HNL - Hrvatska nogometna liga SuperSport izdvojena tema

poruka: 200
|
čitano: 70.539
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24
Dok jake lige imaju predstavnike u nekom natjecanju, to natjecanje je kvalitetno, poželjno sudjelovati, i ono najbitnije, puno novca.
Volio bi da se naši klubovi kvalificiraju u KL i što dalje doguraju.
Kad bi u tom natjecanju sudjelovali mi, Srbi, Cipar, Azerbajdžan, Slovačka i slična sirotinja bilo bi to natjecanje s manjim značajem od domaćeg kupa. Koga briga za utakmice protiv Astane, Slovana, Kopera ili Hapoela?! Bit je u tome da igraš protiv velikih imena iz liga petice.
14 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24
BlueMax kaže...
Dok jake lige imaju predstavnike u nekom natjecanju, to natjecanje je kvalitetno, poželjno sudjelovati, i ono najbitnije, puno novca.
Volio bi da se naši klubovi kvalificiraju u KL i što dalje doguraju.
Kad bi u tom natjecanju sudjelovali mi, Srbi, Cipar, Azerbajdžan, Slovačka i slična sirotinja bilo bi to natjecanje s manjim značajem od domaćeg kupa. Koga briga za utakmice protiv Astane, Slovana, Kopera ili Hapoela?! Bit je u tome da igraš protiv velikih imena iz liga petice.

 Pričam o kvalifikacijama. Naravno da trebaju i jači klubovi igrati, ali kad krene grupna faza. To mi dođe isto kao da svi klubovi iz liga petice ne idu direktno u grupnu fazu LP nego da recimo Dinamo već u kvalifikacijama naleti na Real, City ili Barcelonu.

 

Što može klub iz Malte ili Kosova u kvalifikacijama protiv Villarreala ili Lillea?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24
Može pokušati. A uvijek kukamo kako je u LP previše direktno plasiranih iz liga petice. Kad u KL ne bi svi išli u kvalifikacije ona bi se popunila ovima iz kvalifikacija za LP i EL i uz nekoliko direktno plasiranih iz liga petice bilo bi vrlo malo mjesta za "ostale" a njima (nama) je ova liga namijenjena.
16 godina
moderator
offline
Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24

Kakav gol Postonjskog za Varaždin (protiv Rudeša)! Savršenstvo.

 

Tko ne gleda live, neka pogleda sažetke poslije.

...
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.8.2023 21:40 (Miro).
16 godina
moderator
offline
Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24

Luda utakmica Istre i Osijeka!

 

Osijek vodio tri puta, imali jedanaesterac, čak na kraju bilo i 2:4, ali Istra se stalno i stalno vraćala i potpuno zasluženo došla do boda na kraju.

...
16 godina
moderator
offline
Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24

Ova Istra je čudo - opet su gubili 2:0 i to u gostima (kod Slavena) i opet su to uspjeli stići i na kraju je završilo 2:2.

...
6 godina
offline
Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24

Rijeka-Lokosi, miriši na poslasticu.

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
10 godina
offline
Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24

 

Ovaj incident sa naprasnim odlaskom aktualnog trenera Rijeke u DZG je totalno neprofesionalno, neetično i bahato ponašanje sadašnje Uprave Dinama.

Bišćan je do koji dan imao punu podršku Uprave, a danas dobio zahvalnicu. Uprava, struje unutar toga kluba ne mogu se dogovoriti same sa sobom, kaj žele, kako žele i kada to žele.

Bitno je da su sebi osiguralni fine honorare, te otpremine. Dakako i proviziije.

 

Nego, nadam se da neće do kraja uništi Dinamo i cijeli naš nogomet svojim ponašanjem. ak' već neznate voditi nogomet, nemojte nas posvađati sa cijelom ligom.

 

Samo veselo i  optimistično.

 

dzg
13 godina
offline
Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24

Nije Dinamo kriv što prijelazni rok traje od 19.6 do 8.9

Nie Dinamo kriv što je Jakirović imao ugovor sa smješnom klauzulom po kojoj čim netko ponudi 100 000 Eura da može otići.

Zadnje kolo je odigramo 28.5, a prvo kolo 21.7.

Po meni bi prijelazni rok trebao trajati mjesec dana: od 1.6 do 1.7. Pa valjda je mjesec dana dovoljno da se realiziraju svi transferi??

A onda sa svim igračima odraditi pripreme i krenuti u sezonu.

A ne ovaj cirkus. Sa jednim igračima kreneš pripreme, sa drugima počneš kvalifikacije i sezonu, a sa trećima završavaš polusezonu.

 

10 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24

@C64

 

Za igrače, svaki nogometni laik vidi da posao nisu odradili baš kako treba.

 

Za trenera i njegovo dovođenje, fakat nije način i to se tako ne radi.

 

dzg
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.8.2023 22:05 (PzKpfw).
16 godina
moderator
offline
Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24

Uzbudljivi prelazni rok u HNL-u traje i dalje - nakon iznenadnog prelaska Jakirovića iz Rijeke u Dinamo dogodio se još jedan prelaz na HNL razini - trener Gorice Sopić postao je trener Rijeke!

...
11 godina
offline
Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24

Sad još Bišćan u Goricu da se kompletira krug 

6 godina
offline
Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24

Hmm, Mierez u Dinamu? 4 do 5 milijuna? Jako lose. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
10 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24

@cvaja997

 

Pročitao sam na portalu Večernjaka, da ne dolazi.

Nisu se mogli dogovoriti oko novaca. Malo su naši ponudili.

dzg
11 godina
offline
Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24

Navodno Osijek pregovara sa Monzom oko povratka Mirka Marić što bi onda značilo da bi mogao Mierez otići u Dinamo.

To bi također moglo značiti da je i Petković na izlaznim vratima Dinama.

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.8.2023 13:35 (ibme74).
16 godina
moderator
offline
Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24

I još jedna luda utakmica, točnije završni dio - Lokomotiva - Osijek 2:2

 

Mozda nije nesto osobito kvalitetan, ali HNL je svakako zabavan.

...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24
Cijela utakmica je bila luda. Osijek bolji u prvom, Lokomotiva u drugom. Rezultat pošten. Očekivao sam gaženje od strane Osijeka jer je Lokomotiva bez najboljih igrača ali na kraju je bila opasniji protivnik.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24
Petković - doktor.
Rijeka sramotna kao i protiv Hajduka. Ajde, ovdje su nekako zabili i imali još jedan udarac u okvir, protiv Hajduka nisu opalili u okvir.
Pa kako ekipa koja ima nekakve ambicije može igrati formaciju 9:0:1?
Nikad nisam vidio ovakvo nezalaganje igrača. Dvojicu trener mijenja nakon 20 min. igre. A mogao je još barem trojicu.
6 godina
offline
Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24

Suska se o posudbi Gabrijela Vidovica iz Bayerna u Dinamo. Pola milijuna eura. Decko 19 godina. Covjece koji potezi.

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
10 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24

@cvaja997

 

Hm, ne znam koja im je logika, mislim Upravi Dinama. Dali smo najbolje igrače koje nismo morali (-nismo sirotinjski klub), te se sada krpamo na sve strane.

Ne mislim da neka pojačanja nisu dobra (ili da neće biti dobra), kao Stojke, Kačevenda..., al imaš dragulje, dokazanu klasu, te njih pustiš, a dovodiš još ne afirmirane igrače.

 

Okay, sada se žemo reći da igrači ako žele otići, da ih onda ne možeš zaustaviti, al zato imaš ugovor potpisan sa njima.

Npr. Orša, je došao kod Tatte, te je pitao istoga jel bi mogao ići, te njegov manager isto tako, al je Tatta to stopirao, te se Orša vratio igranju.

Međutim, nakon dogđaja koji su se zbili, neznalice puste Oršu....

I kada su ga mogli vratiti, vrlo jednostavno iz Engleske, oni to ne učine.

 

Kaj se tiče posljednih godinu dana, dovođenja i odvođenja igrača, izgleda da se netko jako gura u nekaj kaj ne žiki ili ne želi klubu dobro.

Ironično mislim da bi bolje našu transfernu politiku odvođenja/dovođenja odradila konkurencija iz HNL, nego mi sami.

 

Naravno, kao navijači mi tu ne možemo ništa. Samo čupati kosu od muke kada vidimo kako to radi Uprava kluba.

 

U kontextu, gore svega navednoga, neka samo dođe mali Gabrijel.

 

BTW, ovo gore napisano je čisto kukanje i jadikovanje običnih navijača, stoputa ponovljeno, al ono...valjda bu sve dobro na kraju.

Vratite nam Ademija. I naravno Oršu.

 

dzg
6 godina
offline
Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24

Ademi je zasluzio otic i zaradit neke novce prije kraja karijere. Jer valjda je otisao za bar 2 milijuna godisnje. Inace ne vidim razlog odlaska, no dobro... Hvala mu za sve, ali svemu dode kraj. Velikan, najveci nogometni klub na svijetu, Real Madrid svoje legende sikanira kako hoce. Caca Perez ne prasta nit respektira. U Dinamu to prema njegovim igracima nije slucaj. Orsa je htio probat dalje. Iz moje navijacke perspektive los potez. Nece ni kod Bjelice igrat. Osobno, bit doma i zaradivat par milijuna bivsih kuna godisnje je bolje od posljednjeg kluba u Engleskoj. Opet samo moje glupo navijacko razmisljanje. Sa druge strane, tamo je lova. Ako je bilo dobro, zasto ne? Hazard je u Realu sjedio na klupi i uzimao placu. Predivan zivot. Ne radis nista bitno, ne odgovaras za nista, a bolesni iznosi su u igri. Sto se tice transfer politike, Dinamo zivi od toga, to je svima jasno. Kljucni igraci najvise i vrijede. Za Petka ne mogu dobit koliko on Dinamu vrijedi. On igra kako igra, ima mane kakve ima, ali je isti kao Livaja. Igrac poteza. Gust je gledat neke stvari kod njega. Isto tako nije gledljivo kad sece, ali eto. Kad ga covjek gleda, ne moze se on zvat napadacem. Medutim Dinamo bez njega nema vezu. On razigrava, podvaljuje. Jucer 4,5 lopti, a najbolje je jer izgleda lagano. Kad nesto izgleda lagano, onda znas da je dobro. Samo koliko ce se bodova prosut kad se njemu nece htjet igrat... Ovi mladi transferi, 19, 20 godina, iz Bayerna, strasno. Tko je mogao to zamislit prije kakvih 10 godina? 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
10 godina
offline
Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24

 

Šteta kaj je Veliki Žuti, otišao sa klupe Rudeša. 

Da je bilo malo sportske sreće, velike stvari bi se napravile sa Rudešom.

Zna, Prosinečki posao.

dzg
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.9.2023 14:56 (PzKpfw).
14 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24
PzKpfw kaže...

 

Šteta kaj je Veliki Žuti, otišao sa klupe Rudeša. 

Da je bilo malo sportske sreće, velike stvari bi se napravile sa Rudešom.

Zna, Prosinečki posao.

 Na temelju čega si došao do zaključka da Prosinečki zna trenerski posao? Jer je bio dobar nogometaš?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24
Sprdnja od lige.
10 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24

@BlueMax

 

Ljubitelji nogometa mogli su baš u večerašnjoj tekmi baš uživati.

Jedna ekipa vodi dva naprema 0, te ju ova druga ekipa sustigne.

Ljepotica od tekmice.

dzg
13 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24
Mene bi bilo stid.
10 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24

@BlueMax

 

Bilo je suza, bilo je ljutnje, al VAR je donio odluke kakve je donio.
Mislim da obični navijači ne bi trebali sa toliko emocije i srce prihvaćati, nogomet.
To je samo igra.

 

Ima još puno tekmi do kraja. Pitanje je tko će biti šampion.

 

Ne možemo biti svi poznavatelji nogometa i sudačkih experti.


Nekoga je stid, neko je tužan, a netko sretan.

 

Samo,....si i sam videl, kako ga je ovaj igrač OS maznuo našeg igrača za penal koji je donio pobjedu Dinama?
Pa, to je bilo za zatvor.

dzg
6 godina
offline
Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24

var ko sony ericsson sa eksternom kamerom iz 2000-te godine, treba kupit opremu ili nemat var ko BIH liga

6 godina
offline
Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24

Jedno kolo. Jedno. Jedno kolo. Samo je jedno kolo trebalo. Osjećaj suprotan sreći, rimuje se sa juga.

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
8 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24
cvaja997 kaže...

Jedno kolo. Jedno. Jedno kolo. Samo je jedno kolo trebalo. Osjećaj suprotan sreći, rimuje se sa juga.

 Kuga?

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice