GNK Dinamo Zagreb izdvojena tema zaključana tema

poruka: 4.081
|
čitano: 729.759
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Dinamovci moji, evo ga..Ovako će izgledati novi Maximir.

 

Nema nama više onoga starog dobrog Maksimira. Okay, okay, znam trebamo novi stadion, ta i Wembley je stari bio srušen, kako bi se napravion novi, al' opet ta sjeta, romantika prošlih dobrih vremena.

Sjećam se i starog Sjevera, da bila su to vremena...i tako..

Sada mogu razumijeti stare dinamovce koji su mi pričali svoje priče o Dinamu iz 50-ih, 60-ih godina...

Sve se mjenja.

Panzerkampfwagen.d-ZG.Hard work, pays off.
14 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Novi stadion 60 milijuna eura što je sitnica u nogometnim okvirima. Pa praktički bi transfer Olma isplatio pola stadiona. A koliko je samo novca potrošeno (čitaj: oprano) na "obnovu" ovog trenutnog Maksimira u bližoj proslosti, mogli su dva takva već sagraditi. To ima samo u Hrvatistanu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Preveliko je 28-30k. Trebalo je biti blize 23-25.

No ajde, barem nema glupe staze...

9 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

https://sportske.jutarnji.hr/nogomet/nogomet-mix/evo-gdje-bi-trebao-igrati-dinamo-dok-ce-se-graditi-novi-stadion-jedna-opcija-je-logicna-za-hnl-ali-ligu-prvaka-bi-modri-igrali-izvan-zagreba/9565835/ iskreno ako stadion u Osijeku bude gotov na vrijeme mislim da ne bi bilo loše da Dinamo europske tekme igra u Osijeku jer ima nas dosta u Slavoniji koji navijamo za Dinamo .

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Samo da ne bude kiša u srijedu navečer. Gledam prognozu i najavljuju da će biti i bojim se da neće biti pun Maksimir.
Kabanica već spremna, jedva čekam srijedu 

9 godina
neaktivan
offline
GNK Dinamo Zagreb

Kaj je ovo?

 

9 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Ne znam šta da kažem...

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
9 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

ovo nema u pički materini

14 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

kad debil ide povlacit igraca u 97oj minuti

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
15 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
A, jbt. Ne vjerujem što se dogodilo.
U 3pm🤬
Tigar Krezumica
9 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

ma sami su sebe izjebali

 

prvo su jeftino primili taj drugi gol, al ajd, 2 i pol min do kraja

 

u 94:20 je bio korner, dinamo izbio loptu i to su imali kontru, na centru 3 plava protiv 3 ili 4 siva, znači dinamo u 94:35 ima čistu kontru prema njihovom golu i mirnu loptu, i tada netko (mislim ademi) daje prejaku loptu na lijevu stranu, bez ikakvog razloga, nitko ga nije napao, i tu šahtar prekida dinamov napad, odmah se vraća prema njihovom golu i dolazi do tog retardiranog teophilovog penala, udario golmana koji nije bio ni blizu lopte, niti je realno za očekivatida bi nešto napravio

 

izjebali su se ko najveći glupani

13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Ne vjerujem... sami su si krivi ne sudac, poslije trećeg stali igrati i čekali kraj, velika greška. Deja vu HRV-TUR 2008.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
13 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Šta je tu je, ima još vremena za popravak. Realan rezultat na kraju dana. Malo je City skomplicirao stvari svojim kiksom.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Je, emocije su velike. Ali onoliko izvalit proljeva na var, e to je stvarno komedija.

Bjelica pun si sranja. Nitko ništa nije kriv dinamu, sami su sjebali. Ovaj misli da je var nešto najgore što se dogodilo nogometu. Trabunjaju kao da je var neki algoritam koji ispiše jeli penal ili ne, a zapravo isti glavni sudac daje krajnu odluku nakon pregleda snimke.

Ubi bene, ibi patria.
9 godina
neaktivan
offline
GNK Dinamo Zagreb

Gol razlika ili pobjeda nad ManCity. Haha glhf

9 godina
neaktivan
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Et_Tu_Brute? kaže...

Je, emocije su velike. Ali onoliko izvalit proljeva na var, e to je stvarno komedija.

Bjelica pun si sranja. Nitko ništa nije kriv dinamu, sami su sjebali. Ovaj misli da je var nešto najgore što se dogodilo nogometu. Trabunjaju kao da je var neki algoritam koji ispiše jeli penal ili ne, a zapravo isti glavni sudac daje krajnu odluku nakon pregleda snimke.

 Da je VAR najobičnije sranje to je istina, ali VAR nema veze s ovime. Ne znam šta ovaj Theophile radi, to nije bilo ništa drugo nego nego da ga je išao namjerno lupat laktom u zadnjoj minuti nadoknade.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.11.2019 23:57 (JozoBozo121).
12 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
JozoBozo121 kaže...

 Da je VAR najobičnije sranje to je istina, ali VAR nema veze s ovime. Ne znam šta ovaj Theophile radi, to nije bilo ništa drugo nego nego da ga je išao namjerno lupat laktom u zadnjoj minuti nadoknade.

 Jebiga, na 3:2 voda u ušima i panika. Golman je prvo povlačio njega i onda ga je on udario. Inače je odigrao odličnu utakmicu, namjestio gol i još jednu 100$ đansu što je za beka koji se ne zove Dani Alves vrhunska stvar.

Na TV-u seru po sucu a po meni je odsudio vrlo dobro. Čak bi kao najupitniju odluku istakao drugi žuti Šahtjarovom igraču jer po dotadašnjim kriterijima slične kontakte nije svirao ni faula a kamoli drugi žuti. Eventualno je upitan penal nad Ademijem ali osobno nakon par pregleda ja to ne bi svirao jer je Ademi sam isforsirao kontakt.

Ono najbitnije je da Dinamo napokon nije vreća za napucavanje i ima realne šanse za prezimiti u LP.

PS Dilaver i Moro su odigrali loše.

14 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
JozoBozo121 kaže...
Et_Tu_Brute? kaže...

Je, emocije su velike. Ali onoliko izvalit proljeva na var, e to je stvarno komedija.

Bjelica pun si sranja. Nitko ništa nije kriv dinamu, sami su sjebali. Ovaj misli da je var nešto najgore što se dogodilo nogometu. Trabunjaju kao da je var neki algoritam koji ispiše jeli penal ili ne, a zapravo isti glavni sudac daje krajnu odluku nakon pregleda snimke.

 Da je VAR najobičnije sranje to je istina, ali VAR nema veze s ovime. Ne znam šta ovaj Theophile radi, to nije bilo ništa drugo nego nego da ga je išao namjerno lupat laktom u zadnjoj minuti nadoknade.

 bilo je iznuđeno, a ovaj je bio naivan i pao na foru. Gdje su ruke od Pjatova? Dao bih ruku u vatru da je bilo i kojekakvih drugih prljavština tipa negromonkey ili slično.

VAR je sranje jer se nekad provjerava, a nekad ne. Na U21 europskom su Francuzi dvaput protiv naših igrali rukom u 16 i bilo je samo igraj dalje, nikakav VAR. Kad je naš napravio prekršaj (stvarno jest) VAR se provjeravao 5 minuta.

8 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Ja čestitam Dinamu na ovojenom bodu iako je žal da su imali 3 boda. Treba im dati podršku, a ne ih nabijati na stup, trener će im reći što i kako su igrali. Šanse još postoje i dok god je tako, ne treba negativa. I da, publika je bila jako dobra...

14 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

drugi žuti Marlosu ne treba dovodit po pitanje jer je prvi trebao dobiti još u prvom poluvremenu zbog simuliranja. Dilaver stalno kiksa ove sezone i kriv je za prvi gol, ali Moro je odigrao sasvim dobro, prvi žuti je dobio bezveze (a ne bi ni do toga došlo da je sudac svirao prethodni prekršaj na 16-17m) ali za drugi je kriv Ademi koji ga je svojim glupiranjem doveo u tešku situaciju. Ademi dobar dio utakmice stoji, bulji u loptu i širi ruke. Iznenadilo me da je prva izmjena bio Stojanovič koji je izgledao vrlo dobro, mislio sam da će izvadit Moroa baš zbog kartona, no nastala bi prevelika rupa u sredini. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.11.2019 0:25 (jozef).
12 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Zaboravio sam spomenuti još jednu olakotnu okolnost za Theophilea. On je golmana zviznuo kad sudac nije gledao. I onda na snagu stupa debilni VAR koji pokaže da prekršaj koji je sudac sudio nije penal ali otkrije drugi prekršaj tamo gdje sudac nije ni gledao. Da onaj nije simulirao VAR se ne bi aktivirao i Dinamo bi imao veliku pobjedu.

15 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

NIJE se smio onako jeftino primiti drugi gol. A tada se scenarij zna, jer proradi balkanski mentalitet! Iskreno, kod 3:1 kad sam vidio koliko je produžio usrao sam se u gaće. S razlogom!

Sinoć sam lega jutros...
9 godina
neaktivan
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
jozef kaže...

VAR je sranje jer se nekad provjerava, a nekad ne. Na U21 europskom su Francuzi dvaput protiv naših igrali rukom u 16 i bilo je samo igraj dalje, nikakav VAR. Kad je naš napravio prekršaj (stvarno jest) VAR se provjeravao 5 minuta.

 Pa normalno da nije problem tehnologija nego primjena. U krajnju ruku je aljkava u puno slučajeva i neujednačena. Ovakav var nikove ne treba, ali neka se jasno definiraju stvari, makne hrpa tih takozvanih "interpretacija" i neka se onda provjerava sve, a ne samo neke cherry-pickane situacije kad je sudac pod pritiskom pa se sustav reformira i pusti u primjenu pa će i navijači biti zadovoljni.

 

Šteta bi bila ne proći sad prije nego se rasprodaju najbolji igrači nakon sezone, pa u krajnju ruku i da se zaradi još par milijuna da se može komotnije uložiti u stadion. Ovisno koliko se momčad rasproda, pitanje je hoće li iduče sezone biti snage za ovakav poduhvat ponovno.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.11.2019 0:34 (JozoBozo121).
12 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
jozef kaže...

drugi žuti Marlosu ne treba dovodit po pitanje jer je prvi trebao dobiti još u prvom poluvremenu zbog simuliranja. Dilaver stalno kiksa ove sezone i kriv je za prvi gol, ali Moro je odigrao sasvim dobro, prvi žuti je dobio bezveze (a ne bi ni do toga došlo da je sudac svirao prethodni prekršaj na 16-17m) ali za drugi je kriv Ademi koji ga je svojim glupiranjem doveo u tešku situaciju. Ademi dobar dio utakmice stoji, bulji u loptu i širi ruke. Iznenadilo me da je prva izmjena bio Stojanovič koji je izgledao vrlo dobro, mislio sam da će izvadit Moroa baš zbog kartona, no nastala bi prevelika rupa u sredini. 

 Onda je Petković trebao dobiti dva. Ne možeš tako gledati. Gleda se konkretan prekršaj.

Moroa nisam istaknuo kao lošeg zbog kartona niti kobnih grešaka nego zbog premalog doprinosa napadu. Kad bi dobio loptu sve bi stalo a onda bi slijedilo ili pogrešno dodavanje naprijed ili bezvezno dodavanje natrag. Jednostavno nije bio na nivou za ovakvu utakmicu.  I po nogometnim portalima je najlošije ocijenjeni igrač utakmice. A drugi žuti je ogledalo neiskustva i totalno nepotreban.

9 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Iskreno sami smo si kirvi za ovo što nam se desilo danas , a što se tiče VAR-a , zašto nije VAR sugeriro sucu da ode pogledat barem jednu situaciju u 1 djelu ?(pogotovo onaj faul na Ademiju) , VAR pomaže velikima , čisti primjer je SP kada smo igrali protiv Francuza , prvo onaj klaun simuliro prekršaj (što naravno VAR ne provjerava jer VAR ne provjerava prekršaje , ali ovi u VAR sobi su jasno na snimci mogli vidjet da je prekršaj bio simuliran i zašto onda nisu mogli sugerirat sucu da je pogrješio ?

 na 0:47 se jasno vidi da situacija ) i siguran sam da sudac nebi sviro penal da je jedan francuski igrač diro onako loptu rukom ko što je Perišić... 

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
9 godina
neaktivan
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
morbida kaže...

zašto nije VAR sugeriro sucu da ode pogledat barem jednu situaciju u 1 djelu

 Ovo što je išao gledat je pravo čudo, ne znam je li on ikada otišao pogledat. Pa njega su poslali doma nakon katastrofalnog suđenja Švicarskoj i Srbiji, dvostruke standarde za žute ni ne treba spoiminjati. Uvjerljivo jedan od najgorih sudaca u europi.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
13 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Bio na maksimiru. Obuzele su me emocije nakon ovakve utakmice. Jedva nabavio kartu s obzirom da nisam iz zagreba. Svi veseli, i ja isto nakon 3-1 i tu nastaje show. Sudac produžuje 5 minuta. I malo slušam komentare oko sebe i u tom trenutku se sjetim kako je lopta okrugla. Zato nikad ništa komentirati dok sudac ne svira (ocito pola ljudi na stadionu ne prati nogomet i sta je sve moguce :)) . Nemam pojma sta se dogodilo kod prekrsaja za penal. Samo sam vidio da je igrač na podu. Na kraju prekrsaj nad golmanom. I bas u situaciji prije toga sam primjetio kako pyatov mlatara rukama kao da je u svom šesnaestercu i već sam tu imao neki loš predosjećaj.
Slažem se da su Moro i Dilaver odigrali najlosije. Dilaver je stvarno van forme ove sezone, za sve koji prate Dinamo i u HNLu znaju o cemu pricam. A Theophilu svaka čast kako je odigrao na beku. Sjajan potez Bjelice kad je vidio kako su nas ovi stisli u prvih 15 minuta. Perić je imao par grešaka gdje je stajao daleko od igrača. On i Leovac bez kordinacije kod prvoga gola za goste. Trenutak dekocentracije.
Ademi solidan. Zabio i gol. Olmo je cini mi se napravio mozda i kljucnu gresku gdje je mogao drzati loptu i ide u proigravanje kod 3-2. I lik mu presječe loptu(čini mi da sam vidio broj 7, mozda sam u krivu) . Ali bez zamjerke. Da je lopta prosla imali bi gol sansu. Iako su ga u napadu dobro pokrivali u obrani je odigrao lavovski posao.
Orsića su nam dobro zatvorili. Petković kao da je dobio sve duele u skok igri. Iznimno koristan u napadu.
Sve u svemu moramo na San Siru dati maksimum maksimuma. Atalanta igra bolje u zadnje i biti ce to puno teze nego prva utakmica. Nezgodno je sto Šahtar ima 3 gola u gostima u odnosu na nas. Ali valjda ce nam se ova borba vratiti negdje i rezultatski. Bjelicu sada čeka najteži posao. Pripremiti ekipu nakon ovakvoga psihološkoga šoka. Livaković je bio posebno shrvan nakon utakmkce. Samo je ležao na terenu :(. Ali Livi je imao i par sjajnih obrana i treba biti ponosan kako je odigrao. Bez premca najbolji hrvatski golman trenutno. Nema predaje i idemo po to još jedno proljeće u europi. Ova ekipa je to zaslužila.
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.11.2019 1:35 (fighterZu).
16 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

Vidi se da Dinamu, nažalost fali iskustva. Šahtar godinama igra LP i s puno jačim ekipama i šteta što se Dinamo već proveselio nakon 3:1. Bilo je 3:1 i kaže punac bit će 3:3 i mi svi onak haha. I eto zla. Kod drugog gola Šahtara, Dinamo si je sam kriv, nisu se snašli, a kod penala je čisti peh da se tako nepažljivo brane u 16-tercu. To je to iskustvo Šahtara, bilo je sudačkih grešaka, ali Dinamo je sam kriv što nije upisao 3 nego samo 1 bod. Pobjeda protiv Atalante i pobjeda Manchester Citya protiv Šahtara i eto Dinama u knock-out fazi LP. Ili u najgorem slučaju EL, mada mislim da će žalit za pobjedom jučer jako dugo, jer da su otišli na 7 bodova i barem bod protiv Atalante bili bi sigurni 2. a ovako ako se poklopi na kraju mogu biti i 4. mada to je jako mala šansa. 

Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
15 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Nije mala šansa da Dinamo bude 4. 

ova tekma će se na kraju na žalost odbiti u glavu.

Na početu sam prognozirao da Atalanta bude druga u skupini a da ce se Dinamo boriti za trece mjesto..

Do ovog kola sam bio uvjeren da sam se zahebo ali...

 

Atalanta koliko god da ju je Dinamo doma izdominira na domacem terenu igra i vise nego odlicno.. Nadam se da grijesim ali talijani ce po mojem sudu proci dalje..

Bnet: mNik987#2148
16 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
toxic kaže...

Nije mala šansa da Dinamo bude 4. 

ova tekma će se na kraju na žalost odbiti u glavu.

Na početu sam prognozirao da Atalanta bude druga u skupini a da ce se Dinamo boriti za trece mjesto..

Do ovog kola sam bio uvjeren da sam se zahebo ali...

 

Atalanta koliko god da ju je Dinamo doma izdominira na domacem terenu igra i vise nego odlicno.. Nadam se da grijesim ali talijani ce po mojem sudu proci dalje..

City je sve zakompliciro. Da je jučer pobjedio bilo bi sasvim drugačije. Ovako Dinamo mora igrati obje utakmice na pobjedu jer više nema kalkulacija. Šteta za Dinamo stvarno jer pitanje je koliko će od ove ekipe ostati zajedno u idućoj sezoni. Mislim da će Olma nemoguće biti zadržati, Livakovića također, Petković, Oršić možda još koju sezonu, ali neće sigurno ostati svi zajednog i zbog toga ako ne prođu dalje u LP će biti veliki žal. Jer u ovakoj skupini izboriti 2. mjesto bi bio ogroman uspjeh i vrjedan je velikog respekta. Jer City je priča za sebe, ali Atalanta i Šahtar su odlične ekipe, a Dinamo im je parirao, eto sa Šahtarom je neiskustvo na kraju prevladalo, a s Atalantom ćemo vidjeti iduće kolo. 

Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice