Napravio sam web za usporedbu cijena suplemenata

poruka: 5
|
čitano: 5.428
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
protjeran
offline
Napravio sam web za usporedbu cijena suplemenata

Unaprijed se ispricavam ako ovim postom krsim pravila, uklonit cu ga ako treba.

 

Napravio sam aplikaciju FitAlert.me na kojoj mozete usporedit cijene suplemenata i proteina, nesto kao nabava.net, ali za fitness.

 

Skuzio sam da dosta cesto kada kupujem suplemente rucno pregledavam i usporedujem cijene na 6-7 web shopova pa sam odlucio to automatizirat, vjerujem da ce ovo i mnogima pomoci osim meni.

Osim same usporedbe cijena mozete se “pretplatit” na neki proizvod ili kategoriju i dobijete mail kada nekom proizvodu padne cijena.

Ako imate neke prijedloge/kritike kako da vam vise pomognem sa sajtom, sve je dobrodoslo. Shareajte frendovima kojima bi moglo bit korisno :)

 

Web: https://www.fitalert.me

Bonus: https://www.fitalert.me/crni-petak - na ovoj stranici ce biti izlistane sve akcije za Black Friday, Cyber monday i nadolazece praznike, pa ako se pretplatite dobit cete na mail popis.

 

14 godina
offline
Napravio sam web za usporedbu cijena suplemenata

Daj dodaj gymbeam trgovinu. Neki dan sam baš preko tvoje stranice pretraživao, pa sam skužio da ih nemaš. Bili su jeftiniji od ovih izlistanih kod tebe.

 

EDIT:

 

Zaboravio sam te pohvalit . Sajt je super pregledan i napokon više da je to netko složio da više ne moramo od trgovine do trgovine ručno pregledavati.

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.11.2019 11:31 (crack).
10 godina
offline
Re: Napravio sam web za usporedbu cijena suplemena
bravo , odlična stvar.

Slažem se sa @crack-om , ubaci gymbeam ako nije problem.
Oni su full povoljni.

Još imate i popust kod dario5
4 godine
protjeran
offline
Napravio sam web za usporedbu cijena suplemenata

Hvala na komentarima :)

Dodat cu gymbeam, trenutno ne prikazuje sve njihove proizvode. Imam na todo listi jos nekoliko sajtova koje cu dodat radi vece ponude.

6 godina
offline
Napravio sam web za usporedbu cijena suplemenata

Svaka čast, možda da imaš još koje bio trgovine. Možda su ti, al ih nisam vidio.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice