Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 28.974
|
čitano: 3.248.439
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Bravo Russel, a Ferrariu malo srece kaj se tice Verstapena sad samo bez nervoze uzeti 1 i 2 ili 2 i 3 samo da završe oba bolida trku 

 

Mislim da je LeClerc potegnul kočnicu mentalno jer mi nije izgledalo da je vozil on na rubu kaj inače ali nije ni to loše s obizorm na sve pizdarije do sad.

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.7.2022 17:06 (dad0r).
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Gdje Mercedes nađe ovo vrijeme?! Bravo Russel, bilo je pitanje dana kada će prva pol pozicija. Sutra Ferrari ima dobru priliku za 1-2. Poznavajući njih, niti blizu toga.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
22 mjeseca
protjeran
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Možda bi čak i Hamilton bio na pole-u da nije imao DRS malfunction.

22 mjeseca
protjeran
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
x18x05x kaže...

Gdje Mercedes nađe ovo vrijeme?! Bravo Russel, bilo je pitanje dana kada će prva pol pozicija. Sutra Ferrari ima dobru priliku za 1-2. Poznavajući njih, niti blizu toga.

 Odlučit će očigledno strategija... undercut, overcut s obzirom da je teško pretjecat.

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

cekaj stvarno se pitate od kud russellu takvo vrijeme?

jeste li pratili dogadaje ovaj vikend? znaci staza se ubrzava svakom sekundom od kraja P3

ja neznam ovi stratezi iz ferrarija ocito imaju tumor na mozgu, ne kuzim zasto su tako rano poslali ih van, pa bilo je ocito iz aviona vidljivo da ce izgubiti pole position cim je lec zavrsio brzi krug vise od 1.5min od kraja...sreca je da drugi nisu bas iskoristili to, sta je iskoristio RASL savrseno i drago mi za njega!!! 2min prerani izlazak je tu odlucio

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
RuskeGTT kaže...

cekaj stvarno se pitate od kud russellu takvo vrijeme?

jeste li pratili dogadaje ovaj vikend? znaci staza se ubrzava svakom sekundom od kraja P3

ja neznam ovi stratezi iz ferrarija ocito imaju tumor na mozgu, ne kuzim zasto su tako rano poslali ih van, pa bilo je ocito iz aviona vidljivo da ce izgubiti pole position cim je lec zavrsio brzi krug vise od 1.5min od kraja...sreca je da drugi nisu bas iskoristili to, sta je iskoristio RASL savrseno i drago mi za njega!!! 2min prerani izlazak je tu odlucio

 Niđe veze ovo što ti pišeš.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
22 mjeseca
protjeran
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Da, to ne mogu razumijeti. Ja ne znam koja im je žurba bila, pa nije prijetila kiša. Još jedna u moru grešaka propetih konjića. Davno su prošla vremena Todt/Brawn kombinacije i nje se mogu sa sjetom sjećati.

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.7.2022 17:31 (Mariner).
11 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Poznato je da je na Hungaroringu prljavija strana gdje je pole...tako da je lako moguce da su svjesno prepustili pole position. Sto ne umanjuje briljantan krug Russella.
22 mjeseca
protjeran
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Što se pitwall odluka tiče moje mišljenje je da tu Red Bull najmanje griješi. Oni su to mogli usavršiti skoro do perfekcije. Ima razlog za to, Mercedes im je tijekom sedmogodišnje dominacije nudio mrvice i za to iskoristiti nisi smio pogriješiti, odluke su se duboko promišljale. Mercedes nikad strateški nije bio nešto posebno. Znamo da su Hamiltona podosta puta zeznuli. Razlog lošijoj strategiji je što su bili daleko ispred drugih pa im strategija i nije bila toliko bitna. I uz pogrešne odluke izvukao bi ih bolid, a i Hamilton naravno. Za Ferrarija ne mogu naći opravdanje. Imali isti problem s Mercedesom kao i Red Bull, ali njima to nije pomoglo da budu malo pametniji.

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
RuskeGTT kaže...

cekaj stvarno se pitate od kud russellu takvo vrijeme?

jeste li pratili dogadaje ovaj vikend? znaci staza se ubrzava svakom sekundom od kraja P3

ja neznam ovi stratezi iz ferrarija ocito imaju tumor na mozgu, ne kuzim zasto su tako rano poslali ih van, pa bilo je ocito iz aviona vidljivo da ce izgubiti pole position cim je lec zavrsio brzi krug vise od 1.5min od kraja...sreca je da drugi nisu bas iskoristili to, sta je iskoristio RASL savrseno i drago mi za njega!!! 2min prerani izlazak je tu odlucio

Potpis na sve.

No Fear. No Excuses. No Limits. :D
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
x18x05x kaže...
RuskeGTT kaže...

cekaj stvarno se pitate od kud russellu takvo vrijeme?

jeste li pratili dogadaje ovaj vikend? znaci staza se ubrzava svakom sekundom od kraja P3

ja neznam ovi stratezi iz ferrarija ocito imaju tumor na mozgu, ne kuzim zasto su tako rano poslali ih van, pa bilo je ocito iz aviona vidljivo da ce izgubiti pole position cim je lec zavrsio brzi krug vise od 1.5min od kraja...sreca je da drugi nisu bas iskoristili to, sta je iskoristio RASL savrseno i drago mi za njega!!! 2min prerani izlazak je tu odlucio

 Niđe veze ovo što ti pišeš.

 nisam ti kriv ako ne kuzis

15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
RuskeGTT kaže...

cekaj stvarno se pitate od kud russellu takvo vrijeme?

* * *

Pa rizik je u pitanju. Poslati odmah na početku i zbjeći [potencijalnu] kišu ili na samom na kraju nadati će da neće biti kiše.
Rusel je barem dokazao ono što je jednom rekao prošle sezone:" sa ovakvim bolidom svatko može biti F1 pobjednik". A to koliko će moći držati prednost čak i ako ostavi Ferrarije iza je pitanje na koje ćemo sutra dobiti odgvor.

Kao i do sada.. kvaliifikacije su jedno a trka vjerojatno nešto sasvim drugo. 

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Kiša i Alonso pobjeđuje?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Nadam se da ne bude kiše jer se bude pitwall Ferraria pogubio u strategiji jer i bez promjenjvih uvjeta su lost in space...
twice the pride double the fall
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
dad0r kaže...
Nadam se da ne bude kiše jer se bude pitwall Ferraria pogubio u strategiji jer i bez promjenjvih uvjeta su lost in space...

 Dobro napisano. No kada je kiša onda oni najbolji dođu do izražaja. Ja tipujem na Alonsa. Kiša je tu.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Ove hard gume su maestralan potez
twice the pride double the fall
22 mjeseca
protjeran
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Pa šta ovo ovaj jebeni Ferrari radi?!

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ne kuzim kako je moguce da momcad sa 70 godina iskuska i sa neograničenim resurisma ( ne mislim na novac nego iskustvo,ljudstvo,znanje,utjecaj itd itd ) može raditi ovake pogreške?

 

Kojom jebenom logikom su se oni vodili da stave LeClerca na HARD, bio je najbrzi na stazi sa jedno 6+ krugova mlađim gumama od ostalih i oni ga pozovu u box po hard, wtf???

 

Ovo više nije niti smješno kaj sad rade ja mislim da ih netko sabotira majke mi jer ne možeš toliko loš jednostavno biti sa toliko iskustva u F1.

twice the pride double the fall
11 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Nakon  još jedne majstorije pitwalla Ferraria, svi od reda mogu slobodno da daju otkaz.

Ovo je bruka za brukom ove sezone.

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ferrari maestralno loš. Kako je moguće da idu na Hard a u F2 je hard bio očajan i to su svi znali.?!

Bravo za Max-a i Mercedes. Ferrari bi trebao zaposliti Kineze da rade Copy/Paste onog što radi RB i Mercedes.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

ubitacno dosadna utrka na sredini, ali zahvalio bi se ferrariju koji me probudio kad sam cuo BOX BOX i nakon toga pozivcanio jer su mu stavili hard...

22 mjeseca
protjeran
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Brundle je još na početku trke hard gume nazvao "rubish" što znači da je to bilo neko prihvaćeno mišljenje o njima. I ovi retardi Leclerca stavljaju na hard nakon što je imao najbolji ritam od svih, nakon što je povećavao razmak u odnosu na ostale. Samo je trebalo kopirati druge i sve bi bilo okay. Hard bih možda i razumio da je Leclerc bio negdje u sredini poretka, da ga nije išlo... pa ići nešto riskirati iako ne vidim ni tu nekog smisla. Stvarno ovo je teško za shvatiti. Neću ni čitati njihova sutrašnja pravdanja jer opravdanja nema. U Red Bullu se sigurno smiju. Konkurencije nemaju uopće. Ne moraju jurit pobjedu jer pobjeda im sama dolazi. Prošle godine im je donio Massi, a ove Ferrari.

22 mjeseca
protjeran
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Ja bih rekao da je ovo najveća bruka sezone. Izgubiti na ovoj stazi gdje je track position sve i to nakon što su se lagano riješili Russella je neprihvatljivo.

16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

"Nema razloga zašto ne bismo pobijedili na svih 10 utrka do kraja" - M. Binotto

SAD je vrijeme za fokus na iduću sezonu i to ne toliko s bolidom koliko s managementom i pitwallom. Izrotirati, prodrmati i posložiti za 2023. u sklad. A bome i majstori vulkanizeri nisu baš, svaku 2. izmjenu ukake.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
12 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Okej, na stranu da je Max vrhunski vozač (ono što je uspio izvuči 360 spin pokazuje klasu) i da je danas imao sreće sa pozivima u pit, ali Ferrari je sam sebe pobijedio. Mercedes se počeo sprdati s njima, a još uvijek su sporiji par desetinki. Kao da baš na silu ne žele pobijediti. A isprike od vodstva su mi još jače...

16 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Već sam pomislio da bi RIC mogao nešto i napraviti nakon onog troboja, kad ono P15 na kraju 🙄
Može li se od njega još sta očekivati, zna li se šta?
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Baš se nasmijem dobro ovom vašem kukanju oko strategije Ferrarija.  Bilo je smiješno, pa tužno, sada je opet smiješno.  Malo me podsjećate na onog Ramboxa iz AMD teme, ispada kao da vi radite u Ferrariju koliko plačete za njima. 

No Fear. No Excuses. No Limits. :D
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.7.2022 18:04 (Valentin17).
15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ovo je zbilja tesko slusati...

12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Utrku sam pratio preko mobitela na plazi pa nisam ni vidio dobro sto je tko u boxu radio..samo sam vidio kako Leclerc leti stazom..i onda polagano propada kroz poredak!
Koji debili..
AUDIOFIL
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.7.2022 18:24 (volegradele).
15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Potop Ferrarija i bijesan Alonso.

Kratak opis savršene nedjelje... 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice