda smo trebali ispasti u kvalifikacijama. Islanđani nebi prestali feštati do početka prvenstva da su na našem mjestu. Svjetsko je prvenstvo, očekivati lagane protivnike i nema baš neku logiku. Grupa je atraktivna i nek se oni brinu o tome kako će igrati protiv nas.

Stručnjak za odmaganje...
15 godina
offline
Re: SP u nogometu - Brazil 2014.
Sint1 kaže...

Ja ne mogu vjerovati da cemo se krizati sa B skupinom u kojoj su Spanjolska i Nizozemska.

Francuska bi kao pobjednik skupine išla na drugoplasiranu iz skupine F, znači najvjerojatnije Bosna, Nigerija malo vjerojatno, što ju tek u četvrtfinalu dovodi do ozbiljnog protivnika Njemačka/Portugal/Belgija.

 

Bilo bi super da se odmah križa sa Argentinom.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
13 godina
offline
Re: SP u nogometu - Brazil 2014.
wyks kaže...

Francuska bi kao pobjednik skupine išla na drugoplasiranu iz skupine F, znači najvjerojatnije Bosna, Nigerija malo vjerojatno, što ju tek u četvrtfinalu dovodi do ozbiljnog protivnika Njemačka/Portugal/Belgija.

 

Bilo bi super da se odmah križa sa Argentinom.

Što se mene tiče, bilo bi najbolje da Francuzi ne prođu skupinu. Način na koji su se u_uzili u ovu skupinu je sramotan. Trebali su biti u grupi u kojoj se nalazi Italija.

Stručnjak za odmaganje...
10 godina
offline
SP u nogometu - Brazil 2014.

Meni se Belgija cini kao jedini fix u svojoj skupini, svi ostali mogu iznenaditi.

15 godina
offline
Re: SP u nogometu - Brazil 2014.
mario.L_hr kaže...

Što se mene tiče, bilo bi najbolje da Francuzi ne prođu skupinu. Način na koji su se u_uzili u ovu skupinu je sramotan. Trebali su biti u grupi u kojoj se nalazi Italija.

Ali nisu slabi, čak naprotiv. Izgubili su skupinu sa Španjolcima zbog minimalnog poraza od njih.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
13 godina
offline
Re: SP u nogometu - Brazil 2014.

Mislim da su puno bolji nego što to izgleda na FIFA-inoj listi i na onome što su prezentirali. Ali zbog svih tih repova koje vuku (još od kvalifikacija za prethodno SP) nisu mi simpatični ni malo.

Stručnjak za odmaganje...
13 godina
offline
SP u nogometu - Brazil 2014.
Veliki sam fan sp-a pratim od malih nogu od 2002 korea/japan!
Sve utaknice sam pratio do sada ep i sp!
Sta se tiče mog mišljenja, drago mi je da smo dobili veoma tešku skupinu. Kada se sjetim sp 2002 sa italijom, ekvadorom i mexikom, nismo prosli,,,ili njemačke 2006 min. poraz ptotiv brazila, i nerjeseno protiv slabijih repki austalije i japana! ali sjetimo se prosle godine ep. skupna smrti irska, italija i spanjolska i skoro prosli sve do 82 min kada je furila pobjedila!
I bolje da smo dobili težu skupinu, protiv brazila nismo favoriti, ali vecina prognozera 99% tvrde pobjedu brazila i sto je realno! Po meni je cak i moguce da barem x izvcuemo, zasto zato sto je to otvaranje sp prvenstava! Povijest kaze svi domacini sp. kaze da je uvijek zavrsi 0:0 illi minimalna pobjeda domacina i ide na u vjetar sto je prva utak. i vise će biti orijentirani na taktici sa jedne i druge strane i kalkulacija, nece se ici pod "noz" u provj tekmi!
A 2 tekma protiv kameruna bit ce jako teška, normalno je da su autsajderi! Ali igra se u Manausu tj. u džungli gdje je jako tesko igrati tj. europska momcad nije naviknuta igrati pod takvfim teskim klimatskim uvjetima (vlaznost zraka, itd.) u to je po meni u velikoj prednosti kamerun, fizicki ce biti spremniji od nas u takvim uvijetima kao i mexiko sto su oni naviknuti igrali na takvim uvjetima, a mi ne, ako i ostala europske momcadi. Ali siguran sam da cemo ih dobiti!
A mexiko to će ovisiti o 2 putniku između hrv i mex.! Sjetimo se 2002 kada su nas dobili sa 1;:0, a i 90% navijaca ce biti na stadionu mexikanaca sto nama ne ide u prilog, to je tesko za prognozirati sta ce biti, Istina je da su mex. u zadnje vrijeme katastorfa i dobili su nov. zeland u play ofu i prosli jedva dalje i mjenjali 4 izbornika, ali oni skoro uvijek projdu min grup na sp prvenstvima!
Po meni bolje da se ne trošimo puno snage protiv brasila nego da stavimo sastav b, i ove 2 utakmice na 100% tu sve ovisiti prolaz, nama je osmina finala finale prije finala, dalje ne vjerojum da cemo ici, samo jedna velika spain i nizozemska!
Prognoziram da cemo osvojiti min 4 boda ili 6, a to je pobjeda protiv kameruna i x ili pobjeda mex. tj. vise me vuče 4 boda, ali ovisit ce gol razlika sa mexikom za prolazak skupine!
10 godina
neaktivan
offline
SP u nogometu - Brazil 2014.

Realno mislim da Njemačka, Španjolska i Brazil kotiraju prema vrhu, no bit će svakako zanimljivo, Nizozemska je poprilično jaka također, sad ne znam kakvi su Englezi, Talijani i Francuzi, oni su uvijek igrali dobar nogomet, sad mi se čini kako nisu više na toj razini kao prije, uz to ne zaboravimo Argentinu koja je također jaka nogometna sila, a ima ih još dobrih reprezentacija koje mogu većini pomrsit račune...
Ne znam koju smatraju pod skupinom smrti, ali čini mi se kako će G biti najzanimljivija, SAD je ako se ne varam prvak tog kontinenta i mislim da mogu parirat većini, Njemačka je zapravo tu nedodirljiva, a Portugal i Gana također mogu napravit probleme tako da nisu za otpisat ni jedni ni drugi. Vrlo zanimljivo natjecanje, vidjet ćemo što nas čeka sve skupa, navijamo za finale Hrvatska-Bosna?! {#}

15 godina
offline
SP u nogometu - Brazil 2014.

Manaus bi mogao biti veliki problem. Tamo se ni Mister No nije dobro snalazio....

http://pljusak.com/sibenik_krvavice/wx.htm
14 godina
offline
Re: SP u nogometu - Brazil 2014.

Koliko god da smo različiti, mislim da je vrijeme da bodrimo jedni druge. Držim fige HRVATSKA i BIH.

Zajedno u Brazil! Zajedno u Brazil!
http://www.neobux.com/?r=inoxzg,
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.4.2014 22:34 (x18x05x).
14 godina
offline
SP u nogometu - Brazil 2014.

Evo nešto za dobar duh za svijetsko prvenstvo..."Vatreni zmajevi"



Poruka je uređivana zadnji put pet 18.4.2014 22:50 (bodija).
14 godina
neaktivan
offline
Re: SP u nogometu - Brazil 2014.
Zapresic boys - Neopisivo takoder, naletio dns na nju.
1911 /\/\/\/\/\ 1899
14 godina
offline
Re: SP u nogometu - Brazil 2014.

Neznam kako je igračima, al ja kad ovakvo nešto čujem loše mi dođe. Vijest

http://www.neobux.com/?r=inoxzg,
15 godina
offline
SP u nogometu - Brazil 2014.

Danas u 20.45h se igra prijateljska utakmica između Njemačke i Poljske.

 

Nisam ih uopće gledao kak igraju, baš me zanima koliko su jaki i kako će proći u Brazilu.

 

By the way, priča se kako stadion na kojem otvaramo prvenstvo s Brazilom još nije dovršen i da će bit gotov u najboljem slučaju do zadnjeg dana odnosno uvodne utakmice...

Fortune favours the brave
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.5.2014 18:01 (Hyperion).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice