Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 28.955
|
čitano: 3.229.598
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
odjavljen
offline
RE: Kutak za ljubitelje Formule 1
i_rambo_plache kaže...

Kvalifikacije uživo u 13:55 prenose HRT+ i ORF1, na HRT2 je snimka u 18:00.

  Onda nek netko ubaci live timing link ovdje.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [ZETOR Black Edition-SADA SA NOVIM GEFUFNAMA]
15 godina
neaktivan
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Mike Klitoris, zbilja si dosadan. Ako netko nije u pravu, ti navedi činjenice, a nemoj se sra*i po svakom kome stigneš. Svaki treći komentar ti je flejm.

 

Čini mi se da McLaren se izgubio negdje s ovim poboljšavanjima. Ferrari nije loše izgledao na 3. treningu. Mercedes još hvata priključak, premda Rosberg izgleda dosta bolje od MS-a.

Bustin at people who said my name in vain, I got no time for them tricks, I'm heavy in the game!!! I wanna be a baller, please, But the bitches and the liquor keep on callin me...
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Neće bit zanimljivo gledat preko interneta,falit će mi novakovi i blažičkovi komentari.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Kutak za ljubitelje Formule 1
Smooth Operator kaže...

Mike Klitoris, zbilja si dosadan. Ako netko nije u pravu, ti navedi činjenice, a nemoj se sra*i po svakom kome stigneš. Svaki treći komentar ti je flejm.

 

Čini mi se da McLaren se izgubio negdje s ovim poboljšavanjima. Ferrari nije loše izgledao na 3. treningu. Mercedes još hvata priključak, premda Rosberg izgleda dosta bolje od MS-a.

Ne trudi se, par puta sam se upustio u takvu raspravu. Tip je jednostavno neodgojen i arogantan šta ces, neki su mali tamo di ne treba pa ljece komplekse preko interneta. Naviknut ces se na njegov nacin komunikacije. Nema ti druge.

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.7.2010 12:32 (mislav_01).
16 godina
neaktivan
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Definitivno je ovaj mjesec posljednji u kojemu ja plaćam pretplatu HRT-u. Jedina stvar koju sam gledao na našoj debilnoj televiziji je bila F1, a sad vidim da sutra niti utrku ne prenose...  ma nema te sile koja će me prisilit da im više dam i jedne lipe. Znači oni stave prijenos tamo di mogu gledat samo oni koji dodatno plate za HRT+ ? Ma neka mi se napuše k***a...

 

Inače ako niste skužili malo sam pissed off  :D :D ovaj vikend ne mogu gledat na BBC-u pa mi je HRT bio jedina opcija...

 

 

If It's Not Broke, It Doesn't Have Enough Features
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kutak za ljubitelje Formule 1
Lightning kaže...

Definitivno je ovaj mjesec posljednji u kojemu ja plaćam pretplatu HRT-u. Jedina stvar koju sam gledao na našoj debilnoj televiziji je bila F1, a sad vidim da sutra niti utrku ne prenose...  ma nema te sile koja će me prisilit da im više dam i jedne lipe. Znači oni stave prijenos tamo di mogu gledat samo oni koji dodatno plate za HRT+ ? Ma neka mi se napuše k***a...

 

Inače ako niste skužili malo sam pissed off  :D :D ovaj vikend ne mogu gledat na BBC-u pa mi je HRT bio jedina opcija...

 

 

  Ako imas satelitsku, na RTL gledas dzaba.

14 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ima gdje live streaming :)

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [ZETOR Black Edition-SADA SA NOVIM GEFUFNAMA]
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Probaj ovaj, meni šteka ali iman 2mbit internet

http://atdhe.net/21089/watch-formula-1-british-grand-prix-practice

14 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Meni neradi nikako

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [ZETOR Black Edition-SADA SA NOVIM GEFUFNAMA]
14 godina
neaktivan
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ferrari se jako popravio sudeći po 3 slobodnom treningu isto tako i Mercedes izgleda dobro te Renault, a Mclaren je nevjerovatno kiksao sa novim upgrade-om te će se vjerovatno popraviti u roku dvije utrke.

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

weky i meni je onaj crka,evo drugog

14 godina
neaktivan
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Evo malo gledam kvalifikacije,ali ovaj prvi dio je potpuno nezanimljiv ;)

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
14 godina
odjavljen
offline
RE: Kutak za ljubitelje Formule 1
stevan94 kaže...

Evo malo gledam kvalifikacije,ali ovaj prvi dio je potpuno nezanimljiv ;)

  o hemebti glupe live streamovi, da ti hebem... neradi ni jedan.. ;(((((((((

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [ZETOR Black Edition-SADA SA NOVIM GEFUFNAMA]
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

meni ovaj livesport radi samo sačekam da se makne reklama,kvaliteta nije neka ali šta ću nema mi druge

14 godina
neaktivan
offline
RE: Kutak za ljubitelje Formule 1
Weky kaže...
stevan94 kaže...

Evo malo gledam kvalifikacije,ali ovaj prvi dio je potpuno nezanimljiv ;)

  o hemebti glupe live streamovi, da ti hebem... neradi ni jedan.. ;(((((((((

nisi nista propustio.. :D

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Niko NI BLIZU red bullu

Što imaš više sira, imaš više rupa. Što imaš više rupa, imaš manje sira. ?????????????
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

rezultati kvalifikacija

McLaren Mercedes
14 godina
neaktivan
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Svaka ćast Red Bullu na brzini al ipak dajem šanse i Alonsu u Hamiltonu u utrci, a pogotovo ako će padati kiša.

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.7.2010 15:09 (kejbl).
15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Katastrofa za McLaren, pogotovo Buttona. Puno su htjeli, ali upgrade-i su totalno podbacili.

 

Navodno se zadnji kraj pregrijavao sa novim difuzorima pa su ih skinuli. Bit će kao spremni za hockenheim...

If at first you don't succeed; call it version 1.0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kutak za ljubitelje Formule 1
bruno11 kaže...

Probaj ovaj, meni šteka ali iman 2mbit internet

http://atdhe.net/21089/watch-formula-1-british-grand-prix-practice

Ma nema veze... ionako su bile dosadne kvalifikacije... a utrku ću negdje skinut u HD-u sutra navečer... kad su već samo snimke u djiru zašto slušat onaj naš debilni komentatorski dvojac...

If It's Not Broke, It Doesn't Have Enough Features
15 godina
offline
RE: Kutak za ljubitelje Formule 1
Lightning kaže...
bruno11 kaže...

Probaj ovaj, meni šteka ali iman 2mbit internet

http://atdhe.net/21089/watch-formula-1-british-grand-prix-practice

Ma nema veze... ionako su bile dosadne kvalifikacije... a utrku ću negdje skinut u HD-u sutra navečer... kad su već samo snimke u djiru zašto slušat onaj naš debilni komentatorski dvojac...

A ko bi te zabavljao u onim dooooosadnim trenutcima kao što je bilo u "bahrPAINu"

16 godina
neaktivan
offline
RE: Kutak za ljubitelje Formule 1
Lightning kaže...

Ma nema veze... ionako su bile dosadne kvalifikacije... a utrku ću negdje skinut u HD-u sutra navečer... kad su već samo snimke u djiru zašto slušat onaj naš debilni komentatorski dvojac...

  Nego, molim te, koga bi ti slusao?

16 godina
moderator
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Sutra prijenos F1 ide na hrt1 sa sat vremena "pomaka"?

 

Jel to definitivno? Hoće li se možda ta odluka promijeniti ako "kojim čudom" Čilić na brzaka izgubi od Đokovića?

...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kutak za ljubitelje Formule 1
Miro kaže...

Sutra prijenos F1 ide na hrt1 sa sat vremena "pomaka"?

 

Jel to definitivno? Hoće li se možda ta odluka promijeniti ako "kojim čudom" Čilić na brzaka izgubi od Đokovića?

Rekli su da ce ako tenis ne zavrsi do 2, F1 bit na HRT1

16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ako naši tenisači budu odugovlačili svoj poraz od premoćnih Srba prebacujemo se na HRT1... To je ziher.

14 godina
neaktivan
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Lewis izjavio da je njegov zadnji krug u Q3 bio najbolji u njegovom životu kaže da je išao do samih granica i da je jako zadovoljan pozicijom te je optimističan za nastavak prvenstva jer kaže da će sustav ispušnih difuzora donijeti prednost no trebaju ga podesiti bolje prema bolidu.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Kutak za ljubitelje Formule 1

Prijenos, as usual na HRT+, vjerojatno će biti na HRT2 ukoliko meč završi do 2.

 

Ionako nemaju čime popuniti HRT+, zna se da on najčešće služi kao glavna zabava za kulturofile, iako se i oni obraduju kad dobiju malo visoko-oktanske zabave.

~~~ How do you like them apples? ~~~
14 godina
offline
RE: Kutak za ljubitelje Formule 1
HRT-1 u 15h, tako stoji na EPG-u. Fakat glupo, igraju u dvorani imaju reflektore, mogli su pocet u 16h pa kad završe.
16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Jel netko zna na kojem programu ima prijenos?!! Ako ima uopće..

ššššš - možda su u šumi
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

PopTV, ORF1

Što imaš više sira, imaš više rupa. Što imaš više rupa, imaš manje sira. ?????????????
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice